Porodnice Uherské Hradiště. Jaké máte zkušenosti?

laola
16. lis 2008

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s touto porodnicí - ať už starou nebo novou. A co přístup doktorů? Z toho mám asi největší obavy.
Díky za názory 🙂

luciolka1987
15. črc 2010

@marky468 A ty vetsi to sou taky ty samu jako ze maji nake velikosti nebo jak?ja bych asi taky koupila raci ty vetsi.

marky468
15. črc 2010

@luciolka1987 - ty větší jsem koupila normálně v tesku, taky se jmenují porodnické vložky, ale nedívala jsem se na ně, jak vypadají. Možná je těch samu víc velikostí a prodali mně to, co zrovna měli. Fakt nevím. Taky už bys to chtěla mít za sebou? Pro mě jsou ty horka strašné. Chci vydržet ještě do příští kontroly (to budu 36+4) a pak se asi přestanu šetřit. Už je to nad moje síly... 😖

amelie001
15. črc 2010

@marky468 -taky jsem si dávala minimálně 4 vložky,samu jsou dost malé,švagrová si koupila v Tescu ty jejich

luciolka1987
15. črc 2010

Tak ja koupim ty v tesku kdyz sou vetsi tak asi i vic vydrzi🙂a kolik ste jich kupovali dva balicky budou stacit???
@marky468 no taky bych to chtela mit za sebou uz se tesim na prcka ale zatim se to jeste celkem da vydrzet.

marky468
15. črc 2010

@luciolka1987 - já mám koupené 3 balíčky těch samu, je to na seznamu věcí do UH porodnice a k tomu 1 balíček z teska. Těch samu je 20ks v balíku a teskových je 12. Tak si to tak trochu zesumíruj... 🙂 kolik jich asi vypotřebuješ. Já jsem před těma 6-ti lety v porodnici vložkama moc nešetřila, byly tam ještě zadara 😀 😀 😀 Teď nedají ani toaleťák 😒

marky468
15. črc 2010

@amelie001 - rodila jsi v UH porodnici? Jestli ano, jak to tam teď ponovu vypadá? Já byla ještě v té staré. Prý je to tam hezké.

luciolka1987
15. črc 2010

@marky468 - ty mas seznam veci primo do uh porodnice?a nechtelo by se ti mi ho tu prepsat nebo oskenovat a poslat?

zelvatko
15. črc 2010

AHojte.. já měla vložky takové v zeleném obalu a byl na nich tulipán, v lékárně jsem je koupila - měla jsem 3balení a vystačily mě po celou dobu co odcházely očistky.. jinak jak jste psaly na sále jsem vložky dostala, tam mě jich dávali aj 4 na sebe, jak mě praskly vodu a pak po porodu a potom na šestinedělí jsem už měla svoje.. plenky mě vystačily huggiesky newborn jeden balík - tam bylo cca 28ks

marky468
15. črc 2010

@luciolka1987 - O.K., přepíšu to, skener doma nemám, aspoň se zabavím. To víš, že tam jsou asi i zbytečné věci, ale usoudíš sama, co využiješ a co ne.

marky468
15. črc 2010

@zelvatko - mám nachystané plenky taky huggies newborn, ale ten větší balík. Tak to tam asi potáhnu zbytečně moc, ale už je to nachystané vespodu v tašce.

luciolka1987
15. črc 2010

@marky468 - diky moc🙂

marky468
15. črc 2010

@luciolka1987 - pošli mně prosím mailovou adrese, opíšu to ve wordu jak to leží a běží... 🙂

luciolka1987
15. črc 2010

luciolka@seznam.cz

amelie001
15. črc 2010

@marky468 -je to tam hezké,akorát bylo horko a na ty žluté stěny na pokojích lítaly furt nějaký potvory.Jinak to šlo.

luciolka1987
15. črc 2010

@marky468 - luciolka@seznam.cz

marky468
15. črc 2010

@amelie001 - taky si tam asi horka užiju, už se nemůžu dočkat... 😨 Při prvním porodu jsem ležela u okna, na kterém byla špatná žaluzie a nešla stáhnout dolů. Celých 5 dní mně svítilo slunko do ksichtu a na dotaz, jestli by mě nemohli přestěhovat na uvolněnou postel u dveří mně odpověděla sestra, že už mě má založenou u okna a že nic měnit nebude 😢 Tak doufám, že nic takového už nezažiju 😠 😠 😠

luciolka1987
15. črc 2010

@marky468 - dekuju ti.tak sem si to procetla a mam jeste par otazek🙂Mydlo tvrde na hraz to jako takove to obyc mydlo bez parfemace nebo to je nake specialni?a proc ma byt sprchovy gel neparfemovany takovy se da sehnat?vzdycky kupuju jenom vonave😀

marky468
15. črc 2010

@luciolka1987 - tvrdé mýdlo jsem si nabalila NIVEA, protože neparfémované jsem nikde neviděla a sprchový gel také ne. Pokud můžu doporučit, vem si fakt jenom jemně voňavý sprcháč, protože u prvního porodu jsem měla nějaký luxusní Dove a ta vůně mě pak obtěžovala... 😉 Jinak kdybys sehnala neparfémované věci, dej vědět, je to určitě lepší kvůli mimi, aby tě cítilo takovou, jaká si... 🙂

luciolka1987
15. črc 2010

@marky468 aha kvuli mimcu to me nenapadlo🙂.no ja si prave taky rikam ze sem snad jeste neparfemovany sprchac nevidela.mydlo nevim to nekupuju ale to mozna spis sezenu neparfemovane nez ten sprchac.Mozna v lekarne naka ta kosmetika pro alergiky by mohla byt neparfemovana ale to bude urco silene drahe☹

luciolka1987
15. črc 2010

@marky468 Tak sem zkusila napsat do internetu neparfemovany sprchovy gel a naslo mi to jen gely na intimni mista.A kdyz sem zkusila mydlo tak pro zmenu naslo jen nake tekute dezinfekčni na ruce☹Tak nevim jestli v obchodech to bude jinak☹

amelie001
15. črc 2010

@luciolka1987 -mýdlo na hráz se myslí¨to mýdlo co doporučuje sestra Dominiková
http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=255

tohle jsem měla já a po nástřihu to bylo super,po šití ani památky🙂
http://www.nobilis.cz/index.php?lang=cz&page=de...

Mýdlo parfémované se nedoporučuje,ani kvůli kojení.

luciolka1987
15. črc 2010

@amelie001 - a to sezenu i normalne v lekarne?To mydlo by nebylo spatne ten gel az podle situace, doufam totiz ze se nastrihu vyhnu🙂Poctive cvicim tak snad to bude k uzitku🙂

amelie001
15. črc 2010

@luciolka1987 -věř mi že já jsem taky cvičila a pak mě stejně nastřihli.Jo a koupit se to myslím v lékarně nedá.Paní Dominiková toho má dost u sebe a stačí jí říct,mě to donesla na pokoj,a něco jsem si brala v kurzu.

marky468
15. črc 2010

@amelie001 - já jsem tehdy používala mýdlo na hráz Bübchen, to nám doporučila taky asistentka v kurzu, ale myslím, že voňavé bylo. Taky jsem na netu hledala, a nic nenašla, takže fakt asi v té lékárně 🙂 a nebo to, co doporučuješ. Dá se to v lékárně sehnat? 😕

amelie001
15. črc 2010

@marky468 -tady to geraniove na tu hráz bylo dobré,Bubchen používá náš malý.Normálně bych si ho koupila v porodnici u porodní asistentky.Jinak já jsem se umyla normálním sprcháčem,a vynechala jsem akorát prsa a břicho.

luciolka1987
15. črc 2010

tak sem prosla tuhle stranku http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=255 a nasla sem tam prodejni mista dve sou dokonce v uherskem brode jedno je naka predporodni priprava ivy kadlicove a druhe masazni a regeneracni sluzby.Zkusim tam poslat mail jestli se to teda u nich da koupit a za kolik.🙂

amelie001
15. črc 2010

@luciolka1987 -to si ale fakt můžeš koupit přímo v Hradišti v porodce,chodíš tam na KTG?

marky468
15. črc 2010

@amelie001 - asi to tak taky udělám

amelie001
15. črc 2010

je to bez starosti🙂

marky468
15. črc 2010

K té paní Kadlicové jsem chodila do předporodního kursu před 6-ti lety, ale nejjednodušší to bude fakt asi v porodce. Na KTG jsem ještě nebyla, ale myslím, že mě tam co nevidět pošlou. Pak se tam domluvím. Díky za tip.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru