Porodnice Uherské Hradiště. Jaké máte zkušenosti?

laola
16. lis 2008

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s touto porodnicí - ať už starou nebo novou. A co přístup doktorů? Z toho mám asi největší obavy.
Díky za názory 🙂

amelie001
29. srp 2011

@adelka89 -tak to je pravda,z vlastní zkušenosti vím,že když to zvládáš dobře,na nic se jich neptáš tak to máš u nich v pohodě,ale jak něco,tak je zle.

adelka89
29. srp 2011

@amelie001 zvlaste kdyz mas zajem o sve dite a chces vedet co se s nim deje znat vysledky vysetreni a byt co nejvic s nim, v techto situacich jsem si pripadala opravdu jak kdybych delala neco nezakonneho 😔 😔 😔 no je mi z toho fakt smutno.

amelie001
29. srp 2011

@adelka89 -nj,je to síla. 😔 😔

mfleur
4. zář 2011

@boobinka No je tam jedna taková, která se pro tuto práci vůbec nehodí a tu jsem zrovna chytla. Chovala se ke mně arogantně, když jsem měla nějaký problém, tak mi připadalo, že ji obtěžuji a bylo toho víc. Navíc vám nikdo nic neřekne, i když je nějaký problém, tak musíte pořád chodit z něma a ptát se vy. Malá zkončila po třech dnech na vyhřívané podložce na Jipce a tam byly sestřičky úžasné a moc milé.

ashlee
4. zář 2011

ahoj
jaky pokoje jsou v uh. hradišti ?

clloi
5. zář 2011

@kamcatkakoc ahoj, tak my se nakonec rozhodli pro porodnici ve zlíně 😀

micka1
5. zář 2011

Já jsem měla problém jenom s jednou sestrou která mě nepadl do oka. Jinak jsem byla v UH spokojená. Měla jsem problémy s kojením sestřička se mnou byla skoro 3/4 hodiny než se malá poořádně přísála. Přišla za mnou dětská dr, že malá půjde na EKG na dětskou kardiologii a proč tam musí jít. jedíná věc která mě vadila že mě při sonu kyčlí dr řádně nevysvětli co s něma vůbec má.
Myslím že v každé porodnice je něco. Každému se ty dr a sestry nezavděčí. 🙂

ashlee
9. zář 2011

jsou v uh. hradišti dvoulužkove nebo 3lužkove pokoje?kolik se plati za nadstandart?dik

renisco
9. zář 2011

@ashlee
Nadstandardní pokoj jednolůžkový (společná koupelna pro dva pokoje) cena 300Kč/den

Nadstandardní pokoj jednolůžkový s možností pobytu další osoby (otce dítěte) cena 800 Kč/den (s otcem) a 500 Kč/den (bez otce)

POKOJE jsou dvoulůžkové

http://www.nemuh.cz/article.asp?nDepartmentID=1...

ashlee
9. zář 2011

@renisco a ty obyčejne pokoje maji zachod a sprchu?

renisco
9. zář 2011

@ashlee každý pokoj má svou sprchu a záchod (krom toho nadstandardu jednolůžkového)

krisss2
7. lis 2011

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, jestli se do porodnice v UH musí nějak registrovat.

renisco
7. lis 2011

@krisss2 před rokem nemuselo.... zřejmě rychlejší odpověď než tady dostanete v nemocnici, když si tam brnknete 😀

boobinka
7. lis 2011

@krisss2 nemusi se.

zabinka88
18. lis 2011

Ahojte holky.Nevíte jak je to na šestinedělí s wifi připojením na net?

ee.liska
19. lis 2011

@zabinka88 je na celé budově gynekologie 🙂

zabinka88
20. lis 2011

@ee.liska Tak to je super.A kolik se platí?

boobinka
20. lis 2011

@zabinka88 má zkušenost je toková, že jsem se tam se svým pc nemohla připojit k wifi, měli dosti slabí signál. Ale mají tam kabel - lan, jen nevím jestli je provozný. A jestli se tam dá domluvit a zaplatit o této možnosti nevím.

ee.liska
20. lis 2011

@zabinka88 pacienti nic 😉

ee.liska
20. lis 2011

@boobinka já jsem dole na gyndě i nahoře v porodnici měla signál v pohodě 🙂

sjussi
12. pro 2011

@boobinka kdyz sem tam byla loni tak sem i na gynde i v porodnici mela signal dobry a mela sem to zadara akorat se sestry bavili ze po novem roce by to chteli zpoplatnit nebo co tak nevim jak to tam ted je ale signal ten byl 🙂

ee.liska
27. led 2012

tak minulý týden jsem tam zase ležela a internet se neplatí, signál je dobrý 😉 krabička wifi je na chodbě, takže na pokojích je signál OK

pajenka
29. led 2012

Ahoj holky, jak je to v UH porodnici s nástřihem? Dělají automaticky nebo to nechávají, až jak je potřeba? Já se rozhoduji mezi UH a Zlínem a pořád nevím ... Díky za odpověď.

ee.liska
1. únor 2012

@pajenka mě při porodu PA informovala, říkala, že by bylo lepší ho udělat, ale já jsem měla v porodním plánu, že s ním souhlasím,

pajenka
2. únor 2012

@ee.liska díky za odpověď, je fajn, že PA informuje, než nástřih udělá, takže asi budu rodit tam. Díky.

sjussi
8. únor 2012

@pajenka mne to taky PA hlasila,ja sem ale porodni plan nemela 😉

1983hr
8. únor 2012

V Hradišti jsem rodila a byla jsem max.spokojená

boobinka
8. únor 2012

@pajenka já jsem si o nástřih řekla.. svým způsobem.. sama. Cítila jsem, že malou nevytlačím a por. asistenka nástřih jen odsouhlasila 🙂

pajenka
9. únor 2012

@sjussi @boobinka díky za vaše zkušenosti, jsem ráda za takový přístup PA, snad to tak vydrží, než porodím 😅

radushka
9. únor 2012

@pajenka mě se teda neptali, ale manžel říkal, že docela dlouho váhali , jestli šmiknout nebo ne 😉 . Jinak jsem byla max. spokojená.Až se bojím, aby všechno teď podruhé klpo stejně 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru