Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

krista
12. dub 2008

Panter ale na ty odhady nesázej 😲 teď má kolik malej to nevíš viď?

krista
12. dub 2008

Nanuka jo 😲 Teda ty si vyžíráš 😀 To já už si nemůžu dovolit 😅

krista
12. dub 2008

Tak malá si tam pomrkává, ještě nespí, ale aspoň netlačí 😉 Musím zaťukat 🙂

krista
12. dub 2008

Sakra ani jsem to skoro nedopsala a je to tady 😠

dludli
12. dub 2008

kristy myslim z es vlastni mamou bych taky mela problem, to je o necem jinem. Proste tam jsou at chces nebo ne city a tak a toho ja jsme usetrena. Ne ze by mi byla tchyne uplne ukradena, zase je to MM mama a on ji ma rad, ale proste myslim ze je to vuci tchyni snazsi.

No my meli rozjednany pozemek, ale majitel se pred nami zasil, je to dlouha historie, ted jsme si vyhlidly domek, ale za nerealnou cenu, to je uz pres realitku, ktera se pokousi s majiteli dojednat slevu, jsou to nejaky prazaci, tak nasadili cenu podle jejich pomeru, ale je to nerealne. Domek v podstate k rekonstrukci, 3+1, pomerne mala zahradka a rekli si za to 2,6 mil 😲 🙄 tak moc doufame ze pujdou dolu, jelikoz jak jsme tam vesli tak jsme oba s MM vedeli ze to je ono! A je to hned o ulici dal, nam se hodne nechce tady ze SUchyho Vrbnyho. No ale zatim to vypada ze se historie opakuje jako s majitelem pozemku, ty od toho domu se meli minuly pondeli ozvat jak se rozmysleli zda by cenu sundali a pripadne o kolik, no a svete div se neozvali se a mobil vypnuty. Tedy to rikali v realitce, my na ne primo kontakt nemame.Do realitky jsme volali uz dvakrat, rekli ze az majitele dozenou daji nam vedet. No tak je to takove hodne forove. No a kdyz tohle nevyjde tak byt 😒 ☹ tak se mi dost nechce, ale lepsi neco nez nic. A z bytem pocitam ze to pujde rychle, asi dva uchazejici jsoz tu zrovna na prodej, volne hned a do osobniho vl. hypo mame predjednanou, takze to b ysnad melo pripadne uz opravdu vyjit, ALe ten domek nas proste ocaroval 😔

panterka
12. dub 2008

no, mně to Bartošová neřekla a myslím, že ani Fialkovič by mi to neřekl 😅 komu dělal utz, tak nikomu to neřekl... jen mě ujišťovala, že malej je ok, že odpovídá tomu 31tt 😉

Ty si nemůžeš dát ani míšu? 😕 😲

krista
12. dub 2008

Dludli to mě moc mrzí s tím domečkem že nevyšel ☹ Kéž by se to ještě nějak vysvětlilo, moc bych vám to přála, já domeček taky vždycky chtěla ☹ A nemyslíš že v tý realitce třeba kecaji 😲 To mi přijde divný že by si někdo jen tak vypnul telefon na furt 😲 a měnit číslo kvůli tomuhle na to bych se vyprdla být tím majitelem 😲

Koukám, že Fialkovič nic neříká 😀 já chtěla vědět ty stehy 😠 😀
Panter no kvůli postavě nemůžu zmrzku víš 😅

panterka
12. dub 2008

joooooooooo, tak kvůli postavě 😀 😀 😀 ale určo by Ti pomohla na nervy 😉

dludli, třeba to nakonec s tím domečkem ještě klapne 😉 budu vám držet palečky

krista
12. dub 2008

Panter no jo, ale kojení je fakt dobrý, kolikrát jsem se cpala vším možným a pořád mám o 2kg míň než jsem měla před otěhotněním, tak jsem ráda, ale jinak mi nejde nic shodit 😲

Ach jo, slyšela jsem klíče a to byly sousedi, myslela jsem že jde MM ☹ 😢 To ho schválně zítra nechám vzbudit od malý řevem jestli přijde ožralej a bude si myslet, že se vyspí 😀 vždycky jsem ho nechala spát teď na něj prdim ☹

No já právě nevim jak ta čokoláda, ta prý "staví" (jako stolici) tak aby malá neměla zácpu, to jsou problémy!!! Marně vzpomínám jak jsem žrala co jsem chtěla!!! 😀 Těšim se až nebudu kojit, ale stejně chci kojit co nejdýl 😝

Panter ty jsi nemohla kojit jak se Hyneček předčasně narodil?

krista
12. dub 2008

Dneska jsou tu šílený poděsy 😲 😲 😲

panterka
12. dub 2008

já jsem neměla mlíko 😅 malej se narodil v úterý, pak jsem byla na jipce a malýho mi přiložili ve čtvrtek, když jsem přišla k němu na neonatologii, to už jsem byla s nervama v kýblu a vlastně bez mlíka a malej byl spavej a nevytáhl mi ho, tak nás do neděle rozkojovali a pak nás převedli na flašku a ve čtvrtek jsme šli dom 😉

panterka
12. dub 2008

ale pohoda, já jsem to nijak nehrotila a navíc si takhle malýho fakt užil MM 😉 pomalu mi ho na krmení nepůjčil 😀

krista
12. dub 2008

Až ve čtvrtek ti ho dali přisát? To snad ne?! To podělali trochu ne? No jsem zvědavá jak budeš porovnávat porodku Budějovice vs. Krumlov 🙂

Já se rozloučím, musím jít spát, abych se trošku vyspala, když malá zabrala, tak dobrou holky 🙂

krista
12. dub 2008

Panter no to by mi taky vyhovovalo, v noci bych do MM kopla: "Jdi kojit, brečí" a bylo by 😀

dludli
12. dub 2008

No mame v planu se zase do realitky v pondeli pripomenout, taK uvidime. Nejak jim verim, nemaji duvod so to vymyslet, A jak jsme poznali jednani s majitelem toho pozemku tak mozny je opravdu ledacos.

Hele ted tu zacal prudit nejakej Copanek, tak to trochu sleduju, no ale z jedny diskuse se stala pomerne zajimava debata o tom jak zenskym hrabe na matersky a tak jedna mamka psala ze kdyz byla opravdu krize tak nechala dite ditetem a nasadila sluchatka a MP3 a bylo 😅

krista
12. dub 2008

Dludli a víš že o tom jsem taky přemýšlela 😅 Ale neudělala bych to 😅

panterka
12. dub 2008

no, já jsem totiž po porodu šla na jipku, kde mi dávali transfuzi kvůli špatnýmu krevnímu obrazu, tam jsem byla do druhýho dne a pak mě přeložili na oddělení a na malýho už jsem se mohla jít kolem poledne (poprvý jsem ho viděla druhej den v poledne!!!) podívat a to mi ho chtěli přiložit, jenže mě se tam zatočila hlava a skoro jsem se tam složila, tak se na to vyprdli a nechali to až na ten čtvrtek, kdy jsem si šla "lehnout" k němu...

jj, MM s náma vstával co tři hodiny, připravoval mlíko, přebaloval, krmil 😉 zlatíčko 😵

Terko, utíkej, ať si oddechneš a fakt vám přeju klidnou noc a zítra si odpočiň a zrelaxuj 😉

dludli
12. dub 2008

Kristy brou 😵

no mozna kdyz mala stejne rve, tak by sis aspon chvili odpocinula. No ale jsem zvedava jednou na sebe. Tedy jednou za necely 3 mesice 😲 😕 😨 😀

Kristy tak hodne sily!

marta82
12. dub 2008

Jee holky ahoj,nahodou jsem na vas narazila,ani jsem nevedela ze je takova diskuse
Cau Kristi co mala?

panterka
12. dub 2008

ahoj marti, Ty jsi rodila v čk?

dludli
12. dub 2008

Pro dnesek to tu taky balim, tak brou vsem

Marti kdyz kouknes o par str nebo i jen radek dal, Kristynka zlobi mamku s prdikama a to pekne, teda vlastne nepekne 😨 🙂

Tak tedy dobrou noc 😵

panterka
12. dub 2008

tak já se, holky, taky loučím, musím vysvobodit MM, ten už tu spí na křesle a beze mě si nedá říct a do postele nepůjde 😅 tak dobrouuuuuuuuuu

marta82
12. dub 2008

Ano taky v Krumlove
Dludli ja vim z regionu ze je to zlobi
My si to taky prosli,bylo to hrozny,nespala jsem,zoufalstvim jsem brecela atd. Znam to moc dobre

marta82
12. dub 2008

Tak dobrou vsem

panterka
12. dub 2008

marti, tak nám sem písni svojí zkušenost, ať si můžem my, co to máme ještě před sebou, počíst 😉

marta82
12. dub 2008

No ja byla sKrumlovem spokojena. Taky jsem porad resila Cb a CK
Do CB to mam bliz ale Ck mel lepsi reference a kdyz jsem se tam byla kouknout tak super,byli ochotny
No a rodila jsem 33h od prasknuti vody,takze jsem tam byla dlouho a taky uplna spokojenost. Venovali se me. Jako nemam zadnou vytku az na to ze jsem chtela pustit 4.dena oni chteli az 5.den,tak jsem jim podepsala reverz a sla jsem 🙂
Tech 33h bylo fakt tezkych,psala jsem kamaradkam vcetne JCK ze uz nemuzu a sestricce jsem se omlouvala ale ze to strasne boli a ona ze to je v poradku,ze se nemam omlouvat a manza byl celou dobu semnou. No Teda az asi po 10h po nastupu,protoze to vypadalo na dlouho poslala jsem ho domu vyspat a pak prijel a byl tam az do porodu

gabcos
12. dub 2008

holky, tak je u nás klid...🙂 Usnula asi kolem 9...🙂

Ahoj Marti, nevím jestli si mě pamatuješ, ale párkrát jsme si spolu psali v diskuzi Ceské BUdějovice..🙂

Jsem ráda, že si byla v ČK taky spokojená..🙂 Já taky...🙂

marta82
13. dub 2008

gabcos:jiste ze pamatuju 🙂

panterka
13. dub 2008

ahoj holky, tak to je super 😉 tak teď jsem na řadě nejspíš já 😅 můžu rodit od zítřka za měsíc 😀

gabcos
13. dub 2008

Ahojda...🙂

tak hlásím, po včerejším šíleném odpoledni byla super noc, asi byla vyčerpaná tím řvaním a spala v kuse až do půl 5, pak se nanapkala a spala dál do 8 do rána...🙂 NO super !!! 🙂

Teď je zatím hodná, tak uvidíme jaké bude odpolko, včera to taky přišlo až ve 2 odpoledne...🙂

Ty jo Panterka, toto letí, to je mazec !!!!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru