Porodnice v Domažlicích. Máte zkušenost?

aallii
29. říj 2007

Ahojky maminky,prosím napište mi své zkušenosti s touto porodnicí.Předem moooc díky za odpověd. 😅

martina.nevid
29. říj 2007

🙂 RODILA JSEM V DOMAŽLICKÉ PORODNICI 2KRÁT.JE TAM MOŘE LÁSKY VLÍDNÉHO CHOVÁNÍ-PRO MAMINKU A MIMI IDEÁLNÍ MÍSTO.POPRVÉ SEM RODILA V PLZNI A PRO SAMÍ SHON SE MI NEVĚNOVALI TAK JAK BY SE MĚLO,ALE TADY V DOMAŽLICÍCH SUPER A JDI DO TOHO ZDRAVÍM MARTINA.NEVID@SEZNAM.CZ

zimnivanek
30. říj 2007

Ahoj Aallii,já jsem ti už ale někde odepisovala,nebo ne? 😀
Jj,souhlasím s Martinou,v Domažkách se mi na porodnici moc líbilo,byla jsem opravdu spokojená a přes veškeré obavy jsem byla opravdu mile překvapená!V Domažlicích budu určitě rodit někdy znovu ráda 😵

Jinak máš krásný TP 😵 to bude nádherný dáreček 😵 přeju hodně štěstíčka 🙂

aallii
autor
30. říj 2007

Ahojky zimnivanku /mimochodem dobrá email adresa) 😀 Ten termin porodu fakt mam hustej,já bych chtěla rodit klidně 25-12,ale ten štědrý den to se mi tam moc nechce už kvuli malému(7let),ikyž on už je takový rozumbrada,prý jestli miježíšek něco nadělí tak se mi o ty dárky postará 🙂My však ten dáreček budeme mít dost pěknej.Já se právě rozhoduji mezi Plzní Lochotínem a Domažlicema.Na Lochotínto mám 30km a do Domažlic 45km,Pana primáře Macha znám z Furtu,jezdim k němu na kontroly od začátku do Srn a je fakt moc milej,příjemnej a vše mi ochotně vždy vysvětlil,já mámstrach abych tam stačila dojet a Matušku znám též.


artinko.nevid tvá odpověd mooooc pěkná.

Oběma vám moc děkuji.Mejte se krásně at vám ty drobečkové pěkně rostou.pa,pa.

zimnivanek
31. říj 2007

Aallii,primář je fakt super,ale to teda už víš když k němu jezdíš 😵 má ve všem takový pořádek a pacientkám se opravdu věnuje,na porodnici byl prostě pořád,když jsem rodila-rodila mě lékařka,ale porod se nechtěl rozběhnout,rodila jsem 28hod,ale bolesti jsem měla naštěstí pouze 2,5hod 🙂 ,tak se pořád chodil dívat,přijel i večer a když viděl ,že se to trochu komplikuje,tak mě chtěl odrodit sám 🙂 no ale než přišel,tak si Tadeášek z ničeho nic pěkně pohnul a byl na světě 😵ale i tak mi ten porod ulehčil a popohnal 🙂
Já si to fakt chválím,bála jsem se,ale opravdu jsem byla spokojená 😵
Máš to asi tak půl na půl,tak to zvaž a uvidíš 🙂
Každopádně přeju hodně štěstíčka 😵 a třeba budete mít Vánoce ještě s prďolkou v bříšku 😵

aallii
autor
31. říj 2007

No tak ted si mi naprosto uklidnila a jsem pevně rozhodnutá jít tedy do Domazlic.Já pravě prvního syna rodila v Praze v Motole,kvuli tomu že měl od 5měsíce těhotenstvý problémy se srdíčkem,a tak si ho chtěly tam ohlídat,ležela jsem tam měsíc před i po porodu a samotný porod byl fakt strašnej,neměla jsem sílu tlačit a tak mi ho nakonec vyrvaly kleštěma,14dní jsem se nemohla posadit na prdel. ☹ Já z toho mám takovej strach že denně serfuju po nettu a pořád něco študuju,dokonce jsem si obědnala porod na dvd,a je to fakt šílená řezničina. 😕 Ty jsi my fakt uklidnila,pujdu k Machovy,diky moc a mej se hezky já ti pak dám vědět. 😀 Škoda že se neozvalo víc maminek.Tak pa,pa.

spaagetka
31. říj 2007

aallii, jestli ti to pomůže, tak tady máš odkaz na recenze porodnic, klikni na domažlickou nemocnici, dole dej číst vše a pár názorů tam máš 😉 http://www.aperio.cz/porodnictvi/pruvodce-porod...

aallii
autor
31. říj 2007

No to je bezva,je tam opravdu všechno,Spaagetko děkuji.

zimnivanek
2. lis 2007

aallii,přeju ti aby jsi měla porod pěkný a bez problémů,věřím,že to zvládneš 😉 určitě potom napiš,budu se těšit 😵 😵 😵 přeju hodně sil 🙂

aallii
autor
5. lis 2007

Jak je to s rodným listem dítěte pokud budu rodit vDomažlicích,kde mi ho vystaví a nebo ho pošlou domu?Díky za odpověd.

spaagetka
6. lis 2007

aallii - vystaví ti ho na počkání na matrice, minulý týden jsem tam byla s kamarádem 😉 Jsou tam denně kromě úterý od 7:30, Po,St do 17:00, Čt do 15:00, Pá do 14:00

aallii
autor
6. lis 2007

Matriku máte přímo v Domažlicích?A přibližně kde?Na náměstí tam kde jsou každý rok Domažlické slavnosti?Díky moc.

spaagetka
6. lis 2007

Je na náměstí přímo naproti věži vedle ČSOB 😉

aallii
autor
6. lis 2007

Spaagetko dekuji ti moc.pa

zimnivanek
10. lis 2007

Aallii,ještě musím napsat...tak jsem nad tebou přemýšlela,že jsi psala jak jsi měla ten první porod komplikovanější,tak jen nechci aby jsi si vybrala špatně!!!Myslím to tak,že kdyby nedej bože něco,tak přece jen ta Plzeň je asi víc co se týče profesního hlediska lékařů i přístrojů na lepší úrovni než Domažlice a taky,že je třeba ta Praha blíž 😉
Nechápej to prosím tak,že Ti něco přeju-to vůbec ne,právě naopak,jen nechci abych Ti poradila ty Domažlice a pak jsi byla zklamaná,že jsi dala na moje řeči.
Tak se pořádně rozmysli a hlavně asi srdíčkem,to je vždycky nejlepší rádce 😵
Přeju Ti moc štěstí,papa 😵

aallii
autor
10. lis 2007

Ahojky zimnivánku,neboj,určitě bych to nevyčítala tobě.19-11-07 jedu k doktoru Machovy na kontrolu,tak pojedem přes Folmavu a zastavýme se kouknout v Domažlicích.Už jsem rozhodnutá jít tam mám strach aby v Plzni nebyl stop stav a neposlaly mě do Mulačovky nebo do Klatov to bych si pak rvala vlasy.Mach je opravdu skvělý doktor a těhotenství je zatím o.k. 😀 😀 😀Já už se tak srašně těšim že jsem dala do postýlky dupačky s bodíčkem a řekla jsem příteli at se jde podívat že už malej leží v postýlce. 😀 Když to viděl tak mi povídal že nejsem normální,že mám dost,jenže já se taaakkk sssttrraaaaašně těěěššíím že už to nemužu vydržet. 🙂 Já vím že jsem jak blázen když ono je totakový hezký šmajchlovat maličkátý miminečko,no a to bych prý už ve svých 28letech měla mýt rozum,tak já nevím.Jsem ráda že ses ozvala,každopádně se ti ozvu tady na tuhle stránku.Mej se hezky pa,pa Ali.

zimnivanek
11. lis 2007

aallii 😀 😀 😀 určitě jsi normální a těšíš se na mimi 😵
tak jsem ráda,určo se rozhodneš správně 😵 😵 😵

aallii
autor
11. lis 2007

Včera jsem se dívala do albumu a hledala tam jestli tam nemáš nějaké fotky tvého malého šmudlíka,našla jsem je tam.Malej Tedík je naprosto užasnej a mě nedá spát,ty máš ted vlásky na blond? 😎 A nebo to nejsi ty?Já jen jestli jsi to ty.Já jsem totiž hrozně zvědavá.Tak zatím pa. 😀 😀 😝 😝

zimnivanek
11. lis 2007

aallii,ty myslíš ty fotky v albumu Tedík?tak ta blond krasavice opravdu nejsem já,to je kamarádka z června se kterou si tady píšu-měly jsme takový minisrazíček 🙂
ale brala bych tak vypadat 😵

aallii
autor
11. lis 2007

Jo,jo přesně tyhle fotky jsem myslela. 😉 🙂 😎 😲 😀 😅 😵

aallii
autor
19. lis 2007

Ahojky Zimnívánku,tak dnes jsme se byli podívat v Domažlicích v porodnici,je to tam naprosto, nádherný,moc milé sestřičky,ochotně nás provedli,dali nám nějaké papíry na vyplnění a od příštího týdne tam budu jezdit na ozvyčky.Jen cesta od nás tam trvala 50minut,tak snad to tam pak stihnem. 😀 Tak pak dám vědět jak to dopadlo ,zatím pa.

zimnivanek
3. pro 2007

Jééé Ali,to jsem moc ráda,to je fajn! 🙂
Tak ať je vše ok 🙂 😉 🙂

aallii
autor
3. pro 2007

Dnes je 3-12-07 zase jsem byla na ozvach v Domažlicích a pak v ambulanci u doktora Matušky.Strašně mě bolí stydké kosti a neuvěřitelně mi natékají nohy.Zimnívánku taky tě tohle bolelo?ČETLA jsem tu že když ty stydké kosti takhle bolí přer porodem tak druhá doba porodní je za mnou hodněrychle.
Tak pa.pa 😲 😲 😵 😅 😅

zimnivanek
3. pro 2007

Ali,ta stydká kost mě bolela dost,už asi měsíc možná i dýl před porodem,doktorka mi stále říkala,že je hlavička už hodně dole a že tam tlačí-od toho asi ty bolesti,no ale s tou druhou dobou porodní teda netuším-já jsem dostávala kapačky na vyvolání takže bohužel nemohu posoudit!No a otoky,tak to bylo poslední dny hrůza-nevlezla jsem se ani do botů ☹
Tak snad se to všechno zlepší,ještě má maličký chvilinku čas 😵

aallii
autor
3. pro 2007

No to jo,ale už bych to brala,aby ten maličkej prdola byl s námi u stromečku.A hlavně Daník(muj 7letý syn) si bratříčka napsal že chce od Ježíška k Vánocum. 😅 😅 Jenže porod si sama vyvolat nemužu tak zbývá než čekat.Ty už jsi tady taky dlouho nebyla,vid?Asi tě ten malinkej bobísek dost zaměstnává.Mejte se moc hezky.Pa,Pa. 🙂 🙂

zimnivanek
21. pro 2007

Ali,tak moc na tebe myslím jestli už to máš za sebou nebo teprve před sebou? 🙂
Přeju krásné Vánoce a Nový rok a dej vědět jestli jste už na světě,pa 🙂

aallii
autor
21. pro 2007

Ahojky Zimnívánku,
ne ne ještě jme 2v1,ale už je to děs,mám nateklou snad i prdku,nohy hlavu noprostě vše,zatím to nevypadá že by se malému chtělo ven. ☹ Neboj učitě napíšu,zýtra jedu ráno na 8hod zas do Domažlic k Machovi na kontrolu. 😅 Jinak děkuji moc za přání,tobě též npřeji nadherné Vánoce a krásný Nový rok.Pa 😅

zimnivanek
22. pro 2007

Ahoj Ali,to ti věřím,ty poslední dny jsou náročné!!!
Snad jsi dopadla na kontrole dobře,opatruj se a drž se! 😉 papa

aallii
autor
22. pro 2007

Ahojky Zimnívánku,
na kontrole vše o.k.,další kontrola 25-12 po ránu,ale totálně mě ještě skolila chřipka.Celé těhotenství nic a ted tohle před porodem.Pak napíši.Pa,pa. ☹ ☹

zimnivanek
22. pro 2007

jejda chudinko,chřipka ☹ tak at to přejde,hodně odpočívej a nic nedělej!No,ono to asi není tak jednoduché když už máš doma jedno pacholátko,co?
na všechno moc držím palečky,pááááá 🙂

aallii
autor
22. pro 2007

Naštěstí mi přitel dost pomáhá a obskakuje mě,malej jde ted ¨na Vánoční besídku,budou předvádět hraný betlém a Daník je Josef,trošku mi mrzí že to neuvidim,ale jde tam přítel i naši.Dívala jsem se na tvé fotky malého,ten už je pěknoučkej,roztomilej a asi pěknej čertík,kouká mu to z očí.Tak pa jdu ležet. 😀 ☹ 😀 ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru