Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

kousinka
14. bře 2008

takže mám taky šanci ? 😀 😀 ten by se mi líbil 😉 😵

spachmanka
14. bře 2008

kristo můžu se optat ty si z ČK? 🙂 taky sem koukala na tvoje fotečky a říkám si že toho dr.znám.. 🙂

gabcos
14. bře 2008

Ahojky Terka !! 🙂
OP - jako napsat si tam mimíska??? No vidíš, to taky nemám...🙂
Terka, co to měl Fialkovič, za "řeznický " plášt?? 🙂 Můj Dr. byl jen v tom zeleném tričku, taky můžu dodat foto..at holky vidí, kdo je bude za pár měsíců rodit...🙂 😀

spachmanka
14. bře 2008

gabcos ty si z čk?taky si rodila v čk?mě rodil před 21 měsíci Tomešek a blbě mě zašil..takže mě po 5 dnech šili znova,no comment ☹ 😠

krista
14. bře 2008

Spachmanko ne já jsem z Budějovic 🙂 Do Č.K. jsem si odskočila porodit 😀

Gábi řeznický plášť to zní hezky 😀 Mě bylo v tu chvíli fuk co má na sobě, i to že je hezkej 😀
Jj do OP zapsat 🙂 Je to hrozný lítání, furt něco, ještě musíme na byťák 😖

Kousi tenhle Dr. byl fakt fajn 🙂

Musím končit malá už se kroutí 😝

krista
14. bře 2008

Spachmanko ten Tomešek tam asi už nedělá, to šití muselo být děs ☹

spachmanka
14. bře 2008

Dík Kristo..já sem byla v čk v porodnici s krvácením ve 12 týdnu těhu to jest před 17 týdny a ještě tam byl..vyšetřoval mě on ☹ a zrovna to tam v pc našel že mě museli po něm šít znova a tak mi říkal že se mu to dlouho nestalo atd.cosi kdesi..ale slyšela sme že je tim pověstný že blbě šije..jinak v čk v porodnici oki až na to šití.. ☹ malá ej krásná koukala sme na vaše fotečky..ty si mladá maminka co?nebo se pletu?

spachmanka
14. bře 2008

Holky můžu se vás optat jak si do albíček dáváte ty metříky atd?taky bych si je tam chtěla dát ale netušim jak..díky pokud poradíte 🙂 😉

gabcos
14. bře 2008

já jsem taky z Č.B a do Krumlova jsem si stejně jako Terka odskočila porodit...🙂 Máte tam lepší porodnici než my tady v BUdějkách... 😉 Mě rodil Klos...

spachmanka
14. bře 2008

tak to je fajn že tu máme lepší porodnici..akorád mě tady mrzí že když miminká´m něco je nebo sou dřív narozený tak musí stejně do čb.. ☹ tak doufám že porodim v termínu a vše bude oki..malou sem 9 dní přenášela tak uvidíme co ted..a Klos oki?a taky je v čk super že tam s tebou manžel může být třeba 20 hodin což v čb nejde..moje segra zase nedá na čb dopustit rodila tam dvakrát a rodila by tam zas.. 🙂

gabcos
14. bře 2008

jojo, Klos byl v pohodě...šití mě vůbec nebolelo a je zcela o.k.,...:-) ale byl tam až na samotný závěr, takže jsem ho skoro nevnímala...
🙂

spachmanka
14. bře 2008

tak já sem šití taky skoro encítila po porodu ale az to pak po těch 5 dnech to přešívání když mi do toho bolavého píchali morfium a šili..to byl zážitek..sem pak ani nemohla chodit.. ☹ proto doufám že ted při porodu šitá nebudu a bude vše lepší..ty stehy mi dávali zabrat ještě když byli 30 st.vedra ☹

panterka
14. bře 2008

tedal, holky, to mě mrzí, že jsem vás minula, ale nejdřív mi noťas okupoval MM a pak jsem dávala zas do kupy ty fotky, už je máme udělaný a je jich skoro 300 😕

kristý, dííííííííky moc za fotečku 😵 😵 😵 když už si ze mě holky červnovky utahujou, tak aspoň ať ví kvůli komu 😀
a gratuluju, že přibíráte 😉

spachmanko, Tomešek už tam opravdu neni 😉

ahoj Gabi, tak jak bylo dneska? 🙂

spachmanka
14. bře 2008

tak to mě ani nemrzí že tam Tomešek neni po mé zkušenosti..i když nevemu na vědomí to šití byl oki.. 🙂

panterka
15. bře 2008

jinak Tomešek mě přijímal, když jsem potratila, a zdál se mi fakt v pohodě ☹

panterka
15. bře 2008

kristý, koukám, jak Ti pěkně zmizelo bříško 😉

krista
15. bře 2008

Ahojky 🙂
Nemám čas 😅
Jen jsem hodila foto a zase letim 😅

Jj zmizelo, ještě tam teda je ta vytahaná kůže, čekám až budu mít trošku víc zahojený to šití a začnu se sklapovačkama 🙂

Mějte se hezky a hezkou sobotu 🙂

panterka
15. bře 2008

ahoooooooooj 😉 a taky nám přidej fotky Kristýnky 😵

spachmanka
15. bře 2008

ahojík,zdravím vás.. 🙂 joj Tomešek byl v pohodě až na to špatný šití..jinak na mě taky působil dobře,mile..

panterka
16. bře 2008

ahoj maminy, tak jak je? co ty vaše berušky? 🙂

spachmanka
16. bře 2008

ahojík..byli sme celé dopoledne na návštěve a sem ko..manža zase na noční,malá chrupe a já jdu taky do hajan,tak páááááááááááá 🙂

gabcos
17. bře 2008

Dobré ránko,

tak my měli víkend návštěvový, proto jsem neměla čas koníkovat...🙂 Ted tu Emm uspávám, tak snad zabere a bude klid...🙂
a jak se vede Vám???

panterka
17. bře 2008

Ahoj Gabi, taky jsme včera byli na mamči narozkách, tak jsem byla úplně ko a hlavně mi bylo blbě, protože jsem se samozřejmě přejedla 😅

gabcos
17. bře 2008

jéé, tam museli být mňamky, viď?? taky bych si dala něco dobrého...🙂 ale nemyslím teď sladké,ale jako dobré jídlo...🙂
a jak je jinak??? ted vestředu jdeš na tu kontrolu??nebo se pletu???

panterka
17. bře 2008

jj, ve středu jdu na kontrolu, tak uvidíme, dneska počítám tvrdnutí 😅 včera to byla výjimka, že jsem vypadla z domu, protože naši bydlí vedle v paneláku 😉 bylo to fajn, ale faaaakt jsem se přejedla... k obědu řízky s bramborovým saláte, buchta, nanukáč, chlebíčky, brambůrky, soletky... prostě jsem jen poloseděla a jedla a jedla 😀 a večer mě ten žaludek pěkně potrápil 😝 to vy už máte klídek, co? 😀

a co Emminka? jste měly koukací návštěvy? přišly se juknout na tu vaší berušku? 😉

gabcos
17. bře 2008

No Emmi tu pořád kňourá, nějak nemůže zabrat...
jinak mám problém ji pořádně zasytit, vyžahne obě prsa a ještě by jedla..asi teď ten růstový spurt nebo já nevím... ☹
Večer NUtrilon vyžahne na ex a ještě by si dala, takový otesánek..ale přitom vypadá pořád vyžáble ikdyž na váze pěkně přibývá...tak nevím kam ji to mlíko jde... 🙂

panterka
17. bře 2008

Gabi, tak nejdůležitější je, že přibývá 😉 no, vem si, jak by byla šťastná, kdyby jí to takhle vydrželo, mohla by pak jíst, co by chtěla a nemusela by držet žádný diety 😀

gabcos
17. bře 2008

to jo, ale na to má ještě dost času - žádné modelkovské manýry v tomhle věku... 😀 😀 😀

panterka
17. bře 2008

tak ona k tomu má asi předpoklady, ne? když koukám na Tebe na fotkách, tak Ty jsi taky štíhlá 😉

gabcos
17. bře 2008

no teď jsem teda taková oplácaná po porodu,ale před porodem jsem tlustá nebyla,ale žádná vyzáblá modelka taky ne... 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru