Porodnice Uherské Hradiště. Jaké máte zkušenosti?

laola
16. lis 2008

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s touto porodnicí - ať už starou nebo novou. A co přístup doktorů? Z toho mám asi největší obavy.
Díky za názory 🙂

pluriel
17. kvě 2010

Snad budu mluvit za všechny, že jsme zvědavé, jak to nakonec dopadne a budeme držet palečky, aby se nástřih nekonal 😉

luciolka1987
17. kvě 2010

pluriel:dekuju moc 🙂 ja sem taky zvedava 🙂

radushka
17. kvě 2010

luciolka: mě teda taky nastřihli, ale manžel říkal, že se 4x rozhodovali, jestli jo nebo ne.Take myslím, že to automaticky v Hradišti nedělají 😉 :držím palce,a´t tě nešmiknou 🙂

luciolka1987
17. kvě 2010

radushka:diky za info a za podporu🙂

zabinka88
18. kvě 2010

mě tedy nenastřihávali, takže to v uh určitě preventivně nedělají.....roztrhla jsem se sama ☹

renisco
22. kvě 2010

ráda bych se zeptala, zda je na pokojích k dispozici TV (rizikovka, šestinedělí, nadstandart) - nebo alespoň přípojka antény.
a co internet? děkuji za případné odpovědi

radushka
22. kvě 2010

renisco: na nadstandartu jsem TV měla, ale myšlenky na ni vůbec.Byla jsem ráda, když jsem usla, když malá spala 😉 .
O internetu nevím, nezjišťovala jsem

renisco
22. kvě 2010

já zase nespala celé 3 týdny co jsem byla hospitalizovaná ve Zlíně (týden před a 14 dnů s malou), bez TV se prostě nehnu, měla jsem ji zaplou skoro nonstop, koukala jsem na ni i ve 3 ráno... hrozí mi hospitalizace na rizikovce, nadstandarty budou určo všechny obsazené, tak zjišťuji co a jak...

achina
22. kvě 2010

renisco, na sestinedeli podle me TV urcite nejsou, teda aspon ja nemela, ani si nepamatuju, ze by nekde hrala. Dole na gynde, kde bys pravdepodobne pred porodem lezela, Tv na pokojich nejsou, ale kdyz jsem tam byla ja, tak jsem mela stesti na spolubydlici, ktera ji mela. Kdyz si ji odvezla, prinesla nam sanitarka z vedlejsiho pokoje, ktery byl zrovna prazdny, nejakou erarni televizi. Takze tu snad nikdo neodnesl a stale tam je. I kdyz ja tam teda byla v cervenci. Musis mit ale stesti, na ktery pokoj te zrovna daji. 🙂

veronika88
22. kvě 2010

renisco:Dole na gynde v pokoji pro tehotne televize je,ja tam lezela cca pred mesicem a pul a mely jsme ji na pokoji 😉

adelka89
22. kvě 2010

holky my jsme mely s kamoskou na pokoji notas a pousteli jsme si filmy 🙂 ja jsem mela Lukaska na fototerapii,tak mi aspon nebylo vecer tak smutno. Internet tam na 99% neni.

dashav
24. kvě 2010

ahojik holky ja ležím dolů na gynekologii už přes měsíc,dneska je to pesně 6 tyden...televize na pojich moc nejsou jen erarni je jedna ktera se pujcuje kdyz je pokoj prazdny,ale to ted moc není,byl tu stop stav k vuli povodnim,ale dneska se to rozjelo tyden nas tu bylo jen 8 na oddelení to bylo super,ten klid atd...

Jinak já tady mám svoji televizi a taky notebook a jsem na jejich síti připojena je tady wifi připojení,takže pohoda.

Tak kdyby jste něco chtěly vědět jen se ptejte budu tu ještě tak deset tydnů

páček 🙂

renisco
24. kvě 2010

@dashav
děkuji ti moc. zítra mě čeká první návštěva na rizikovém, hospitalizaci jsem předtím odmítla, tak se připravuju na "nejhorší." telku bych si klidně dovezla svou, wifi je SUPER, jen s tím jednolůžákem bude určitě problém.... jsem z toho děsně nervozní, tak uvidím, jak vše zítra dopadne

dashav
27. kvě 2010

renisco:ahojík kočko tak jak jsi dopadla??ležíš tady někde??

renisco
28. kvě 2010

dashav: zatím ležím doma...

renisco
18. čer 2010

@dashav

rozumíme si dobře, že jste napojena přes wifi na jejich NEZABEZPEČENOU SÍŤ? nebo máte internet přes t-mobile, ufon, O2... či jinou společnost?

dashav
21. čer 2010

renisco:ahojík jsem tady pripojena pres wifi procpak?

petylka
23. čer 2010

ahojte holky.tak ja jsem rodila vsechny tri deti jeste na stare porodnici,a nemuzu si stezovat ani u jednoho porodu.byla jsem vzdy spokojena jak s doktory tak personalem.opravdu muzu jen doporucit 🙂

renisco
24. čer 2010

@dashav
mám notas s wifinou a nechci si u žádné společnosti (např O2, t-mobil...) platit připojení, tak proto se ptám, jestli se připojím bez hesla i v porodce. porod očekávám každým dnem a net a tv mě aspon z té deprese trošku pomůže. nejraděj bych jednolůžák (nadstandart), ale při mé smůle budou určo všechny plné - určitě je o ně velký zájem... a nevěřím, že by mamina, co by ležela na pokoji se mnou, snesla zaplou tv pomalu 24 hod v kuse...

dashav
25. čer 2010

@renisco teda holka myslím si že na ten net nebudeš mít vubec čas a naladu a nevím,jestli je na šestinedělí wifina...nahoře na porodním určitě není....a jinak je to tam plné uplne a dávají maminky i tady dolů na G jak ležím já tak uvidíš a taky ta tv není na každém pokoji...já mam svoji a jinak je tu jedna erarni víš?

renisco
25. čer 2010

@dashav

vždyt má porodnice jen 2 patra. když se chytne v přízemí, tak by se mělo chytnout i v prvním patře, ne?
telku bych si vzala svou, v tom problém nevidím. a taky jsi mě nepotěšila v tom, že je tam plno. to se můžu s nadstandartem zcela rozloučit - ach jo ☹

dashav
25. čer 2010

@renisco no ja te nechci strasit....s tim netem je to takove divne,ja mam wifi vedle sebe na chdbe,tak nevim,uvidíš

kkury
4. črc 2010

Ahojte, tak nakukuju, jak se rodí v UH a jestli tu nepotkár Radushku 😎 Jinak s tou wifinou to by mělo jít i do patra, určitě to nemá dosah jen v jednom patře.
Radush, nevyměnily jsme si telefony, tak kdybys někdy chtěla společnost na venčení, můj tel. je 724 161 395
a chodíme ven teda až odpo, až se Vin vyspí, i když teď je marod, ale ve středu jdeme na kontrolu. Ale ty naše princezny můžeme skamarádit 😉

luciolka1987
13. črc 2010

Ahoj chci se zeptat co všechno ste si do porodnice vezli?nechci brat zbytecne veci🙂co vsechno v porodnici poskytuji?Musim si brat svoje vlozky,plenky pro miminko,obleceni pro miminko,na prebalovani krem pudr?

amelie001
13. črc 2010

@luciolka1987 -vložky určitě,na porodním sice jsou ale na šestinedělí ne.Pleny samozřejmě,oblečení na cestu domů,pudr nemusíš a krém na opruzeniny jsme dostali.

luciolka1987
13. črc 2010

a kolik tech plenek brat???nemam predstavu🙂

amelie001
13. črc 2010

@luciolka1987 mě stačil ten malý balíček pampers newborn

luciolka1987
13. črc 2010

@amelie001 - diky ja totiz vubec nevim a ani nevim koho bych se zeptala,podle nakych seznamu jako je treba v tehotenske prukazce se mi balit nechce to by byla taska jak hrom a pulku veci bych stejne asi ani nevybalila😀

luciolka1987
14. črc 2010

a vlozky jake?ty porodnicke samu nebo jak se jmenuji?a ty se kupuji kde v lekarne???

marky468
15. črc 2010

@luciolka1987 - já jsem si koupila nějaké v lékárně v Kauflandu a jmenují se samu, tak jak píšeš. Ale zdají se mně nějaké malé, tak jsem raději ještě jedny přikoupila - ty mají skoro dvojnásobnou délku. Při prvním porodu sestry říkaly, ať si dáváme 4 vložky naráz, aby to tak rychle neprosáklo, tak nevím, jak to bude teď.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru