Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
12. dub 2008

ahoj dludli 😉

dludli
12. dub 2008

cauky, taky koukam ze se uz pomalu chystas rodit 😀

panterka
12. dub 2008

no, já právě že neeee 😀 zatím se chystám na kontrolu a už jsem si řekla, že se musím sbalit do porodky, pro jistotu 😀

dludli
12. dub 2008

no ja dneska konecne pro dobry pocit koupila kojici nocni kosili, objevila jsme totiz jednu vcelku normalni, bez tech blbych der, ktery se akorat sklebi. Me je kapanek vic 😀 takze mi je pak videt vsude 😅

krista
12. dub 2008

Ahojky, tak jsem zpátky, nakojila jsem jí a usínala, tak jsem jí šoupla do postýlky, snad bude spinkat 🙂

Dludli děkuji, ale jak jsem psala Panter, kdybyste mě viděli jak tu vyvádím 😅

Jck já vím že ten fenykl je na to, ale já pila ten čaj a neprdim po něm ani já ani malá 😀

Panter to víš že mu jí šoupnu zítra 😀 Ale aby jako na potvoru nebyla hodná 😀 Jen ať si ji užije 😅

krista
12. dub 2008

Dludli a kde jsi ji koupila tu košili? 🙂
Já jsem si nakonec koupila jen na knoflíky 🙂 A ty jsi měla teda posly jo? Ty jo 🙂 Ale já je vlastně měla taky dřív jak ve 30tt tak nevim co se divim 😅

dludli
12. dub 2008

Kristy a co mamka? POmuze ti alespon nejak? Nebo si radsi delas podle svyho? Treba ze by ti ji aspon na chvilku vzala aby sis mohla odfrknout. Musi to byt opravdu velky zahul slyset ji porad becet a nevedet jak ji pomoct 😔

panterka
12. dub 2008

dludli, já jsem tu kojící košili vzdala, protože jsem tu našla jednu, co jsem si pořizovala na Hynečka a ani jednou jsem jí nepoužila 😅 ta je tak šikovně propínací, takže taky žádný šklebení 😀 i když u mě by to asi moc nevadilo 😅

kristý, i když bude hodná, tak si aspoň Ty pořádně oddechneš a uděláš si čas pro sebe 😉

krista
12. dub 2008

Dludli no já právě nechci aby mi pomáhala 😅 😔
Ona je schopná to jednou proti mě otočit, myslim že jsi četla můj příběh - jak tu s námi bydlí a měla se stěhovat, ale nestěhuje ... no tak ještě by jednou řekla, že jí tady potřebuju aproto se neodstěhuje ne 😲 Jak říkáš radši si to dělám podle svýho, všechno si to vyžeru a bude 😀 Třeba bude zbytek života hodná 😅 😀

krista
12. dub 2008

Už mi zase kňourá, tak já si jí sem vezmu 😝

panterka
12. dub 2008

Terko, na tyhle probrečený dny brzy lehce zapomeneš 😉 pamatuj - malý děti = malý starosti, velký děti = velký starosti 😅

dludli
12. dub 2008

Jo kristy vim jak to mate 😒 jen jsem byla vlastne zvedava jak se k tomu mamka stavi 😅 kdyz to slysi jestli se treba zepta na pomoc nebo tak.
Ale uplne chapu ze si to radsi poresis sama, nez aby to pak pouzila jako zbran

krista
12. dub 2008

Dludli tak tady je jeden příběh 😝

krista • 1d • 10. duben 2008 ve 20:32
No to byl rozhovor
Byla jsem v kuchyni udělat MM kakao 😅 (MM hlídal malou v ložnici, ale plakala) a když jsem se vracela zpátky tak jsem ho rozlila, tak jsem se vrátila do kuchyně pro hadr a utírala to, mezitim vylezla máma z toho kutlochu a začla: "Tery, ona brečí" Já nas... samozřejmě: "No tak brečí, je to dítě, děti brečí!!! " 😠 "A můžu se na ní jít podívat?" mezitim jsem já řekla větu: "Je tam s ní Martin" a máti to pochopila jako že nemůže a já říkám: "Můžeš ale už mám dost těch připomínek" a ona: "Jaký připomínky?" Já:" že brečí, že jí dávám blbě sedět, že má hlad, když nemá hlad, já poznám kdy má hlad!!!" No a to už práskla dveřma a zkončilo to 😠

krista
12. dub 2008

Dludli hlavně mi tady z toho hrabe, už s ní bydlet nechci do všeho mi kecá, malou si totálně přivlastnila, mě třeba vytočí i to jak jí říká: "ty jsi celej martin" Martin je její táta do prčic, tak má říkat táta, navíc mě po tom rozhovoru hodně rozbrečelo jak to tady je a já už tohle všechno nevydržim, ubažovala jsem o psychologovi, potřebuju slyšet objektivní názor jestli jsem magor já nebo máti 😒

krista
12. dub 2008

Panter až ty prdy zkončí budu štastna, jen aby nezacly zrovna zuby 😝

krista
12. dub 2008

zase pisu jednou rukou tak nebudu moc rychla, jestli tu teda jeste jste 😲 😅

panterka
12. dub 2008

Terko, já zas píšu v leže, tak mi to taky tak rychle nejde 😅 proto vždycky, když se pustím do románu, tak vás nestihnu 😀

krista
12. dub 2008

jo Dludli chtěla jsem se zeptat co vaše bydlenicko? jak to vypada? 🙂

dludli
12. dub 2008

hm 😒 je to naprd kdyz nefungujou vztahy v rodine. A nekdy je to kvuli takovym zbytecnostem, ach jo.

My meli vyhrocenou debatu nekdy pred tydnem, bylo to asi na 3 hodky no fuska, a zkoncilo to hadkou jako vzdycky, kdy jsme tchyni nakonec servala jak malou holku, pak se taky praskalo dverma, ale mozna to nejak pomohlo. Jednak j ejasn eze se stehujem pryc, ze domlouvat se n anecem tady i kdyz je tu mista dost a tak, proste nema smyls, a hlavne tchyne neni zvykla ze ji nekdo oponuje a rika svuj nazor nahlas a stoji si za nim. No hlavne ja jsem zacala z ostra kdyz se zacla navazet do MM, na to sem fakt hakliva. MM pak rikal ze si mysli ze to vlastne ocenila, ze se za nej tak peru 😝
ALe nekdy mam pocit ze tyhle vztahy jsou neco mezi nebem a zemi 😅

panterka
12. dub 2008

jen mě pěkně chytaj ramena 😒

krista
12. dub 2008

panter ale furt budes asi rychlejsi nez ja a jak u toho lezis, viis na ten monitor pres pupek? 😲 😀

panterka
12. dub 2008

já jsem na boku na gauči v obýváku a noťas mám na stole, takže vidím 😉

krista
12. dub 2008

Dludli to jsi ale dobrá že to zvládneš všechno říct, navíc tchýni, koukni na mě na poseru 😠 neumim říct vlastni mame at dodrzi co slibila mozna bych ji to rekla ale praskla dverma driv nez jsem domluvila, no jako fracek 😠 a pamatuju si jak me jako maly nadavala at si zaviram okno v pokoji a dnes jsem u ni byla a ma ho uplne vyvraceny, samozrejme odjela a nezavrela ho, tak jsem to tak nechala, at vetra ten smrad a neni to poprve! 😝

krista
12. dub 2008

odnesu malou moment 😉

krista
12. dub 2008

Panter tak to máš taky dost nepohodlný co 😅

krista
12. dub 2008

Ach jo, MM už by mohl přijet sakra 😠
Už to maji hotový ale šli ještě někam do hospody, mě tohle nebaví, odjede autem a dovezou ho jiný, auto nechal někde v pr... kam ani nejede bus 😠

panterka
12. dub 2008

kristý, dludli, nemáte to lehký ☹ fakt ☹

krista
12. dub 2008

Nejhorší je naletět vlastním rodičům 😅

Panter ty to nemáš jednoduchý zase jinde, nedovedu si představit dodržovat tak přísný klidový režim, ráda jsem v těhu chodila na procházky, ještě pár dní před porodem jsem spárovala a makala u toho kamaráda 😅

panterka
12. dub 2008

Terko, však já se na to taky chystám 😅 pořád přemýšlím,kdy si ten režim povolím 😉 chci sito ještě trochu užít a navíc nehodlám přenášet 🙄 kdyby mi někdo řekl, že malej má přes 2,5kg, tak sirežim povolím hned po ukončeným 34tt 😀

panterka
12. dub 2008

tak teď jsem taky psala jednou rukou, protože jsem dlabala nanuka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru