Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

gabcos
6. bře 2008

já se ani nedivím, že naše malá nepřibývá, ona tu energii načerpanou z mlíčka neukládá ale vyřve...🙂.-)

panterka
6. bře 2008

gabi, ona je ale krásná 😵 😵 😵 to víš, my jsme proti vám měli kilo skluz, tak to bylo znát 😀

gabcos
6. bře 2008

děkujeme...🙂 tak už není v košíku ale v náručí...🙂
musím ji jít uklidnit je to síla... 😀 😀

panterka
6. bře 2008

gabi, jasně, tak se věnuj berušce a kdyby se Ti náhodou krista ozvala, tak dej vědět 🙂

panterka
6. bře 2008

holky, tak jsem sem nakoukla mezi hokejem a v plánovalkách jsem našla tuhle zprávu od kristý (holky z plánovalek mě snad omluví, že to sem zkopčím):

Ahoj, je mi zle, už to vidí i manža na mě jdeme teď na procházku, bolesti mám silný, ale nemají pravidelnost, dala bych vědět kdybych jela. Díky za podporu

atreides
6. bře 2008

zrovna jsem vám chtěla psát 😀

panterka
6. bře 2008

atrei, jsi zlatíčko 😉 já jsem vám tam drze nakoukla, tak se ještě jednou omlouvám 😅

panterka
6. bře 2008

děkujeme!!!! 😉 kdyby něco, tak nám zas dej vědět 🙂

atreides
6. bře 2008

jsem vás nemohla nějak najít 😅
jj to víš, že dá vědět a nemáš proč se omlouvat 😀

panterka
6. bře 2008

ještě jednou dík, já věřím, že už brzy to budou mít holky brzo za sebou 😉

atreides
6. bře 2008

čekám zprávu každou hodinou 🙂

panterka
6. bře 2008

jen mě mrzí, že se nemůžu pak jít na holky do porodky podívat ☹ mám to kousek, ale můj režim mi to nedovolí ☹

atreides
6. bře 2008

jaký režim?

panterka
6. bře 2008

jsem ležák ☹ nevím, jak by na mě můj dr. v nemocnici koukal, kdybych ho náhodou potkala 😕

panterka
6. bře 2008

přála jsem si, aby se Kristýnka narodila tak, abych se za holkama mohla podívat, až budu mít kontrolu 😅 ale kristě se nedivím, že nechtěla čekat do 19.3. 😅

atreides
6. bře 2008

aha 😕 tak se drž

panterka
6. bře 2008

dík 😉

gabcos
6. bře 2008

jéé, tak že by??? 🙂 myslím, že po procházce to má Terka jasný !!!! 😀 😀

kulllisek
6. bře 2008

Ahojky holky, jsem tu jenom na chvilku, taky jsem koukala do snažilek, je to docela smutný ☹

S tou Kristi zatím nemáte zprávy? Gabcos, Atreides??? 🙂

dludli
6. bře 2008

Taky nacuhuju, snad se pujdu podivat i v noci az pujdu na zachod 😀

kulllisek
6. bře 2008

Ahoj Zuzi, byla jsem v tom Tescu, mají tam parádní věcičky pro chlapečky, to by tam člověk nechal spoustu peněz jenom za oblečení, ale pro holčičky toho mají míň! Ale dneska jsem se musela okřiknout, je před výplatou a stejnak bych tam nakoupila cca za 2 tisíce. Ty spací pytle, sakriš, hned po výplatě (pondělí) tam vyrazím a určitě něco hezkého pořídím! Taky asi vyrazím do Bejbycentra a pořídím nějaké hračky, páč jsme dostali pár korunek od babičky pro miminko, tak mu za to koupím něco hezkého na hraní 😵

kulllisek
6. bře 2008

Tak se mějte bájo, jdu spinkat, jsem dneska KO z práce 😔

atreides
7. bře 2008

Krista
Ahoj, tak už jedu do porodky, mám to střídavě po 3,4 nebo 5ti minutách, doufám že tam nebudu dlouho. Moc děkuju všem za SMSky a palce. Už nemám tolik kreda 🙂 Pa

dludli
7. bře 2008

Atreides diky 🙂

Dneska ma svatek muj bracha, 7.3. je o hodne hezci datum nez vcera 😀 tak i kdyz si to Krista neprecte tak jimooooooc drzim palce, at tam nema toho Rimana a Kristynka je rychle na svete!!! A hlavne zadny potize! 🙂

dludli
7. bře 2008

Misko ty spaci pytle jsou primo nadherne, ale prislo mi jestli to nebude na letni miminko moc teply. Rikam si ze vydrzim jeste vic na jaro, ze budou mit urcite nove kolekce atak.
No ale je to tam zaludny co? Jak to tam vsechno naskladaji, vypada to nadherne prave takle pohromade, ze by slovek nejradsi sel kolem regalu a proste od kazdeho bral jeden kousek 😀

panterka
7. bře 2008

Dobré ránko 😉
atrei, díííííky 🙂 držíme Terce a Kritstýnce palce, ať to mají co nejdřív za sebou!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

gabcos
7. bře 2008

tak nové info, Terka rodit nebude, byly to prý zřejmě posly..už si ji tam ale nechali , je tam hospitalizovaná...
☹ ☹ snad se ji to už fakt brzo konečně rozjede !!!!!!!

panterka
7. bře 2008

jééé, gabi, tak to jsem se radovala předčasně ☹

gabcos
7. bře 2008

taky ´mě to za ní moooooooc mrzí...☹ ☹

dludli
7. bře 2008

jeeezis chudak, no ale kdo to pozna ze, kdyz rodi poprve, to byli teda ale poradny poslici 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru