Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

dludli
17. dub 2008

jeje tak koukam co se deje s Panterkou, tak snad se vrati v cajku domu 😕

kulllisek
17. dub 2008

Ahojky holky,
Panter, co to vidím??? Hele, každopádně držíme moc palečky, koukej se z tý nemocnice brzo vrátit a poreferovat!Hlavně, ať tě ty bolesti moc netrápí!!! ☹

krista
17. dub 2008

Gábi Emmi je fakt šikula, já se těšim až malou přestanou ty bolístky a bude s ní taky konečně rozumná "řeč" 🙂
Koupila jsem ten Sab tak při dalším kojení hned dám 🙂

Jinak jsem tu jen na skok předsta zprávy o Panterce, její SMSka:
Ahoj Terko, tak si mě tu nechali. Už mi kapou magnézko. Ležim na porodním sále. ACH JO ☹

Ptala jsem se jí jestli to vypadá na porod, její odpověď:
Já se tda rodit nechystám! Doufám, že mi to magnézkem zastaví a pustí mě domu. Dr říkal, že čípek je ok. Ležím zatím na příjmu.

Řekla jsem že držíme palce a ať dá vědět až bude něco nového 😉

gabcos
17. dub 2008

Terka díky za zprávy od panterky...

to je teda hrůza, jak si panterka to těhu "užívá" se vším všudy..☹ Snad to bude dobré, magnesium zabere a pustí ji domů...Hyneček se narodil v 34 tt a tedka zrova v tomto týdnu je, že??? Věřím, že se historie nebude opakovat a Jáchymek se narodí v termínu !!!!!!!!!

Terka, tak snad Sabík zabere, , já ji ho občas dám na šťukačku - to nám poradila doktorka..🙂

dludli
17. dub 2008

Kristy dik za zpravy, kdyz je cipek ok, tak snad se to zpravi. No bylo by samo dobre aby Jachymek vydrzel do terminu, ale rikam si 34 tt to se uz da nebo ne? 😅 Ale jasne ze preju at se Panterka vrati domu jeste 2v1!

kulllisek
17. dub 2008

Ahojky holky, jsem z té Panterky pěkně nervózní 😒 Chudák holka, takže držíme obě palečky, ať ji brzo pustí!
Kristý, díky za zprávičku! Co Kristýnka dneska, pláče???

krista
17. dub 2008

Holky, tak Panterku vezou do Budějovic, bude asi rodit ☹ Určitě je lepší rodit ve 34tt než dřív, ale bylo by lepší kdyby vydržela aspoň do 37tt kdy se dotvoří plíce, ale věřim že bude Jáchymek v pořádku, i Hyneček byl nádhernej když se narodil dřív 🙂 Takže držíme palečky 😉

Kuli díky za optání. Kristýnka plakala hodně ráno, teď taky pláče ale ne tolik, je nějaká ospalá, tak teď spinká, ještě že mám doma MM, můžu si udělat aspoň kopu věcí a volali tchánovci že přijedou, tak to jsem dvojnásob ráda, neměla bych tu na ně čas se řvoucím dítětem 😝

Gábi třeba by Emmi netrpěla na prdy ani kdyby si nic nebrala, ale těžko říct ☹ tak vy jste si vybrali problémy zase na začátku kdy malá nepřibývala a my máme problémy tady 😖 Nevím za jak dlouho by měl ten Sab zabrat, doufám, že brzo a nebo ať se brzo ukáže že to nezabere, to čekání je totiž nekonečný a jestli mi dneska malá bude spát přes den, tak mi nebude spát v noci, tak já si nevyberu 😝

gabcos
17. dub 2008

Terka co????????? Panterka bude rodit?????????? Vždyť to bylo včera o.k., ne???? co se teda děje?? psala něco???
Hlavně ať je všechno v pořádku, Hyneček byl taky maličký a bylo to o.k., tak věřím, že bude i teď !!!!!

jck
17. dub 2008

teda, teda co to tady čtu 😕 😕 😕 😕 panter je v nemocnici a bude rodit??? 😨 hlavně ať se drží holka jedna

kristi...tak jí moc pozdravuj a moc jí i Jáchymkovi držíme palečky, určo to zvládnou jsou to šikulky 😉 😉 včera to vypadalo u dr. dobře a najednou toto 😕
mooooooooooc držíme s Natálkou palečky 🙂

krista
17. dub 2008

Holky Panter mi napsala jen tohle, to že jí vezou do Č.B. a že bude asi rodit, víc nevim, každopádně ví že na ní myslíme a musí to být v pořádku!!! 😉

krista
17. dub 2008

Panterka:
No tak už mě dělaji přípravu. Dneska porodim, nejspíš.

☹ Doufám, že to bude v pořádku ☹

krista
17. dub 2008

Zapomněla jsem dodat, že je otevřená na 3cm 😉

dludli
17. dub 2008

jezis 😕 😕 😕 snad vsechno dobre dopadne a Jachymek vsechno zvladne! Jak jste psaly Hynecek je taky kus chlapa, tak snad vsechno dobre dopadne.

Kristy myslemi na ni, drzime palce, asi si budete jest enejak psat tak ze tu ma podporu. I kdyz psala jsi ze to vi 😅

kulllisek
17. dub 2008

Holky, tak to je síla! Mě je jí tak líto, celý těhu si užila svý v přísným klidovým režimu a když jí doktor zrovna řekne, že už by mohlo být všechno v poho a ona má možnost konečně si začít užívat poslední týdny těhu naplno, tak tohle!!!
Chjo, mám z toho úplně blbou náladu! Jdu zatnout palečky a držet a držet a držet....Kristý, kdybys měla jakoukoliv informaci, tak písni!!! 😒

dludli
17. dub 2008

Tak jak´? Koukam novinky zadny 😒

gabcos
17. dub 2008

Wow, tak to je hrůza...☹ doufala jsem, ze se to nerozjede..☹ jak to je možný, vždyť bylo včera všechno o.k. !!!
Moc na ni myslím a drřím palečky !!!
Určitě to dobře dopadne !!!!!!

Terka, informuj nás, ju???

krista
17. dub 2008

Panterka: Tak máme Jáchymka, narodil se dneska, má 2420g a je v pořádku 🙂

gabcos
17. dub 2008

co???????to je nějaký rychlý, ne??? 🙂 🙂 Tak velikánkááá gratulace !!!!!!!! 🙂 🙂

dludli
17. dub 2008

TY JO!!!!!!!!!!!!!!!! To byl fofr!!!!!!!!!!! Jestli nesel nakonec cisarem, kdyz to slo tak rychle? I kdyz Panterka mela fofr porod i s Hyndou ne?

Ty jo ja padnu 😀 😀 😀

Hlavne ze je v cajku, a 2,420g to neni tak spatny 😵

kulllisek
17. dub 2008

Holky, tak jdu načuhovat a on už je Jáchymek na světě joooooooooooooooo???????????????????????

Takže se přidávám ke gratulantům, to je dobře, že je v pořádku, Panterka snad také 😉 Tu porodní váhu dožene, určitě z něj bude pořádnej chlapík! Ale byl to fakt fofr....to koukám....ještě v sedm jsem říkala manžovi, že známou z Koníka odvezli do nemocnice, že asi brzo porodí a za dvě hodinky si tu čtu, že už to mají za sebou!

No já zírám!!!! Takže palečky pořád držím, hlavně aby byli oba v pořádku a Jáchymek pěkně přibíral! 😀

jck
18. dub 2008

ahoj holky, dobré ránko 🙂 no to jsou zprávičky, mám úplně husinu 😀

panter....MOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCCC VELKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GRATULACEEEEEEEEEEEEE 😉 😉 😉 😉

to je něco, takový fofr 😀
kristi...moc jí pozdravuj a Jáchymek má krásnou váhu, sama říkala, že chce malý mimčo 😀 hlavně, že jsou v pořádku.

mějte se dneska krásně, já jdu s Natálkou dneska na 8 měsíční prohlídku a pak jedeme k babi, tak kouknu večer
papa

kulllisek
18. dub 2008

Ahojky holky,

Jck, tak si užijte návštěvu u babi! Určitě to bude fajn a taky ať vám dobře dopadne prohlídka 😉

Kristýýýýý, nevíš náhodou něco o Panterce? Já jsem z toho včera byla fak úplně mimo 😅

dludli
18. dub 2008

Hm taky nacuhuju jestli nemame nejaky dalsi zpravy a podrobnosti
taky myslim na Terku jestli bylo dneska lip.

Holky ted vyrazim na svatbu 😀 uz se tesim, to se zase nacpu 😝 tak zatim papa

agnesska
18. dub 2008

holky nakukuju k vám-tak panterka je v poho,císařem nerodila ale pak jí museli uspat a vyndat jí placentu-nevyšla jí,takže se ráno byla podívat na Jáchymka a je v inkubátoru-nějak hůř dýchá,tak mu pomáhají a budou jim dělat testy na cukrovku,pže byl na svůj tt velikej....toť zatim vše od panter 😒

gabcos
18. dub 2008

Agnesska, děkujeme za zprávičku !!

To je dobře že je panterka v pořádku a snad bude v naprosté pořádku i Jáchymek a to dýchání se mu zlepší !!! Budeme se těšit na další info a držíme pěstičky ať je všechno v pořádku !!!!

KOukám, že tam mám samé slovo - "pořádek"...🙂

Ale pořádek musí být, ne??? 🙂

gabcos
18. dub 2008

Dludli, užijte si to na svatbě..🙂

jck: určitě prohlídka dopadla o.k. a Natálka pěkně roste !!! 🙂

Terka, jak je dneska??Co prdy, pořád jsou nebo už daly Kristýnce konečně pokoj???

kulllisek
18. dub 2008

Ahojky holky, tak veliké díky Agness za nové info, díky moc, hlavně, aby se dýchání zlepšilo!!!

Gábi, gratulace k prohlídce! Jak se máte s Emm?

Zuzí, užij si svatbu i za nás (pořádně se tam najez i za nás) 😀

gabcos
18. dub 2008

kulli: my nebyly na prohlídce, to Jck byla s Natálkou...🙂

gabcos
18. dub 2008

jinak díky za optání máme se dobře, Emmi je zlatíčko...🙂

A co ty, jak si užíváš těhu???

kulllisek
18. dub 2008

Ježíš, mě hrabe a už ani neumím číst 😒
Já a těhu pohodička, jenom mě bolí záda, maličká je hrozně živá, začínám mít pocit, že budeme mít hyperaktivní mimi 😅

Eminka je nádherná, koukala jsem na fotečky, je to pokládek!
Plánujete něco na víkend? Procházku, výlet?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru