Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

januskaababoo
16. led 2007

Holciny co rodily v Karvine Raji...prosim o pravdive prispevky, neprikraslujte, ale ani zbytecne nestrasit, jo? Jaky je tam personal, strava, na co si davat pozor...co byste zmenily, kdybyste tam mohly rodit jeste jednou...je lepsi si priplatit za nadstandart a proc? Kolik se za co plati...tatinek u porodu atd., no uz se nemuzu dockat 😅 😅 😅

smithi
15. kvě 2011

@mamusa1611 jsem Körmendyová za svobodna, chodila sem o třídu níž 😀

mamusa1611
15. kvě 2011

@smithi áááá, už vím... 🙂 Lucka??Pokud se nepletu? Ale vím o koho jde... Tý jo, tak už druhé dítko jo? 🙂 no,hodně holek i ze základky i ze střední co znám, se teď nějak rozrodilo... Nechodila s tebou do třídy Zuzka Hudecká?

smithi
15. kvě 2011

Jo Lucka 🙂 Tak před 4 dnama sem tě viděla na sídlu, vypadáš skvěle i po 3 dětech 😉
Zuzka Hudecká se mnou do třídy chodila, je taky vdaná, nyní Valošková a má 2 letou prdelku Verunku

mamusa1611
15. kvě 2011

@smithi jéé, díky... 🙂 jj,vím no, jen jsem napsala Hudecká,bo jsem si nemohla vzpomenout na to druhé jméno.. 😀 i K.Pečálková má chlapečka... No mazec, jako jak si vás pamatuju jako ještě takové děti...😀
a co budeš mít teď? Holčičku nebo chlapečka? Jinak vše v poho?

smithi
15. kvě 2011

Vypadá to na holčičku, už mi to potvrdili 2 doktoři, tak snad nikde neschovává šulinu 😀 Pamatuješ na Silvu Gamrotovou? tak ta má už 2 děti

mamusa1611
15. kvě 2011

@smithi jůů,ty už máš fotku!! 🙂 no koukám,že už jsem byla v tvém profilu na lide.cz ale jako absolutně jsem tě nepoznala! 😀 hele,klikej tam na to ,,odpověz,, bo se mi neukazuje nic ve zmínkách,i když tu odpovíš.. 😉
no to víš že pamatuju, na FB jsem viděla její fotky, i Magda Palovová (Berková),ta má taky dvě...ale to asi víš... 🙂
a Jolanu F. znáš? Ta čeká teďka taky třetí... 🙂

mamusa1611
15. kvě 2011

@smithi a fotky z UTZ máš? Mě dali přímo takou fajnou,mam ju v albu, a nevěřila jsem že to bude holčička, tak jsem chodila tady porovnávat... 😀

smithi
15. kvě 2011

@mamusa1611 Jolana čeká už třetí? a ským tentokrát? 😀 Hodně holek ze základky už mají děti. Tereza Sochová, Maruš Paštinká čeká o dva týdny později jak já.... 😉
fotku mi nedali ale v Karviné na druhotrimestrálním screeningu mi doktorka řekla že pokud to holka nebude tak vrátí diplom 😀 byla si dost jistá a pak mi to ještě potvrdila i ta nová doktorka v rychvaldě, co se střídá s primářem

smithi
15. kvě 2011

@j.a.n.u.s. Já už se odstěhovala z Rychvaldu do Orlové ale stejně k němu dojíždím 😉

j.a.n.u.s.
15. kvě 2011

@smithi
@mamusa1611
Hehe, jak je svet malej, co holky :D

mamusa1611
15. kvě 2011

@smithi jj čeká třetí... myslím, že už je v 7.měsíci.. 🙂 nevím, jak se jmenuje, ale jeho ségra se jmenuje Adéla...ale taky nevím jak dál, bydleli kdysi na Václavu, ted bydlej kousek od nás... ale jsou to romové... 😒 noo... Terka to vím, taky, i Maruš joo?? tý bláho, to jsou novinky... 😀 vím že její ségra má holčičku... s Michalem Kichnerem... 🙂
Nejmenovala se Beáta Kunzová, ta doktorka?? ta mi totiž řekla, že to bude holčička... 🙂 a trefila mi i oba kluky...i když tam není co zkoumat, juknu a vidím... 😀 A jaká je, ta nová doktorka, co se tam s ním střídá?? Viděla jsem ji jen tak letmo...
@j.a.n.u.s. jj, Jani... 🙂 a jak... 😉

smithi
15. kvě 2011

@mamusa1611 adéla je tuším Malurková .. no tak jedno dítě má s Martinem Vnenkem, druhé s chvostěvičem starším a teď čeká třetí zase s jiným.. proti gustu... 😀
Jo doktorka Beáta Kunzová, příjemná a milá tak doufám že se trefila správně, synka mi potvrdil primář den předtím než přišly výsledky plodovky a z nich to bylo jasné.. jinak odběr mi dělal dr. Konderla a taky je to úžasný člověk. Prostě si na Karvinou nemůžu stěžovat.
U té nové sem byla dvakrát.. poprvé sem si říkala že už nikdy více, bylo to rozpačité na obou stranách, ale podruhé už jsme si sedly a nemám teď problém k ní jít 🙂 je dost pečlivá, taky koukala mezi nožky a říkala holčičku, navíc si i v ordinaci dala tu práci a udělala si pro sebe váhový odhad miminka.. na ultrazvuku mě měla asi 20 minut. Nespěchá a dost se mi věnuje 😉 je lidská a milá

mamusa1611
15. kvě 2011

@smithi no, ona jediná je z té rodiny ,,bílá,, ...abych tady nebyla za rasistku... 😎 mazec noo... 😀 ted co vím, dostali byt v tom paneláku u školky....
jj, to ona je milá, no, mě tam měla asi 25.minut a zkoumala její pohlaví 😀 ale taky mohla tak pečlivě zkoumat před 2.rokama stav dělohy, než mě propustila.... 😒 Ale jinak si taky nemůžu stěžovat... Kluky mi potvrdila zase Rejtová, ale ta už je fuč... tak to sedne doufám i mě, podle popisu... 🙂 Kdybych náhodou nestíhala primáře.... bych ted někdy měla jíd na KO po šestinedělí, ale vůbec nemám čas... 😝 😀 nevím, kdy se tam zase dostanu...
A kolik už maličká váží?? nebo vážila naposled? A už máš jméno? 🙂

smithi
15. kvě 2011

@mamusa1611 Jmenovat se bude Nela a ve 23 týdnu vážila 480g teď sem natrefila v poradně na šlosarčíka a to je pako teda 😀 Je ze staré školy a neuznává počítače takže píše na starém psacím stroji 2 prsty 😀 Rejtová mi nevadila když sem chodila jen pro antinu anebo na stěry ale jako k těhuli se nechovala zrovna mile. Měla sem pocit jako by mi vyčítala že já dítě mám a ona ne.. no nevím.. možná sem jen paranoik 🙂
Co se adély týče tak ona je půl napůl ale syna má s blonďákem a ten malý je taky modrooký blonďáček, potkávali jsme se s dětmi u winklerky...

mamusa1611
15. kvě 2011

@smithi pěkné jméno.... 🙂 No to ani nemluv... 😒 Byla jsem u něho jednou, ještě jak jsem chodila s Dankem těhotná, a stačilo mi... 😖 On má prochlastaný mozek, nasává tam v té ordinaci... Ted tam má být vždycky v pátky, ale jaksi se tam vetřel ve čtvrtek, kdy jsem měla dojíd do poradny, kdy tam bývá Fiala, a tak jsem se jen otočila na podpadku a šla domů... 😀 Nejsi, anebo jsme potom obě, ptž ten samý pocit jsem mívala i já... 😝 😎 nevím no, ale bych normálně zakázala dělat na gyndě doktorkám, co nemaj dítě... 😠
tak teda víš která to je.. no tak s jejím bráchou to čeká... Modrooký blonďáček, 🙂 ale pěkné číslo taky.. 😀 Si pamatuju, loni v létě, jí vletěl do té kašny na náměstí.... 😀 ještě na něho ječela, že nesmí..a hups.. po pas ve vodě.. 😀
a chodíš pořád k Winklerce? to je též tragédka, my už naštěstí nee...
Kure, už to vypínám, bo ráno nevstanu... 😀 Do školky, navařit a s malou na kyčle...

smithi
16. kvě 2011

@mamusa1611 Chodila sem s Adélou do první a druhé třídy.. pak propadla 😀 Ten její malej, Lukášek tuším, je od mala živé dítě, už v 8 měsících chodil a v 9 běhal. K winklerce chodím jen jednou ročně když má malej chřipku jinak ji nepotřebuju, takže mi nevadí... Kolik má Danek? a Kájík? Můj Kuba bude mít 27. června 3 roky 🙂

mamusa1611
16. kvě 2011

@smithi Jo?? to mají asi v genech.... 😀 fakt? to mě se kluci tak tak tepr udrželi na nohách 😕 Heh, no dobře napsáno....ale bych řekla že ani léčit neumí, že z těch dětí dělá pokusné králíky..můj názor po tom co vím... 😒 Kájík má 6.let, v září mašíruje do 1.třídy, ale bude to mazec, bo je hyperaktivní, pořád se mu musíme věnovat, miliony otázek má, 😀 až mi z toho jde někdy hlava kolem...ale na svůj věk až moc chytrý... 😎 A Daneček má 2,5 ročků, ten je takový andílek... 😵 vždycky říkám, že měl být holčička 🙂 Nj, letí to... a do školky ho budeš dávat? pokud jste byli na zápisu, ale to by bylo asi brzo, co?

smithi
17. kvě 2011

@mamusa1611 Mě malej taky začal chodit až ve 13 měsících, byl mírně obézní 😀 .. Winklerka hodně na dětech zkouší to své slavné homeo, to nikdy nechci, nevěřím tomu... 😒 Tý jo už 6 let? pamatuju si tě ještě jako těhotnou s Kajíkem 😀 Do školky dávat nebudu, na zápise jsme byli ale s tím že pravděpodobně půjde ž příští rok.. Stejně budu doma s malou a nechci aby žárlil nebo se cítil odstrčený.. má se totiž narodit v srpnu a hned ho dávat v září do školky by nemusel pochopit, je to cíťa 😀 V Orlové jsou i tak školky přecpány a berou od 3 let přednostně děti pracujících matek.. Kde půjde Kájík do školy? na Václavu nebo ho budeš vodit na sídlák?

smithi
17. kvě 2011

Tak jsem dorazila od primáře.. dnes v noci jsem dostala do pravé strany děloho 2 hodinovou křeč ☹ mám magnésko a pokud nezabere tak si půjdu lehnout na infuze ☹ Primář byl jako vždy úžasný a trpělivě mě vyslechl, holčičku potvrdil a ještě mě uklidnil že se v Karviné rodí a rodit bude 😉 Tak aspoň nějaké pozitivum..

ewwik
18. kvě 2011

@simi.w
@j.a.n.u.s.
@mamusa1611
@cinky
Ahojte holky 🙂 ,
tak já už to mám taky za sebou 🙂 😉 🙂 ? 11. 5. 2011 v 13:12 hodin se nám narodil syn Adámek, měřil 48 cm a vážil 2680 g!!!
Ve středu v 7 hodin jsem musela nastoupit do nemocnice na vyvolávačku. Dostala jsem vyvolávací tabletku a začaly komplikace, tak se později rozhodlo, že musím na císař. Měla jsem spinál či jak se to jmenuje, takže jsem vše vnímala a malého jsem hned viděla 🙂 !!!
V ponděli nás pustili domů, takže vše super. Veškerý personál od jipky, porodního, šestinedělí i novorozenecké musím pochválit 🙂 !!! Císař mi dělal Lipka s Kunzovou, tak za to jsem taky moc ráda!

lucierob
18. kvě 2011

ahoj holky,
@ewwik moooc gratuluju k Adámkovi.

ewwik
18. kvě 2011

@lucierob Děkují moc 😉

smithi
18. kvě 2011

@ewwik Gratuluju k synkovi 😉

simi.w
18. kvě 2011

@ewwik Ahojky, moc gratuluju k Adámkovi, vybrali jste krásné jméno 😵 🙂
Super, že jsi byla v nemocnici spokojená................že je to skvělý pocit mít to za sebou a být s miminkem doma, úplně si připomínám ty chvíle, jak jsem je prožívala já a je to krásnééé, tak ať se vše daří 😉

simi.w
18. kvě 2011

@ewwik a budou fotečky Adámka nebo i celé rodinky ? 😅

j.a.n.u.s.
19. kvě 2011

@ewwik IP 🙂...jinak mocinky gratuluju k synackovi...Adamkovi preji, at se mu v tom velikem svete moc libi 🙂

mamusa1611
19. kvě 2011

@j.a.n.u.s. 😀 jé, tak to jo.... Já spíš na reportáž koukala na toho tvého špuntíka!! 🙂 Je tak sladkej!!! 😵 Vlasáček malej.... 🙂 🙂 😵

mamusa1611
19. kvě 2011

@ewwik taky moc gratuluji!!! Ať jste oba zdraví!! 😉 Koukám, že je Adámek taky takové drobátko... 🙂

mamusa1611
19. kvě 2011

@smithi Kájík půjde do školy na sidlák, máme to blíž, ted chodí na Václav ptž jsme ho dali do školky pozdě, a nebylo místo... Ale tak hlavně,že se mu tam líbí... 🙂 Jinak taky chodil už v 11.měsících, Danek taky ve 13.ptž byl též taková kulička s těžkou dupou.... 😀
Ty bláho, no dej pokoj, to bylo vždycky nejhorší, ty křeče, já u Káji nic, to jsem i jezdila na kole, šlapala túry... a v poho, u Danka jsem si poležela pěkně měsíc ve špitále, ☹ hrůza... Též magnésko nezabralo, tak kapaky... u Sofí jsem byla asi 2.dny...? ted už nevím... Začla jsem krvácet, no, po sexu, ale vylekala jsem se, co kdyby náhodou, že... Chtěli si mě tam nechat, ale jak řekli, že to je dobré, ale zůstanu na pozorování, no tak jsem šla na revers.... bych se tam zbláznila... 😒 Tak hlavně odpočívej.... 😉 at tam nakonec fakt nemusíš...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru