Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

krista
23. únor 2008

Panter no to nevim jestli jí dám prso a bude 😖 Zatím mlíko žádný a vyhrožujou mi že kvůli štítný žláze stejně nebudu moct kojit 🙄 Uvidíme 😖 No tak to jsem zvědavá, to by se asi vyplatila ta lampa, ještě zauvažuju 🙂

panterka
23. únor 2008

a malou lampičku nemáte? my teda máme ratanový a kdyžtak jsem přes ní hodila plínku 😅 s tím kojením se nenervuj, uvídíš, že to půjdu, chce to hlavně klid a nenervovat se. kvůli nervům a kvůli tomu, že malej byl tak strašně línej a spavej jsem já nekojila (to víš, ale já jsem byla v klidu, nedělala jsem z toho žádnou tragedii, malej byl spokojenej na UM, přibíral, já se nenervovala a navzájem jsme se netrápili, tak jsme aspoň klokanili 😉 )

panterka
23. únor 2008

Tak, krist, dobrou 😉 zase pokecáme, ju? 😉 papa

krista
23. únor 2008

Panter právě že nemáme ani ty lampičky, my máme byt prakticky pořád v rekonstrukci, takže takový ty věci jako světla a elektroniku jsme odsouvali, bohužel máme v ložnici zatím jen žárovku 😖 Lampičky co máme vyhlídnutý stojí okolo 1,5tis., možná 1,3tis., nejsem si jistá, to máš dvě a nechám tam 3tis. to jsme si teď nemohli dovolit, ta lampa co chci - ta stlumovací se dá sehnat do těch 1,5tis., tak uvidím, určitě by to byla výhoda, tam se dá nastavit intenzita jakákoliv a já jí pořád chtěla, akorát jak nebyly penízky tak se pořád čekalo, teď penízky jsou, ale chybí ještě kopa jiných důležitých věcí tak musíme nějak poskládat priority a samozřejmě až se narodí malá tak budou větší výdaje 🙂

Tak se měj hezky, dala jsem si chlebíky, napíšu MM dobrou noc a půjdu 😀 Takže dobrou 😵

panterka
24. únor 2008

dibré ránko 😉
krist, tak to ta lampa je nejlepším řešením 😉 my ani teď velký světlo v ložnici prakticky nepoužíváme, je moc ostrý, a ta lampa se vám neztratí. já jsem u nás taky zvědavá, jak to bude fungovat, navíc chceme být přes léto na chalupě a tam to není zrovna na mimi přizpůsobený 😅 ale už kvůli Hynečkovi tam chci být, navíc se mi nechce s klukama trávit prázdniny v paneláku 😒 prostě nějak to bude 😉 to je jistý 😉

agentka
24. únor 2008

Ahoj holky
Gabcos gratulu k narození princezny,at Vám hazky roste a dělá jen samou radost.
Jinak já si mlíčko dávam do igelitáků,jeden zavážu na uzel a dám do druhýho.Hlavně si to popisuj kolik ml. a kdy jsi to tam dala.
Ty igelitáky bohatě stačí.

krista
25. únor 2008

Panter na tý chalupě by to mohlo být super, akorát trošku víc starostí jak v paneláku viď 😉 Všechno nebude tak po ruce, ale za to ten čerstvý vzduch, no tam se bude klukům spinkat 😵

Tak včera jsme očumovali lampy a ta co mě se líbí stojí 2tis. 😖 Tak zatím na ní kašleme, koupili jsme jen nějaký kravinky do bytu co museli být neodkladný a další až po výplatce 😅

Holky mám teď hrozný otoky, neporadíte něco? ☹

panterka
25. únor 2008

ahoooooooooj krist, už jsem si říkala, co s Tebou je, jetli náhodou nerodíš 😅 my trávíme celý léto na chalupě od tý doby, co se Hyneček narodil (teda kromě toho léta, kdy se narodil), tak už si ani nedokážu představit, kdybysme tam nebyli, nějak to uděláme 😉 je to přece jen na samotě u lesa, takže je to tam neocenitelný 😵
s tou lampou uvidíš, já myslím, že se všechno nějak vyřeší, kdyžtak si vezmeš tu baterku 😉 😀 a co jste jinak nakoupili?
na otoky Ti nic neporadím, možná by sis měla zavolat k dr., aby to nebylo něco špatnýho, máš k tomu ještě nějaký jiný problémy? jak jsem ležela v nemocnici, tak tam se mnou byla mamina s otokama a vysokým tlakem a bílkovinou v moči, ale ta měla tu preeklampsii. jenže to by se Ti určo objevilo už dřív, třeba už se blíží ten porod 😅 no, ale dr. bych asi zavolala 😅 na kontrolu jdeš ve středu?

krista
25. únor 2008

Panter ty preeklampsie se právě bojim, já mám i ten tlak vysokej ☹ Ale beru na to prášky, tak mívám tak max. 130/70 což docela jde, ale neni to moc dobrý v těhu 😖

Já jí to řeknu ve středu, ale ta se k tomu zase postaví asi jako ke všemu 😠 MM když viděl jak trpim (protože jsem včera hodně nadávala na ty nohy ☹) tak řekl že se staví v lékárně a poptá se na nějaký gely zklidňující nebo aspoň něco, tak uvidíme 😖

No my jsme tento měsíc celkově dost utráceli, bylo potřeba nakoupit hodně věcí ještě pro malou, takže do ní jsme vrazili zhruba 5tis. - autosedačka, taška na kočárek, plínky, termoobal, podložka přebalovací ... no a pak do bytu - prkýnko záchodový (MM se totiž povedlo když jsme instalovali nový záchod koupit prkýnko kratší 😀 tak jsme s ním nějakej čas fungovali a tiše se styděli před návštěvama 😀) poličku do koupelny a ještě TV držák do ložnice, tak už to máme v ložnici nějak kompletní pro malou a budu mít kde přebalovat 😝

Navíc tento týden má narozky moje máma a my jsme jí pořád nic nekoupili protože prostě nevíme co, ale min. týden jí prý bouchla TV a novou nechce, že chce nějakou z bazaru, takže ještě do TV budeme muset vrazit tak max. tisícovku, ale stejně no 😖 Už se zase těšim na výplatu 😅

A co ty jak se dneska máš? 🙂

panterka
25. únor 2008

krist, tak jsem se sem konečně dostala, doma nám spadl net 🙄

tak ve středu uvidíš, co Ti dr. řekne na ty otoky, pak stejně budeš volat do porodky kvůli tomu monitoru, viď? jediný, co mě napadlo, je dát nohy nahoru, ale nevím, jak je to účinný ☹

ty nákupy si úplně dovedu představit, já jsem z toho na nervy, protože nikam nemůžu a to mám spoustu věcí po Hynečkovi, fakt už potřebuju jen ty parádní dupačky do porodnice a ve čtvrtek mi MM přiveze ten koš na mimi, povlečení a rychlozavinovačku 😉 docela se těším. pamatuju si, že s Hynečkem nám autosedačkaa monitor dechu přišly přesně ten den, co nás pustili z porodnice, to bych už nechtěla 😕 (jo a s prkýnkem, to je sranda, naši měli přesně ten samej problém 😀 , ale tam bylo nejhorší, že jim nedrželo zvednutý, tak jsem taky tlačila, aby koupili nový, aby to Hynečkovi nepřerazilo píďu, když čůrá 😅 )

já se cítím celkem v pohodě, víkend byl docela na mě náročnej, protože v sobotu jsme měli návštěvu a včera měla neteř narozky, tak jsem porušila režim a na chvíli tam zajela 😅

jen dneska počízám, kolikrát mi to břicho ztvrdne, protože se mě na to bude dr. ve středu zase ptát a já nikdy nevím, jak často mi tvrdne, tak vypadám jak debil 🙄

hlavně ať jsi ok a nic se z těch otoků nevyklube, nevíš, jak jsi teď při těch otokách na tom s tlakem? 😕

krista
25. únor 2008

Panter nohy nahoru jsem dávala včera, ale začaly mě bolet záda, takže si nevyberu 😀

S tím prkýnkem to je dobrý 😀 MM byl totiž vyslán na rychlo a tak čapnul první co bylo po ruce 😀 Teď už ho máme naštěstí akorát 😀

A kolikrát denně ti teda to bříško tvrdne? 😲 Je to asi protivný taky co? 😖

S tím tlakem netušim kolik teď můžu mít 😖 Já čekám až přijde domů MM, máme nahoře ve skříni na to měřič, tak si ho změřim, doufám, že nebude vysokej, ještě abych si sama upravovala dávky léků ne? 😖 Ta moje Dr. vždycky všechno zamete pod stůl, já se tak těšim až ji vyměnim slepici jednu 😠

krista
25. únor 2008

A mě taky nešel net, to je náhoda 😀 Ale to už je dýl, teď se tu vrtám v PC s nějakýma programama 😝

kulllisek
25. únor 2008

Ahojky holky,

Gabcos, také véééééliká gratulace k princezničce a tobě za statečnost! 😉

Holky, teda, já jsem pročítala asi 3 stránky zpátky a mám pocit,že jste tady toho probraly tolik, že se můžu jít z fleku balit do porodnice!!! 😀 ATo by vydalo na celou odbornou knihu 😀

Já to zatím nějak nepřeháním, no, i když bych měla pomalu nakupovat, ale zatím není nějak pořád ČAS! Taky mám už pár bodýček, dupaček, tričínek, tepláčků a mikinek pro mrňouska, asi se budu muset zaměřit na velikost 56, protože ta 62 nějak magicky přitahuje!

Holky, kdy jste dávaly, nebo plánujete, že dáte mimčo do jeho pokojíku? Je jasné, že maličké bude spinkat s námi v ložnici, ale kdy je tak akorát čas??? 🙂

krista
25. únor 2008

Ahojky Kulisku, aspoň že něco máš, já ve tvém "tt" neměla skoro nic, všechno jsem to dokupovala na poslední chvíli, taky jsem z toho měla pěkně nervy 😅

No probraly jsme tady toho hodně, hlavně já jsem se vrhla na Gabcos 😀 Potřebuju co nejvíc info před porodem a jsem tak ráda, že je spokojená 😵 Psala mi že dneska u nich byla Dr. a Emminka je zdravoučká, to je úžasný 😵

Já bohužel ten pokojík budu muset řešit, až bude volný 😖 Ale jinak jsme měli v plánu už ho zařídit teď, vymalovat, položit koberec a udělat tam aspoň hrací koutek, protože hrát si v hale asi nebude to ideální 😒 A spinkat sama by tam malá mohla až bude druhý sourozenec potřebovat její postýlku 😀 nebo tak nějak od tří let - snad 🙂

A jak se jinak máš? 🙂

panterka
25. únor 2008

kulllisku, poděkuj tady kristě, ta už má nejvyšší čas mít sbaleno, tak já z ní jen tahám rozumy 😀

já právě naopak zatím dávám do kupy jen tu 56, jsem ležák a nikam nemůžu, tak jsem zatím splašila nějaký bodýčka, nějaký dupačky mám po Hynečkovi (mám to v albu) a svetříky mi naplete mamka 😉 takže potřebuju jen parádňácký klučičí dupačky na cestu z porodnice 😉 větší velikost nakopím až potom, zatím bude čas a navíc budu ráda, že budu mít pohromadě tu 56 😅 a taky nepočítám s tím, že Jáchymek bude nějakej obr 😅

krist, tak dneska od rána zatím jenom 12x, no, ještě není večer a večer mě to zlobí nejvíc a pak ještě v noci ☹ není to ani nijak pravidelný, dopoledne mi ztvrdne třeba jednou za dvě hoďky a večer třeba 3x do hodiny 😒 někdy si říkám, že to přestávám vnímat, tak hlavně, aby to nedělalo paseku ☹

tak až si změříš ten tlak, tak dej vědět, jak to vypadá a rozhodně to řekni dr. 😕 ještě by Ti měla přeměřit tu pánev, viď? 😕

ono to velkým chlapům tak nevadí, ale Hyneček jak má píďu akorát nad záchodem, tak jsem fakt měla strach, aby prkýnko nespadlo a nepřecvaklo mu ho 😅 ale byl šikulka, držel si ho 😀 jen si furt dědovi stěžoval, tak děda prostě to nový prkýnko koupit musel 😀

jinak kulllisku, my jsme se loni na konci dubna přestěhovali z 2+1 do 3+1 a Hynečkovi jsme tudíž pokojíček zařizovali až v červenci ke 4. narozeninám 😉 do tý doby spal s náma v ložnicia hrál si v obýváku, kde měl svůj koutek, stejně do tý doby nechtěl být sám 😉 máme ale postýlku 130x70, která se dá přestavět na klasickou malou postel bez špršlí 😉 ještě do konce roku se stávalo, že v noci přišel k nám, ale teď od novýho roku spí celou noc v pohodě v pokojíčku 😉

kulllisek
25. únor 2008

Ahojky Kristi,

u mě docela pohodička, v práci soustu práce a nějak mě začalo zlobit koleno, před 14 dny jsem na něj upadla a v pohodě, modřina, ale teď se to nějak zhoršilo a ještě ke všemu mám s koleny problémy od puberty, tak doufám, že nebudu muset k ortopedovi 😖

No ale jak se máš ty, mamino? Co bříško, už sestupuje? A jak se cítíš? Už tě navštívili nějací poslíčci??? Jsem fakt zvědavá!!!Výbavička je tedy komplet? Jééééje, holka, máš to za pár, jsem taky (asi jako všichni tady) mooooc zvědavá, jak se ti bude líbit porod do vody a držím palčky, aby ti neobsadili sál a tvojí vanu!!! Neboj, bude to v pohodě, vidíš, že Gabcos si jenom pochvalovala! 😉

krista
25. únor 2008

Panter a MMB moc neholduješ? 🙂 Já jsem toho spousta objednala přes net, mám toho maličko koupenýho přímo z obchodu 🙂

Zatím 12x? No to je stejně masakr 😒 Mě břicho nikdy netvrdlo, max. 3x za celý těhu co si tak pamatuju nebo že se mi tam malá pořádně napružila, ale to je o něčem jiným, tak to je mi tě fakt líto ☹

Jj o tu pánev si teda řeknu 😠 Říkala že mi to bude měřit tam v předordinaci společně s tím tlakem tak jsem zvědavá a docela se bojim aby mi tim neublížila, když jí to tak obtěžuje 😢

Jé Panter no toho se bojim, že na to se právě bude spoléhat moje máma, že dítě může být klidně s námi dlouho v ložnici 😖 Já vím, že tam můžeme být spolu dlouho, ale kdyby přece jenom do toho třeba přišel ten druhý sourozenec, tak už nevim, jestli jako budeme spát v posteli všichni pořád nebo co 😖

krista
25. únor 2008

Kuli to s tim kolenem musí být naprd, já jsem teď oteklá takže mě ty nohy taky zlobí a zlobit mě to celý těhu tak nevim, je to tak protivný, v životě jsem to nezažila 😖 No hlavně že jsi si při tom pádu neublížila víc, já blboun jsem spadla ve 28tt přes celou halu 😖

Já ani nevím jestli to bříško sestupuje 😀 Netušim jak to mám poznat, sama na sobě právě změny nevidím, jak nejsem objektivní, někdo mi řekne že je dole a jiný ne, tak si vyber 😀 Poslíčky jsem měla nejsilnější asi ve 33tt a pak asi před týdnem či dvěma - už nevím přesně, to jsem je měla od rána do dalšího rána jinak jako cítím často břicho na MS, ale nic extrémního, obávám se že budu ještě přenášet 😅 No řekla jsem si, že jak padne březen tak vyrážím na dlouhý procházky a budu dělat možný i nemožný 😀
A děkuji za palečky 🙂 Doufám, že ta vana bude možná a že tam nebude zrovna někdo kdo bude línej se mnou do ní rodit - myslím tím jako nějakého Dr., aby to respektovali 🙂

Kuli a co vy zařizujete pokojík pro prcka nebo jak to uděláte? 🙂

krista
25. únor 2008

A docela mě nervuje, že všem odcházeli hlenový zátky a já prdlajs zase 😀

panterka
25. únor 2008

krist, do tý doby to u vás budete muset nějak vyřešit ☹ nejlíp ještě dřív, viď? ale máš to fakt těžký ☹ spíš mě zaráží, že to Tvojí mamce nedojde, to nevidí, že taky potřebujete soukromí??????

já jsem na MMB koukala a nějak na to nemám odvahu, ono je to hlavně těžký s MM 😅 ono je jedno, kolik na tom ušetříš, ale on vidí poštovný a to je průšvih 😒 jako by nás ubylo... vždyť i ten koš nám vyzvedával známej osobně a MM jede ve čtvrtek služebně do prahy, tak ho přiveze, bez poštovnýho 😀 jen doufám, že Hyneček bude ok, protože MM říkal, že ho vezme s sebou a vezmou to přes Kladno, kde si zajdou do aquaparku, to bych byla ráda, protože by aspoň Hynečkovi vynahradil to, že já s nima nikam nemůžu. každej rok jsme jezdili na jaře do prahy na dva dny, jeden den na to kladno a druhej den do zoo, tenhle rok to bohužel nepůjde, možná i s Jáchymkem na podzim 😉 no, není to tak hrozný, fakt mi stačí jedny pěkný dupky a přinejhorším malýmu dám ty bílý dupačky po Hynečkovi, jen mi nesedí, že jsou sametový, já bych chtěla bavlněný 😅

to tvrdnutí mi ani tolik nevadí, nebolí to, jen cítím tlak v břiše, jen mám fakt strach, že to udělá dole paseku a začnu se otvírat a skončím v nemocnici, přece jen u druhorodičky by to mohlo jít ještě rychleji 😕 tak uvidím ve středu, ale fakt se na kontrolu bojím, navíc teď řešíme takový problémy jako, že Hyneček potřebuje nový boty na jaro a kalhoty a já s ním nikam nemůžu, tak prostě musí MM 😅

tak já myslím, že tím měřením Ti ublížit nemůže, ne? 😲 ale stejně je to fakt síla!!! a Ty jsi měla těhu relativně bez problémů? 😕

kulllisek
25. únor 2008

Kristi, cože? Ty jsi ve 28TT spadla přes celou halu??? 😲 Co jsi proboha dělala???
Já jsem sletěla, když jsem tahala v práci spisy, ale spadla jsem jenom na to koleno, takže OK 😀

Je fakt, že to člověka asi na sobě moc nepozná, jestli se už něco děje, cooo? Myslím s tím bříškem? Hele, máš v albíčku super vyfocenou tašku do porodnice!!! 🙂

Já myslím, že ten porod do vody bude fajn, protože jak se říká, čeho se člověk nejvíc obává (toho obsazení té vany), tak to vždycky dobře dopadne, určitě budeš mít vaničku pro sebe, i sprchu a všechno půjde dobře, hladce 😉 Fakt jsem zvědavá až nám potom napíšeš!

My jsme teď dorekonstruovali šatnu a chodbu, takže chvilku dáme oraz a pak se vrhneme na ten dětský pokojíček, chci jenom vymalovat, koberec, závěsy, pak nějakou komodu, na které budeme přebalovat a kde budou schované věcičky pro malou, takže to nebudeme nějak přehánět, postýlku budeme mít v ložnici 🙂 Jen nevím, jak to vyřešit s koupáním, do koupelny se nám přebalovací pult nevleze, protože máme malou panelákovou a pračku tam taky nemáme (tu máme naštěstí na chodbě)...tak nevím, kde koupat...jestli v kuchyni na stole, nebo v ložnici nebo kde a jak...hmm, tak nevím 😖

panterka
25. únor 2008

kulllisku, my jsme koupali v obýváku a tam jsme měli i přebalovák 😅 taky to byla nejteplejší místnost v bytě a koupelnu jsme měli a máme taky maličkou 😒 teď zas řeším problém, že zas nejspíš budem koupat v obýváku, ale jak jsme se přestěhovali, tak se mi sem nevejde přebalovák, tak fakt nevím 😕

kulllisek
25. únor 2008

Panterko, jojo, s tím přebalováním a koupáním asi nejsme samy, kdo to takhle řeší. V paneláku se fakt do koupelny nevejdeme...takže jak říkáš, udělat si v bytečku místečko, kde bude přebalovák a zároveň koupando 😅
Takže jsi koupala v malé dětské vaničce 😉

panterka
25. únor 2008

jj, koupali jsme v malý dětský vaničce a měli jsme jí na dvou židlích 😅 teď se snažím přesvědčit MM na originál stojan 😉

krista
25. únor 2008

Jejda holky vy jste se rozkecaly, byl tu na skok MM, tak vás jdu dočíst vydržte 😀

kulllisek
25. únor 2008

Na dvou židlích, to je klasika, spostu známých takhle koupalo 😉

Já jsem se koukala v Babycentru na ty přebalovací pulty i s vaničkou, jak máš vaničku a na to si pak sklopíš přebalovací pult, jen jsem z toho nebyla nějak moc chytrá, nevím, jak to funguje a nedokážu si představit, že jednou rukou vyndavám mokré děťátko z vany, jen tak tak ho držím mrskající se a mokré v jedné ruce a druhou rukou sklápím ten přebalovací pultík? Asi jsem natvrdlá, máte s tím zkušenost??? 😨

Ale to je docela dost drahá záležitost! Takže jak píšeš, vaničku s origoš stojánkem.
Přebalovací pultík asi vytvoří manža, bude to jenom taková komodička na oblečení a nahoru mrsknu přebalovací podložku, mám pocit, že kdyby jsme dělali normální klasický přebalovací pultík, tak je to zbytečné 😖

A co takhle přebalovací podložka na vanu, už jste se s tím setkaly?

krista
25. únor 2008

Panter s tou mamkou je to fakt těžký, min. týden jí bouchla TV, tak jsme se včera domlouvali co s tím, my máme totiž dvě TV, jednu v ložnici a jednu v obýváku, tak jsme říkali že jí prostě jednu dáme (přitom jsme teď kupovali stojan na TV takže na nic, ale co) a ona že ne, že chce z bazaru, že si našetří na LCD - takže ona tu asi plánuje být ještě dlouho 🙄 No tak dnes jezdil MM po bazarech, po 2tis. se nedostal s cenou a když už tak tam něco nefungovalo, tak bereme nakonec přes kamaráda za 2tis., no nejsem moc nadšená, peníze potřebujeme jako sůl, ale ona má narozeniny, tak aspoň dostane "pořádný" dárek i když "bazarový" 😉

Panter to je mi tě fakt líto, že takhle nikam nemůžeš 😖 Ale brzy budete větší rodinka a všechno si vynahradíte 😵 My jsme s MM chtěli do Aquaparku na podzim - do Liberce, jenže já už byla taky těhu - riziková navíc, všechno zakázany, pak mi někdo říkal, že by mě tam asi lidi kopali do břicha 😖 tak jsem se na to vyprdla, mrzelo mě to, ale taky si to vynahradíme jako rodinka 🙂

Jo těhu bez problémů, jen na začátku v 5tt zhruba bylo špinění a od toho se odvíjí všechno ostatní, zůstala jsem na PN a do 5.měsíce mi bylo zle, jinak OK 😉

Dr. mi říkala, že mi metr bude strkat bůh ví kam 😠 Tohle jsou přesně její slova a pak mi říkala jedna těhulka tady z oboru gyn. že prý se to měří přes kalhoty, tak ona se mi fakt chce pomstít za to že jsem si to vyžádala 😠

Kuli já doma zakopla o kabely, bylo to kolem vánoc, tuším 28.12. tak jsem si udělala výlet do porodnice 😉 Natočili mi monitor, vyšetřili, UTZ a všechno bylo OK, tak jsem byla ráda, ale já se tak vyděsila, že malá se přestala hýbat a pak když se hýbala tak to hodně bolelo, tak jsem radši naběhla na to vyšetření 😉 No to je tak, když má někdo dlouho byt v rekonstrukci, hrůza 😝

Jo děkuju za pochvalu fotky 😀 Už se těšim až s ní vyrazim 😀 Doufám, že tam je všechno co potřebuju, ještě by to chtělo zbalit něco trvanlivýho k jídlu, jsem teď rozežraná a když tam měla Gabcos hlad, tak já ho budu mít dvojitej 😀

Já mám komodu s přebalovákem v ložnici, ale kdyby byl ten pokojík tak bych to řešila jako ty Kuli, dala bych to do pokojíčku a my budeme teda koupat přímo ve vaně na lehátku, vanička se mi taky nikam nevejde - jak říkáte panelák, i když jsem viděla zase ten mámy ksicht když jsem jí to sdělila 🙄 Ale budu si muset zvyknout a ona si snad taky zvykne

😒

krista
25. únor 2008

Kuli s tou přebalovací podložkou přesně takhle to máme řešený my, na klasický komodě - přebalovací podložka a myslim si, že neni problém přebalovat na ní i na vaně, protože má pevný dno 😉

Tohle je ten náš koutek v ložnici 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

A jinak taky nechápu moc princip těch plastových přebalovacích pultíků s vaničkama, ani mě to nikdy moc nelákalo, jsou lidi co přebalujou na posteli, tak já si před nima připadám docela luxusně s tou přebalovací podložkou 😀

kulllisek
25. únor 2008

Joooo, Kristi, tak přesně něco takového jsem měla na mysli, klasickou komodu s přebalovákem, to je praktická věc a přebalovák s pevným dnem!!! Výborný nápad! Jenom ještě sakriš kam s tou vaničkou, ale jak psala Panterka, koupit vaničku a k ní pevný stojánek a rázem bude vyřešeno 😉 Ono to není tak jednoduchý, jak to vypadá!

Hele a postýlku budete mít u postele? Někde v růžku? Koukej poslat ještě fotečku, mamino 😀

S tou telkou, to je teda pech, já vím, že ty staré jsou drahé, když si vezmeš, tak dneska za menší obyč telku dáš v obchoďácích 4.000,-- Kč a na bazaru za starou 2.000,-- Kč, to je pálka! Bábinka s dědou si taky pořád kupují takové telky od jejich opraváře, ten jim vždycky za dva dohodí nějakou ojetinu a pak jim ji chodí spravovat tak dlouho, až se úplně pos..e a pak jim zase napálí další za další dva tácky! Hele, tak si mamina mohla něco přidat a koupit novou...cooo??? I když ona chce vlastně tu LCD, coo? 😅

panterka
25. únor 2008

holky, tak jsem tu taky, chlapi čtou pohádku, tak jsem se sem zase dostala 😉

krist, přesně jak říkala kuli s tou televizí, to je síla, 2000 v bazaru? to jsou docela vydřiduši!!!!! 😠
s mamkou Tě fakt lituju, to je normálně neřešitelná situace, ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak mě řešení nenapadá ☹ a už jste s ní mluvili?

jinak my máme vaničku bebe-jou, tak k ní chci origoš kovovej stojánek, ale ten stojí 1000 a MM se to moc nelíbí, chce zas fungovat na židlích, ale já si říkám, že když tu máme Hynďu, tak to chci mít jednodušší 😒 uvidíme, jestli povolí, na ten koš nakonec taky kývl, tak budu muset nasadit ženský zbraně 😅

u nás je fakt problém jen ten přebalovák, já komodu nemám, jen komody v obýváku a tam se mi tu podložku dávat nechce, protože se bojím, abych neodřela zeď, navíc se mi tam nevejde, přesahovala by komodu 😒 tak fakt nevím, chtěla jsem takovou tu podložku, jak se dá dát na postýlku, ale to taky nevím, jak by fungovalo, když máme větší postýlku 😕

já mám teda postýlku v ložnici u zdi a to je asi 40cm od mojí postele, takže skoro na dosah, prostě malá ložnice 😅

krist, a už jste v tom Liberci byli? MM tam ject nechce, že je to zbytečně daleko a to Kladno nám náramně vyhovuje 😉 taky jsem si myslela, že budu mít tentokrát těhu v pohodě, ale už od začátku jsem měla ten hematom a teď tohle, aaaaaaach jo ☹ no nic, potřetí už to radši zkoušet nebudu 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru