Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
3. dub 2008

no, to mě teda podrž, to bych z toho byla taky blázen ☹ když mlíčko teče, tak by málo mít neměla, ne?

panterka
3. dub 2008

ale Kristýnka je živená pěkně 😵 teď koukám na novou fotečku a ty faldíčky jsou k zulíbání 🙂

krista
3. dub 2008

Teď mám chvilku jen díky tomu že mi spí v ruce 😖 ale píšu jednim prstem tak mě to tu nebaví 😝
Jo je to tlusťoch 😀 a to jsem ještě nenapsala, že dneska vyzvracela asi celej obsah žaludku bez zjevný příčiny, pozvracela si celej obličej a věci a mě, musela jsem jí vykoupat jak byla špinavá ☹ já se bojim že jí něco je ☹

krista
3. dub 2008

jdu jí zkusit uložit

panterka
3. dub 2008

Teri, tak skoč k dr., za to nic nedáš, nebo jí brnkni, ono je to hrozně těžký, když tyhle miminka ještě nedaj najevo, že jim něco je jinak než pláčem ☹

panterka
3. dub 2008

i když miminka blinkaj, to je jasný 😅

krista
3. dub 2008

Tak jsem jí uložila, zatím je klid ale na jak dlouho, to je otázka 😖
No je to děs dneska, vůbec to nechápu a lehátko dorazilo jj, je to super 😵 ale je veliký 😲 No zítra ho MM vezme ukázat do práce (je to vlastně dárek od nich) a pak už bude jen Kristýnky 😀

A jak je dneska Panter? 🙂

krista
3. dub 2008

Panter no on je rozdíl blinkání a zvracení - to jsem četla v knížce, blinkání je třeba během kojení nebo po něm a to je mlíčko který ještě třeba nedoputovalo do žaludku a zvracení je kyselý mlíko ze žaludku - tohle bylo zvracení a pozvracela se fakt hodně, s nějakýho ublinknutí si nic nedělám, to blinká pořád, ale tohle bylo hodně, Dr. tam dnes neni a teď klidně spí, kdyby jí bylo něco vážnýho asi by klidně nespala, uvidíme jak budeme bojovat dál, lehátko už je tady, tak můžu klidně na procházku kdyby hodně vyváděla v kočárku usne 🙂

panterka
3. dub 2008

Terko, díky za optání, tak nějak stejně 😉 pořád jím a jím 😒 a kynu a kynu 😒 včera mě zrovna tchýně "potěšila", že prý když Hyneček není do jejich rodu (myslela tím, že není tlustej), tak Jáchymek by prý mohl být... teda já nevím, co je na tom super, když by tloustl i ze vzduchu 🙄

krista
3. dub 2008

Panter no toho se bojím u malý, z MM strany jsou všichni oplácaní, budeme muset od malinka vybudovat nějakej sport a hlavně stravu zdravou - to bude něco nového i pro nás s MM 😅
No já už nemůžu nic zhubnout 😠 Dneska jsem se dala do sklapovaček, to břicho už mě štve a nevim jak jinak to shodit, dieta nepadá v úvahu dokud kojim tak to je neštěstí 😝

panterka
3. dub 2008

jj, já vím, to zvracení je děsný, prostě šavle 😅 taky se nám to několikrát stalo... naposled na předposlední vánoce, když Hynďa hodil čokoládovou šavli v obýváku na štědrej večer (asi nervy) a pak už mu nic nebylo. je fakt, že se to nedá srovnávat, protože už byl velkej, ale i jako s miminkem se nám to stalo, tak to určo bude ok

krista
3. dub 2008

No vidíš když jsi zpomenula ty Vánoce tak na ty už se těšim 😀 Co řekne malá na stromeček 😵

panterka
3. dub 2008

z tohohle jsem měla hrůzu, kdybych měla holčičku, já jsem totiž fakt dost hubená a říká se, že holčičky bývaj po tátovi... no, nedokážu si představit, že by holka v pubertě vážila třeba víc než já ve 40ti 😅

krista
3. dub 2008

Musim jít něco dělat dokud spí, strašně moc bych tady potřebovala uklidit, všude zase prach, aspoň že si máma umyla po 10ti dnech svůj plesnivej kastrol, ale stejně se musí vyluxovat a utřít prach tak jdu na to ☹

krista
3. dub 2008

Panter no malá je opravdu po tatínkovi tak uvidíme co postava 😲

panterka
3. dub 2008

vlastně ona už bude poměrně velká 😉 Hynečkovi bylo necelých půl roku, tak koukal na světýlka a prskavky, ale to bylo všechno 😒 no a s Jáchymkem to bude podobný.. zato Hyneček nám to teď vynahrazuje 😅 prostě to hooodně prožívá

panterka
3. dub 2008

tak papa 😉 a hĺavně, ať jste v pohodě 😉 páááá

gabcos
3. dub 2008

hoj, jsem tu, malá spinká....🙂 Sice nevím na jak dlouho,ale zatím je klid...🙂

hrozně mě štve to počásko, naplánovala jsem si vychajdu až se Emmi vyspinká,ale u nás je černo a každou chvilku zašne lejt...☹

panterka
3. dub 2008

ahoj Gabi, tady u nás to vypadá celkem dobře, docela i vysvitne sluníčko 😉

gabcos
3. dub 2008

tak pošli to sluníčko i k nám...:--)

panterka
3. dub 2008

tak posílám 😀

panterka
3. dub 2008

ale je fakt, že je chladno... za oknem to fakt vypadá dobře, ale jak jsem větrala, tak to tak slavný není

dludli
3. dub 2008

Kristy kraaaaasny fotky v albu

Ja jsem dneska uplne vyrizena a vycucnuta, vcera jsme meli 3 hodinovy rozhovor s tchyni kvuli bydleni, zkoncilo to hadkou, no ale alespon je jasne ze se stehujem pryc. ten jen kam.

gabcos
3. dub 2008

dala jsem do alba jak paseme...jde nám to už delsí dobu, je to moje šikulka... 😀 😀

panterka
3. dub 2008

Gabi, koukám, jak krásně pasete koníčky 😵

gabcos
3. dub 2008

🙂

panterka
3. dub 2008

dludli, tak to mě mrzí, muselo to být nepříjemný ☹
Gabi 🙂

gabcos
3. dub 2008

jee dludli, to mě mrzí...☹
s tchyněma to není easy, vím o čem mluvím...🙂

panterka
3. dub 2008

Gabi, já se vždycky, když sem dáte nějaký takový fotky s pokrokama koukám do albíka, jak na tom byl Hyneček a vzpomínám 😵

gabcos
3. dub 2008

🙂

taky si ráda prohlížím fotečky, teď sjíždím pořád dokola tu naši cácorku, předtím jsem si dost prohlížela fotečky z Anglie, kde jsem byla s MM, pak svatební....🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru