Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
16. únor 2008

jj, klose jsem tam taky poznala, když jsem ležela a ta doktorka byla černovlasá? římanová?

gabcos
16. únor 2008

a s jakýma doktorama máš zkušenosti??? 🙂 🙂

gabcos
16. únor 2008

jojo, ta doktorka byla černovlasá,ale jméno fakt nevím...🙂 jinak jsem tam viděla ještě nějakého brejlatýho doktora, trochu šediny,ale jméno taky nevím...

a přijde ti ten Klos dobrej???

panterka
16. únor 2008

já mám největší zkušenosti s dr. fialkovičem, teď k němu chodím a je moc fajn. pak s dr. římanovou, taky milá a hodně opatrná, dr. klos je trochu odměřenej, pak dr. bartošová, ta by mohla být trochu vstřícnější, no a primáře jsem jenom viděla na velký vizitě, ale má prej osobní kouzlo 😉

panterka
16. únor 2008

on je to zástupce primáře, tak dobrej být musí, ale je to trochu studenej čumák 😅 a dr. římanová je slovenka

gabcos
16. únor 2008

aha, tak ta doktorka na UTZ mluvila česky, ne slovensky, tak to možná nebyla ona... 🙂

no jsem zvedavá koho "vyfasuji" na porod... 🙂 🙂 hlavně mi je silně nesympatická jedna sestra, jméno jsem samo taky zapomněla..taková brejlatá čtyřicátnice...

panterka
16. únor 2008

já sestry z porodního sálu neznám 😅 jenom z oddělení a ty byly všechny moc fajn 😉 tak jestli to nebyla dr. bartošová 😕

gabcos
16. únor 2008

fakt nevím, sympatický mi jsou jinak všechny - až na tuto jednu...🙂

No ale ta zlatá sestřička Křížová, jak ti dávala to pití na cukrovku taky není přímo z porodního sálu, ne?? a monitory chodí dělat...

panterka
16. únor 2008

gabi, tak ani tu já z odd. neznám, ale vím, že se tam o ní holky, co chodily na monitory bavily, že je fakt skvělá a na mě tak taky působila 😵

gabcos
16. únor 2008

mě taky přišla super...🙂

jo a dneska tam byl zase porod, mám na to štěstí...🙂

panterka
16. únor 2008

teď mi zrovna psala holčina, co tam se mnou týden ležela, že už je tam zase, ale už s Terezkou, tak třeba to byla ona 🙂

gabcos
16. únor 2008

🙂
no a ty si ležela na gynekolog. v tom prvním patře nebo na porodnickém ve druhém patře???

jak to tam je teda s těma pokojema???

panterka
16. únor 2008

gabi, a neříkali Ti, kdy bys musela nastoupit na vyvolání?

panterka
16. únor 2008

já ležela na porodnici, jak máš pokoje šestinedělí, tak jsem ležela ve žlutých dveřích na konci chodby, je to č. 16, ale není to tam napsaný. jinak kromě nadstandartu tam byly ty maminy po dvou a ty pokoje moc veliký nebyly, ale já myslím, že je to i tak v pohodě. jediný, co vím, je, že na nadstandarty nosí jídlo přímo na pokoj, já to tam jinak moc nezkoukla, protože jsem byla ležák 😅

gabcos
16. únor 2008

no dneska mi říkal, že pokud bude všeshno o.k., tak vyvolání až v pátek...pořád se nevzdávám naděje, že porodíme do té doby sami....

aha, jinak chodíš na jídlo jako někam do jídelny??? a kam dáš na tu dobu mimíska???

panterka
16. únor 2008

gabi, tak to já nevím, ona to není jídelna, ale taková kuchyňka hned tam u těch pokojů. nevím, jestli se ty maminy na pokoji vystřídaly nebo si nechaly otevřený dveře na pokoj, aby mimča slyšely...
rozhodně Ti budu držet palečky, aby to klaplo a porodila jsi o víkendu, kdyžtak dáš vědět kristě a ta sem písne, viď?
jinak ta mamina mi psala, že porodila dneska ve 12h a že rodila skoro dva dny, takže to byla nejspíš ona, kdo tam rodil, když jsi tam byla 😉

krista
16. únor 2008

Ahojky holky 🙂

Gábi jsem moc ráda, že dneska to dopadlo na jedničku 😵 Koukám že mě Emmi nějak poslouchá 😅 V prosinci jsem ti řekla, ať se nebojíš předčasného porodu, že budeš ještě přenášet (a teď toto 😅) a včera jsem ti psala, že monitor bude na 1* tak to jsem ráda že se vyplnilo!!! 😵 Tak jestli mě Emmi slyší tak ať kouká do zítra vylézt 😀

V úterý se tam Gábi asi tak nebo tak potkáme 🙂

To jídlo holky zní teda zajímavě, moc si nedovedu představit jak chodím jíst jinam, obzvlášť když já toho hodně nejim, bude mi muset vozit nějaký jídlo manža 😅

Panter to je chuděrka ta kámoška - dva dny ☹ To je pěkně naprd když se tam pak sejde víc těch rodiček, mě se líbí totiž ten sál s tím letištěm, ale když chci rodit do vody tak bych musela do toho zadního do vany, tak nevim jak tohle zkloubit 😖

gabcos
16. únor 2008

panterka, tak to byla asi ona, já byla na monitoru kolem 11 nebo tak nějak...🙂

Určitě budu Terku o narození Emmíska informaovat a ona dá na koníka info...🙂

Ahojky Terka, kdepak ses celý den toulala???

panterka
16. únor 2008

ahoj krist, nelam si s tím hlavu, neboj, nějak to bude, hlavně že tam s Tebou bude TM. psala mi, že s ní byl celou dobu a mooooooc jí to pomohlo 😉 hlavní je, že pak budeš mít Kristýnku u sebe, ono se to nějak vyvrbí, uvidíš, určo budeš mít štěstí a budeš rodit sama 🙂

gabcos
16. únor 2008

panterka a jak ta kamáradka vypadá???

panterka
16. únor 2008

taková menší kulatější, narodila se jí holčička Terezka 🙂

gabcos
16. únor 2008

hmm, tak to nevím....🙂 ale tatínka jsem asi viděla, když přišel o něco žádat sestřičku....

panterka
16. únor 2008

to je naprosto super, když tam tatínek může být celou dobu, fakt, já myslím, že to je neocenitelný, já jsem ho tam měla jen na tlačení a to je nic ☹

gabcos
16. únor 2008

s tím souhlasím panterka.... 🙂 🙂 taky ho tam chci jednoznačně od začátku a ne až mi poleze hlavička... 😨

gabcos
16. únor 2008

a tak měla u porodu toho Klose??? byla spokojená???

panterka
16. únor 2008

gabi, pro jednoznačně volím krumlov 😉 jen musím vydržet, než malej bude mít aspoň 2,5 kg, aby ho nemuseli převážet do budějc ☹

panterka
16. únor 2008

ne, prý jí rodil Fialkovič 😉 a na toho já nedám dopustit 😀

gabcos
16. únor 2008

a jak ten Fialkovič vypadá??? 🙂

panterka
16. únor 2008

takovej mladej, dá se říct holohlavej, taky je to Slovák, ale mluví celkem česky 😉

gabcos
16. únor 2008

aha...tak toho jsem asi neviděla, viděla jsem holohlavého jen jednoho a to toho Klose...🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru