Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

kulllisek
27. bře 2008

Ahoj holky, právě jsem doobědvala, měla jsem báječný kuřecí steak na bazalce....fakt ňamka 😀 Teď zkoumám, co mi zbývá dokoupit a zjišťuji, že úplně všechno 😨 😀

Já už se taky těším, až budeme řešit problémy s miminky (doufám, že budou jen menší jako prdíky)... 😵

dludli
27. bře 2008

Miso me ted vydesila jedna holcina z cervence, uz ma kocar doma a ja jeste nezacala vybirat 😲

ale v sobotu se s MM chystame do baby centra 😎

kulllisek
27. bře 2008

V sobotu???? Nepovídej, tak to se tam možná potkáme, páč manža navrhnul, že bysme mohli v sobotu vyrazit do Bejbycentra na pár nákupů 😀

Já zrovna tápu po MMB a hledám, kde co objednám...to povlečení, lahvičky a dudánky, možná parní sterilizátor do mikrovlnky, zásobníky na mlíčko, vložky do podprdy, osušky atd. atd. atd, už se mi z toho motá šiška 😨

dludli
27. bře 2008

😀 no je to narocny ja ti mam ted pocit ze se na všechno nejak vybodnu a az zjistim ze neco nemam a potrebuju to tak to koupim.
Myslim ze vetsina tech veci co je ted mozne sehnat za nascih maminek nebyla a taky vsechno zvladli, tak si rikam co.

mam ted zalusk na kyblik a prebalovaci podlozku, pak kocar no a tim zatim tak nejak koncim 🙂 Asi se to vystribri az budu doma, narychtuju si postylku a tak, tak me asi plno veci napadne, co by se tak jako jeste mohlo hodit. Jo jeste bych chtela kolotoc nad postylku a nejakou jednu pekne hrajici hracku. No a zbytek se nejak vyvrbi 😀

gabcos
27. bře 2008

holky, fotečky vysmáté Emmi...🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

panterka
27. bře 2008

GAbi, to je fááákt boží 😵 😵 😵 😵

panterka
27. bře 2008

jak jste spokojený s tou hrací dekou? my jí chcem taky pořídit 😉

gabcos
27. bře 2008

jsme spokojený.... 🙂 byl to dárek od kolegů z práce na rozloučenou, ale je parádní, bryndáček zajíce hraje, nos zajíce píská, uši zajíce šustí a všechny zavěšené hračky taky něco dělají...🙂
Emmi to ráda pozoruje a směje se tomu...🙂

panterka
27. bře 2008

Gabi, tak super, to jí určo pořídíme 😉 my jsme měli právě Hynečka na zemi na normální dece, i když to už byl trochu větší, ale tohle chci 😉

gabcos
27. bře 2008

jo a ještě tam je na gumičce hrkací mrkev a ta dostává Emmi nejvíce...🙂

gabcos
27. bře 2008

je teď tolik hracích dek s hrazdičkama, že je těžké si vybrat..takže určitě nějakou parádní koupíte...🙂

panterka
27. bře 2008

Gabi a máte to lehátko?

gabcos
27. bře 2008

ještě ne, nějak jsem ho ještě neobjednala, ale chystám se na to...🙂

kulllisek
27. bře 2008

Ježíší, Gábi, Emminka je úúúúžasná, nádherná růžová princeznička! Ta se ale umí zubit!!! Tedy dásničkovat 😀
Je to pokládek!

gabcos
27. bře 2008

ty její úsměvy jsou mi odměnou za to, když pořádně zlobí... 🙂

panterka
27. bře 2008

já ho právě neplánuju 😅

gabcos
27. bře 2008

jinak díky moc za pochvalu... 😀 😉

gabcos
27. bře 2008

já ho plánuji, chci ji tam frknout, aby se zabavila a já stihla taky doma něco udělat...🙂

panterka
27. bře 2008

no, mě bylo proti srsti nechávat Hynečka i dýl v autosedačce, takže jí kupovat nebudu, většinou byl v malý postýlce v obýváku, kde měl hračky a kolotoč a tak, teď ho budu mít u sebe v košíku a až z něj vyroste, tak půjde na zem, stejně jako Hyneček 😀

gabcos
27. bře 2008

no tak mi do autosedačky malou dáváme, jezdíme s ní nakupovat a dám ji tam občas i přes den na pokoupání,ale snažím se to odbourávat... 🙂

jinak v obýváku máme taky košík...🙂

Ha, manžílek je tu, tak já prchám...🙂
pěkný večer, papa

panterka
27. bře 2008

Gabi, měj se, papa 😉

gabcos
28. bře 2008

Dobré ránko, jak se vede??

já jsem se dobře vyspala, beruška papala v 9 večer a pak až ve 02,20 a pak o pul 6 ráno...🙂) takže byla hodňoučká... 😉 😉

panterka
28. bře 2008

ahoj Gabi, tak to je supeeer 😉 jen tak dál, holčiny 🙂

krista
28. bře 2008

Ahojky holky,
tak to já jsem se opět nevyspala 😝 Včera malá celý den prochrápala, byla jsem kočárkovat a pak ještě nakoupit, takže spinakala dost a v noci vyváděla, zase jí trápily prdy, ale bylo to lepší než předevčírem - jinak už mám ten Espumisan, tak snad to zabere, dneska se ale zase kroutí dost ☹ My jsme šli spát v 21h, od 1 do 2:30 jsme spolu bojovali, pak se vzbudila asi ve 4h, do 5h zase boj a pak cca v 7:30 takže docela zlobidlo 😖
Jak jsme jí nezavedli žádný režim - že se kojilo kdy chtělo, tak si ho zavedla sama a docela často 😝

Doufám, že nebude mít obrácený spaní, protože dneska spí zase docela dost 😖

Gábi Emmi se krásně směje!!! Já miluju když má Kristý ty křeče co vypadaji jako úsměv takže na ten skutečnej se moc těšim 🙂

Jinak včera jsme koupali bez pláče, ale plakalo se při utírání a natírání olejíčkem 😝

gabcos
28. bře 2008

Jen nakukuji, Emmi se budí, je čas kojení... 🙂 🙂 dneska jsem po dlouhé době uvařila, Emminka spinkala asi od 10 hod., jupííí, teplý papů...🙂

Teri, mě když Emmi spá přes den tak v noci pak skoro vůbec nespí, pořád kňourá, břečí a tak...takže se ji snažím po kojení zabavit hrát si sní a tka, aby nespinkala...no, ono to spinkání stejně nehrozí, je to živel...🙂

Ten Espumisan se projeví za pár dnů, ne hnedka ten den...naše Emmi teďka prdí jak o závod a včera jsem měla premierový hovňouskový vodopád na živo při přebalování.... 😀 😀

Emm taky začně plakat když ji beru z vody, miluje ji, byste ji měli vidět, jak si v ní pohodaří a culí se...jak na pláži...🙂

tak zatím páá

krista
28. bře 2008

Gábi tak to já už měla takových vodopádů 😝 Mě vždycky naštve, když jí pečlivě opatlám krémem 😝
Ty jo, tak to si ještě počkám ☹ No zatim piju ten blbej čaj hnusnej, tak aspoň to by mohlo pomoct 😝
Malá spala od 9ti do 10ti a teď od 11ti a už se tam vrní, má teď ten režim fakt divnej 😲

A Emmi teda nepláče? To jsem ráda, že vám ten Espumisan pomohl 🙂

kulllisek
28. bře 2008

Gábi, ještě jednou jsem procházela vaše fotečky, Emminka je fakt koťátko, maličká růžová princezna! Hele, chtěla jsem se tě zeptat, jak velká je ta hrací dečka? Je báječná!

Kristi, to je mi líto, že malá v noci nespí a přes den chrní...nepomohlo by, jak psala Gábi, snažit se ji přes den zabavit, hrát si s ní, snažit se nenechat ji jenom chrnět, prostě ji (aspoň třeba v podzdější odpoledne) nějak utahat, abys ji mohla vykoupat, nakrmit a šupajdit s ní do pelíšku? Ono se to říká lehce, ale není to asi taková sranda....no, jsem zvědavá, až sem v červenci budu psát, jak máme prdíky a NESPÍME 😲 🙂

gabcos
28. bře 2008

kullisek: no veliká je dost, jdu ji pro tebe změřit...🙂

gabcos
28. bře 2008

tak jsem tu 🙂 : je to kruh s průměrem 90 cm...🙂 pokud se chystáš do babycentra tak tam jich budou mít jistě mraky, tak mrkněte...🙂

děkuji za pochvalu Emmíska... 😉

kulllisek
28. bře 2008

Jééé, Gábi, děkujuůůůůůůůůůůů! Jsi moc hodná!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru