Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
12. bře 2008

stejně si říkám, jaký my jsme měli štěstí, že je Hyneček od narození v pohodě, když byl tak brzo 😕 my měli apgar 10-10-10 a to je co říct, na našeho nedonošenáčka, když pak čtu, co se mohlo stát, tak zdravý miminko je úplně to nejdůležitější, co může být

panterka
12. bře 2008

krist, já jsem Ti to ale předurčila, že Tě bude rodit Fialkovič 😉 je fajn, viď?

dludli
12. bře 2008

jee terko ahoooooj! Jdu hend louskat porod, ja nemela cas to v planovalkach lovit 🙂

A moc velka gratulace!!!

gabcos
12. bře 2008

Terka, ten klobouček ti to ještě zhorší,mrkni sem....
http://www.cenap.cz/k-p-ragady.php

panterka
12. bře 2008

jj, 16 je ten poslední pokoj na konci chodby, co má svoje wc a sprchu a nemá napsaný číslo 😉 já jsem ležela na tý posteli proti dveřím

krista
12. bře 2008

Gábi ale ne kloubouček - chránič, to je něco jinýho 😉
Kloubouček mi cpala v lékárně taky, ten jsem nechtěla 🙂

Panter ty jsi mi předurčila i toho 8.3. ne? 😀 Tak já ležela vedle tebe 😀

gabcos
12. bře 2008

ty myslíš takový ten chránič co prodavají v drogerce??? stojí asi 35 Kc??? na ten jsem taky koukala,ale naštěstí já mám bradavky zcela o.k., po každém kojení mažu bepanthenem...doporučuji fakt moc!!! jen mě hoodně bolí první přisátí...☹

gabcos
12. bře 2008

Terka sranda, Emmi je 18.2. a Vaše Kristánka 8.3., osmičky josu stastně datum...🙂

krista
12. bře 2008
krista
12. bře 2008

Gábi to první přisání mě taky bolí, ale pak už OK, no kéž by 35Kč 😅
Ale teď jsem zjistila, že je 100,- v háji, protože ta koza v lékárně mi prodala něco jinýho 😠

panterka
12. bře 2008

Terko, já Ti předurčila 4. nebo 5.3, a většinou jsem se sekla tak o den dva, takže jsem s tím tipováním úplně mimo 😀 ani do týhle tolerance jsem se nevešla, i když jsem Ti hrozněěěěěě mooooooooc přála, aby to bylo už toho 4.3 ☹
koukala jsem, že Ti v nemocnici chutnalo 😀

krista
12. bře 2008

Panter no mě nechutná ani doma člověče 😅 Porodem přešla i moje chuť na sladký, dneska jsem měla jen snídani v nemocnici v 7:00 😅

panterka
12. bře 2008

no, v tý nemocnici to byla ale síla 😀 😀
jééé, holky, to bude něco, já už jsem tu Gabi psala, že až se narodí ten náš chlap, tak se musíme domluvit a já za váma přijedu do budějc 🙂

panterka
12. bře 2008

Terko, ale to miminko, to je nádhera, viď? to je nepopsatelnej pocit být maminkou 😵

krista
12. bře 2008

Jo Gábi malá měla při propouštění 2960g 🙂
A ještě jsem se nedovolala naší Dr., bude průser když to zařídím až zítra? ☹

krista
12. bře 2008

Panter jj je to krása, malá je stejná jako MM, takže on mi v porodnici ani nechyběl, naopak jsem nadávala ať si nechá ty tátovo ksichty 😀

gabcos
12. bře 2008

tak ty mají v DM za 35,- Kc koukala jsem na ně - samozřejmě, že ne značku Avent...🙂

panterka
12. bře 2008

prostě ten život teď bude úplně o něčem jiným, všechno se prakticky přizpůsobí tomu prcíčkovi 🙂 je to prostě krásný 😵 a ty vaše berušky jsou nádherný princezny 😵

krista
12. bře 2008

Gábi a jsi si jistá že to nejsou ty kloboučky? Vypadá to totiž dost podobně 🙂
Jinak jak jsi říkala že mažeš Bepanthenem, to já taky, ale když jsem první den neměla v prsou nic a holka mi celou noc a den prořvala (ani tím se neunavila) tak jsem si ty prsa neměla kdy namazat 😖 Navíc ještě nepoznám kdy má dost a půjde spinkat 😖

Panter ty budeš mít berušku do třetice a jak se cítíš? 🙂 Týdny přibývají, to je fajn ne? 😵

gabcos
12. bře 2008

nee, ymsím, že když zavoláš doktorce zítra, je to o.k....:-)

Mě taky přešla chut na sladké,ale vydrželo mi to jen týden, teĎ se zase láduji horem dolem...☹ takže kila nejdou dolů a nejdou..☹

panterka
12. bře 2008

kristý, já jsem s Tebou z pátka na sobotu prakticky rodila, měli jsme doma bouřku s MM a to mi to břicho fakt tvrdlo po 5 minutách ☹ ale už je to dobrý, jen se bojím ve středu Fialkoviče... blíží se mi 30tt, a to jsem v prvním těhu skončila v nemocnici ☹ hlavně aby byl prcíček v pořádku...
a jak to v porodce řešili, když jsi neměla ze začátku mlíčko? 😅

gabcos
12. bře 2008

my měli apgar taky 10-10-10... 🙂 🙂

panterka
12. bře 2008

Terko, ono je úplně jedno, jestli je to chlapeček nebo holčička, hlavní je, aby bylo miminko v pořádku a aby bylo...

panterka
12. bře 2008

gabi 😉 jsou to šikulky 🙂

dludli
12. bře 2008

tak jsem to konecne prelouskala, je to krasny 😵 😵 😵 ja se uz tak tesim!!!!!!! 😎

ted mazu, muism jeste stihnout vyridit pojisteni a nejak se zabalit a tak, vecer jdem na Radůzu, no takze mam na dnesek co delat. Vypada to ze bude zase lejt, parada ja jsem na kole 😠

krista
12. bře 2008

Panter právě že se to neřešilo ☹ Chodila jsem pořád za sestrama, nejdřív jsem se bála že nepolyká, pak že teda nemám mlíko a oni mi řekli, že nemůžu dělat nic jinýho jen ji pořád přikládat, na první den mi akorát dali glukozu - to jí zklidnilo, druhý den jsem ji měla u prsu fakt pořád, i sousedka na pokoji říkala sestrám, že to neni možný že tam kojim furt, ani vyčůrat jsem se snad nebyla 😖 No a třetí den jsem se chytla za prso a vystříklo mi to 😅 tak jsem měla radost a teď už snad dobrý 😵

Máš pravdu s tím zdravým 🙂 Držím palečky, aby kontrola dopadla dobře 😵

Dludli ty jo, tady leje jako blázen 😅 tak to zmákni a hezkej večer 🙂

krista
12. bře 2008

Gábi tak fajn děkuji a kolik máš nahoře? Rozhodně vypadáš líp jak já 😉 Kdyby si viděla to břicho žalostný ☹
A jak dlouho kojíš? Já to ještě s malou neumim, tak mám strach domluvit si nějakou tu návštěvu aby mi pak neřvala hlady, my kojíme vždycky kolem hoďky 😒

krista
12. bře 2008

Já se rozloučím, půjdu se věnovat malé, díky za gratulace a vaši podporu 🙂

panterka
12. bře 2008

kristý, já mám právě hroznou hrůzu z toho kojení v nemocnici 😕
holky a ona tam byla taková černovlasá dětská sestra, slovenka, nám připadala hrozně fajn, jaká byla?

panterka
12. bře 2008

Tak Terko, užívej si malý, právě že ten čas nikdo nevrátí, tak to stojí za to věnovat se těm prckům co nejvíc 😉 papa a zas se ozvi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru