Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

jaru30
6. srp 2012

@kajjinka My před pár dny zažili dětské tady v ČB. A se stejným pocitem jsme druhý den nemocnici opouštěli. Přístup personálu...na pořádnou facku 😖 Arogantnost sama. Trocha pochopení a lidského přístupu by jim fakt neškodila. Zvlášť na dětském oddělení.

zamilovanadonej
9. srp 2012

@kajjinka Taky jsem rodila první v Čb, a s druhým jsem rozhodnutá jedině do Krumlova 😉

kajjinka
10. srp 2012

@zamilovanadonej gratulace k miminku 🙂 at vse zdarne klape, jen doufam, ze vse bude ok a take ze tam v tom prosinci budem zvladat dojet...

mum123
28. srp 2012

Ahoj holky,kdysi jsem chodila za vami na MK. Ale z osobnich duvodu jsem musela vse zrusit. No a ted uz tu jsem zase 🙂 Ja prvni ditko rodila v Krumlove a byla jsem spokojena a druhe chci taky tam,takze uvidime. 😉

kajjinka
29. srp 2012

@mum123 mas to za par, koukam 🙂 tak at je vse OK

mum123
17. zář 2012

Pablinka:prosim te co jsi potrebovala pro mimi do porodnice. Staci ubrousky a plenky?

mum123
17. zář 2012

kajjinka.jo,jo za par 🙂

mykolaapsi
17. zář 2012

Ahoj holky, já jsem také rozhodlá pro Krumlov, i když mám v ČB porodnici za domem 😀 jen doufám, že nám jí VZP nezruší... :-I

mum123
17. zář 2012

Taky jsem slysela ze se to ma rusit,tak uvidime

kajjinka
18. zář 2012

rusit se nebude, viz vyjadreni na stankach nemocnicea v deniku treba tady http://ceskokrumlovsky.denik.cz/zpravy_region/n...

mum123
22. zář 2012

kajjinka: tak to je dobre

kajjinka
1. říj 2012

Ahoj holky, jak je to s tím předpříjmem a prohlídkou v ČK porodnici? Mám se někde objednat a kdy zhruba ? Díky

pablinka
3. říj 2012

@kajjinka na předpříjem jsem přijela ve 37. tt... přijde se tam k sálům, zazvoní se a PA to s tebou sepíše. Volala jsem si předem, ale to mi jen sestřička řekla, že mám přijít kdykoli ve všední den v týdnu ráno... Bylo to docela dlouhé, asi tak 45 min sepisování 🙂

jaru30
3. říj 2012

@kajjinka @pablinka Tak tak, bylo to dlouhé. Na druhou stranu je fajn, že tím člověka nemordují během příjmu 🙂
Taky jsem jela někdy kolem 37. týdne. Sály už jsme pak s partnerem neprohlíželi, exkurzi jsme měli už během předporodního kurzu.

pablinka
3. říj 2012

@jaru30 já ani na exkurzi a předporod. kurzu nebyla, ale na webu mají moc pěkné prezentace, tak to pro představu stačilo taky 🙂

mum123
3. říj 2012

Ahoj,tak ja tam byla o vikendu takze papiry sepsane nemam. Jsem nevedela,takze byla jen prohlidka salu. Ale dnes jsem byla naposledni prohlidce u sveho gyn.a ten uz jsem odeslal na prohlidky do Krulova. Volala jsem tam a mam prijit v patek mezi 8h-10:30h.a sepiseme papiry. Jestli do patku vydrzim,v nejhorsim to budeme sepisovat pri kontrakcich 🙂

kajjinka
4. říj 2012

@mum123
@pablinka
@jaru30 diky holky, mohly byste sem lupnout to telefonni cislo, ktere jste volali?a jeste me zajima, na ty psoledni monitory pred porodem musi clovek tam, nebo muze prijet "jen" rodit, nevim, jetsl ilogisticky zvladnem jezdit do krumlova pred porodem kazdy tyden na monitor...

mum123
4. říj 2012

@kajjinka ja chodila na monitor ke svemu doktorovi. Cislo je 380761261

kajjinka
4. říj 2012

@mum123 díky, já na monitor taky ke svému, ale tuším, že poslední týden před porodem mě už odlifroval do nemocnice 😉 co s epamatuju, ale u žje to 3 roky

mum123
4. říj 2012

@kajjinka Aha me teda poslat ted,i kdyz pred tydnem taky uvazoval jestli me posle do porodky nebo ne,ale napsal jeste jednu kontrolu. Taky se mi nechce dojizdet do Krumlova ted co budu prenaset,pry je to asi kazde 3 dny. Ja doufam ze zitra sepiseme papiry a do konce tydne porodim. Kaji nebyla jsi zakladatelka region CB? Ja si te tak nejak pamatuju zes byla mezi prvnimi. Nehledala jsi dobreho gyn.?

kajjinka
4. říj 2012

@mum123 mno to uz je tak davno, ale je fakt, ze jsem asi jednu diskuzi zalozila, ale zahy to prevzali jini 🙂 ja jsem v kontaktu uz jen s dludli (zuzkou) a to minimalne, ta je ted nekde v cizine a ma dokonce uz 3 deti a s kuliskem, ale ta dalsi zatim neplanuje, takze si jen obcas pisnem...tvoj iprezdivlu si pamatuju, ale to je tak asi vse 😕 😅 😉 no, mas t oza par, tak se drz, a dej vedet az se lukasek narodi 🙂 ja jsem na konika zacala chodit az kdyz jsme byla asi 3 tydny po navratu z USA na riziku, ted jsem doma se snyem, mel hnusnou virozu a ted ma atb, tak je vic casu - kouka na pohadk uzrovna, ale jinak jsem hodne vytizena, takze na konika moc nechodim...

kajjinka
4. říj 2012

@mum123 a myslis, ze nemuzem na monitor do CB, vzdyt nikdo nevi, kde chceme roit, kdyz se to neregistruje...navic clovek nikdy nevi, ejstl istihne dojet 🙂 a nevezme to v pripade nouze do CB...i kdyz fakt bych radeji CK

mum123
4. říj 2012

@kajjinka
Jee Zuzka je v cizine,to jsem nevedela 🙂
No ja na net vubec pak uz nechodila. Stastne jsem se rozvedla a bydlela u mamky s malym,takze jsem na net sla jen obcas do knihovny,ale na MK ne. Starou prezdivku jsem musela nechat zablokovat kvuli byvalym pribuznym. Takze mam novou a ted po nejakych 2 letech co jsem tu snad nebyla mam normalniho manzela a normalni zivot a i svuj PC 🙂 Pak az bude mimi tak cas uz zase nebude,malej je ted ve skolce,takze je ted klid.

mum123
4. říj 2012

@kajjinka Ja myslim ze muzes na monitor kam chces

kajjinka
4. říj 2012

@mum123 a jaka byla ta puvodni? muzes psat klidne do IP ...

mum123
5. říj 2012

Tak dneska kontrola: Dali me na monitor,vypisovali mezitim ty predporodni papiry,celkem to trvalo cca hodinu 🙂 takze jsem rada ze mam papiry za sebou. PA se ptala jestli opravdu chci rodit v CK ze posledni dobou dost maminek ktere vypsali papiry nakonec porodili v CB. Tak jsem ji rekla ze urcite,ze jsem zde uz rodila a rozdil autem je tak 10-15 minut. To jen v pripadeze by hlavicka lezla ven,tak bych zvolila tu bliz 🙂 ale to asi nehrozi. No a to bylo vse,pak dalsi kontrola v pondelii,ale doufam ze do konce tydne pojedeme 🙂.

jaru30
5. říj 2012

@mum123 Tak hodně štěstí a ať je všechno tak jak má 🙂

kajjinka
8. říj 2012

@mum123 drz se, hodne sil a tesime se na dobre zpravy 🙂

mum123
11. říj 2012

Ahoj dne 8.10 se nam narodil syn Lukasek,mel 3,9 kg a 53 cm. bylo to rychle,az bude vice casu napisu vice,pa

pablinka
11. říj 2012

@mum123 gratuluju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru