Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
13. dub 2008

Gabi, tak to je super 😉 aspoň jste nabrali energii, ale já myslím, že to bude zase dobrý, i když je asi zas nic moc tlak, necítím se moc dobře, tak doufám, že to nebude mít na malou vliv 😅

jo, Gabi, toho 14.5. budu rovných 37tt, takže pohoda 🙂

krista
13. dub 2008

Ahojky holky 🙂

Tak malá teď spí s MM 😝 Já jsem doma navařila, poklidila a teď mám chvilku, malá už se ale kroutí 😖

Baby Calm zatím nezabírá ☹

Gábi to jsem moc ráda, vidíš já ti to říkala, že bude krásně spát, za to my jsme v noci nespali, proto spí teď 😖

No tak já už musim, ani jsem nestihla napsat vše co jsem chtěla ale brečí 😲

panterka
13. dub 2008

kristý, to je škoda ☹

gabcos
13. dub 2008

Ahojky Terka,
tak malá se napapkala a dneska poprvé vyžahla 150 ml MM...🙂 a ještě chtěla... 😖
včera mě bolela prsa, tak jsem celý den jenom odsávala a krmila ji z lahvičky, takže jsem měla pod kontrolou kolik přesně vyžahla...🙂

možná včera chtěla pořád papakat, i když to nevypadalo, nevím...☹

Chceme jít ven,ale nějak to tam nevypadá..☹

co počasí v Krumlově panterka???

panterka
13. dub 2008

ahoj Gabi, tady je už zase sluníčko, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží, chlapi chtějí jít po spaní na kolo 😉 doufám, že se to nezkazí 😅

gabcos
13. dub 2008

tady bylo slunečno celou dobu,ale teď je tam černo a vypadá to na déšt...☹

panterka
13. dub 2008

tak to máte opačně, ráno u nás sluníčko, pak zataženo, ale nepršelo a teď se to zas vytáhlo... aspoň můžu větrat v celým bytě 😉

jinak jsem vyprala potah na autosedačku i se stříškou, tašku ke kočíku a "slídu" ke kočíku 😉 no, už začínám... zítra chci sbalit tašku do porodky 😅

gabcos
13. dub 2008

ty jo to je mazec, jak to letí...🙂

já sem začla v poslení době hrozně moc přemýšlet o tom jaké to bylo kdyý jsem měla bříško...🙂

gabcos
13. dub 2008

nějak se mi po něm začalo stýskat, bylo ta krásná doba...🙂

panterka
13. dub 2008

no, já si teď čím dál víc říkám, jaký to asi s prckem bude a vzpomínám, jak to vlastně bylo s Hynečkem 😅 no, bude to síla, nějak si to pořád nedokážu představit 😕

mě spíš plaší u nás holky červnovky, který už všechno připravujou a balí a tak 😀

panterka
13. dub 2008

tomu, Gabi, věřím, že to pro Tebe byla krásná doba, když jsi neměla problémy 😅 no nic, musím zatnout zuby a ještě ten měsíc to dotáhnout 😉

gabcos
13. dub 2008

já si balila tašku celkem na poslední chvíli...🙂 ale u Tebe to chápu...🙂 Snad ji ale tak moc brzo nebudeš potřebovat a pěkně si počkáš min.do toho ukončeného 37.tt ...🙂

jdu si dát kafíčko s MM, tak zatím pá

Ať klukům vydrží to počásko a vyrazí na ty kola...🙂 🙂

panterka
13. dub 2008

Gabi, tak páááááá 😉

panterka
13. dub 2008

dobrý večer, holky, tak co ty vaše slunčka? 😉 jak byly dneska hodňoučký?

dludli
13. dub 2008

Tak koukam jak jste to prezily, ty prdiky, Gabcos koukam pekne spinkali v noci, a co Kristy? Tedy psala z ev noci nic moc, ale co pres den? Byl aspon klidek?
JInak myslim ze pocas nakonec pekny, ne? Ja jsem nejak mela aktivni den, bavilo me uklizet a tak (to se casto nestava) tak jsem se toho snazila max vyuzit, i kdyz v kuse dlouho nevydrzim. Tak jsem si musela dneska schrupnout i po o 😅 😀

kulllisek
14. dub 2008

Ahojky holky,

tak jak válčíte? Gabcos a Kristy? Co holky, jak je jim??? Jaká byla noc?

Ahojky Zuzi, tak to jsi šikulka s tím úklidem, já včera žehlila takový hory prádla, že jsem z toho pak byla úplně vyfluslá, ještě jsem vařila obídek a měli jsme službu na chodbě na úklid, takže potom jsem padla jak podťatá!

Holky, mě teď tak neskutečně bolí záda, to je síla...celej den v práci sedím a odpo už je to fakt utrpení!

Hele, kočky, jakou máte v postýlkách matraci??? 🙂

gabcos
14. dub 2008

Ahoj kullisek..🙂

nám byla doporučena matrace kokos/pohanka...takže máme tu...🙂 🙂

No teďka válčíme dobře, ale sobota byla kritická, to mě hráli nervy pěkně, Emmi celý den probrečela...☹
Ale včera to už šlo a dneska je zatím taky hodná...🙂 tak uvidíme jak to bude dál...🙂

panterka
14. dub 2008

dobré ránko, holky 😉

dludli
14. dub 2008

Ahoj, ja madraci zatim nemam.

Tak jake jsou zpracy s prdikoveho boje? 😀 Myslim na vas, dneska to vypada na zase pekny den 😎

krista
14. dub 2008

Ahojky holky,

Gábi tak to jsem ti chtěla taky napsat, že teď jí daleko víc, protože jsem jí krmila z tý lahvičky 125ml a měla málo navíc teď intenzivně saje kolem půl hoďky vždycky 😲 a prsa mě taky bolí, hlavně jedno ale nic na něm nemám, tak nevim 😖

Já zase jdu, mám malou na klíně, řve jako blázen a já nepotřebuju aby vylezla moje máti mě na to upozornit 😠 jako nedávno, bože jak mi to tu leze krkem 😠 Ty kapky podělaný taky neuabíraji, když už se malá vyprdí tak je to kvůli tomu že chudák celej den talčí, musíme koupit zase něci jinýho ☹

pááá

panterka
14. dub 2008

ahoj kristý, to mě mrzí, že to ještě nepřešlo ☹ už mě jen tak napadlo, že jsem někde četla, že by to mohlo být i technikou kojení, ale fakt s tím nemám zkušenosti 😅

dludli
14. dub 2008

kristy to je zahul 😕 Drz se!

gabcos
14. dub 2008

Terka, to mě přijde až neskutečné že nic nepomáhá...☹ Nevím, zda teda sázet na ty probiotické...☹

Já bych šla si k doktorce ať ti poradí, protože pokud nic nepomáhá, je to divné....a masíruješ intenzivně to bríško??? nemyslím cvičit nožičkama,ale masáž přímo bříska...Mi ji masírujeme denně, tak 5 minut po koupání, ale fakt intenzivně a problém nemá...
a ja často kadí????
a dáváš ji řádně odříhnout????

gabcos
14. dub 2008

fůůůůj, jak jsem mohla napsat "mi ji"...☹ samozřejmě "my ji"....

krista
14. dub 2008

Holky tak jsem tu na skok, teď spí už asi dvě hoďky, takže za chvilku bude vzhůru a furt jí něco budí 😕 Vedle na paneláku budou dělat rekonstrukci, dneska začli stavět lešení, to se máme na co těšit 😲 A náš barák pořád nic 😠

Panter technika kojení, to je taky otázka, protože když budu kojit jinak odnesou to bradavky ☹ Člověk si nevybere, já přečetla hodně letáčku a příruček o kojení a dělám to tak jak se to píše, ale nevim no ☹ v porodnici říkali že je to dobře ☹ třeba už to ale dělám blbě 😖

Gábi bříško jsem masírovala párkrát, ale strašně u toho řve, to prostě nejde, je to hrozný, četla jsem, že pokud u toho dítě řve tak se s tím má přestat ☹ a navíc to nevydržim, řve tak nahlas, že se dělá v pokoji ozvěna!!! To se mi ještě nikdy nestalo!!! ☹ Já ani nevím jak často kadí 😲 Ale je fakt, že dřív měla těch pokaděných plínek víc. každopádně jsem si dneska zase vzala ten Espumisan, koupim Sab, pytlíček s peckama, Hipp spokojené bříško a uvidíme - něco prostě zabrat musí. Dr. se o tom zmíním na té kontrole, ještě máme špatný to oko, teď se jí ještě loupe ouško nějak divně ☹ a máme opruzenej zadek, přitom přebaluju často a mažu hodně krémem, asi jí nesedí ty ubrousky vlhčený nebo nevim ☹ Začla jsem jí to mazat Bepanthenem a vypadá to líp, doufám, že se to zahojí, to vypadá jako bych se o ní vůbec nestarala, hrůza ☹ Jinak s nožičkama cvičime pořád, když tlačí.

No nic, dost stěžování si 😉

Jak se máte vy holky všechny? 🙂 Dludli včera jsem byla v Suchým Vrbným tak jsem si na tebe vzpomněla 😀

panterka
14. dub 2008

ahoj kristý, já se právě v technice kojení vůbec nevyznám, jen jsem někde četla, že když je špatná, tak mimi polyká i vzduch a pak ho trápí bříško, ale fakt se v tom nevyznám 😅 určitě vám ale musí něco zabrat, vždť to není možný ☹

krista
14. dub 2008

Panter jj to jsem četla taky 😲 Já kojím pořád stejně, podráždit ret, šoupnout prso po dvorec a papat 😀
Ale poslední dobou jí tak dlouho 😲 a já četla že se má ta doba zkracovat, ale je fakt, že jedla půl hoďky a pak mi toho hodně vyblinkala 😖 Takže ona asi taky neví kdy má dost, tak já jí budu muset odtrhávat 😖 No úplně se děsim co mě zase čeká až se probere 😲

A co ty jak je? 🙂

panterka
14. dub 2008

dneska už je celkem dobře, až podezřele 😉 to zas přijde nějakej horor 😅 dnešní noc jsem se aspoň vyspala a nehysterčila, jestli je malej v pořádku

krista
14. dub 2008

Panter tak to je dobře že jsi se vyspala 😵 To ti Jáchymek ještě dopřává 🙂 Já se teď taky dobře vyspim bez pupíku 😀 Ale ráda bych si zkusila jaký to je spát celou noc třeba 😅 😀

panterka
14. dub 2008

no ze soboty na neděli mi fakt nebylo dobře, že jsem budila jak MM, že se mi to nelíbí, tak prcka, protože jsem fakt měla strach, jestli je v pořádku 😒 dneska jsem si řekla, že budu balit tu tašku do porodky, ale ještě jsem se do toho nepustila.... ale mamka mi přinesla vypraný plíny, vyvařila jsem starý bodýčka a prostěradla a už máme přichystanou autosedajdu 😉 jo a za měsíc můžu rodit 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru