Porodnice v Hradci Králové, rodily jste tu?

ivanka86
26. čer 2012

Milé maminky, rodily jste některá v poslední době v Hradci Králové? Nevíte, jestli mají míč na skákání jen na těch dvou nadstandardech nebo je na všech porodních sálech? A dá se případně přinést vlastní, kdyby tam nebyl? Byli jsme sice na prohlídce sálu, ale vzali nás jen na nadstandard... A co jste si braly s sebou přímo na porodní sál? Zatím mám připravené pití a nějaké sušenky pro manžela, přezůvky pro sebe i pro manžela, jednorázové kalhotky, teplé ponožky, ručník, hroznový cukr a potřebné doklady. Je něco, o se vám osobně osvědčilo nebo vám chybělo? A je na sále nějaký přehrávač, nebo na příp. kazety/CD přivézt vlastní - to je spíš teoretická otázka, nakonec relaxační hudbu asi řešit nebudeme, ale co kdyby...? 😉
(předpokládám vůbec správně, že na sál vzít jen to nejnutnější a zbytek si nechat přinést od tatínka až na oddělení šestinedělí?)

tehulka12
27. čer 2012

@ivanka86 no, ještě jsem nerodila, ale chystám se.Ten míč mají všude a nosit si ho nemusíš.

ivanka86
autor
27. čer 2012

Děkuju za odpověď!

horakovatereza
7. črc 2012

Tak sice jsem rodila loni v HK, ale na sál jsem přišla a za 13 minut byl prťous na světě, tak vlastně ani nšvím, co tam bylo - ale když vzpomínám, tak si žádný míč nepamatuju (běžný porodní sál). Tašku měl manžel u sebe na chodbě, mamka ani já jsme s sebou neměly nic, kromě foťáku.

petra_j_d
27. črc 2012

Ahoj, omlouvám se že píšu mimo téma, ale nevím kam se obrátit. Jsem ve 32tt a stěhujem se s manželem do Hradce, a já tu tím pádem hledám gynekologa, ke kterému bych mohla chodit až do porodu na monitory a další vyšetření, v nemocnici mi řekli, že tam to nedělají.. Mohly byste mi prosím napsat nějaký tip a číslo na doktora, kam bych se mohla přihlásit? Hledala jsem samozřejmě i na netu, ale tam jsou většinou stará čísla, takže jsem se dovolala všude možně, ale doktora ne a ne najít. Díky!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru