Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

krista
9. dub 2008

A máš už nějaký vyhlídnutý chuvičky? 😉

krista
9. dub 2008

Musím si odskočit, malá se kroutí a já si musím ještě vyfénovat hlavu a udělat jídlo 😅

gabcos
9. dub 2008

my taky v noci neuspáváme, nakojíme a píme vesele dál...a taky pak vstávala o půl 7...🙂 no zlaté dítko...🙂

nevím zda sem chci dávat fotečku...🙂 Já měla taky kdysi ofinu, poak mě to štvalo, nechala si narůst dlouhé, pak mi ji zkrátili, že jsem to měla dané na stranu a teď mám mini střapatou...🙂 MM se to moc líbí,ale prý vypadám jako gymnazistka...🙂 ( jako studentka)

gabcos
9. dub 2008

chuvičky asi ty od Philips....!!! 🙂

Koukala jsem od sencoru, jsou jen za 400,- Kc, ale ty MM naschválil, že jsou prý blbé či co...🙂

MM chtěl odbjednat videochůvičky z Ebaye - josu tam levné, koukal se na ně, ale já to zatrhla, kvůli záruce a tak...

gabcos
9. dub 2008

tak jsme vzhůru... 🙂 🙂 páá

krista
9. dub 2008

Gábi na ty od Sencoru jsem se dívala taky a pak jsem četla špatné reference, takže radši tak ne 😖 Ale štve mě že to je zase nejmíň tisícovka v háji 😖

A tu fotku nemusíš dávat sem, máme na sebe e-maily 🙂

Tak my zatím spíme a já jdu jíst 🙂 Pááá 🙂

Jinak já uspávám jen když spí hodně přes den, že je pak v noci vyspalá, jinak usne sama vždycky u kojení 🙂

panterka
9. dub 2008

ahoj holky, my teda máme chůvičky chicco a nemůžu si na ně stěžovat 😉

gabcos
9. dub 2008

ha, vypadá že ještě zabrala..🙂 ale nevím na jak dlouho, takže možná zase zmiznu...🙂

panterka: na Chicco jsem koukala,mají je v Mercury v Pompu, jsou pěkný,ale moc drahé, ne???

krista
9. dub 2008

Tak jsem teď koukala na MMB, to je fakt drahota, asi se obejdu ty první měsíce bez nich, pak už nebudou potřeba tolik 😉

panterka
9. dub 2008

GAbi, nám je tenkrát doporučili v baby centru, že prý s nima mají výborný zkušenosti i co se týče reklamací a tak 😉 ale mně se tenkrát nezdály tak drahý, ale je fakt, že už jsou to 4 roky 😅 teď už to zas můžou být jíný typy a lepší

panterka
9. dub 2008

jinak my jsme chůvičky pořizovali až skoro v roce na chalupu, doma jsme to zvládli bez nich 😉

krista
9. dub 2008

No vida tak to zvládnu taky 😅
Teď musíme koupit hodně věcí do domácnosti a malá dostala spoustu dárečků, tak snad se nebude zlobit 😀

A jak je Panter? 🙂

panterka
9. dub 2008

Terko, díky za optání, už je to lepší... dneska ještě MM volal sestřičce k dr., kvůli výsledkům krve a tak mě ještě uklidnila, že to vypadá dobře, naopak prý řekla, že je to úžasný, že se dostávám do normálu a prý je vidět, že ležím 😅

panterka
9. dub 2008

ale včera večer na mě dopadla taková depka, že jsem to regulérně ořvala ☹

krista
9. dub 2008

Panter to jsou super výsledky!!! Nesmutni!!! Však ještě cca 6týdnů ani ne a můžeš rodit! Byla by prča kdyby si fakt ještě přenášela, jsi šikula že doma hezky ležíš 🙂

panterka
9. dub 2008

stejně jsem zvědavá, co mi řekne příští týden Fialkovič 😒

panterka
9. dub 2008

no, hlavní je, že potvrdila, že malej je v pořádku 😉

krista
9. dub 2008

Však jo a Fialkovič tě taky pochválí 😵

panterka
9. dub 2008

on mě hlavně zná a ví, jak to vypadalo předtím 😉 a co vy, půjdete kočíkovat?

krista
9. dub 2008

Panter dneska asi ne, je to takový hektický jak malou trápí ty prdy tak je protivná a pořád jenom pláče, ani v kočárku by mi nezabrala 😖 Navíc tady v baráku pořád něco vyvádí s elektrikou, předevčírem nešla tři hodiny, včera taky asi tři hodiny (včetně výtahu - my bydlíme v osmým patře) a dneska vypadávala zase televize, tak se bojim, že bych taky mohla přijít z procházky a neměla se jak dostat domů - bydlíme v osmým patře a já sebou nenosim ani klíče od sklepa, takže bych neměla ani kam dát kočárek, musela bych ho sem vytáhnout 😅

No uvidíme jak se malá bude tvářit až se probudí, třeba to bude lepší 😅 nebo taky horší, ale už měla 2x ty kapičky, tak snad to brzo zabere, i když nečekám okamžitý účinek 🙂

A co ty? Už dáváš dohromady kočárek? 😀 Nejlepší by bylo kdyby byl už jen na jednom místě 😀

krista
9. dub 2008

Ježiš omlouvám se, že jsem 2x psala že bydlíme v osmým patře 😀

panterka
9. dub 2008

kristý, dneska MM dokoupil dvě prostěradla do postýlky a mám všechno komplet 😉 jen já bych si chtěla udělat nějakou radost, ale prostě nemůžu, ježiš, já bych šla courat po nákupech ☹

krista
9. dub 2008

Panter neboj vynahradíš si to 🙂
Tak to je paráda že už všechno máte a to máš i zbaleno do porodky už? 🙂 Jo všimal jsem si jak jsi se ptala na to spaní na břiše, v porodce mi to neříkali, ale četla jsem že je to dobrý, takže někdy na břiše spim, i když mě trochu bolí prsa, ale dá se to 🙂

panterka
9. dub 2008

no, tak taška do porodky je věc, kterou kupodivu ještě sbalenou nemám 😅 já vím, jsem hrozná, ale já si pořád říkám, že to sbalím po další návštěvě 😅 ale pokaždý to zas odložím... Terko, jaký jsi měla vložky?

to spaní na břiše, já jsem totiž pořád měla pocit, že nám to v budějkách říkali a já tak i spala (to víš, ty moje prsíčka mi moc nepřekážejí 😀 ), jen jsem si tím nebyla jistá 😉

krista
9. dub 2008

Panter vložky jsem měla ty porodnický asi 3 balení, doma mi ještě jedno zbylo (mě bylo protivný jak to nedrželo, že se nedaji přilepit, byly mi totiž prd platný když jsem je měla mimo 😝) a pak jsem si koupila úplně obyčejný "cihly" a ty byly strašně pohodlný, dlouhý a daly se přilepit, kupovala jsem je v Albertu firma Euroshopper, sice jsem se styděla když jsem kupovala - já zvyklá na Allways 😝 ale fakt byly dobrý 😉 a to už si koukej teda zabalit ať to potom nehoníš 😀 I já měla zbaleno od 30tt 😀 a už máš nějaký ten seznam co sebou? 🙂

krista
9. dub 2008

Jo a půjde TM k porodu? 🙂

panterka
9. dub 2008

terko a jaký porodnický jsi měla? ty klasický v síťce? já mám doma balík obyčejných ria a nevím, jestli budou vhodný 😅 a ty z Albertu jsou prodyšný?

jj, seznámek mám, asi tři, já už to mám všechno prakticky doma, ale nemám to sbalený 😅 ještě se zeptám, jaký jsi měla vložky do podprdy? 😉

jinak s Davidem u porodu počítám 😉 bez něj nerodím 😀 ne, fakt, vůbec si to bez něj nedokážu představit, je to moje velká opora 😵

krista
9. dub 2008

To jsou ony ty vložky, ale byly ve žlutým obalu 😉
http://www.ialbert.cz/jnp/cz/albert/jak_usetrit...

Panter jestli nejsou ty ria takový ty tlustý, tak to vhodný moc nebudou 😉 A nejsou síťovaný, síťovaný jsem měla ty kalhotky, tyhle jsou jako vatový takový 😖 Vložky do podprdy jsem si koupila obyč v DMku a vyhovujou my. Musím letět malá brečí

panterka
9. dub 2008

já jsem toho moc nepořizovala, kojící podprdy mám po Hynečkovi (nepoužitý), kojící košili jednu taky mám, jen furt řeším ty jednorázový kalhotky (mám jedny) a pak sbalím starý bavlněný, už je mi blbý MM pro něco posílat... on mi už totiž jeden balíček po pěti koupil, ale velikost LúXL a z těch bych vypadla i teď, natož po porodu 🙄 tak je šel chudák vráti 😅

panterka
9. dub 2008

Terko, dík, já mám ty ria právě ty fošny 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru