Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
13. bře 2008

v práci by jí měl nahlásit TM, aby mu dělali odpočty, ne? 😉

panterka
13. bře 2008

ale o úřadech tam píšou jen o tom RL (to znamená na matriku v krumlově), průkaz pojištěnce, odpady a to porodný, ale myslím, že když na město zavoláš, tak Ti řeknou, co a jak 😉

panterka
13. bře 2008

Terko, tak pa a těšíme se, že zas písneš 😉

gabcos
13. bře 2008

jojo, do práce musíš nahlásit datum narození a rodné číslo..🙂

kajule
13. bře 2008

Kris, tak ja si te najdu a ty odchazis. 😠
Jinac ti musim udelat radost, myslim, ze i kdyz Kristynka nema pindu, tak je to mozny. 😉 Pac Pata tohle dela bezne. Jednou kdyz mu byli tak dva mesice, jsem ho prebalovala a pac to moc nemusel, tak jsem mu neco vypravela, aby se uklidnil a Pata zacal curat...tak tak jsem stihla tu pusu zavrit. 😀 No samozrejme, ze jsem to vsem vypravela, jakej je Patrik sikula a Petuv tatka mi rekl, ze tohle Lenca (svagrova) taky jako mala dovedla, ze jim nejednou pocurala zed. 😀
Jinac omlouvam se, ze jsem vam sem tak vlezla. 😅

gabcos
13. bře 2008

panterka, Hyneček je šikulka... 😀 😀

panterka
13. bře 2008

kajule, v pohodičce, rádi pokecáme s každým 😉

panterka
13. bře 2008

Gabi, jj, kor když si čural za hlavu 😀

gabcos
13. bře 2008

možná se budeme muset na tu evidenci nahlásit, tím , že jsme rodili v Krumlově jsme z Budějic je to třeba jiný....fakt nevím...zkusím to zjistit...🙂

panterka
13. bře 2008

jasně, brnkni tam 😉 my jsme zas rodili v budějcích, no a v krumlově jsme se nepřihlašovali, oni jsou určo propojený 😉

gabcos
13. bře 2008

no jo panterka, to mě nedošlo, že tys měla stejnou situaci, když is rodila v BUdějkách...🙂 😀

panterka
13. bře 2008

to víš, Gabi, ale je to skoro 5 let, tak se mohlo něco změnit, ale já myslím, že tím, že vydaj rodnej list, tak je to vyřízený, ale asi je fakt lepší si tam brnknout 😉 když jste byli pro rodnej list, tak vám nic neříkali?

kajule
13. bře 2008

Panterka, tak to jsem rada. 🙂
Jinac, koukala jsem, ze mas termin 5.6., kdyz to vyjde tak je to krasny datum. 😉 Hlavne v ten den se rodej jenom samy chytry, krasny lidi jako treba ja. 😀

kajule
13. bře 2008

Uznavam s tou krasou jsem to trochu prehnala. 😎

kajule
13. bře 2008

Jinac nevim, ale podle me by to tim prevzetim RL melo byt vyrizeny. Jak ale rika panterka lepsi je zavolat, jistota je jistota. 😉

panterka
13. bře 2008

kajule, jéééééé, Ty jsi 5.6.? no, já spíš počítám, že budu mít květňátko 😀 vzhledem k tomu, že se Hyneček narodil ve 34tt, tak budu ráda a musím vydržet do 37tt (to znamená od zítřka za 2 měsíce 😀 )

kajule
13. bře 2008

Jj, 5.6. to jsem. 🙂 Ale kveten taky neni spatnej, treba takovyho 9.5., to se totiz narodil Patrik. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

panterka
13. bře 2008

9.5. je ještě brzo 😅 já můžu až 14.5. 😀 potřebuju, aby Jáchymek měl aspoň 2,5kg 😀

panterka
13. bře 2008

holky, mám tu obídek, tak zatím papa 😉

kajule
13. bře 2008

No tak to je taky hezky datum...a beztak on si ho Jachymek stejne vybere sam a kdo vi, treba vydrzi do toho 5.6. 😉

kikita.nikita
13. bře 2008

Ahoj holky, taky budu rodit v Krumlově, ale až v srpnu. Takže jak tu tak čtu tak jsou to samý pochvaly, tak paráda 🙂 A špachmanko, nazdar, jak se máte??

panterka
13. bře 2008

ahoj kikito 😉 taky krumlovačka? se tu nějak rozrůstáme 😉

kikita.nikita
13. bře 2008

panterka: z krumlova přímo ne....vyšší brod 😝 taková malá prdelka. jak se tu tak chválí ten krumlov, je tam stejně některý nepříjemný doktor na kterého bych si měla dát bacha? bojím se ne porodu, ale těch lidí tam ☹

panterka
13. bře 2008

kikito, vyšší brod znám, teda ne, že bych to tam přímo nějak znala, ale vím, kde je a byla jsem tam 😀 jen se tu mluvilo o římanovi, že není nic moc. mě když v lednu přijímal s krvácením, tak MM ani nepozdravil a nějaká holčina tu psala, že prý jí (nebo nějakou známou) špatně zašil 😒 ale jinak, jak jsem tam ležela, tak jsou tam, řekla bych, všichni moc hodný 😉

kikita.nikita
13. bře 2008

jojo, vyššák znaj hlavně vodáci ale jsou i vyjímky 😀 říman, jo? to si budu pamatovat, toho se bojím ze všeho nejvíc-přístupu. ale tak snad to bude o.k. ještě mám dost času. tak ty budeš mít už dva raubíře? já se těším už k čutkovi do č.b. na genetiku, už chci vědět co to bude 😀

panterka
13. bře 2008

jé, a kdy tam jedete? já jsem akorát v době velkýho utz ležela v krumlově, tak mi ho dělali tam 😉 no, budem mít druhýho chlapa, budu doma jak matka pluku 😀 jinak taky jsme jeli vodu z vyššáku 😀

kikita.nikita
13. bře 2008

ještě nevím, dneska jsem byla u doktora a asi nás pošle až na konci března ☹ já jsem ale nedočkavá co to bude... 😀 tak do třetice snad holka, ne? 😀 jujky, už musím běžet, práce volá 😝 já se zaze ozvu zatím papíky a ať tě kluci poslouchají 😉

panterka
13. bře 2008

kikito, papa 😉

panterka
13. bře 2008

holky, maminy, Gabi, jak se dneska máte?

panterka
14. bře 2008

dobré ránko všem 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru