Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

kikita.nikita
14. bře 2008

Dobré ranko 🙂

panterka
14. bře 2008

maminy, Gabi, Terko, tak co ty vaše princezny??? co je nového??? 😕

panterka
14. bře 2008

ahoj kikito 😉

kikita.nikita
14. bře 2008

Teda skoro už poledne 😅 V tý práci to tak letí, se nestihnu ani rozkoukat a už je konec 😀

panterka
14. bře 2008

já jsem se dneska před chvílí vyhrabala z postele 😅

kikita.nikita
14. bře 2008

to počasí je akorát zalést do pelechu a nevylést. Já jen trnu hrůzou aby jsme neměli takový počasí na svatbě 😠

panterka
14. bře 2008

jé, vy budete mít svatbu???? a kdy??? 😵

gabcos
14. bře 2008

Ahojky,
tak se hlásíme z vážení od doktorky a byly jsme pochváleny...🙂 🙂 🙂 Emmi má 3370 g...jupíííííí.....🙂

A jak se vede Vám???

panterka
14. bře 2008

GAbi, to je supeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 to je úžasný 😉
jinak tu asi nic novýho 😉 Terka se dneska neozvala... už byly holky u dr.?

kikita.nikita
14. bře 2008

Omlovám se, píšu později v práci toho je dost a lidi couraj i když venku prší 😠 Svadbu máme 5.4. za tři týdny, tak už aby to bylo za mnou. Nějak se netěšim 😅 asi jako jediná nevěsta. mám strach aby všechno vyšlo, lidi aby se bavili, prasátko aby bylo pořádně propečený a tak. Mám z toho nerva 😀 ale mimi potřebuje úplnou rodinu 🙂

gabcos
14. bře 2008

to vůbec netuším, s Tekou teď taky nejsem v kontaktu..☹
taky je u vás tak hnusně?? my museli mít na kočíku pláštěnku, leje tu ....:-/

panterka
14. bře 2008

GAbi, tady je taky hnusně, dneska určo Hyneček nepůjdou se školkou na prochajdu 😒 po obědě ho zaženu do pelechu, protože je po těch 4 dnech sportování úplně vyfluslej 😅

kikito, tak to je skvělý, držím palečky, ať vše vyjde 😉

gabcos
14. bře 2008

jéé, kikita se vdává, to se máš..moc gratuluji !!! 🙂 taky bych se hend vdávala znovu -samo, že zase za mého manžílka...🙂

panterka
14. bře 2008

taky jsme měli svatbu podle našich představ 😵 😵 😵

gabcos
14. bře 2008

nám se svatba taky vydařila...🙂 😀 😀

panterka
14. bře 2008

tý jo, to je neskutečný, že už to je skoro 7 let 😅

kikita.nikita
14. bře 2008

Děkuji 😵 no my jsme spolu 8let a miminko se k nám přihlásilo dřív než jsme plánovali svatbu. Tak jelikož jsme díra světa tak si tu lidi povídají, že se "musíme" brát 😀 je pravda, že jsme to o měsíc posunuli, ale to je prča s těma lidma 😀

gabcos
14. bře 2008

koukám, že je tu mrtvo...☹ ale taky dobře, konečně jmem uspala Emmi, bylo to náročné..☹ no a tak mám čas jít konečně žehlit..takhle bych zase koníkovala a žádná práce...🙂 😀 😀

až dožehlím, tak sem mrknu, snad tu někdo bude a naše princezna bude ještě spinkat...🙂

panterka
14. bře 2008

Gabi, tak jsem Tě minula 😒

spachmanka
14. bře 2008

Ahojík panterko.. 🙂 jééé čau Niki co ty tady?tebe sem tu nečekala že tě tu potkám?tak vy máte svatbu už takhle brzo jo??já sem se sem minule už nedostala něják nestíhám a dnes sem si pospala po delší době a pak sem byla 3 hodiny v kuchyni a vařila,pekla 🙂 ted odpočívám 🙂

panterka
14. bře 2008

ahoj spachmanko 😉

spachmanka
14. bře 2008

ty si tady taky furt co panterko 🙂 😉 co taky dělat když nic nemůžeš..mě furt tvrdne břicho poslední dny hlavně při ohýbání.. ☹

panterka
14. bře 2008

spachmanko, jj, nemám co dělat a Hyneček spí 😉 já jdu ve středu na kontrolu a bojim, bojim 😕

spachmanka
14. bře 2008

tak to je dobrý že ti malej spí Adélka už tak 3 měsíce odmítá spát přes den takže je celý den se mnou a jde spát tak v půl šestý v šest večer.. 🙂 neboj se ničeho..jak se cítíš???proč si vlastně na riziku???že se otvíráš??písni mi tvůj mejlík at mám an tebe kontakt,písnu ti pak přes něj i tel.at si můžem napsat kdyby něco..i když ty máš asi sebou notas i kdybys byla v nemocnici co?

gabcos
14. bře 2008

tak jsem tu, snad vydrží Emmi ještě chrupkat...🙂

Koukám, že Terka tu dneska ještě vůbec nebyla, že??

kikita.nikita
14. bře 2008

ahoj leni(spachmanka), měli jsme svatbičku na 3.5.08, ale to už bych měla velký břicho 😒 teď to ještě jde, břicho až takový hrozný neni, tak se vejdu i do svat. šatů. 😅

krista
14. bře 2008

Panter tady máš Fialkoviče, fotka nic moc - kouká mi mezi nohy 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kousinka
14. bře 2008

kristý ty mě bavíš 😀 já se řítim juknout na nový fotky kristýnky, málem jsem si myšku nepřerazila a von tam chlap 😀 😀 😀

krista
14. bře 2008

Jo holky, neni čas 😅
Dneska jsem byla na Magistrátě nahlásit malou na ty poplatky, tak je to opravdu automatický, ale já chtěla aby nám i posílali všechno na společnou složenku a to už se musí zařídit 😉
Pak musíme zařídit ještě OP a byly jsme nakupovat, zjistila jsem že mám málo dupaček, ale zapomněli jsme se stavit v Tescu, tak tam večer pojede MM sám a jsem zvědavá co doveze 😅

Včera mi dovezl místo chráničů bradavek kloboučky, i když jsem mu 5x řekla že kloboučky nechci ať si to napíše 😖
Navíc mi ještě nepřišla mateřská a já se bojim, že mi ani nepřijde, v práci něco podělali 😢 Jestli mi nepřijde tak žereme kořínky 😒

No bylo toho dneska hodně, malá teď spí tak já jdu taky odpočívat, zatím pááá 🙂

A byly jsme taky na první návštěvě u Dr. a hezky jsme přibrali, ale zmenšila se nám malá o centimetr 😀

krista
14. bře 2008

Kousi no to je Dr. co mě rodil a je to fešák víš 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru