Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
2. dub 2008

Gabi, jééééé, to je škoda ☹

krista
2. dub 2008

Gábi já myslela, že když to budete dělat znova, tak to spotřebujete 🙂 No jestli vám teda zbyde tak se domluvíme 🙂 Stejně se musíme domluvit na nějaký tý návštěvě abychom se sešli všichni a někdy na to kočárkování 🙂

Panter no právě, u žencký jsou ruce vizitka 🙂

krista
2. dub 2008

No mě malá taky kňourá, ale ona má právo, už dlouho nejedla 😀 Tak ahojky holky 🙂 Někdy se snad zase všechny potkáme 🙂

panterka
2. dub 2008

Terko, no proto já ty moje nikde neukazuju 😀

gabcos
2. dub 2008

tak snad ještě chvilku vydrží spinkat, ale vrtí se tam už dost...☹

no myslím, že máme ještě dva pytlíky a na ručičky je potřeba fakt malinko té hmoty...🙂
tu návštěvu a kočíkování musíme teda konečně dohodnout už je na čase...🙂

krista
2. dub 2008

Panter ale prosímtě 😝
Tak pááá už jdu 😀

panterka
2. dub 2008

tak se, holky, mějte, doufám, že se tu zas někdy takhle sejdem 😀 papa

panterka
2. dub 2008

Gabi, teď vás sluníčko na kočíkování bude tahat čím dál častěji 😉

gabcos
2. dub 2008

to jo , snad bude zase pěkně, dneska je tu šeredně, pod mrakem a každou chvilku poprchává...☹ a to mám jít ven, jsem dohodnutá na kafe s kolegyní z práce...a Emm jde se mnou, snad bude v kočárku hodná !!! 🙂

gabcos
2. dub 2008

Terka papa.. 🙂

panterka
2. dub 2008

GAbi, určitě bude 😉 jéé, já bych taky někam vyrazila 😒 na kafčo, na nákupy, ach jo 😅 jsem zvědavá na tu kontrolu v úterý, jak to bude vypadat

gabcos
2. dub 2008

určitě dopadne dobře, budeme ti držet pěstíčka !!! 🙂 🙂

gabcos
2. dub 2008

už fakt musím, Emmi mě volá... 😉 🙂
tak papa

panterka
2. dub 2008

Gabi, díky 😉 už se mi to krátííííííííí!!!!!!!!!!!!!

panterka
2. dub 2008

GAbi paaaaaaaaa

kulllisek
2. dub 2008

Ahoooojky holky, tak po delší době opět zde!!! Včera jsme byli v Praze, s manžou na kontrole srdíčka, na osmou v Motole, na jedenáctou na Homolce...uff, vypadli jsme odtud v půl druhé a to jsem si ještě říkala, že to vůbec netrvalo tak dlouho...většinou tam hnijeme až cca do čtyř 🙄 Pak jsme si zajeli do IKEY, nakoupili za 1.600,-- Kč pár blbinek 😲 a frčeli domů! Chjo, večer jsme padli a usnuli únavou.

Dneska v práci tolik práce, že jsem se sem prokousala až teď! Ale mám dočteno a řeknu vám, že se to čte moooc hezky, co dělá jaké miminko (nebo Hyneček, to už mimi není) a jak se máte! 😀

Dneska jsem si zavolala k dětské doktorce, byla mooooc příjemná, hned si mě zapsala a že to mám potom nahlásit v porodnici, mám ji na Vltavě, kousek od baráku a prý je docela v pohodě. Ale v telefonu působila moc mile...tak už se na ni těším 🙂

krista
2. dub 2008

Ahojky, tak malá konečně zabrala 🙂
Nevim jak to dělá, ale ať spí sebevíc tvrdě, tak se vždycky vzbudí když se sprchuju, takže vypnu sprchu a slyšim řev, nestihnu se ani oblíct a musim k ní letět, stačí abych s ní zatřepala a je klid, to mi dělá naschvál 😲
Teď chrouní ale nevidim to na moc dlouho 😝

Jé Kuli taky bych jela do Ikey 😵 A manža dopadl dobře na kontrole? 🙂

Jo ještě jsem se dívala do průkazu, tak malá váží 3890g předtím jsem se spletla, takže fakt dost 😅 😕

kulllisek
2. dub 2008

Jééé, Kristý, tak to je Kristýnka docela macíček, takže s váhou problémy nemáte, to je dobře! 😀

Manža nic moc, v září jde na předoperační všechna možná vyšetření a koncem měsíce nebo začátkem října jde na operaci, už čtvrtou ☹ ,takže to není žádná sláva. Navíc mu při té operaci na 99% poškodí jeho zdravou srdeční chlopeň, takže bude muset dostat náhradu...s tím zdravíčkem to není nic moc, ale pořád mu říkám, že nejdůležitější je, aby mu zachránili život a všechno ostatní jde stranou 😉 Člověk by na něm vůbec nepoznal, že je nemocnej, narodil se s vrozenou srdeční vadou, na první operaci byl ve čtyřech týdnech, pak v šesti letech, pak před čtyřmi roky a kdyby mu to bývali před těmi čtyřmi lety udělali pořádně, tak nemusel jít znovu, chjo... 😖 Ale nedá se nic dělat, bude mít doma vééééélikou motivaci (teda spíš maličkou) k tomu, aby všechno zvládnul na jedničku 😉

Kristý, jaký jsi kupovala lahvičky na krmení? Kupovala jsi vůbec nějaké?
A taky řeším, jestli mám kupovat nějakou zavinovačku do autosedačky nebo nějakou kombinézku, když se malá narodí koncem června, aby to nebyla blbost, abych ji nepřehřála... 😕

krista
3. dub 2008

Kuli tak to mě s manžou mrzí a kde mu tu operaci zprasili? 😖

Lahvičku jsem koupila jen jednu 125ml Avent a ještě jsem ji nepoužila, koupila jsem to jen do rezervy kdyby nebylo mlíko, víc bych toho být tebou nekupovala aby ti to nezůstalo, koupit to pak můžeš kdykoliv 🙂

Do autosedačky jsem zavinovačku nekupovala, máme kombinézku (ale jsme zimní mimi 🙂) a když je tepleji tak dávám malý jen fleece deku, takže zavinovačku bych nekupovala, koupila bych nějakou tenčí fleece deku a kombinézku max. nějakou tenoučkou, my máme takovej tenkej overálek, ten by podle mě stačil (na fotce navrch):
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... myslim si, že pak to teplý moc nevyužijete 🙂

A už máš povlečení? 🙂

panterka
3. dub 2008

dobré ránko, holky 😉

kuli, teda, tak vám držím palce, ať to tentokrát všechno klapne a TM už je v pohodě...
jinak já taky nebudu žádnou zavinku do autosedačky... přece jen bude léto a kdyžtak malýho přikryju dečkou 😉

Teri, jak jste dneska spinkali? 😉

krista
3. dub 2008

Ahojky Panter, ani se neptej, malá se budí každý dvě hodiny na kojení a od 5ti nespala, protože zase tlačila a brečela 😒 ☹ No úžasný, jak se spí tobě s bubnem? 😝

panterka
3. dub 2008

ahoj Terko, neboj, však se to zlepší 😉 malá je ještě maličká, uvidíš, že za chvíli bude spát delší dobu v kuse 😉
jinak mně ani nemluv... je to čím dál horší, dneska mě to břicho nějak bolelo a taky je mi poslední dobou v noci hrozný vedro 😒 dneska na mě dokonce manža mlaskal, jak jsem prej hrozně chrápala 😅 tak nevím, nevím, jak to bude pokračovat...
no, včera jsem přežila návštěvu tchánovců, takže už je zas líp 😀

kulllisek
3. dub 2008

Ahojky holky, díky za povzbuzení s tím MM! Taky doufám, že to bude dobrý!

Nebudu kupovat žádnou zavindu do autosedajdy, jak píšete, slaboučkou dečku a to musí stačit!

Kristi, takže malá se zase kroutila! To je děsný, chudinka...ale asi to fakt chce přečkat tohle "krizový" období a pak bude zase OK 😉

krista
3. dub 2008

Panter já prý taky ke konci chrápala 😅 Ale měla jsem i rýmu 😉 😀 😀
Ty jo, mě ta návštěva čeká v sobotu 😝 Doufám, že mi malou zase vzbudí když bude spát 😠 😒
Jééé tobě naskočil další týden 😵

krista
3. dub 2008

Kuli no mě to období připadá hrozně dlouhý ☹ Jestli to přejde nejdřív tak ve 3 měsících tak jsou dva dlouhý měsíce ještě před námi 😖 Přestala jsem pít fenyklovej čaj, připadalo mi že efekt žádný, zkusím ho zase nasadit a uvidíme 🙂
A jak se cítíš ty Kuli? 🙂

panterka
3. dub 2008

Terko, jj, týdny naskakujou 😉 doufám, že to uteče tak rychle jako doteď, ještě jsi pamatuju, jak jsi měla nějakej 30tt Ty 😀
neboj, však se dočkáš, malá poroste jako z vody a pak budeš vzpomínat na to malý mimi 😵

krista
3. dub 2008

No to víš že to utíká, zrovna jsem včera nadávala MM že mě s malou vůbec nefotí, my nemáme jedinou fotku spolu 😒 Protože jsem tady celý den sama a v noci se v posteli fotit to je na nic, takže to vypadá jako že s ní je jen tatínek, což je pravý opak 😖

krista
3. dub 2008

No tak malá vydržela spát hodinu, to je super 😖 Tak já jdu 😒

panterka
3. dub 2008

kristý, my to máme taky tak 😀 hodně dlouho fotky jenom s tatínkem 😀
tak se, holky, mějte a zas se ozvi, papa 😉

gabcos
3. dub 2008

Dobré ránko !! 🙂
Panterka, gratuluji k dalšímu týdnu..🙂

Terka, já mám s malou taky asi jen dvě fotečky, jinak nejsem na žádné, vítej do klubu...🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru