Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

januskaababoo
16. led 2007

Holciny co rodily v Karvine Raji...prosim o pravdive prispevky, neprikraslujte, ale ani zbytecne nestrasit, jo? Jaky je tam personal, strava, na co si davat pozor...co byste zmenily, kdybyste tam mohly rodit jeste jednou...je lepsi si priplatit za nadstandart a proc? Kolik se za co plati...tatinek u porodu atd., no uz se nemuzu dockat 😅 😅 😅

ewwik
19. kvě 2011

@smithi
@simi.w
@j.a.n.u.s.
@mamusa1611
Holky děkuji MOC 🙂!!! Je to opravdu nepopsatelné co prožívám. Jsem tak šťastná, že ho máme. JJ mamuso, je to drobeček maličky 😉 .
Simi.w fotečky jsem dala do alba, tak mrkni 😉, ale přidám jednu i tady.

ewwik
19. kvě 2011

@j.a.n.u.s. Jani, tak jsem kukla na ten odkaz 🙂 !!! Malý je fajně vlasatýýýýýý 🙂 😉 🙂 .

mamusa1611
19. kvě 2011

@ewwik ježišiny, ten je sladkej.... 😵 😵 😵 a jak se krásně usmívá....má andělíčky 🙂 🙂 Jen si to užívej, je to nádhera... 😉

j.a.n.u.s.
19. kvě 2011

@mamusa1611 jooo andelicky, to rikavala moje babicka 🙂

ewwik
19. kvě 2011

@mamusa1611
@j.a.n.u.s.
Co to holky znamená andělíčky? Slyším (čtu) to porpvé 😉 ?

lucierob
19. kvě 2011

@j.a.n.u.s. jůůů, je z tebe a Jonáška hotová mediální hvězda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

smithi
20. kvě 2011

@mamusa1611 Odpočívat se snažím, ale když mě to břicho tvrdne i při vaření nebo zametání a vytírání 😒 zas nemůžu celý den proležet a nechat vše na chlapovi, stačí že chodí i tak unavený z práce, na šachtě to není nic s medem... uvidíme jak to dopadne, zatím se mi ty křeče nevrátily asi magnésko zabírá. 🙂 Kde vůbec bydlíte? já myslela že někde v kolonii nebo v baráčku okolo heřmánku..

j.a.n.u.s.
20. kvě 2011

@ewwik tomu se tak rika, kdyz se tak male miminko usmiva...nevedome...tak jako ze vidi andelicky 🙂

@lucierob :D :D :D jo no, jsem si pak uvedomila, ze mi cela Karvina uvidi kozu :D-ale co, je to prirozene, ne???? :D

mamusa1611
20. kvě 2011

@ewwik jn, přesně jak píše Janča... 😉

mamusa1611
21. kvě 2011

@smithi to věřím, no... já taky makala jak se dalo.... a odpočinek jen večer.. 😒 to bud ráda, většinou to pamáhá... 😉 bydleli jsme 4.roky zpět na baráku na Podlesí, proto jsem často chodila kolem Heřmánka, ale v r.2007 jsem dostala byt, jestli víš jak se jede na Michálkovice, tak ta bývalá škola tady, udělali z toho byty.... Zastávku mám přímo před barákem... 😎 i když než jsem si zvykla... ale ted už ty busy nevnímám... Má to svá pro i proti, no, ale tehda jsem byla ráda, že jsem konečně dostala byt... 🙂 A hlavně...není tady TMA.. 😀 nabízeli mi byt i v kolonii, ale radši jsem vzala držší, než bydlet ve tmě... 😒 A baráček už taky není, měsíc zpět ho táta prodal, taky bydlí v Orlové tedka...

smithi
21. kvě 2011

@mamusa1611 Jo takhle, to vím kde je ten baráček místo školy, pamatuju jak se to předělávalo na byty S tím hlukem si člověk zvykne, my jako děti bydleli hned u hlavní cesty a nijak nám to nevadilo, když sem se přestěhovala do orlové tak mi ta auta i chyběla Teď mi zase žerou nervy sousedi...nepřízpusobiví... pouštějící svou osobitou muziku třeba ve 4 ráno na plné pecky, policajtům už ani nemusím hlásit adresu, stačí se představit a oni jen "Už zase?" 😀 za jeden víkend tam jedou třeba i 5 krát ...

j.a.n.u.s.
29. kvě 2011

@smithi tak to je mazec, ze to musis resit, ja to mela nad hlavou cele 3 roky!!!!!! A to byla Elishka miminko...jsem myslela, ze se zblaznim...bo jak me neubudila El v noci, tak zase ta jejich muzika!
Chapu panelak, ale nechapu je.....pravidla??? Zadne pro nich neexistuji. A s policajtama jsme meli to stejny, stacilo se predstavit.
Uz se odstehovali a je klid.

smithi
2. čer 2011

@j.a.n.u.s. Tak to už řešíme přes domovníka.Tohle trpět dál nebudem. jsme nájemníci RPG bytu a jediná výhoda je že rok co rok prodlužují smlouvy. pokud jim příjde od domovníka podepsaná něco jako petice za vystěhování "nepřízpusobivých" kvůli neustálému porušování domovního řádu, nemusí jím být prodloužená smlouva. Tím by bylo po problému 🙂 V tomhle je RPG mnohem přísnější než družstvo

smoulinka.ciko
5. črc 2011

Ahoj holky nevíte jak má být zavřená porodnice? Bylo mi řečeno že na Mikulaše bude zavřené, ale od kdy a do kdy???

martavatar
5. črc 2011

Ahoj, měla jste některá z vás v Karviné zaplacený nadstandard? Stojí to za to? Uvažuju nad tím, docela si potrpím na soukromí a hlavně mě láká vidina vlastní sprchy a záchodu a taky návštěvy od 10 do 18h ... Co si o tom myslíte? 😅

smoulinka.ciko
7. črc 2011

Ahoj ja u prvního nadstandard neměla, ale taky o tom uvažuji, i když jestli stihnu otevření porodního po te rekonstrukci tak mi to už asi až tak vadit nebude 🙂

alca2011
15. srp 2011

Ahojky holky, je tu někdo kdo má termín na konci září a jde rodit do Karviné?
Jsem prvorodička mam z porodu strach, ale i se už těším až to škvrně budu moci obejmout.

ewaa86
21. srp 2011

@alca2011 Ahojky! Já mám termín podle UTZ 19.9. a rodit budu v Karviné.

alca2011
22. srp 2011

@ewaa86 Ahojky, chodila jsi na předporodní kurzy? Já jsem chtěla ale zjistila jsem pozdě že něco takového je v karvinské nemocnici. Bylo se třeba hlásit už prý ve 25 týdnu. Já mam termín podle UTZ 30.9. Jsi taky prvorodička?

ewaa86
22. srp 2011

@alca2011 Na kurz jsem nechodila, já na to nějak nejsem 🙂 Byla jsem se akorát podívat v porodnici na sál, řekli nám, jak to bude probíhat a dostala jsem seznam, co mám mít s sebou. A jsem prvorodička 🙂

alca2011
22. srp 2011

@ewaa86 Aha, tak to jo jak dají seznam a poučí co a jak. Já teprve budu volat a objednávat se na prohlídku. Se mnou k porodu chce jít manžel tak chci aby šel se mnou, kouknout aby věděl do čeho jde.

mmirush
23. srp 2011

ahoj, rodila jsem v Karviné před rokem (provorodička) a kurzy vám holky doporučuji ! já jsem jich absolvovala pět, vynechala jsem akorát komplikace u porodu. Bylo to skvělé, zadarmo a hlavně fakt člověk věděl co ho čeká, jak dýchat. Bez toho by byl porod asi o hodně těžší, zvlášť pro prvorodičky. Stačí tam jen zavolat a přihlásit se, myslím že ted je další kurz 25.8. - manipulace s kojencem, tak aspon ještě nějaké kurzy stihnete než porodítě 🙂

lucija
23. srp 2011

@ewaa86 19.9. se narodil i můj skřítek 😵 Ale už před 4mi roky ☹ Chci dalšíííííí 😀

ewaa86
23. srp 2011

@alca2011 Jo, já tam byla taky i s manželem, ať taky ví, do čeho jde 🙂

alca2011
24. srp 2011

@mmirush ahoj, no ja chtěla chodit ale dozvěděla jsem se to dosti pozdě a jak jsem tam volal tak mi řekla že to sem se měla hlasit už ve 25 tydnu. což ja tam volala ve 30 tydnu hned jak jsem se to dozvěděla že něco takoveho je. Ale snad mi par kurzu vyjde v orlove kde bude v zaři kurz.

alca2011
13. zář 2011

Ahojte holky, chci se zeptat, nevíte někdo jak to chodí s plaváním novorozenců v Karviné a kdy mam přihlásit prcka. Nechci zase o něco přijít tak jako jsem přišla o předporodní kurzy. Děkuji

misa84
13. zář 2011

ahoj, koukni na cesilko.cz, plave se na deji, nebo na centrum-slunicko.cz, menu vlevo, to se plave v petrovicich...

alca2011
13. zář 2011

@misa84 Ahoj děkuji

28marci
5. říj 2011

Ahoj holky,
na konci listopadu očekávám první přírůstek a začínám být ze všeho mírně na rozpacích Chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s porodnici v Karviné-Ráji? Něco málo jsem už tady pročítala, ale byla to diskuze z roku 2007, takže bych ráda "nasála" nějaké aktuální informace Můj gynekolog je přímo primářem v této porodnici, je naprosto v pohodě a v klidu, tak moc v pohodě a v klidu, až mě to znervózňuje
Nemáte některá zkušenosti třeba právě s ním u porodu, tedy jestli je možno se s ním domluvit, aby byl u porodu, i když v té době nebude mít službu? Já jsem zatím nějak nesebrala odvahu se zeptat, protože mi přijde tak vytížený, že se obávám, že mi zase v klidu vysvětlí, že to v pohodě zvládnu i bez něj
Budu ráda za jakoukoli informaci, radu nebo co vás napadne o karvinské porodnici Díky, hezký den a všem budoucím maminám pevné nervy Marcela

dendisa
6. říj 2011

@28marci ahoj, normálně se ho zeptej, přijela jsem včera večer do Rychvaldu na kontrolu a byl zrovna u porodu, takže proč by neodrodil Tebe. Je normální praxí, že si za to gynekologové berou peníze (celé těhotenství na Tebe kašlou, a pak před porodem hrozně nabízejí svoji přítomnost za těžké tisíce), myslím, že ho tím vůbec neurazíš. Spíš dáš najevo důvěru v jeho osobu. Max. se nějak hodně slušně vymluví, pokud to takhle nepraktikuje 🙂. Je to super doktor i super člověk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru