Porodnice v Domažlicích. Máte zkušenost?

aallii
29. říj 2007

Ahojky maminky,prosím napište mi své zkušenosti s touto porodnicí.Předem moooc díky za odpověd. 😅

aallii
autor
12. led 2008

AHOJKY ZIMNÍVÁNKU,
promin že píši až ted,ale nějak mi to nevychází dostat se ted k pc.Takže 30-12-2007 jsem porodila v Domažlické nemocnici chlapečka,měl 4.30kg a 54cm,šlo to přirozenou cestou,u porodu jsem měla paní doktorku nejdlovou,ta i všechen personál bylnaprosto skvělý,Přišlo tona mě 29-12 k večeru,30-12 v jednu ráno jsem měla kontrakce už po 3minutách,vydalijsme se na cestu jenže za Klatovama se to začalo zas prodlužovat,prosila jsem přítele at jedeme domu že mi stejně pošlouzpátky,on odmítal,dorazily jsme tam tak mi natočily,vyšetřily a poslaly mi domu že si děloha jen hraje.Doma jsme si šli lehnout ale já se po chvilxy odstěhovala do obýváku,ty kontrakce přicházely pořád a byli čím dál tím drsnější,před obědem jsem si napustila vanu a pak se to rozjelo naplno,do porodnice jsme dorazily v 14-30hod.doktorčka mi oznámila že jsem otevřená na 2,5prstu a že mi domu už nepošle,následoval krystýr a pak jsem si užjen ulevovala ve sprše na baloně až do 17-30hod,pak už jsem mohla tlačit.Malej byl na světě v 18,05hod s malým nástřihem,bylo to strašný ke konci kontrakcí,to sem ma ne vejla at mi daj epidurál,nebo at mi udělaj císaře a když se mi pořád smáli tak jsem chtěla ayt mi zabíjou a bude klid.Přítel byl celou dobu semnou,byl skvělý a moc mi pomohl,když se malej narodil oba jsme štěstím plakaly.Domažlickou porodnici mohu všem doporučit,příjemné prostředí milý a ochotný personál fakt super.Tak pa.pa a mej se moooccc heezzkkyy aděkuji ti za radu abych právě tam šla rodit.AAllii.

zimnivanek
18. led 2008

ali ahoj 🙂
Moc a moc blahopřeji-ale to už jsem psala do IP 😉 🙂
tak jsem ráda,že je všechno ok! 🙂 a taky jsem moc ráda,že se Ti v Domažlicích líbilo,Dr.Nejdlová je taky fajn,žejo?
Tak at Petulka hezky roste a dělá Vám všem velkou radost! 😵

aallii
autor
18. led 2008

zimnivanku diky moc. 😀 😀 😀

buskova
6. bře 2008

Ahoj maminky,rodila jsem v Domažlicích a nemohu si ani v nejmenším stěžovat.Skvělý přístup celého personálu.Měla jsem hrozný strach,ale primář Mach mě uklidnil a nakonec i porodil krásnou holčičku.29.1.2008 se nám narodila Pavlínka,3400g a 51cm
🙂 Maminky nebojte se,směle do Domažlic. 🙂

zimnivanek
20. bře 2008

Ahoj Ali,tak jak to jde?Jak roste petřík? 🙂

Buskova,moc gratuluji k Pavlínce 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru