Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
7. bře 2008

teda, holky, mě fakt mrzí, že se tam za ní nemůžu jít podívat ☹ aspoň by jí to tam víc utíkalo ☹

gabcos
7. bře 2008

to je škoda, no..psla, že se tam asi zblázní...☹

my jdeme v 9 na kontrolu k paní doktorce, tak na nás myslete...abysme přibrali aspoň nějaké to deko..musíme u doktorky kojit a bude vážení před a po...☹ ach jo, já se z toho zblázním....

petulka77
7. bře 2008

Holky zdravím, čtu vás ohledně Kristy, to mě taky mrzí, že zas jen posli, ale aspoň, že ji zas neposlali domů a snad to brzy bude naostro 🙂

panterka
7. bře 2008

gabi, myslím na vás 😉 uvidš, že vás dr. pochválí 😉

dludli
7. bře 2008

No ja myslim ze by Kristy byla mnohem radsi aby ji poslali jeste dom ☹ muze tam chudera takle byt mekolik dni, nez se to rozjede, vzdyt termin ma az nejak 12. ne?

kulllisek
7. bře 2008

Ahojky holky,

to je děs s tou Kristi, chudák holka, jak pak člověk má poznat, jestli rodí, nebo jsou to poslové!!! 😝 😝 😝

Ale je fakt, že dnešní datum je moooc krásné 😵

Dludli: V tom Tescu je to paráda, ale těch oblečků pro chlapečky tam mají víc a jak říkáš, to by člověk šel a z každého stojánku nabral jeden kousek. Taky se mi zdá ten spací pytel teplej a asi neužitečnej, když bude mimi spát v postýlce pod peřinkou, nééé? Ale je kláááááááásnej 😵 😵 😵

dludli
7. bře 2008

No ja myslim ze uzitecny jsou, ale asi ne na novorozenatko, spis tak na deti dejme tomu od 3 mesicu, kdyz se vic vrti, ze se v noci neodkope. Ale asi by to chtelo vydrzet a kupovat to az to zacne byt potreba. Jinak nakoupim desne kramu, zbytecne. No ale kdo to ma vydrzet, ze jo 😀

kulllisek
7. bře 2008

Zuzi, to je fakt, že se neodkope, já jsem koukala, že je to na děti od 0-6 měsíců, takže to je docela užitečná věc, takže příští týden po výplatě pro něj jedu, je fakt kráááásnej! A až našim broučkům budou 3 měsíce, tak to bude zrovna podzim, takže teplejší pytlík bude akorát! 😵 😵 😵

jck
7. bře 2008

Ahoj těhulky 😉
tak vás jdu pozdravit, Krista nic? 😖

zítra jedu holky nakupovat do rakous, už se nemůžu dočkat, byl tam brácha a mají zase slevy, tak to budu ve svým živlu, to bude mít zase Natála oblečení, že to ani neunosíme - opět. Z plno oblečků jsme vyrostly a ani to neměla na sobě 😅

ten pytel do postýlky, máme taky (teď už se do něj možná ani nevejdeme) a vůbec jsem ho nepoužila. Myslým si, že jak máme v postýnce mantinely tak ty docela drží tu peřinu a i když Natála kope tak se jí to moc nedaří tu peřinu skopat úplně, ale co vím, tak třeba holky na spol.termínu tady na MK to používají hodně. Ono je to věc názoru, ale určo bych to koupila až když to bude mutnost 😉

panterka
7. bře 2008

ahoj holky, tak koukám, že probíráte pytle na spaní 😉 já ho teď chci taky kupovat, i když na Hynečka jsem ho neměla. teda měla, ale asi až od 10 měsíců, kdy se začal odkopávat, teda on se přími neodkopáva, ale vždycky se ve spaní posadila a pak se položil na peřinu, tak jsem ho vždycky srovnala a on do 5ti minut zas ležel na peřině 😠 no, tenkrát mi ho mamka upletla 😉 na Jáchymka ho chci koupit, protože budem celý léto na chalupě a oni přece jen pak už bývají chladnější noci, tak si myslím, že to využiju 😉 taky jsem koukala na ten v tescu, ale zas stojí 450kč a to se mi zdálo dost, ale zrovna mi mamka říkala, že viděla u nás v ložním prádle pěknej za 220kč 😉

panterka
7. bře 2008

ahoj jck, a kam vyrážíte na nákupy????? já bych jela hned ☹

jck
7. bře 2008

já chid do "KIK"textil do BadLeonfenden a do Freystatu, loni jsem tam koupila pro Natálu skoro všechno oblečení za 1-max5 eur. to je hubičku 😉 to tady nekoupíš ani v tom největším výprodeji a je to nový zádný sekáč. Já i můj chlap jsme hrozný nákupčí, on teda tyhle obchody moc nemusí (on je spíš na značkový butiky) ale pro Natálu nám to na 200 % vyhovoju, to dítě to neunosí a zatím nerostrhá a na kvalitu šití si taky nemůžu stěžovat a když půjdu někam do Jéčka a nebo i do Tesca tak to vidíš na každým mimču-dítku a to docela vadí 😅

panterka
7. bře 2008

jck, tak my jezdíme do Freistadtu, vždycky do KIK nebo do CA 😉 taky boty jsme tam kupovali, ale teď to bohužel musíme zvládnout tady ☹ ale až bude prcek, tak zas vyrazíme 😉

dludli
7. bře 2008

tak ja jedu budu nakupovat v Edingurku 😀 😀 😀 letime tam pristi ctvrtek za kamaradama 😀 tak se tam chci po necem kouknout

kulllisek
7. bře 2008

Ahojky Panterko a Jck,

týýýý jo, do Rakous bych taky vyrazila, jezdí tam známá a vždycky si přiveze spoustu věcí, no nekup to za tu cenu...!!! Tam se nakupuje asi fakt dobře 😵 Sáááákra, Freystat, jak je to daleko tady z ČB, Jck? A přes co jezdíte? Že bych zpacifikovala manžu?

Ten pytel z Tesca je krásnej, je fakt, že stojí 450,-- Kč, proto jsem ho taky ještě nekoupila, pořád rozmýšlím! Ale byla to láska na první pohled! Takže Panter, ty kupovat budeš? 😉

panterka
7. bře 2008

ahoj kuli, jj, já kupovat budu, ale kdybysme nebyli na tý chalupě, tak bych ho zatím nekupovala, tak jsou prostě takový drsnější podmínky než doma 😀

kulllisek
7. bře 2008

Víš, Panter, my totiž jezdíme zase k našim na chalupu, tam je zima taky pořád, topí se tam v kamínkách Petrách, takže tam budeme mít ještě jednu postýlku a spací pytel se asi přece jen bude hodit!

Nevíte něco o Kristi? Sááááákra, já dneska jedu pryč (jedeme právě k našim na Šumavu) a nebudu s vámi v kontaktu a nedozvím se, jak je to s Kristi. 😒

panterka
7. bře 2008

kuli, tak krist zatím nic, zkopčím sem poslední zprávu z plánovalek 😉

Teda híolky ste moc hodny, ale neblaznete, chci cislo uctu kam mám poslat peníze jasný? Zrovna me dali na pokoj, je nás tu 5, dle dr. mám hrdlo, takže porod proste asi nebude. Mám si hlidat kontrakce v 12:15 jdu na utz, já se bojim ze zase nic nepoznám, jenom bych brecela

panterka
7. bře 2008

jo a ještě nejaktuálnější zpráva

PSALA MI TEREZKA...ŽE UŽ TO NEVYDRŽÍ,BOLÍ TO JAKO ČERT A VIDINA PORODU DALEKO A MÁM VÁS VŠECNY POZDRAVOVAT

panterka
7. bře 2008

kuli, tak s tím pytlem to na tom budeš jako já 😉 já ho teda pořídím, říkala jsem si taky, že když bude prcek spát hodně v kočárku, tak mu ho tam dám, kdyby bylo chladněji 😉

kulllisek
7. bře 2008

Jo, asi půjdeme do pytle, Panter 😀 😀 😀

Hele, to vypadá, že někdo poslal Kristi kredit, páč předtím psala, že jí dochází a že nemůže tolik psát, to je dobrý 😀

Chudinka malá a já jsem si myslela, že to u ní půjde v pohodě! Píše, že to bolí jako čert... 😲 ...holky, já se zatím porodu vůbec nebojím a říkám si, že to přece nemůže tak bolet....jsem fakt naivní 😔 😅

panterka
7. bře 2008

kuli, holky v plánovalkách se jí na něj skládají 🙂 chudinka malá ☹ já mám sice jeden porod za sebou, ale stejně se toho druhýho nebojím, no jo, jenže já jsem to měla fakt rychlovku 😅

kulllisek
7. bře 2008

Ty ses měla, panter, třeba to tentokrát bude ještě větší rychlovka...druhé dítě prý jde snáz! 😵

panterka
7. bře 2008

kuli, hlavně teď čtu, že vyvolávaný porody bývají pomalejší, tak nevím, nevím, jak rychle bych rodila bez vyvolání 😅

kulllisek
7. bře 2008

Pomalejší? Já myslela, že rychlejší! Prostě se Hynečkovi chtělo za mamkou a taťkou, asi se těšil ještě víc než vy 😀

panterka
7. bře 2008

on to spíš nebyl planej poplach, že mi hrozili předčasným porodem a ležela jsem v nemocnici na udržování 😅 prostě to bylo připravený k porodu 😅 no, proto teď taky nic neriskuju a dodržuju režim, který mi dr. nakázal 😅

co asi chudák krista ☹ v plánovalkách psaly něco o tom, že když to bude ok, tak by jí pustili zítra dom ☹ no to snad nee 😕

kulllisek
7. bře 2008

Tak to je síla! Takhle pendlovat mezi porodnicí a domovem, to musí být na nervy! Musí z toho fakt být KO 😨
Mě by to teda fakt naštvalo... 😒

Panter, jen pěkně odpočívej a dodržuj režim, on MUDr. ví, co říká 🙂

panterka
7. bře 2008

kuli, je mi jí fakt líto ☹ hrozně moc jí přeju, aby to už bylo za ní ☹

kulllisek
7. bře 2008

Koukám, že Jck a Dludli na nás dneska dlabou 🙂

panterka
7. bře 2008

a Gabi je s malou asi ještě u dr. 😕 třeba bude mít nějaký novinky, až se tady ukáže 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru