Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
8. bře 2008

Holky, tak jsem se dočetla v plánovalkách, že už máme malou Kristýnku!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

panterka
8. bře 2008

Gabi, Ty určitě víš víc, písni námmmmmmmmm 😉 😉 😉 😉

gabcos
8. bře 2008

joj, omlouvám se moc, nemohla jsem ale zajít dřív....

Terce praskla ráno kolem 2 voda a v 6 ráno se jim narodila KRistýnka...🙂

AHOJ:JMENUJI SE KRISTYNKA A NARODILA JSEM SE 8.8. v 6,00-. VAŽIM 3080 g a měřím 49 cm. Všichni jsme v pořádku.

JSem moc ráda, že to má za sebou...ani nerodila do vody, prý to nestihla...takže rodila klasicky na křesle....

panterka
8. bře 2008

Gabi, tak to je krásný 😵 😵 a jak to jinak probíhalo, kdo jí rodil, to zatím asi nevíš, viď? 😅

panterka
8. bře 2008

Tady je fotečka, co dostaly holky plánovalky 😵 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

gabcos
8. bře 2008

ty jo, fotečka, tak to je hustý, to je rychlost...🙂

nic víc nevím, bohužel...☹ ted už Terka asi odpočívá, věřím, že pak písne víc...🙂

panterka
8. bře 2008

Gabi, Ty nám sem určo dáš další info, když se něco dozvíš, viď? 😵

gabcos
8. bře 2008

jojo, snad se nějak dostanu k PC, chceme jet pak ještě do města....kdyžtak budou infa později,ale budou...🙂 😀 😀

panterka
8. bře 2008

Gabi, super, díky moc 😉

dludli
8. bře 2008

jee ja ted objevila diskusi na volne Krista a tak nci o tom ze uz je na svete neni! 😲 Jezis tak to je parada to slo nakonec rychle!

panterka
8. bře 2008

dludli, teď jsem jí objevila taky a písla sem to tam 😀 ale asi to tam zkopčím 😉

panterka
8. bře 2008

tak jsem to tam dala 😉 teď si skočím umýt hlavu a pak budu zase číhat na nový zprávy 😉

dludli
8. bře 2008

Tak jsem rada ze to m aza sebou a mizim, jedem do Solnice na loutkovy 😀 divadlo

gabcos
8. bře 2008

Ahojky, tak Terka má už mimíska u sebe, cítí se docela o.k....:-)
Rodil ji Fialkovič...🙂

panterka
8. bře 2008

ahoj Gabi, jé, tak doufám, že na ní byl hodnej, když já ho tady tak chválím 😀

panterka
8. bře 2008

jinak dneska v devět ráno porodila spolužačka v Budějcích Kačenku 🙂

panterka
8. bře 2008

Gabi, tak koukám, že máte doma veselou kopu 😉

gabcos
8. bře 2008

to jo, když nebrečí, tak dělá pěkná ksichtíky..🙂 a koupání miluje...🙂

jenom nám neroste, dneska jsme zainvestovali a koupili dětskou váhu a po kojení navážíme jen o 50g více..takže si bere fakt málo mlíčka...☹ 😢 😢 😢

v pondělí asi vyfasujeme ten příkrm...☹ 😢

panterka
8. bře 2008

jo, Gabi, to je mi teda líto ☹ ale nevěš hlavu 😉 nejdůležitější je, aby malá byla spokojená a pěkně přibírala 😕 víš, já jsem byla spíš hotová z tý hysterie kolem kojení, nám to prostě nešlo už v porodce a to tam sestřičky dělaly snad všechno pro to, aby nás rozkojily... jednu chvíli jsem měla u jednoho prsu Hynečka a u druhýho odsávačku, prostě nervy a navíc malej nepřibíral a my jsme chtěli jít domů, protože jinak mu nic nebylo, jen se čekalo, jak to bude s tím kojením ☹ domů jsme šli s flaškou a spokojeným miminkem, to bylo pro mě nejdůležitější 😉 dneska máme zdravýho, chytrýho a šikovnýho kluka, takže jsem nejšťastnější mamča 😉 škoda, že Ti nemůžu poradit, jak na to, aby mlíčko bylo a malá pěkně sála ☹ mooooooooc bych vám to přála

panterka
8. bře 2008

jinak mi to nedalo a napsala jsem Terce 😉 tak Fialkovič byl fajn a šitá prý bohužel je 😒 no, já bych se za holkama nakonec nemohla jít podívat ani načerno, protože mě začlo pěkně škrábat v krku 🙄 ach jo

gabcos
8. bře 2008

tak jsem zase skoro hodinu kojila a přibrala po kojení jen 40 g a stále řev- asi z hladu....akorát jsem vyslala manžela pro Nutrilon, už nemám nervy, zkusím jí dát malý příkrm a uvidím... 🙂 🙂

panterka
8. bře 2008

Gabi, tak uvidíte, uvidíš, že pak i malá bude klidnější 😉

gabcos
8. bře 2008

tak jsem dala Nutrilon, baštila jak divá...🙂 no a je klid, nebrečí..🙂 takže bude možná poklidný večer...🙂 🙂

panterka
9. bře 2008

Dobré ránko 😉 Gabi, až sem nakoukneš, tak dej vědět, co ta vaše beruška, jak spinkala 🙂

dludli
9. bře 2008

Ahoj holky,
Gabi tak to vypada ze to vyresite Nutrilonem? Musi to byt pekny stresik kolem toho krmeni, kojeni a vseho! 😲

gabcos
9. bře 2008

ahojda...🙂

tak jsme večer dali ten NUtrilon a beruška byla zlatá, pěkně spinkala, vzbudila se na kojení až po 5 hodinách a pak zase rychle usnula dneska je zatím taky hodná..až si říkám, jestli je to fakt naše Emminka...🙂

nechci ji ho dávat pořád, jen vyjmečně, dneska jsem ho zatím nedala, kojím a nebrečí, tak snad nemá hlad...:-ú

navíc pořád vážíme a vypadá to že přibrala...🙂 🙂🙂 jsem zvědavá zítra na kontrolu u doktorky...

panterka
9. bře 2008

ahoj Gabi, tak to je skvělý 🙂 takže už si Emminka na lahvičku zvykla a už neblinká, to je super 😉 vidíš, teď se bere mlíčko od Tebe a je spokojená 🙂 to je hlavní, spokojený miminko a klidná maminka 😉 zítra vám na kontrole držím palečky a dej vědět, jak jste, holky, dopadly 🙂

a co Terka a Kristýnka, nějaký nový zprávičky?

gabcos
9. bře 2008

Terce jsem psala, jak se mají a jak zvládly prní noc, tak prý v pohodě, kojila a malá byla hodná...🙂 takže paráda...🙂 Dneska jde za ní na kontrolu manžel a mamina...

Chtěla jsem taky dorazit na návštěvu,ale nějak skoro nemluvím, ta viroza mě klátí, mám strach, že nakazím Emmi, natož jít do nemocnice a jednodenním miminkem, to bych se bála, že ji nakazím...:/

panterka
9. bře 2008

Gabi, taky mě to zkolilo, bolí mě v krku a kašlu, v noci jsem ani nemohla spát ☹ fakt hrůza, zas jsem myslela, že Jáchymka vykašlu ☹ takže i kdybych mohla, tak bych za nima nešla, protože bych se bála, že je nakazím, taky se modlím, aby Hyneček vydržel a nechytl to ode mě ☹ navíc nám taťka zítra odjíždí na 4 dny služebně na slovensko, tak to bude děsný 😒 no, na 2 dny se přesunem k našim, protože bych to tu špatně zvládala, jak bych musela fungovat kolem Hynečka a režim by byl v háji 😕 musím být hodná, 19.3. jdu na kontrolu k dr., tak aby mě ještě pustil domů... pomalu se blíží doba, kdy jsem s Hynečkem musela zůstat v nemocnici, tak se fakt bojím ☹

gabcos
9. bře 2008

uvidíš, že to bude všechno dobré a zvládneš to na jedničku...!!!!! nesmíš myslet negativně, uvidíš, že s Jáchymkem do nemocnice nebudeš muset...držím palečky!!!!!!

My vyrážíme kočíkovat, tak zatím papa...🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru