Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

gabcos
2. dub 2008

na poliklinice sever, doktor Řehoušek

krista
2. dub 2008

Tak malá je nějaká mrtvolná 😝 Otevřela jsem dveře na balkon a prdla ji v kočáře k tomu a je jí tam dobře 🙂

krista
2. dub 2008

No tak to bude tim 😝 Já jdu na JIH 🙂

krista
2. dub 2008

A kdy jdeš na kontrolu po šestinedělí?

gabcos
2. dub 2008

to já nevím, asi píchá...🙂

krista
2. dub 2008

Já právě byla překvapená že ta moje je píchá, myslela jsem že se ve většině případů nastřelujou 🙂 a pamatuješ jak nám říkaly na kurzu, že v Budějovický porodnici píchaji ouška hned po narození? 🙂

krista
2. dub 2008

Tu kontrolu po šestinedělí myslim jako tvojí kontrolu 😀

gabcos
2. dub 2008

na gyndu jsem objednaná příští týden, ve čtvrtek, tenro týden se mi to nehodilo - musím jít až navečer aby mohl Milan hlídat....

ale myslím, že budu o.k., manželské povinnosti plním zvesela už více než týden...🙂

krista
2. dub 2008

Teda to jsi borka Gábi 😀 😀 a v pohodě jo? 😅
Já mám chuť, ale děsim se toho, co jsem tady četla, že si holky pak připadaji jako panny a že to bolí 😅 No uvidíme 😝

Já jsem se právě objednala na gyn. v 15:15 tady aby mohl Martin hlídat, ale to nevim teda jak nám to vyjde 😅 Ale už mám nového Dr. jestli jsem se ještě nechlubila 🙂 Budu chodit na PK Sever ke Švecovi, úplně se těšim, že už k tý čůze nemusim 😵

gabcos
2. dub 2008

ten Švec je nový,že?? to je asi místo taho blbého Mareše jak jsem k němu chodila, ne??? Hmm, to by se mi líbilo mít gyndu takhle blízko, že bych se taky přehlásila??? 🙂 nabírá ještě nové??

já se toho taky bála jako čert, ale nebolelo to, bylo to super !!! 🙂 🙂

krista
2. dub 2008

Gábi takže doporučuješ abych taky plnila manželské povinnosti jo? 😀
No ještě se bojim, je to něco málo přes tři neděle, chvilku ještě počkám 😅 a on ani nějak neni čas 😅

Jj asi tam bude nový místo toho Mareše, ale jistá si nejsem a nabírá to jo 🙂 Už jsme k němu přesedlali asi 4 holky z MK 😀 A i mojí nej. kamarádce jsem ho doporučila 🙂 Ty bys to měla fajn takhle blízko 🙂 Já chtěla Dr. taky blízko, ale ta nenabírá a tenhle je prý hodný, je mu asi 35 let, tak uvidíme 🙂 Nikdy jsem nechtěla chlapa, ale teď je mi to fakt jedno, všechno lepší než ta moje čůza 😝 a budu k němu chodit jen jednou za uherák 😝 a necháš si napsat nějakou HA Gábi??

krista
2. dub 2008

Musela jsem zkontrolovat malou jestli dýchá, tam fakt spí jako andílek, asi jí tam budu dávat častěji 😀

krista
2. dub 2008

Nevíš náhodou jak to chodí s PPLkou když nemaji moje telefonní číslo? Dneska mi totiž psal ten prodejce ohledně toho lehátka, že ho posílá PPLkou ale ani se neptal na můj telefon, to mi přijde divný 😲 Tenhle prodejce se mi nelíbil už hodně dávno, ale má kopu dobrých hodnocení, tak jsem na to zvědavá je to už přes týden co jsem to platila 🙄

gabcos
2. dub 2008

a už máš nějaké ohlasy na toho doktora, jako jaký je???Hmmm, takový mladý, jé to by se mi líbilo, musíš pak poreferovat jaký je...😨) že bych se pak dala přehlásit taky...🙂

gabcos
2. dub 2008

co s HA nevím, nějak se mi do ní ještě nechce, ani nevím jakou... holky si daváli carezzete, nebo jak se to píše a jsou z ní zklamaný, krvací po ní, tak ji zase vysadili, nějaké jdou do tělíska, fakt nevím...

ty do ni půjdeš???

gabcos
2. dub 2008

tak to nevím, mě PPL vždycky volala předem, že mi vezou balíček...ale prostě takhle asi dorazí bez ohlášení, no... 🙂

gabcos
2. dub 2008

Teri, moc pěkný fotečky... 🙂 sranda je, že nožičky jsme včera Emmi nafocovali taky a chystám se je dát do alba, jen jsem se k tomu nedokopala...🙂

krista
2. dub 2008

Gábi jj právě že psaly dvě holky odsud že je super, nejdřív jsem si počkala na reference a prý je fakt dobrej, moc milej, šetrnej apod. 🙂 takže si myslim, že litovat nebudu a když budu spokojená já tak ty určitě taky 🙂 já se pak ozvu 🙂 No já jsem o HA uvažovala, ale nevim no, asi bych si jí nechala napsat, aby se mi upravil cyklus, nechci chodit pořád s vložkou a čekat kdy to dostanu 😖 pak bych ji možná vysadila, ale zase nevim jak se chránit 😖 trefilo by mě být znova těhu 😀 Což těhu bylo krásný, ale ten závěr 😀

Díky za pochvalu fotek 😀 Říkala jsem vám jak jsme dělali otisky ručičky a nožičky? 😅 To byla show, malá spala tak jsme jí opatlali ručku zelenou temperou a ona se probrala a držela jí pořád zaťanou, no válčili jsme s ní asi hodinu, oba dva zelený, dupačky zelený, plína zelená ... no pak jsme ten otisk udělali, ale byl ošklivej, naštěstí to M. trošku upravil vodou a je to hezký a pak nožka - ta už byla v pohodě 😀 Co vy? Udělali jste ten odlitek? 🙂

krista
2. dub 2008
gabcos
2. dub 2008

jojo, odlitky už máme.. 🙂 🙂 dělali jsme je hnedka ve dvou týdnech...🙂 ale nebyla moc kvalitní sádra co Milan koupil, tak to není 100%, ale i tak je to moc pěkně a sladké...🙂

takže budeme dělat otisky znova, už máme lepší sádru...🙂

krista
2. dub 2008

Gábi a jak to děláte, to vám malá s tou ručkou nehýbe???

krista
2. dub 2008

Tak to vyfoť taky, jsem na to zvědavá 🙂

panterka
2. dub 2008

ahoj maminy 😀 koukám, že berušky vám spinkají, tak vesele drbete 😀

panterka
2. dub 2008

tak jak jsem vás dočetla, tak koukám, že se tu rozmáhají mladý gyndaři 😀

krista
2. dub 2008

Ahojky Panter, no nech bejt, moje beruška se za chvilku určitě probere, jedla naposledy kolem 10h 😅

krista
2. dub 2008

Panter no lepší než kdyby na tebe sahal oplzlej dědek že 😅 Však ty se taky ráda necháváš ohrabávat od Fialkoviče tak nemachruj 😀 😀 😀

panterka
2. dub 2008

Terko, asi jí zmohla ta návštěva u dr. 😉 četla jsem, že máte masírovat kanálky, tak to jsi mi připomněla, že jsme vlastně taky dělali 😉

panterka
2. dub 2008

jj, je fakt, že už se neptám, jestli si mám sundat kalhotky a sundavám si je automaticky 😀 no, ale MM je vždy "za plentou" 😀

krista
2. dub 2008

Panter no vidíš, to jsem zvědavá jak nám to půjde 😅
Prý to mám dělat 50x 😲

gabcos
2. dub 2008

tak jsem to vyfotila , hodím to do alba...🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru