Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

krista
25. dub 2008

Kami tak aspoň 2 minuty, nám udělal video 30sekund 😝
A máš tu fotku v albu?

krista
25. dub 2008

Jo tak jsem koukala že nemáš, škoda 🙂

kamiiik
25. dub 2008

Kristý nemám. Tuhle tam ani dávat nebudu. Nebo jí schválně tam dám ať vidíte jak vypadá příšerná fotka. 😠 Jdu jí zkusit oskenovat. 😉

krista
25. dub 2008

Kami jj dej nám jí sem 🙂 Já dostala od Čutky tak ve 20tt ošklivou fotku, celá máznutá, mrzí mě to, protože jedinou krásnou mám z 11tt, ve 32tt na UTZ už to taky stálo za prd, to mi tvrdil že tam je profil, ale v profilu vypadá malá úplně jinak, no utěšilo mě to, že jsem jela na ten 3D 😵

dludli
25. dub 2008

jeeeezis kdo to ma cist? 😀

bpn jsem si prelozila jako bez pozitivniho nalezu

A ted uz zase bezim mame v praci rozlucku, tak pa 😵

krista
25. dub 2008

Dludli tak ahojky, užij si to 😉 🙂
Malá spí jako andílek 😲 to jsem dlouho nezažila přes den 😅 Občas si zakřičí ale pořád spí 🙂

jitulka1985
25. dub 2008

Kamí dnes jsem přesně 22+2 a ty kolik?
Jinak fotečku mám taky z 20tt ale nedávala jsem jí do albíčka, taky se moc nepovedla 😠 je tam vidět jen hlavička a část tělíčka a je to máznutý.Škoda ☹
Holky vy mě tím 3D lákáte 😀 😀 Mrzí mě že to není v Budějovicích....takové velké město a ani 3D UTZ nemá 😒 Kristý ty jsi byla v kolikátém tt na tom 3D?

kamiiik
25. dub 2008

Kristý ono mi to nejde. Vyfotím jí doma foťákem. Taky se utěšuju tím 3D a o to víc se na něj těším, protože UTZ mi bude Skála taky dělat až v tom 31tt a to už určitě ani na fotku nebude..

krista
25. dub 2008

Jitul já byla ve 23tt a paní říkala, že je to ideální kolem 21tt tam u nich, ale záleží jak na kterým pracovišti, vím o hubený holčině co byla ve 28tt a super, právě protože byla hubená a neměla tam špíčky 😝
Je to jedinečnej zážitek Jitul, v době kdy jsem tam jela jsme byli ve fin. tísni a já fakt nelituju těch peněz 🙂 Navíc MM si pořád stojí za tím že Kristýnka bude jedináček 😉 A kam by si jela kdyby si chtěla?

krista
25. dub 2008

Kami a kam přesně do Prahy jedete?

kamiiik
25. dub 2008

No já jdu do té Prahy a budu už tak 27tt, ale pani mi říkala po telefonu, že to vůbec nevadí, že skoro prý lepší dýl na ten obličejíček. Že prý pak dělá mimčo hodně ty grymasy... 😵 Jsem zvědavá. Tohle je v Praze v centru v nějaký nový klinice, stojí to asi jako v tý Plzni 800,-+- a je k tomu DVD.

kamiiik
25. dub 2008

Najdu ten odkaz. Jsem právě ráda, že je to v centru u Václaváku, protože jinde bych to nenašla.

krista
25. dub 2008

Já jsem porovnávala ty fotky a malá si tam je opravdu podobná a dost 🙂 akorát ještě neměla tuk v tom 23tt 🙂

jitulka1985
25. dub 2008

Kristý já si myslím, že jedináček nebude 😉 TM se určitě pak zastekne po takovým malým krásným miminku a bude chtít ještě jedno 😉 Uvidíš 😉
No já nevím kam bychom jeli.V Praze bychom asi bloudili, Brno je daleko, tak nevím....možná do Plzně nebo je prý 3D UTZ a i 4D UTZ v Benešově u Prahy.

krista
25. dub 2008

Kami já bych nenašla ani ten Václavák 😀 Max. kdybych jela vlakem, ale autem ne, vy jedete jak? 🙂

kamiiik
25. dub 2008

Jitul já jsem asi 21+4 dneska...Ale teď v tom mám nějakej zmatek. 🙂

krista
25. dub 2008

No Jitul včera jsme měli vážnej rozhovor, protože se musíme domluvit když druhý nebude tak prodat kočárek a autosedačku dokud to má ještě cenu a když bude tak bych si to nechala, přece by byla blbost pak to kupovat znova za velký peníze navíc by se MM znova vymlouval, že to pořízení je drahý 😉 No nevim, zatím jsme se nedohodli pevně, ale musíme se domluvit brzo, chci děti rychle po sobě nebo ne, nehodlám nastoupit někam do práce a za rok zase utíkat na mateřskou 😅 to bych asi vypadala 😝 A MM pořád říká že máme jen jeden dětskej pokoj, jeden byt, že finančně prostě líp vyrovnáme jedno mimi no 😖

Tak ten Benešov je ale ještě dál ne? 😅

jitulka1985
25. dub 2008

No přesně tak......my bychom bloudili i na ten Václavák 😀 😀
Kamčo tak pak musíš dát fotečky, at se pokocháme 😵 Ty obličejíčky jsou krásný z toho 3D 😵
Kristý to hrozně uteklo........já si pamatuju když jsi to psala do diskuze do snažilek, že jste se vrátili z toho 3D UTZ 😲 Mně to přijde nedávno 🙂 A už to je tak dlouho..........to jsi vlastně byla v tom tt jako jsem skoro já ted 😀

krista
25. dub 2008

Kecám neni to dál, to by bylo fajn teda 😉

krista
25. dub 2008

Jitul jj je to fakt dávno a já si zase pamatuju jak jsi se nechtěla testovat 😀 😀 😀 Kdybych tě neukecala tak jsi se snad doteď netestla 😀

Tak já musím, malá už se vrní!!! Pááá 🙂 A hezký víkend holky 🙂

kamiiik
25. dub 2008

Benešov je blíž. TO je dobrý. Ale já už jsem objednaná tam. Ještě vůbec nevím jak tam pojedeme.To musíme ještě vykoumat. 😉

kamiiik
25. dub 2008

Kristý pááá a ať tě malá nezlobí. Ale teď už to bude určitě jenom lepší a lepší.. 😵

jitulka1985
25. dub 2008

Kristý to je jasný, taky pak chci hned druhý, abych nemusela hned zas nastoupit do práce a pak říct tak čau, jdu zas na mateřskou 🙂
😀 No jo, s tím testováním 😀 😀 To je fakt, taky si na to vzpomínám jak jsi mě ukecávala at se testnu 😀 😀
Tak papa, také přeji pěkný víkend a zdravím Kristýnku 😵

jitulka1985
25. dub 2008

Kamčo je blíž no, ale jako nevím, nemám s tím zkušenosti, ani neznám zatím nikoho kdo tam byl, takže nevím....Jen mi to říkala kamarádka co je z Benešova, že možná půjde na ten 4D UTZ.Tak uvidím.......Jenže ta cesta....áááách jooo, já jsem takováááá lemra 😀 😀

kamiiik
25. dub 2008

Ta Praha je taky daleko no, ale ségra tam půjde pracovat a teď sehnali nový byt tak jsem se tam stejně chtěla ject podívat (pak už se nedostanu nikam) tak jsem to spojila s tím UTZ a uděláme si takový výlet. Ani nevím jestli se mnou pojede manža. Možná nakonec pojedu s mamkou a manžovi pak doma pustím DVD. 😉

jitulka1985
25. dub 2008

Kamčo tak to je fajn 🙂 Určitě to bude krásný zážitek 😵 Těším se pak na fotečky 🙂

kulllisek
25. dub 2008

Ahojky holky, jsem zpět, byla jsem s kamarádkou vybírat svatební šaty, teda spíš ozkoušet, co jí padne, aby si to mohla objednat přes EBay 🙂 Byla to pohodička, teď půjdu uklízet, zrovna na mě dýchnul nějaký uklízecí elán 😀

Kamí, takže vyrazíte na 3D? To je super!!! To pak musíš poreferovat! Já jsem zaslechla něco o tom, že by ho snad měli už mít tady v nemocnici, ale to by chtělo tam přímo zavolat a zeptat se! Jinak ten výtah je 68, to asi bude všude stejné! Quinny má 67 cm, tak to je z každé strany 5mm, to je v pohodě, se vejdeme! Jestli si ho ještě nerozmyslíme! Víš, je jasný, že ti nebudou vychvalovat ABC do nebes, když řekneš, že se ti líbí ten a pak Mura! Samo, že chtějí prodat dražší. Ale je fakt, že ABC je docela novinka a maminy s ním nemají ještě tolik zkušeností, takže je i málo recenzí na netu! Ale mě se docela líbí 🙂

Holky, tenhle víkend začnu asi prát. Už mám napráno 10 plín a 2 osušky, jsem šikula 😀 Tak ještě zbytek, to bude tak 5 praček včetně povlečení, který mi přijde snad za 14 dní 😠

Každý týden si říkám, jak moc se to blíží!!!! Holky, to to letí, hrozně se mi bude po tom bříšku stýskat! Mám ho moc ráda, ale princezničku uvnitř ještě radši!

Kamííííííííííííí, Jitulko, řekněte nám, co budou vaše miminka!!!! Tipuju Kamču na holčičku a Jitulku na chlapečka, Dludli na chlapečka....holky, to bude děsná sranda!

Zuzi, zrovna dneska ráno jsem jela se sousedkou, ptala se mě, k jakému MUDr. chodím, tak jsem jí říkala, že k Tůmovi a ona říkala, že ona taky a že jim na poslední chvíli zachránil miminko. Byla na kontrole na UTZ a on ji hned poslal do nemocnice na monitor (i když na ně ještě neměla chodit), že se mu tam něco nezdá, tam jí ho natočili a během asi 5 minut byla malá na světě, protože zjistili, že nedýchá...utáhla si šňůru okolo krku! Takže prý měl potom z toho chudák slzy v očích 😵 Tak jen jakýho máme šikovnýho pana doktora!!! 😵

krista
27. dub 2008

Nové foto Jáchymka od Panterky 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Kuli to je fajn, že začneš už prát, já jsem začala ve 30tt a byla jsem moc ráda, že jsem to měla z krku a bavilo mě to žehlit pěkně v klidu 🙂 😵
Jaký povlečení jsi nakonec objednala? 🙂

kulllisek
27. dub 2008

Ahojky Kristý, tak Jáchymka je docela pěknej kousek, je to krásnej klučina! Doufám, že se jim s Panterkou vede!!! 😵

Co Kristýnka, co očička? Už je to lepší, jak jí mačkáš ty kanálky? Doufám, že jo! A jak jste na tom s pláčem? A co ouška? Je to fakt kočička v těch naušničkách!

Povlečení jsem objednala to, co mám v druhém albíčku, takže oranžový medvídky s kapsářem, modrý spinkací medvídky a žirafky, objednala jsem k tomu moskytiéru v barvě ecru, takže půjde ke všem povlečením 😀 Jedno vezmeme k našim na Šumavu, tam bude mít maličká taky svojí postýlku a dvě na střídání domů 😉 Manža začne příští víkend (prodlouženej) malovat ložnici, doufám, že přijdou bordurky, takže tak, jak to mám v albíčku, tak by to mohlo snad vypadat! Povleční přijde cca za 14 dní, protože paní to také objednává, ale je s ní báječná komunikace, takže strach nemám 😉 Jo a díky za radu!

krista
27. dub 2008

Kuli tak jsem ti koukala do albíčka a moc hezký, doufám, že pak nafotíte pokojíček až bude hotový, ráda juknu, určitě to bude nádhera 😵

Očička se nelepší ani v nejmenším 🙄 Ty kanálky se mačkaji mezi nosíkem a očkem, asi to líp nevysvětlim 😅 a jenom stisknu takhle 30x za sebou 😅 nic moc, protože se jí to nelíbí a Dr. říkala, abych to dělala před kojením, že se tím pak uklidní, ale to nejde, protože ona se nenechá když má hlad a je ještě víc nervní 😝 jinak brečí skoro pořád, ale už jsem si nějak zvykla, četla jsem že děti v tomhle věku probrečí cca 3 hodiny denně, no tak to beru nějak že to k tomu patří 😖 ale neni to nic příjemnýho 😉 Ouška jsou kupodivu v pohodě, jde nám to dobře protáčet a mažeme Framykoinem, zrovna jsem si vzpomněla, že se musim podívat někam do tématu za jak dlouho se to zahojí 😉

Jo a tu mykozu a opruzenou prdelku jsme měli z Pampersek 🙄 😠 takže půl balíku klidně někomu daruju, já už je nechci ani vidět, co jsem si s nima užila a chudák malá, kdybyste ten zadek viděly, já se pak cítila jako špatná matka, že neumim přebalovat nebo co 😠 Takže až se to pořádně zahojí, tak zkusim zase zavádět vlhčený ubrousky, nebaví mě před každým přebalováním běhat pro žínku do koupelny 😅

A nová zpráva od Panterky:
Ahoj Terko, od včerejška plně kojíme a dneska kupodivu Jáchymek trochu přibral, když my na tu váhu nečekáme. Zatím nás chválí, tak uvidíme, kdy nás daji do postýlky. Hlavně aby nám to s tim papáním vydrželo, tak bysme možná mohli jít příští týden na víkend domu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru