Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
20. bře 2008

ahoj Gabi, díky moc, jsem ráda, že jsem doma, ale stejně jsem to obulela, no magor 🙄 další kontrolu mám 8.4. s velkým utz, tak uvidíme. chci s sebou vzít i Hynečka, aby se na bráchu podíval 😉

koukala jsem akorát na nakaboněnou Emminku 😀 je to šikulka 😵 a jak se jinak, holky, máte?

gabcos
20. bře 2008

teď se mám dobře, konešně usnula...🙂 doteď tu byl zase řev...ta fotečka je z dnešního rána...🙂
v 10 hod. čekám návštěvu, tak snad bude ješzě spinkat !!! 🙂

a jak se těší Hyneček na brášku???

panterka
20. bře 2008

Hyneček je fakt zlatej, hladí mi a pusinkuje bříško a furt chce, aby ho brácha kopal 😀 vždycky na něj mluví a snaží se ho vzbudit, ale že s náma půjde na ten utz, to ještě neví 😉 to mu necháme jako překvápko 🙂
akorát včera ráno ze mě začal tahat, jak se brácha dostane z bříška ven 😀

gabcos
20. bře 2008

jééé, tak to je pěkné, sladký..🙂 Hlavně aby byl takhle v poho i až se Jáchymek narodí...!!!
Kolega od MM z práce mají teďka asi 3 týdny mimi - holčičku a jejich chlapeček (2 roky) na ni hrozně moc žárlí... ☹ ☹

panterka
20. bře 2008

no, já spolíhám na to, že už je celkem velkej, přece jen mu bude skoro 5 let 😉 navíc budem na chalupě a tam bude mít o zábavu postaráno, kor když tam bude i neteř, který je 7let 😉

akorát mě včera dr. rozhodil s tou jeho dovolenou, ach jo ☹

gabcos
20. bře 2008

tak to máte na začátek dobře vymyšlené - s tou chalupou a neteří...🙂 🙂

ty jo, koukám, že už jsi 30 tt, toto letí...🙂 🙂

panterka
20. bře 2008

Gabi, taky už jsem dneska jásala, že mám tu trojku na začátku 😀 po velkým utz budu 32tt, tak to už bude zas veselejší 😉

krista
20. bře 2008

Gábi já mám z autobusu trauma od doby co mě jako těhotnou klidně mlátili batohama v 9.měsici do břicha a řekla jsem že kočárkem prostě jezdit nebudu, abych musela prosit lidi aby mi pomáhali, fakt ne 😉 Jestli tobě busy nevadí tak klidně přijeď 🙂
U nás je problém že když malá spí tak ji nevzbudim 😉 Zkoušela jsem to i v porodnici a když spí tvrdě tak jí nevzbudí nic - přebalování, studená plena přes pusinku ... nic 😉

Už se musím pomalu chystat k Dr., dneska toho zase hodně vyřídim, snad už budu mít všechno z krku 🙂

Mějte se hezky holky. Páá 🙂

panterka
20. bře 2008

Terko, tak ať dobře pořídíte a podej pak hlášení 😀 papa

kulllisek
20. bře 2008

Ahojky kočky, vůbec nestíhám...doufám, že vás brzo dočtu a zase se zapojím do vaší příjemné debaty.

Jenom jsem se chtěla zeptat zkušených mamin, jaké lahvičky a dudlíky používáte a jaký obsah lahvičky je nejlepší. Zrovna uvažuju o objednání startovací sady AVENT, jsou tam 2 lahvičky s obsahem 125 ml s dudlíky, 2 lahvičky s obsahem 260 ml s dudlíky, dva další dudlíky s pomalým průtokem navíc, jedno šidítko (tak se dneska nadává normálnímu dudánkovi 😒 ) a kartáč na lahvičky, stojí to celkem 675,-- Kč...takže fakt nevím...jsem zatím nezkušená mamina, tak poraďte!

A ještě jedna věc, využili jste nějaký zásobníčky na mateřské mléko do ledničky? 😠

dludli
20. bře 2008

Kristy byli jsme na dovce ve Skotsku, jen tak na par dni u znamych

Pry se doporucuje mit od 30 tydne sbalenou tasku do porodnice, Panter 😀

panterka
20. bře 2008

ahoj dludli, no, já jsem si řekla, že jí sbalím, pokud se po týhle kontrole dostanu domů, ale asi to ještě chvilku odložím 😉
to jste ale měli super dovču 😉 jak jste tam jeli nebo letěli? 😉

dludli
20. bře 2008

leteli jsme, oba poprve 😀 takze kapanek bobky, ale jinak to byla parada 🙂 utratila jsem spoooooustu liber v nextu (no ale u nas by to bylo aspon dvakrat tolik) veci mam v albiku takze jsem max spokojena 😀
akorat to bylo nejaky narocny, cely den nabity porad nekde, hrady, kopce a tak, takze zitra mame zase dovcu 😀 a jedem se do pondeli zrekreovat z dovoleny na chatu 😀

panterka
21. bře 2008

dludli, koukám, že si pěkně užíváte 😀 oblečky jsou parádní 🙂
Gabi, pěkná nová fotečka 😉

spachmanka
21. bře 2008

Ahojík holky.. 🙂

kikita.nikita
21. bře 2008

čauky holky, prosím vás, jakej je Čutka doktor? Já ho uvidím za tři týdny na velkým utz 🙂

kulllisek
21. bře 2008

Ahojky Kiki, myslíš mladýho nebo starýho Čutku? Já jsem byla tady v ČB u mladého a to je frajer, fakt super!!! Pohodovej, klidnej, milej, hezkej, vstřícnej...fakt docela pohodička 😵

jck
21. bře 2008

Ahoj holky, taky vás musím pozdravit 😉 vítám nové maminy čekatelky 🙂

panter...gratuluji ke kontrole, jsi holka šikulka 😉 😉 Hyneček bude určo nadšenej, až uvidí brášku. Musíš mu dát podrobný popis, třeba náš taťka když viděl poprví na utz Natálu (ve 20tt v Budějkách) tak nevěděl kam koukat, byla to sranda 😀 😀 😀

dludli...krásným oblečky, ten Next má supr hadříky, ale ty ceny 😕 😕 ale je to kvalitka, taky jsem neodolala a koupila pár kousků a teď čekám na šatičky od nextu z mmb 😉 hlavně, že jste si užili, taky bych někam jela - tichá závist 😵 😵

spachmanko...ááááááááhoj 🙂 🙂

kiki...ml. Čutka je super, mě v Krumlově rodil 😉 je to hezkej a příjemnej chlap 🙂

tak zase někdy. papa 🙂 🙂 🙂

kikita.nikita
21. bře 2008

No tak to nevím 😨 Mám jít na polikliniku jih na genetiku a to nevím jestli tam je mladej i starej 🙂 takže dorý říkáš, jo? a co starej? to je protiva, nebo taky pohoda? koukala jsem že jeden z nich je i v porod. v c.k.... 🙂

panterka
21. bře 2008

jck, díky, zatím držíme, tak snad to bude tak dál 😉 teď už jen aby se mi splnilo to, aby mě rodil Fialkovič a bude to dobrý 😉

jck
21. bře 2008

panter...vždyť je to jedno, kdo tě odrodí, hlavně aby jste byli s Jáchymkem v pořádku oba dva a je to 😉 😉 a když tam bude Fialkovič, tak to budeš mít veselejší 😅 a i tak bez něj to zvládneš, už se vám to krátí, tak se držte 😉 😉

kikino...v Krumlově v porodce je mladej, toto jsem měla u porodu 🙂 a staršího neznám, když jsem byla na genetice v Budějkách ve 20tt, tak mi ho taky dělal mladej 😉
Jsi přímo z Krumlova?

spachmanka
21. bře 2008

ahojík holky.. 🙂 panterko ty chceš fialkoviče???

spachmanka
21. bře 2008

kiki tak už se těšíš na utz co???necháte si říct pohlaví? 🙂

panterka
21. bře 2008

ahoj spachmanko, no, ráda bych ho 🙂

kulllisek
21. bře 2008

Kiki, na PK Jih jsou oba, starýho neznám, ale mladej je fakt třída a ten taky rodí v tom ČK! Toho mít u porodu, to by byla pohodička 😵

Ahojky Jck a Panter, jak se máte, holky? 🙂

Já byla dneska v sekáči v Krumlově a nechala jsem tam pětikilčo a pak jsem jela ještě do Tesca a tam jsem nechala patnáct stovek, holky, to se fakt nedalo odolat, takže dá se říct, že pro první měsíce naší holčičky mám nakoupeno, ještě pár oblečkových maličkostí jako jsou cca 2 mikinky (ty ještě nemáme) a pak už to nebudu přehánět - PŘÏSAHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM 😀

panterka
21. bře 2008

kuli, Ty jsi šikulka 😉 takový príma nákupy 😀 jinak díky za optání, mám se fajn, jsme totiž doma, ale pořád musím ležet, ach jo 😒 ale hlavně držíme a 8.4. se těšíme na velkej utz 😉 vezmem s sebou i Hynečka 😉

kulllisek
22. bře 2008

Jééé, Panter, to bude mít Hyneček krááásný zážitek! Takže pořád ležíš...to musí být hrůza, ale co bysme neudělaly pro naše broučky!!!

panterka
22. bře 2008

dobré ránko kuli 😉 jj, pořád ležím a odpočítávám dny a týdny ☹ no, ale držíme a to je hlavní, s Hynečkem jsem ve 30tt nastupovala do nemocnice, ze který jsem se už nedostala, tak v tom je to zatím dobrý 😉
kuli, a co jste dělali v krumlově?

kulllisek
22. bře 2008

Panter, byli jsme v tom anglickým sekáči, něco jsem tam nakoupila, ale abych pravdu řekla, očekávala jsem, že to bude trochu lepší, ale neva, určitě příště zase vyrazíme!

Kočko, tobě to ale letí... 😲 Za chvilku aby sis balila tašku do porodnice, cooo? Hele, jaký si sbalíš noční košilky, já mám úplný odpor k těm bavlněným zapínacím vepředu, jak doporučují, páč se mi zdají, že jsou akorát tak šik pro mojí bábi 😖

gabcos
22. bře 2008

Ahojky, pěkný víkend ...🙂
Jdu Vás dočíst a jsem tu..🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru