Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
9. bře 2008

Gabi, rozhodně využijte hezkýho počáska, chlapi taky po spaní vyrazili ven 🙂 vzali si auto na dálkový ovládání a míč, tak se aspoň vyřádí 😉 hned bych šla s nima!!!!!!!! zatím papa

kulllisek
9. bře 2008

Holkýýýýý ahoooooj,

to koukám jako blázen, mylela jsem na Kristi celý víkend, co jsme byli na Šumavě!!! To je paráda, takže nakonec to nebyly poslové, ale fakt už se na svět klubala Kristýnka! To je super! Jenom koukám, že nerodila do té vody 😵

Jééééééééééééééé!!!! 😵 😵 😵 😵

Zuzí, mě ten Tůma v poslední době už taky tak neoslňuje, docela mě ta jeho péče poslední dobou mrzí, už to není jako bývalo, ze začátku to byl pro nás všechny bůh a teď už je to takový nic moc... 😔 Má fakt hodně pacientek a tak si myslí, že tohle je třeba samozřejmost! 🙄

Holky, na Šumavě bylo dneska tak kráááásně, včera jsme byli na výletě na Kvildě, šli jsme se projít směrem na Prameny Vltavy a pak jsme ještě jeli na Borovou Ladu, tam jsme navštívili Chalupskou slať, domů jsme přijeli docela utahaní a to se večer spinkalo, spala jsem jak zabitá a malá ani tolik v noci v bříšku neřádila, jak má poslední dobou zvykem 🙂 Prostě byla asi taky utahaná z výletu!

Dneska jsem zkusila po X letech řídit a kupodivu to nějak šlo, tak doufám, že se příště už nebudu tolik bát 😵

dludli
9. bře 2008

Ahoj jo dneska bylo krasne, byli jsme se psem v lese, zase nahanela srnky, nam ji jednou nejaky myslivec odstreli ☹ nevim co s tim delat, ale zase pesan se musi vylitat, no hlavni je ze jsou srnky alespon rychlejsi, ale mozna je jen otazka casu nez se neco prihodi 😖

dludli
10. bře 2008

Ahoj dneska nikde nikdo?

Ja se jdu asi prave nechat presmikat 🙂

kulllisek
10. bře 2008

Ahojky Zuzi, jaký byl víkend?

Jak přešmikat???? To už budeš za chvilku na ježoura, máš to krátké dost!!! 😠

dludli
10. bře 2008

no ted to tu resim, jen ten zadek, ostrihat proste na kratko a mozna svetly melir 😎

kulllisek
10. bře 2008

Jééé, budeš kočka, já se taky musím objednat, mám to hrozně přerostlé a odrostlé, takže sestříhat a melírek 😀 Hned se jdu objednat!

Už se těším na zítřejší cvíčo!

Hele, teď jsem počítala, sčítala a odečítala a zbývá mi už jenom 7 týdnů v práci!!! 😲
Pak si musím vybrat nějakou dovolenou, počítám 2 týdny (páč jsem dneska na výplatnici zjistila, že mám ještě starou a celkem 29,5 dne) a pak už mi začíná mateřská (6 týdnů před PO) 😅

Hrozně to letí 😕

gabcos
10. bře 2008

Ahojky, jak se vede??

já mám doboru náladu, byli jsme na kontrole u doktorky, na vážení a od pátku jsme přibrali 80 g...🙂 já vím, že nic moc,ale pro nás krása...🙂 🙂

kulllisek
10. bře 2008

Jééé, ahoj Gábi, to jste tedy fakt šikulky, sice to není závratné, ale je to dost na to, aby člověk byl spokojený! Takže praktikujete metodu nakojit, odstříkat a dokrmit z láhve? 😉

dludli
10. bře 2008

Tak jsem byla 2 hodiny v kadeernictvi a mam to porad stejny 🙄 jen s melirem navic. A tech prachu 😨 😲 😒
Miso leti to co? Ja se budu muset nejak zeptat Tumy, zda me necha tak 2 tydny na neschopence, pac mi materska zacne asi az 2 tydny po tom co mi vyprsi smlouva 😒 tak to budu muset nejak vyresit.

kulllisek
10. bře 2008

Hele, když mu to řekneš narovinu, tak myslím, že ti to v pohodě napíše, mě se pokaždé ptá, jak v práci, jestli se to dá zvládat, takže když bych řekla že ne, tak to určitě napíše! Myslím, že v tomhle má pochopení 😀
Už se těším na tvé páčo zítra 😉 Jsi určitě kočka 😵

gabcos
10. bře 2008

nee, kullisek, nejak mi to ostríkávání nejde, takže pořád kojím,ale hoooodně často...🙂 a p ořád jí vážím, před a po kojení...🙂 no a v sobotu jsme dali jednou ten Nutrilon...snad začně konečně přibývat ta naše princezna...🙂

Dludli a kam chodíš ke kadeřnici??? Já ti kdyýtak doporučím tu svoji...:_)

dludli
10. bře 2008

no normalne chodim k jedne zenske v Havlinde, ale ted jsem mela jit k mamky osvedcene kadernici, uz jsem byla objednana ale pak jsem zjitila ze to k ni nestihnu a tak jsem zaskocila tady naproti kancelari do kadernictvi kde berou i rovnou a neni treb ase objednat. Ja myslim ze to neni spatne, co ted mam jen to neni porad ono.

gabcos
10. bře 2008

ta dej pak do alba fotečku, ať můžeme mrnout...🙂

kulllisek
10. bře 2008

Jééé, Zuzi, teď koukám do tvého albíčka, máš skoro stejnou dečku jako my, já jsem dneska nakupovala v Tescu a koupila jsem se zajíčkama a šnečkem a tu tvojí s medvídkama tam taky měli, moc se mi líbí ten materiál 😀

Jinak jsem koupila ten spací pytel a plínečky Tesco - nejmenší - velikost 2, prý je kupuje hodně maminek, tak jsme je vzali taky a doma do nich zkusili zabalit plyšovýho králíka, byla to fakt prča, nakonec jsme ho ještě zabalili do toho spacího pytle a do deky a pak jsme králíka rozbalili a házeli po sobě plínu jako že fakt smrdí! No, fakt jak malé děti, ale byla prča 😀 😀 😀

dludli
11. bře 2008

😀 Misko sranda musi byt, ja ted pisu do vsech diskusi kam chodim jakou mam depku a nidke nikdo neni kdo by me politoval 😒 porad starosti s bydlenim ☹

kulllisek
11. bře 2008

Krásné ráno,

Zuzííí, co se děje??? Povídej, poslouchám... 😕 Já myslela, že teď sháníte nějaký pozemek a chtěli byste stavět. Neboj, bude zase dobře, jestli chceš, tak se vypovídej, člověku to uleví!

Už se těším dneska na cvíčo 🙂

Jo, teď jsem přišla od Tůmy, byl dneska milej, ale zase to byla taková rychlovka... 😅 Řekl, že se mu zpráva od mého očního vůbec nelíbí a že mě spíš indikuje k porodu císařem, což se nelíbí jemu. Pořád nad tím spekuloval, že se ten můj oční z toho pěkně vyvlíknul 🙄 Tak nevím, prý mě možná ještě pošle k jinému očnímu 😨 Jo a dal mi žádanku na těhu cukrovku, takže tam zajdu co nejdřív, abych to měla za sebou. Jinak mimi v pořádku a nástup na mateřskou 14. 5. 2008, tzn. 6 týdnů před. Předtím si vezmu ještě dva nebo tři týdny dovolené a asi pojedu na chvilku k našim na Šumavu, to už bude kráááásně 😎

dludli
11. bře 2008

jo to ti rokal tu materskou?

Ja uz se vykecala v jiny diskusi a mame do telefonu, tak je mi uz lip, povim ti pak pred cvicenim, zkuism prijit dneska vcas 😀

kulllisek
11. bře 2008

Jo, budu se těšit!

Tu mateřskou už mi napsal do průkazky 😀

panterka
11. bře 2008

ahoj holky, já jsem od včerejška u našich a blbne mi tu net 🙄
Gabi, tak supeeer, je fajn, že je to lepší, že Emminka přibrala 😵 a co nějaký zprávy o Terce a Kristýnce? nebudou je pomalu pouštět domů? 😕
kuli, jejda, s těma očima, to je teda taky pěkná práce 😒

gabcos
11. bře 2008

Ahojda panterka..🙂 O Terce nevím, myslím si, že by mohly jít zítra domů, písnu jí...🙂
No Emmi přibýrá pomalu,ale aspoň něco..v pátek musíme zase na kontrolní vážení...Dr. mi řekla at ji nabízím po každém kojení Nutrilon,ale to nedělám, raději každé 2 hodiny dlouho kojím, tak snad to někam povede...🙂

A co ty??jak se cítíš???

panterka
11. bře 2008

ahoj Gabi, a jak to vypadá s tím vážením? pokud je vidět na váze, že papala, tak není důvod dávat nutrilon, ne? 😕

když se Terka ozve, tak sem písni zprávičku, ju? 🙂 díky 😵 😵

já se cítím celkem ok, naštěstí kašel zatím nenastal, jen rýma, tak jsem nasadila homeopatika a zdá, se, že to zabírá 😉

zrovna tuhle jsem si říkala, že až se ten náš chlap narodí, tak za váma budem muset přijet do budějc na pořádnej pokec 😉

gabcos
11. bře 2008

no určitě, to bude paráda, až se všichni sejdeme a pořááádně poklábosíme, jééé, už se těším...🙂 🙂

no po kojení má většinou tak 70 g navrch, což je pokrok...🙂 🙂 Navíc večer jsem ji zkusila trochu Nutrilonu na noc dát,ale nechtěla ho ani malinko, takže snad důkaz že byla napapkaná...🙂

tak to je dobře, že se cítíš dobře...🙂 Mě se ten krk taky lepší...🙂

Terce jsem psala, tak uvidíme zsa se ozve...🙂

panterka
11. bře 2008

Gabi, koukám na fotečky, teda ty nožičky jsou k zulíbání 😵 😵 😵
s tím srazíkem pak v červnu počítám, musím vám trochu s tím naším chlapem (nebo chlapama) vyrovnat stavy 😀 😀
určo kdyby měla hlad, tak si nutroš dá, ale takhle je to super, a už i spinká líp?

gabcos
11. bře 2008

tak to album nedodělám, už je tu řev...🙂
tak zatím papá

panterka
11. bře 2008

papa 😀

panterka
11. bře 2008

ahoj Gabi, tak já už jsem doma a net mi konečně jede 🙂 neozvala se Ti Terka?

gabcos
11. bře 2008

akorát sem jdu psát, že se Terka vůbec neozvala...☹ ☹

panterka
11. bře 2008

jejda, to je blbý ☹ ale zdá se mi, že jí to není moc podobný, no asi toho má moc ☹

panterka
11. bře 2008

teda, řeknu Ti, ta vaše holčička je nádherná 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru