Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

krista
5. bře 2008

No asi to s těma schodama tak udělám 😀
Prosímtě když jsi měla tu kontrakci tak vyboulila se ti malá nějak v břiše nebo co během tý bolesti dělala? Mě se malá vždycky úplně nadzvedne celá, vyboulí se mi páteří a zadkem při tý bolesti, tak nevím jestli je to OK?

gabcos
5. bře 2008

já vůbec nevím, co malá dělala, nestudovala jsem si břicho, měla jsem co dělat, abych tu kontrakci "přežila"...🙂 ale myslím, že se nijak neboulila, to bych si asi všimla...🙂
na o pak ke konci porodu je malá už hodně dole, takže jsem ji vůbec necítila...

krista
5. bře 2008

Gábi já bych to taky nestudovala, kdyby to nebolelo jako prase - právě to její vyboulení a celý mi to ztvrdne, no já se právě bojim aby to nebylo ještě něco jinýho, třeba jí to nějak bolí, třeba něco neni OK 😖

No já určitě budu ještě přenášet ach jo 😝 Nevíš jak dlouho před porodem ti začly takový nějaký silnější poslíci? 😒

gabcos
5. bře 2008

jinak jsem dneska doma zase sama, MIlan musel do práce a v pátek mu hrozí další služebka...☹ ☹

panterka
5. bře 2008

ahoj holky 😉
Gabi, koukám, že malá spinká, tak máš čas pokecat 😉 včera jste asi měli doma veselo 😅 jo, třeba ta včerejší bolest byla počasím, mně taky včera nebylo nejlíp 😒

krist, ty schody rozhodně zkus, jak říkám, holkám buď pomohla pořádná rázná prochajda nebo sexík 😅

gabcos
5. bře 2008

určitě je všechno o.k., nesmíš myslet negativně..!!!!!! a přenášet taky nebudeš, vzdyť máš čas, říkala si, že termín máš až 18.3., ne?? já vím, že v pasu máš 12.3., ale myslím, že si mluvila o 18.3.

už si to s těma poslama fakt nepamatuji... 😨

gabcos
5. bře 2008

ahojky panterka, jojo spinká...asi od půl 12, do té doby byl řev...🙂 je to fakt tygřík... 🙂

krista
5. bře 2008

Panter ahojky jak je dneska? 🙂

Sexík fakt nepadá v úvahu, všechno mě bolí, včetně toho břicha jako na MS, bolí to pořád i když slabě, to bych fakt nedala 😝 tak uvidíme co M. řekne na tu procházku 🙂

TP mám dle UTZ ve 12tt 18.3., dle posledního UTZ je TP 12.3. 🙂

Gábi to je mi líto, že ho nenechaji doma s rodinou ☹ Ale vy jste holky šikovný, zvládli jste to min. týden a zvládnete to kdyžtak znova 🙂

panterka
5. bře 2008

Gabi, to máš s TM asi podobný jako já ☹ MM zas v pondělí odjíždí na 4 dny služebně na slovensko, o víkendu byl v praze, prostě dost často v háji ☹ a já už 5 let poslouchám, že už tolik jezdit nebude ☹

krist, tak hlásím, včera ztvrdlo 16x, ale noc už byla v pohodě 😉 ráno tlak ok a tep jen 119, tak taky dobrý 😉

jinak, kristý, zkus teda ty schody...

gabcos
5. bře 2008

a jéjé, začíná se kroutit v postýlce a kvikat...☹ snad ještě zabere... 🙂

panterka
5. bře 2008

Gabi, jen si to užívej, až Tě už tolik nebude potřebovat, tak Ti to přijde i trošku líto 😉

krista
5. bře 2008

A co potom až se malá odstěhuje a vdá že 😀
To budeme vzpomínat na ty probděný noci apod. 🙂 Doufám, že hodně fotíte Gábi, já chci mít malou snad každej den vyfocenou 😅 jsem prdlá, ale MM rodiče vůbec nefotili, má za celý dětství 5 fotek a to nelžu holky ☹ To je mi líto, obzvlášť když první syn má 2 nacpaný alba ☹

Panter ty jo 16x to je síla, mě možná taky jak jsem měla ty bolesti a nebo i víckrát a fakt je to tvrdnutí teda protivný, teď už to vím 😖 Já bych se tu zbláznila kdyby mi MM odjížděl na tak dlouhou dobu 😖 My jsme spolu nebyli jednou za celý vztah týden a to bylo fakt maximum a bylo to v začátku, teď jsem na něj tak zvyklá že přežiju max. 1 nebo 2 dny 😅

gabcos
5. bře 2008

tak má jen neklidný spaní, pozorovala jsem ji chrouní se,ale spinká ještě...🙂

Jojo,fotíme,ale ještě jsme se nedokopali dát fotky vyvolat, takže jsou jen v PC...🙂

panterka
5. bře 2008

krist, já jsem to hodně špatně snášela, když jsme ještě neměli Hynečka, ale je fakt, že teď už to není jen o nás dvou, ale o nás třech, takže to utíká rychleji 😉 no, není to o moc lepší, ale předtím to bylo tak 20x a zdálo se mi to silnější než teď 😉 uvidíme za 14 dní na kontrole

jinak, my jsme spolu 11 let a je fakt, že mi MM furt hrozně chybí, když je pryč ☹ pořád si voláme a píšeme...

gabcos
5. bře 2008

panterka, to je moc pěkné, po 11 letech si pořád tak chybět...🙂 🙂 my jsme na sobě taky závislý, voláme si, i když se vidíme denně a jsme jen přes den v práci...🙂

panterka
5. bře 2008

gabi, Emminka je úžasná 😵 slaďounká jak spinká 😵

krista
5. bře 2008

Jé Gábi to je Emmísek slaďoučkej 😵 Líbí se mi ty fusekle stylový 😀
No my máme v PC taky kopu fotek a nevyvolávali jsme 😖 Kam to dáváte jinak? Ani nevim na kolik to vyjde, dřív jsme vyvolávali akorát z klasickýho foťáku, ale pro malou chci určitě nějaký pěkný albíčko 😵

Panter my jsme spolu teda proti vám míň - 7 let, ale jsme v tomhle stejný, pořád si říkáme miluju tě nejmíň 2x denně a o volání a psaní ani nemluvim 🙂 Je to moc hezký když maji lidi po takový době krásnej vztah, vidím na tom MM kamarádovi (jak tam chodí makat) a tý jeho slépce jak máme my krásnej vztah, oni se tam před náma kolikrát tak hádaji, jsou spolu asi 2 roky, to je masakr a takhle to maji ale od začátku, jestli jim to vydrží to se budu sama divit 😉

panterka
5. bře 2008

gabi, on je to můj první kluk 😅 jsem s ním od 17ti, takže už je to taková závislost 😅 ale je fakt moje opora, i když není moc romantik, ani se neumí moc vcítit, tak si na rozdíl ode mě zachovává chladnou hlavu, já jsem taková hysterka 😕

gabcos
5. bře 2008

když spinká tak je k zulíbání...🙂 ale když má ty svoje "hysteráky", tak mám co dělat, abych ji nedala ruce na krček... 😀 😀
v té postýlce vypadá jak malý trestanec, celá v proužkách..🙂 navíc to bylo krátce před probuzením, protahovala se, tak je napnutá jak strunka...🙂

gabcos
5. bře 2008

wow, od 17-ti, tak to je něco...🙂 🙂

panterka
5. bře 2008

krist, tak to je krásný 😵 my budem mít v červnu 7. výročí svatby 😵 no, je fakt, že takhle moc to u nás není, ale to je asi i tím, že už máme toho prcka, tak ta naše láska není jen mezi náma dvěma, ale náma třeba (teď už vlastně čtyřma), je fakt, že kytku taky moc nedostávám, ale zas mi to MM vynahrazuje jinak, je úžasnej táta, vím, že se na něj můžu spolehnout a je i skvělej manžel. fakt se teď moc stará a má o mě strach 😕

panterka
5. bře 2008

gabi, ono je znát, že je o 5 let starší než já 😉

gabcos
5. bře 2008

no my je párkrát nechali vyvolat přes net a pak si je vyzvedli na pobočce nebo ted naposledy v tom automatu v Prioru( je i v Globusu), to je na počkání, dáš tam kartu z fotáku a hned se ti vytiskne fotečka...🙂 ale cenu si nepamatuji...🙂
taky chci pro malou mega album !!! 🙂 🙂

panterka
5. bře 2008

my máme na Hynečka plný 2,5 alba 😉 ale je fakt, že fotky za posledních 1,5 roku jsme nebyli schopný dát vyvolat 😅 jak už se ty dětičky tak nemění, tak už ani tolik nefotíme a mě to mrzí ☹ musíme to ještě, než se narodí Jáchymek, napravit 😉 v PC máme totiž hrozně mooooc fotek

krista
5. bře 2008

No tak já jsem s MM od 15ti a jemu bylo 18 😀 Prošli jsme si školama, prvníma pracema, úmrtím a narozením v rodině přes svatbu k prvnímu mimi 😵 Uvidíme co bude dál 😀 Včera se mě MM kamarád ptal jestli bude druhý mimčo, tak jsem řekla že ne 😝 Ale jen kvůli MM protože on pořád nechce 😝 A já ho asi po porodu taky chtít nebudu 😀

Panter a kolikátýho června? 🙂 My máme 4.6. 4 roky od svatby 🙂

Gábi aha tak to je dobrý ten automat, to musim prozkoumat 🙂 a malá je fakt zlatíčko, na těch fotkách vypadá tak veliká, přitom je to drobeček, koukejte se s ní vyfotit taky vy ať vidíme jak vám to sluší 😵 Třeba na samospoušť co? 😵

krista
5. bře 2008

Ty jo já ale lžu 😀 4.6. máme 3 roky od svatby 😀 To kdyby viděl MM že se spletu i tohleto 😀

panterka
5. bře 2008

krist, my 22.6. 😉 já jsem byla ve třeťáku a MM už byl po vejšce, když jsme se poznali, ale od tý doby jsme byli pořád spolu... v roce 2001 jsme se brali po 4 letech (a přesně v den naší svatby umřela MM babička ☹ ), za 2 roky a 1 měsíc se narodil Hyneček a teď čekáme druhý 😕 tak si plánuju toho 22.5. 😀
dneska je mi 28 a MM 33 (akorát v tu noc po jeho narozeninách mě vezl do tý nemocky 😒 )

gabcos
5. bře 2008

tak mi jsme vzhůru, jdu přebalovat a kojit...papá... 🙂 🙂

panterka
5. bře 2008

gabi, papa, a Emminka je fáááááááákl krásnáááááááá 😵 😵 😵

krista
5. bře 2008

No vida 😲 U vás jsou to 22. a u nás 4. 🙂 😵 Panter tak to jsem zvědavá jak to bude s Jáchymkem 😵

Gábi tak ahojky 🙂 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru