Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

kulllisek
6. bře 2008

Faaaakt? Takže zase se to rozejde jako minule? To je zajímavý 😲 Chudák malá ☹

panterka
6. bře 2008

krist, neboj, ještě to přijde 😉

dludli
6. bře 2008

Ahoj holky a hlaven Kristy!!! Drzim moc palce, poradit neumim vubec nic, ale Gabcos psala ze se ji to taky zastavilo, tak se to zas rozjede (driv nebo pozdeji kazdopadne!!! 😀 ) 6.3. je pekny datum! 🙂

Kullli a co u ocniho? Jo a ten polsatr si asi vyzvednu, at to nikam netahas, domluvime se nejak pres IP.

Dneska se mi stala nadherna vec, pisu MM mail do prace a v ten moment on stoji ve dverich s ruzema, proste jen tak 😵 jel neco zaridit do mesta, tak mi proste privez kytku, koukala jsem jak puk, kolegyne taky no proste nadhera! 😀

dludli
6. bře 2008

kristy a co vyrazit na nejakou poradnou prochajdu? Jestli muzes, to pise hodne holek ze se jim to rozjelo

gabcos
6. bře 2008

Teri neboj, určitě je to je ono, vím to...🙂 buď trpělivá, dneska budeš mít už Kristýnku u sebe, tak pár hodin čekání jetě vydržíš, ne?? 🙂 🙂

zase se to začně zkracovat, věř mi !!!!

Teda dludli, to je romantika, jééééééé....🙂 🙂

gabcos
6. bře 2008

Hej Terka, jsi tu ještě nebo se to začalo zkracovat a vyrážíte???????? 🙂 🙂

panterka
6. bře 2008

gabi, teď jsem se v plánovalkách dočetla, že poslední kontrakce někdy po jedenáctý, tak asi nic ☹ jde si lehnout

krista
6. bře 2008

Holky tak je asi konec, v 11:06 byla poslední bolest, bohužel z pravidelných kontrakcí to zkončilo u ničeho, takže si jdu teď lehnout k MM a odpolko půjdeme na stavbu, kdyby se něco změnilo, dám vědět, ale je to asi špatný ☹ Pááá 😉 a díky všem za pomoc 😉

panterka
6. bře 2008

kristý, neboj, určo se to ještě rozběhne 😒 myslím na vásssssssss 😉

dludli
6. bře 2008

Kristy kdyz jim tam pomuzes nahodit kus zdi tak so to urcite rozbehne! 😀 Taky na vas myslim, dneska budu muset asi MK sledovat i vecer

dludli
6. bře 2008

Holky vybiram povleceni do postylky, Kullli ty sis neco objednavala pres net ne? Na kolik te to vyslo?

Jinak nikde nikdo, co asi ta Kristy 😕

kulllisek
6. bře 2008

Ahojky holky, Kristi, tak coooo????

Zuzi, u toho očního mi řekl, že když bude porod probíhat normálně v klidu, tak můžu rodit přirozeně, ale jakmile by to vypadalo na komplikace, byť sebemenší, tak to nemá cenu hrotit a jde se na císaře! Do zprávy mi to takhle nějak napsal a taky to, že nedoporučuje výraznější fyzickou námahu, tak jsem zvědavá, jak si s tím poradí Tůma, jdu tam příští úterý 😒

Ohledně polštářku se domluvíme. Hele, ty povlečení ještě neobjednávám, musím to spočítat, kolik jich bude, dvě domů (jedny asi s nebesy) a jedny k našim na Šumavu. Hele, ale já jsem si to byla ošahat v Bejbycentru a zaujaly mě úplně jiný, než jsem měla vyhlídnutý na netu! Takové heboučké a froté...tak ještě nevím. Ty z toho netu jsou takové hrubší 😖

dludli
6. bře 2008

me se to nejak nechce oblejzat, asi, chtela bych mit hned vsechno doma 🙂

kulllisek
6. bře 2008

Jo, tak to jsme dvě, já si začínám uvědomovat, že v práci už budu jenom 2 měsíce 😲 a že nějak nestíhám nakupovat věci na mimi 😨 Ale beru to s humorem! Vem si, že poslední měsíc, dva už nebudeme schopné dojít ani nakoupit, bude teplo a my budeme sotva lézt... 🙄 A pak něco nakupuj a sháněj!

Hele, s tou kytí, to je tvůj manžel teda miliooooonovej, já když jsem to četla, tak mi vhrkly slzy do očí...taková romantika 😵

Dneska po práci asi sjedu do Tesca, podle toho, jak jsi psala, jak se ti podařilo nakoupit, tak jsem si řekla, že tam MUSÍM chtě nechtě 🙂

panterka
6. bře 2008

ahoj holky 😉 tak jsem si po obědě schrupla s Hynečkem 🙂
žádný novinky o kristě? GAbi, ani Ty nic nevíš???????
teda, dludli, s tou kyti fakt závidím!!!!!!!! 😵

dludli
6. bře 2008

no ale jedna ruze je uz nejaka polochcipla.
No nejak to tu zmlklo, ja mela praci, tak treba Kristy nekde zdi nebo tak 😀 no nebo uz odjeli a nestihli dat vedet. No vsak se tu bud nejak ukaze, nobo posle zpravy

dludli
6. bře 2008

jo Miso v ja tam udelam taky jeste najdezd do Tesca 😎

gabcos
6. bře 2008

holky, taky nic nevím...☹

panterka
6. bře 2008

já myslím, že jí to přešlo, kdyby jeli, tak by určo někomu písla ☹

panterka
6. bře 2008

já to vidím tak, že pojedou v noci 😉

gabcos
6. bře 2008

taky si myslím panterka že ji to přešlo...ale divný, měla to dost dlouho, na posly to nevypadalo...

panterka
6. bře 2008

gabi, já byla přesvědčená, že už je to ono ☹ Tobě ale určo písne, tak nám sem pak dej echo 😉

jck
6. bře 2008

tak koukám, že pořád nic 😅

ahoj holky 😉

gabcos
6. bře 2008

ahojky jck...🙂

myslím, že Terka je na tý stavbě s manželem...

jck
6. bře 2008

všichni tady na ní myslýme a ona se někde fláká 😀 😀 😀 můra jedna 😀 😀 😀 😀

jsem koukla před chvilkou na budějovický snažilky 😕 😕 a je tam, teda bylo docela husto se holky nepohodly mezi těhulkama a snažilkama. Tak jsem jim napsala, že zvu těhule na téma regiony Č.B.
ono je to asi opravdu těžký, když se snažíš dlouho a pořád nic, já to neznám tak to nemůžu posoudit 😅

a jak se Gábi máte s Emmi, mě ten můj pacholek dává kapky 😀 už jí nemůžu nechat nikde samotnout je hned na břichu, na zádech a nejvíc jí chutná podlahy mimo deku 😅

gabcos
6. bře 2008

no mě dává Emm taky pěkně zabrat.... 😀 když spinká tak je to zlatíčko...-), ale dělá nám problém uspávání, nějak se ji nechce spinkat, tak to trvá několik hodin hodin než ji udrdáme...to pak ale už usínáme vysílením místo Emmíska my....🙂 😀

panterka
6. bře 2008

gabi, my se dodneška chodíme koukat na Hynečka, když spí, to je takovej andílek 😵
ahoj jck, s těma těhulkama a snažilkama se fakt nedivím, holky snažilky musí být na nervy a musí jim to být určo líto ☹

gabcos
6. bře 2008

panterka, já se na ni taky nemůžu vynadívat když spinká...nebo když se probuzí, dlouho se protahuje, zívá, dělá ksichtíky...no naše šelmátko...🙂

teď ji tu už ale dlouho uspávám a nic...máme kromě postýlky jeětě košík na kolečkách, tak jednou rukou píšu a druhou drndám košík...🙂

panterka
6. bře 2008

teda gabi, já tohle vůbec neznám, náš Hynďa se probral až kolem těch 6 týdnů, do tý doby jenom spinkal a byl i problém ho nakrmit, protože při krmení pořád usínal a museli jsme ho budit, no jo, bobek malej, musel to nějak nahnat, tak spal a spal a je fakt, že přibíral 😵

panterka
6. bře 2008

ale fakt, dneska je to takovej chlap a když večer usne, tak ho chodíme opusinkovávat 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru