Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

krista
2. dub 2008

Panter 😀 😀 😀

krista
2. dub 2008

Tak se těšim Gábi 🙂

Teda a je Fialkovič vůbec ženatej? 😅

panterka
2. dub 2008

na ručičku a nožičku jsem koukala 😉 jsou super, my jsme jenom obkreslovali 🙂

panterka
2. dub 2008

Terko, jéééééééééé, a má dvouletýho synátora 😀

gabcos
2. dub 2008

ahojda panterka...🙂

krista
2. dub 2008

Gábi a už jste vůbec přišli na to komu je podobná? 😀 Asi má z obou něco 🙂

Panter to mě vůbec nenapadlo, taky dobrý - obkreslit, ale nevim jak to s tou naší hyperaktivní holčičkou udělat 😝 Jsem ráda, že jí jednou za čas ostříhám nehty bez poranění 😅

gabcos
2. dub 2008

tak jsou v albu...🙂

krista
2. dub 2008

Teda fakt Panter a odrodil ho sám ne? 😅

panterka
2. dub 2008

GAbi, tak to je fakt super, vypadá to naprosto skvěle, asi si nechám poradit, z čeho jste to dělali 😉

krista
2. dub 2008

Gábi tak to je parádní, to musíme teda taky udělat 🙂 a co když mi s tou ručkou hne to nevadí???

panterka
2. dub 2008

to nevím, jsme si z toho dělali s holkama v nemocnici srandu, jestli si ho odrodil, ale neptali jsme se 😀

bebinka
2. dub 2008

Pardon že sem lezu, gabcos odlitky jsou krásný, jenom malililililinko morbidní 😀

panterka
2. dub 2008

Terezko, na stříhání nehtů byl u nás přeborníkem MM 😀 je fakt, že Hynečka stříhl jenom jednou 😅
ahoj bebinko 😉

gabcos
2. dub 2008

panterka, je na to taková speciální hmota, jednou jsem to tu už líčila Terce...🙂 takže tu hmotu dáš do mísy, do té mísky vložíš ruku, nohu atd., necháš zaschnout, ruku vyndáš a vyliješ to sádrou...🙂

sranda byla, když Emmi zatvrdla v té hmotě ručička, nevěděla co se děje a nešlo to moc vyndat... 😲 😲

krista
2. dub 2008

Panter já teda malou ještě nestřihla, ale to přijde 😅 Já mám nužky s kulatou špičkou, oni nestříhaji skoro vůbec 😅

No my jsme si zase dělali srandu, jestli Dr. Římanovou bude rodit Říman 🙂

krista
2. dub 2008

Gábi to je dobrý 😀 No hlavně že je ruka celá 😀

krista
2. dub 2008
panterka
2. dub 2008

Terko, no, možná by byla radši kdyby jí rodil někdo jinej 😅 jestli je takovej "odborník" 😀

krista
2. dub 2008

Panter no taky jsem si říkala, jestli si jí blbě zašije 😨 🤐

gabcos
2. dub 2008

jé Teri, díky že si sem hodila panterce odkaz...:--)

panterka
2. dub 2008

Teri, díky 😉
jinak my jsme to vyzkoušeli nůžkama asi dvakrát a pak jsme přešli na štípátko 😅 s tím to šlo mnohem rychleji

krista
2. dub 2008

Gábi mám to v oblíbených, chci to objednat, je to úžasná památka, co bych za to dala, sáhnout si teď na svojí ručku jakou jsem jí měla když jsem byla malá 😵

panterka
2. dub 2008

jinak, manželka Fialkoviče je prý taky doktorka 😀

krista
2. dub 2008

No jo Panter to štípátko je dobrej nápad, ale nevim aby malý ty nehty rostly dobře, toho se bojim, aby je neměla ošklivý - abych jí je dobře stříhala ☹

panterka
2. dub 2008

taky jsem si to dala do oblíbených 😉

krista
2. dub 2008

Ty jo, ti doktoři jsou neponaučitelní 😀

krista
2. dub 2008

Já bych doma teda chlapa gyndaře nemohla mít 😅 Jsem zvyklá ptát se MM jak bylo v práci a co dělal 😀 Tohle bych teda vědět nechtěla 😅

panterka
2. dub 2008

Terko, tak to nás u Hynečka moc netrápilo, přece jen je to kluk 😅

gabcos
2. dub 2008

Teri, pořád platí nabídka, že ti ten jeden pytlík prodáme, jestli chcete...🙂

Malá tu začíná kvikat, a jéjé... 🙂 🙂

panterka
2. dub 2008

😀 😀 😀 to mi povídej, i když si myslím, že někdy to musí stát za to 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru