Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

krista
23. únor 2008

Panter jejej to jsem neviděla ☹ Ale je moc fajn, že v dnešní době takováto miminka zachrání že 😉 Já znám holčičku co byla velká jako dlaň když se narodila a dneska už se vyrovnala vrstevníkům, je jí asi 6 let tuším, tak nějak 🙂

Gábi hlavně že vám to jde 😵

krista
23. únor 2008

Gábi a tu pipku ukazuješ i když máš na pokoji sousedku? 😅 😀

panterka
23. únor 2008

GAbi a co Fialkovič, povídej, přeháněj 😀

gabcos
23. únor 2008

košili jsem měla na porod vlastní, vůbec si neber na porod už nějakou kojící, to není potřeba !!!!

jojo, ve sprše jem byla nahatá, ale pokaždé když jsem šla z ní, tak jsem se ustrojila, nahá bych před PA asi nechodila...🙂

krista
23. únor 2008

Jo Gábi a jak mám teda vyjet? Po kolika min. kontrakce? A jaký jsou kontrakce holky? 😀 Já to nevím 😅

panterka
23. únor 2008

krist, mě se neptej, já neměla klasickej porod 😅

krista
23. únor 2008

Gábi aha, tak to já tam povezu těch košil víc 😀
Mám totiž jednu s knoflíkama a jedno pyžamo - pyžamo na porod to nepřipadá v úvahu, takže budu muset vzít ještě jinou košili 🙂 a měla jsi teda do sprchy svůj ručník předpokládám 😉 A Milan měl plavky nebo jak?

krista
23. únor 2008

Panter 😀 Takže jestli bude všechno OK tak jsi skoro prvorodička jo 😀

gabcos
23. únor 2008

jojo, pipku ukazuješ pokaždé...🙂 ale neboj, sousedky se nedívají... 😀 😀
No já bych vyjela do porodky zase asi po třech minutách,ale hned když začnou po třech, já byla doma ještě dlouhou chvíli, když jsem měla po 3 minutách a pak v autě už po dvou minutách...🙂 no Milan trhl rekord v tvání jízdy do Krumlova... 🙂 🙂

panterka
23. únor 2008

Gabi, Emminka je krááááásnááááá 😵
a kolik to bylo?

krista
23. únor 2008

Gábi kolik? 😀 No to je fajn 😀
No jo ale poznám vůbec že ty kontrakce maji intervaly, já se bojim, že to nepoznám a kde jste měřili? Na mobilu nebo hodinkách? 😀

krista
23. únor 2008

Gábi a je fajn, že jste jeli "v noci" viď 🙂 To jsi si přála rodit v noci, sice už to bylo nad ránem, ale snad tě tam moc neobtěžovali těhulky na monitorech co? 🙂
No já jak utíkala od tebe z pokoje tak už mě tam PA hledala 😅 A MM na mě čekal dole pod nemocnicí tak se nezlob že jsem se nezdržela dýl, já ho brzdila na trase 😖

gabcos
23. únor 2008

klidně si vezmi na porod nějaké dlouhé triko...🙂

takže ten Klos nic, nemluvila jsem s ním vůbec, ani jsem ho skoro nepostřehla....🙂 ale máme ho na fotce jak vytáhnul Emmíska a drží ho...🙂
Fialkovič byl fakt super, kolegyně na pokoji měla komplikace s porodem placenty, ztratila moc krve, takže musela dostat 2. den po porodu ještě transfuze a on třeba přisel na pokoj s tím, tam slečno neseme vám štamprdli...🙂
🙂

krista
23. únor 2008

Gábi a co ty síťovaný kalhotky? Je to dobrý nebo jsem vyhodila zbytečně prachy 😀

panterka
23. únor 2008

Gabi, jj, tak to je on, to ho poznávám 🙂

krista
23. únor 2008

Jééé Gábi to je fajn 🙂 Já chci taky takovýho hodnýho Dr. 😵
Máte teda hodně fotek? 😵

panterka
23. únor 2008

krist, já to říkala 😀 jak z růžovky 😉

krista
23. únor 2008

Jsi ráda, že jsem tě na tu porodku ukecala? 😀 A s kojením pomáhaly sestřičky? 🙂

Gábi prosímtě od kterého "tt" ti dělali monitory? Já pořád nevím jestli jít na vlastní pěst do Krumlova, už jsem tam volala a vypadala jsem jako blbeček, když jsem řekla, že moje Dr. mě na něj neposílá tak tam asi příští týden sjedu sama od sebe ☹

krista
23. únor 2008

Panter no jo, ale já budu mít Římana 🙄

gabcos
23. únor 2008

Sitované kalhotky jsou fakt o.k..,první den jsem měla normální,ale přišlo mi, že jsem "zapařená", tak jsem přešla na sitovky a super...🙂

monitor mi dělali od 37 týdne...🙂 nějak nestíhám odepisovat....🙂

panterka
23. únor 2008

krist, nebudeš, věř mi 😉

krista
23. únor 2008

No to víš já jsem ti říkala, že se ve mě ty otázky nahromadili 😀
Takže na ten monitor bych už určitě měla 😖

Tak ještě dočti na co jsem se ptala 😅 A malá je na fotce úžasná, já na ní jukala hned jak jsi jí hodila, takovej bobeček malinkej 😵 😵 😵

gabcos
23. únor 2008

co kolik??? ten dotaz nechápu.... 🙂 🙂 že by těhu demence??? 😀 😀

krista
23. únor 2008

Panter dobře a jestli tam bude tak ho pošlu pryč 😀

krista
23. únor 2008

Gábi kolik mu to trvalo do krumlova minut jestli nevíš náhodou 😀

gabcos
23. únor 2008

a jak vypadá Říman??? Třeba jsem ho viděla ale nepostřehla jméno...Jo a Římanová tam už není, je na rizkovým těhu...

panterka
23. únor 2008

Gabi, spíš potěhu 😀 počkej za tři roky 😀 😀 😀
krist, tak si to napiš do porodního plánu, ne Říman 😀 😀 😀

krista
23. únor 2008

Jé to je něco, Dr. z gyn. na rizikovým těhu, tak snad bude OK a Říman by mohl jít za ní 😅

panterka
23. únor 2008

GAbi, neříkej 😲 😲 😲 ona byla těhu? 😲 😲 😲

krista
23. únor 2008

Panter no to je by byla prča 😅 Budeš si psát porodní plán? 🙂

Já teď přemýšlím aby mi vyšly vstříc v tom porodu do vody a nekoukali na mě jako co si vymýšlím 😉

Gábi a ta PA teda v pohodě? Pomáhala ti?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru