Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
8. dub 2008

já jsem to ale dneska tušila, že to tak dopadne 😒
jinak Fialkovič byl v písku podívat se na nějaký operaci, kterou by chtěli začít dělat tady v čk

krista
8. dub 2008

Tak v tom já se vůbec nevyznám ☹ Ale neboj "tt" naskakují - Jáchymek bude hodnej a ještě se ti narodí čtyřkilovej cvalda tak ve 39tt 😀

krista
8. dub 2008

Aha teda, to je ale něco 😲

panterka
8. dub 2008

no, to jsem se hodně zajímala, jestli je velikostně v pohodě 😒 tak prý jo, ona mi odhad nedělala, což jsem čekala

krista
8. dub 2008

A nedali ti žádnou zprávu?

panterka
8. dub 2008

no, oni jsou tam se zápisama v těhu průkazce dost skoupý, navíc, to, co tam napsala není k přečtení 😅

panterka
8. dub 2008

ale sestřička mě pochválíla, jak jsem vzorná a akorát jí zarazila moje váha 😀

krista
8. dub 2008

Já jak jsem tam ležela tak jsem dostala zprávu a na ní stálo, že velikostně ten 36tt a další část těla 37tt, proto jsem se tam tenkrát zděsila a byla jsem na prášky že budu rodit nějaký malinký nedonošený miminko, takže na odhady fakt nedej prosímtě 😉

A co váha? Máš hodně nebo málo? 😅 Dneska jsem byla mile překvapená já na váze 😀 Poslední dobou moc nejim a když tak jim pozdě večer a velký porce - přesně jako kdybych chtěla přibrat, ale vážila jsem se oblečená a najezená a měla jsem dobrou váhu 😵 Ještě by to ale chtělo hodně kilíček dolu 😝

panterka
8. dub 2008

Terko, velikostně jsme v pohodě, odpovídáme, tak to je hlavní, já jsem se jí na to extra ptala, protože kvůli tomu, že Hyneček nerostl jsem rodila dřív, tak to mě uklidnila, že je to v pohodě 😉

no, já mám těch 14kg nahoře, takže 64kg, no, jenže od poslední kontroly před 3 týdny to bylo 3kg nahoře, takže co týden to kilo 😅 ale u mě to prý neva

krista
8. dub 2008

No to bych řekla, že to u tebe neva, já mám pořád víc než ty 😅
Taky jsem pak přibírala co týden to kilo 😅 Dokonce mě Dr. do toho nutila - slépka 😝

panterka
8. dub 2008

a co Kristýnka? spinká?

krista
8. dub 2008

Jj Panter spinká a když nespinká tak brečí 😝
Doufám, že dnes donese MM ty kapky, nechci už nic zakřiknout, teď se trošku zklidnila, ale až se vzbudí - bude zase boj 🙂 Občas tam něco broukne, ale jinak OK 🙂
A co Hyneček? 😀

panterka
8. dub 2008

tak, to to rychle zaklepem, že se zklidnila, ťuk, ťuk, ťuk 😉
Hynečka spíš než brácha na obrazovce (přece jen je asi pro něj těžký si to představit), zajímalo to, jak ten utz funguje 😅

krista
8. dub 2008

😀 No asi je pro něj těžký uvěřit tomu že na obrazovce má vidět živý miminko 😀 Ale počkej až se brácha narodí, to s nim bude chtít hned běhat a hrát hokej 😀

dludli
8. dub 2008

jen nakukuju musim uz bezet, Panter a ptal se doktorky jak se dostane ven? 😀

panterka
8. dub 2008

dludli, neptal, ona je ta doktorka taková.... suchá 😒

krista
8. dub 2008

Panter já tu Dr. vůbec neznám 😲 ta nerodí viď?
Dludli pááá 🙂

panterka
8. dub 2008

taková mladá brejlatá 😒

panterka
8. dub 2008

a rodí 😉

krista
8. dub 2008

Hm. tak to jsem nikdy neviděla 😲 A ona nechodí na ty vizity? 😲
Já musím letět, možná se ještě stavim 😉 Pááá 😉

panterka
8. dub 2008

kristý, chodí, ale asi sis jí nevšimla 😅 je taková nevýrazná a nosí takovou vestičku 😕 říkali jsme jí ovečka 😀
tak se měj, pááááááá

krista
8. dub 2008

Tak malá ještě spinká 😅
Ty jo tu ovečku fakt neznám 😀 No já moc nekoukala na ty lidi 😅 první den co mě tam uložili, přišli když jsem se vybalovala a měla jsem ty bolesti, bylo mi fuk kdo tam je 😝

krista
8. dub 2008

A jak se vůbec těšíte na Jáchymka, komu je Hyneček podobný - tobě nebo taťkovi? 🙂

panterka
8. dub 2008

Hyneček je taková naše směska, i když na první pohled je celej taťka- modrookej blonďák 😉 ale jinak postavou je naše směska -ani hubenej po mě, ani tlustej po taťkovi 😀 no a v obličeji taky 😉
na toho druhýho raubíře už jsme taky zvědavý, jsem zvědavá, jestli bude taky blonďák nebo tmavovlasej po mně

gabcos
8. dub 2008

ahojky, jen nakukuji jak panterka a musím zase běžet...

jsem moc ráda, že kontrola dopadla vcelku dobře, uvidíš, že když budeš i nadále poslušně ležet, že všechno bude o.k. a budeš rodit v temrínu...🙂 Držím mooooc palečky !!!!!! 🙂 🙂 🙂

tak pá

kulllisek
9. dub 2008

Ahojky holky, tak zase po delší době... 🙂

Nějak v poslední době nic nestíhám....ale musím se pochlubit, objevila jsem super proutěný koš, velký 90 cm za 600,-- Kč, takže jsem ho objednala a doufám, že brzo přijde, manža udělá podvozek, já ušiju povlečení a budeme mít pojízdný pelíšek 🙂 Mám z toho děsnou radost 😵

Jinak Gábi, vše nej a nej Emmince k svátku!!!

panterka
9. dub 2008

ahoj holky 😉

Gabi, díky za podporu, doufá, že mě Fialkovič příští týden potěší víc 😅

krista
9. dub 2008

Ahojky holky 🙂

Kuli to je super kup 🙂 Já jsem zjistila, že i přesto že máme malý byt a nikdy jsem to nechtěla tak budu muset koupit chůvičky, protože když jsem v koupelně a sprchuju se (malá má ve zvyku vždycky se vzbudit a řvát 😝) tak nic neslyšim a totéž když vařim v kuchyni nebo myju nádobí 😖

Jinak včera donesl MM domů ty kapičky, tak jsem si oddechla, teď jen počkat až a jestli vůbec nadejde účinek ale hned v noci jsem to do ní ládovala 😀
Teď spinká, ale občas se tam vrní tak nevim na jak dlouho, jinak v noci spinkala zase hezky, protože byla utahaná z toho řvaní 😝

gabcos
9. dub 2008

Ahojda, 🙂

tak my měli super noc, Emmi spinkala od půl 9 do půl 3 ...🙂 🙂
Terka snad kapičky zaberou, dej pak vědět...🙂 jinak my budeme kupovat chuvičky taky a máme pidi byt...🙂

Mám novou image, všera jsem byla u té kadeřnice a mám krátkou střapatou ofinku.. 😀 😀 😀

krista
9. dub 2008

Gábi tak se vyfoť!!! 🙂 Já tě chci vidět 😀
Já si ofinu nechala taky stříhnout tak před rokem, ale pak jsem byla naštvaná, protože mě nebavilo se o to starat 😅 Teď mi to pomalu dorůstá 😀

Tak to my jsme spali od 21:30 do 02:30, ale za to šla ve 3:00 spinkat bez uspávání a spala do cca 6:45 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru