Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

krista
31. bře 2008

Dludli s těma Lipanovicema si děláš prd... ne? 😀 My tam máme chalupu taky 😅

Panter Hyneček je šikula, já začínala jezdit dýl 😅

Povlečení s kačkama máme taky 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Kuli asi ten Espumisan nepomáhá nebo to chce víc času ☹ Ta Activia neni špatnej nápad, asi to zkusim, za to už nic nedám.

Teď byla malá asi půl hoďky v klidu a už zase vyřvává, tak se loučím 😖 Pááá

panterka
31. bře 2008

Terko, no, on je MM velkej cyklista, jezdívá i do budějc do práce, tak už je z toho 2 roky na nervy, že malej ještě sám nejezdí na kole 😀 no nic, dneska je krásně, tak až dorazí z práce, tak půjdou zas trenovat, hlavně už to vypadá, že ho to i chytlo, tak uvidíme 😉
no, kačky jsou super, já jsem totiž poslední dobou alergická na medvídky 😅 ty jsou prostě všude

krista
31. bře 2008

Panter to já jsem spíš alergická na žirafky 😀 Ale v dobrém slova smyslu, nevadí mi to, ale mít je nemusim, protože je má fakt každý 🙂
Už jsem malou uspala, tak uvidíme kolik mám času 🙂

Jinak MM je taky cyklista - ale z donucení 😀 Loni koupil kolo jak ušetří na benzinu, tak jsem mu taktně připomněla že je na čase to kolo vytáhnout 😝

Jo a zapomněla jsem napsat, že časovej posun nám nijak nevadil 🙂 Akorát malá teda zalehla asi o hoďku dřív než jindy, ale my to máme pořád tak - hoďka sem, hoďka tam, takže dobrý 🙂

panterka
31. bře 2008

Terko, tak po budějcích se jezdí na kole samo 😉

panterka
31. bře 2008

já jsem teď zbouchala čokoládu, ach jo, už se z ní zas začínám obsypávat, to mi vždycky naskáčou jebáky 😅

krista
31. bře 2008

Panter já bych tu na kole nejela ani za nic, tady nejsou žádný stezky a nenechám se přejet 😝
Ale MM si ho koupil, tak ať jezdí 🙂

To já bych musela být celá opupínkovaná, čokoládu jsem jedla v poslední době docela často, radši nelezu na váhu, už jsem totiž něco nabrala, ale pořád je to míň než jsem měla před těhu - aspoň to mě těší 🙂

panterka
31. bře 2008

no, já myslela tu rovinku 😀 jinak o tom provozu není diskuze 🙄 za to tady u nás ať chci, kam chci, tak musím nejdřív z kopce a domů do kopce 😀 teda já nejsem žádnej cyklista 😅

tak teď si tu u mě byla sousedka vypůjčit 1500, protože jim přišel kočárek a oni s tím nepočítali 😅 tak jen doufám, že jsem je nazasponzorovala 😒 no, MM se to moc nelíbilo, ale sám uznal, že by jim to půjčil taky 😕

krista
31. bře 2008

Panter snad vám to brzo vrátí 😅
Já jsem zrovna člověk kterej je vždycky švorcovej, takže u nás půjčky fakt nehrozí 😅 😀

Musím končit, malá už je vzhůru, páá 😉

panterka
31. bře 2008

Terko, však u nás je to taky výjimka, že máme hotovost 😅 mělo to být pro známýho, co nám dělal skříňky do kuchyně, ale bylo to málo, tak jsme se s ním dohodli, že mu to pošlem na účet 😕 no, čekají v červnu dvojčata, tak jsem na to zvědavá.... 3 červnový dětičky na patře 😀

panterka
31. bře 2008

tak se měj a pááááááá 😉

gabcos
31. bře 2008

Ahojda holky,

tak včera byl parádní den, venku krásně, kočíkovali jsme, na námku jsme di dali zmrzlinku, no paráda...🙂 NAvíc Emmi byla včera hodná, občas si trochu pobrečela,ale jinak zlatíčko....🙂
Pořád si hrála na dece, smála se, objevila, když kopne na hrací dece do "obruče", tak začnou hrkat hračky, takže pořád kopala a smála se tomu...🙂

ZAto dneska nevím co s ní,pořád brečí, nic na ní neplatí,ale prdy to nejsou, prostě je taková mrzutá a neví co by, tak brečí...

ale je zase krásně, tak odpolko vyrazím s kořárkem do ulic... 🙂

Dludli, ten kočárek je fakt moc pěkný a koukám že teda i drahy...ale zase ho v Budějkách nikde nevidíš, já jsem ho teda na ulicích zatím nikde nepotkala...🙂

takže někdy si zakoříkujeme společně, abyh ho omrkla...🙂

panterka, je dobře, že si vyrazila včera ven, když bylo tak krásně... 🙂
Terka, chodíš už kočárkovat??? 🙂

panterka
31. bře 2008

ahooooj Gabi 😉 já bych taky už kočíkovala 😵 tolik se na to těším, s Hynečkem jsme byli pořád venku (to víš, byl srpen 😀 )
jinak s tou mrzutostí, to já mám dneska už od rána, tak jestli nejsou nějaký divny vlny 😒 už od rána jsem vytočená, stačilo, že místo babči přišel pro Hynečka děda (potřebovala jsem od babči poradit, co malýmu na sebe, protože v tomhle počasí fakt nevím 😒 ) a pak se našemu lenochovi fakt nechtělo z pelechu 🙄

gabcos
31. bře 2008

panterka, tak to svedu na ty divný vlny...🙂

to jo v létě budu s Emmískem taky pořád venku, už se těším, počasí dělá divy, včera jsem měla z toho slunka parádní náladu... 😀

Emm pořád vykvykává z postýlky a to jsem měla radost, že se mi ji podařilo zpacifikovat...

panterka
31. bře 2008

Gabi, to víš, bude živější a živější 😀 já si pamatuju, když se Hyneček ve 4 měsících přetočil poprvý na bříško, tak už jsem ho pak na zádech neudržela, je to sranda, jaký ty dětičky dělají pokroky, až se narodí Jáchymek, tak teprve uvidíš, jakej rozdíl jsou 3 měsíce 😀 jéééééééé, ať už je léto 😵 😵

dludli
31. bře 2008

Kristy no nerikej 😀 a mate chalupu ve vsi nebo chatu? My chatu (tedy my, je to tchyne) u rybnika

Misko uz jsem to jednou psala, ale nevim zda to nezapadlo, povleceni ti prinesu na cvico osahat jestli chces, at vis presne.

No na kocarek se moc tesim, je fakt ze jsem ho taky nevidela potkavam hodne Tako a Cam Cortiny, tak uz je mam i takovy okoukany 😅

kulllisek
31. bře 2008

Zuzí, díky, s povlečením už jsem všechno přečetla, teď už se jenom probírám MMB a rozhoduju se, jestli žirafky nebo medvídky nebo modrý proužky a kačátka a jestli nebesa nebo bez, ale aspoň jednu soupravičku bych brala s nebesama! No a nehledě nato, že musím koupit ještě jednu sadu s mantinelem, peřinkou, polštářkem, výplněma a prostěradlem k našim na Šumavu, páč tam budeme mít taky jednu postýlku 😉 Člověče, ty peníze, mě se z toho protáčí panenky, už jsem na 3.500,-- Kč a né a né to srazit dolů 😨

Jdu ti písnout do IP telefon na tu Mirku! Zítra valíme do Prahy, s manžou na kontrolu před plánovanou operací, chjo, to zase bude dílo...vždycky je to na celej den courání po nemocnicích a čekání....už abysme byli doma 🙄 Já mám holky dneska úplně depku, možná jarní únava, možná chybí ta hodinka nevyspání, v práci naprd, s manžou do nemocnice, kde nás žádný extra dobrý zprávy nečekají a ještě si nemůžu vybrat povlečení, no viděli jste to někdy? 😠

gabcos
1. dub 2008

Ahojda,
jdu Vás jen pozdravit, dneska jdeme s Emmi na kontrolu s kyčlema...no a má to být na dlouhou dobu i doba objednání je v rozmezí dvou hodin...tak jsem zvšdavá, jak tam Emmi vydrží čekat ...🙂
Hlavně, aby byla zdravoučká !!! pak se ozvu

pěkný den a žádné smutky!!!!

panterka
1. dub 2008

Gabi, tak držím palečky a pak dej vědět, jak jste, holky, dopadly 😉

gabcos
1. dub 2008

Ahojda, jsme zpátky, kontrola dopadla dobře...🙂 jen preventivně máme dávat přes pampersku jednu plínku, aby se kyčle dobře vyvýjely, další kontrola ve 4. měsících...🙂 🙂

panterka
1. dub 2008

GAbi, tak to je super 😉 ježiš, já už se na to psychicky připravuju 😅 s Hynečkem jsme dávali široký balení do 6 týdnů a pak jsme to už měli ok 😉 tak jsme ze tří klasických plen na široko přešli na huggiesky 😉

dludli
1. dub 2008

cauky ja dneska serfuju po realitkach, bezi mi z toho hlava kolem, no ale snad jsme se nejak rozhodli, tedy ne pro konkretni nemovitost, ale tak postup. Radi bychom domek, tak ted cekame na jeden tady v suchaci, zda se s amjitelem dohodnem na sleve, tohle bychom mos radi, je to uza misto, no do toho domlouvam prohlidky bytu, kdyz nevyjde ten domek tak jdem do bytu 😒 zahrada mi bude moooooooc chybet, a psovi nejvic ☹ no ale bdue klid, vlastni je vlastni, bez tchyne, snad to uz nejak vyresime.

panterka
1. dub 2008

dludli, tak to teda držím palečky a přeju pevný nervy, protože si moc dobře vzpomínám, jak to bylo psychicky náročný loni, když jsme kupovali tenhle byt a prodávali náš 😒

gabcos
1. dub 2008

dludli, v Mladém prodávají nové byty které mají vlastní zahrádku...moc krásné, my byli nadšený... málem jsem ho koupili,ale ta cena nás nakonec odradila, je dost vysoká...☹

dludli
1. dub 2008

gabi myslis v tom rezidencnim bydleni hned u zastavky jak je na novohradske jak je to ted nove? Nebo neco jineho?

gabcos
1. dub 2008

jojo dludli, myslím to...🙂

dludli
1. dub 2008

hm tak to jsou ale palky 🙄 to bohuzel neni pro nas financne dostupne 🙄

krista
1. dub 2008

Ahojky holky,
jsem tu jen na skok, nestíhám, malá si žádá pořád pozornost a když ne, tak se věnuju úklidu, vaření a sobě 😅

Dludli my máme přímo ve vsi a je to spíš dvougenerační rodinnej barák a má ho máma a teta abych byla teda přesná 🙂 Tam u rybníka se mi to moc líbí, jako malá jsem se tam koupala, dneska je tam z toho žumpa ☹
Přeju pevný nervy a ať brzo něco seženete 🙂

Gábi my už kočárkujeme dlouho 😉 Ale ne každý den, malá má rýmu, tak nechci nic zanedbat, dneska jsme byli venku od 10 do 14ti hodin 🙂 Udělali jsme velkou procházku do Tesca a pak až na Pražský sídliště 😉 🙂 To je fajn, že kyčle jsou OK, já doufám, že budeme taky OK, uvidíme 🙂 A jak se jinak máte? Žádný prdíky už vás netrápí? Nás pořád ☹

panterka
1. dub 2008

ahoj Terko, jééé, já už se taky těším na kočíkování 😵

gabcos
1. dub 2008

Terka, zrovna jsem ti chtěla psát do IP, jak se máte...a ty jsi tu..🙂

no my se teď máme nic moc, malá pořád brečí a brečí a chce mě mít u sebe nebo papkat, takže nic nestíhám, občas sem nakouknu zlepšit si náladu od té naší paviánky...🙂 🙂

no teď je ten řev mega, takže mizím... 😠 😠

krista
1. dub 2008

Ahojky Panter, jak se cítíš? Co tvrdnutí? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru