Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

januskaababoo
16. led 2007

Holciny co rodily v Karvine Raji...prosim o pravdive prispevky, neprikraslujte, ale ani zbytecne nestrasit, jo? Jaky je tam personal, strava, na co si davat pozor...co byste zmenily, kdybyste tam mohly rodit jeste jednou...je lepsi si priplatit za nadstandart a proc? Kolik se za co plati...tatinek u porodu atd., no uz se nemuzu dockat 😅 😅 😅

toni78
1. dub 2008

miksa-ahoj,tak to já tu porodnici určitě nestihám!! A kde v Bohumíně,nevíš?Možná bych o tom uvažovala. Nebo si můžem vyměnit tel.čísla.Jak chceš.

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
1. dub 2008

miksa-Bobeš stoji za prd,o porodu ti neříká PA ale nějaká učitelka........................děs 😒 16.4 mám poradnu ale chodím brzo na 13h. tak pokud je kurz od 16h. tak by to i šlo.Proč chodíš na ultrazvuk do Karviné?? Jak dlouho ten kurz trvá a kolik stojí?Pak déj vědět-Masarykovou škoulu mám za domem,je to za městským úřadem.

mischelinka
1. dub 2008

Ahoj Mikso...No já právě ještě nevím, jestli se nakonec rozhodnu pro tu Karvinou...záleží, pokud půjde rezervovat ten nadstandart. 😒
Do kurzů bych chtěla chodit, u prvního jsem na to neměla čas. A víš jistě, že se tam chodí i s partnerem? Na prohlídku porodnice ano, to vím, tam jsme byli....Ale na kurzech bývá i cvičení...co tam potom ti chlapi dělají? Já spíše uvažuju o Orlové...tam je i plavání, a to bych chtěla...taky si myslím, že ten dojezd je lepší....A to ti dala dr. ten letáček?

mischelinka
1. dub 2008

toni78...kurzy by měly být zadarmo....ale asi je podmínkou rodit v karviné...ale zase, na druhou stranu, kdo tě donutí, že...nevím, jak to tam je přesně...

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
2. dub 2008

miksa-fajn,zjisti co a jak 😉 mischelinka-já bych na ten kurz chodila asi taky sama.

lucinecka222
6. dub 2008

LUCIEM NA KURZI MUZES CHDIT URCITE TAKY SEM TAM CHDILA,MUSIZ ZAJIT PRIMO DO NEMOCNICE JE TO NA PRIZEMKU MYSLIM ZE STACI KDYZ REKNES ZE JSI NOVA A ZE TAM CHCES CHODIT,JE TAM MOC HODNA INSTRUKTORKA JE TO ELKEM ASI 6 LEKCI A JSOU TEDA ALSPON BYLY ZADARMO.V KARVINE JE SUPER PORODNICE VRELE JI DOPORUCU
JU PA

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
9. dub 2008

ahoj-já mám sice příští středu poradnu ale je to jak píšeš až od 16h.-tak to bych mohla jít s tebou 🙂 ta škola je u mého baráku 😉

toni78
9. dub 2008

miksa-co děláš v pátek odpoledne?Nechceš přijet do Bohumína?Zajdem na kávu a můžem si o tom promluvit, počkala bych tě na stanovišti.

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
10. dub 2008

ahoj-fajn,můj chce jit taky semnou tak to se mmůem potkat u skoly a musim si vzit teplaky a triko?

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
10. dub 2008

fajn-s těma tel.číslama souhlasím.Takže triko a tepláky-o.k

toni78
10. dub 2008

miksa-a nevadí že jdu na ten kurz tak brzo?

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
11. dub 2008

miksa-musím si jít koupit nějaké tepláky-ty co mám doma mě pěkně tlačí do břicha a ještě cvičit............hmmm, to by asi nešlo 🙂

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
14. dub 2008

ahoj-ne nevolala,myslím si že je to jedno kdy začnu chodit.Mám se jinak dobře-ve středu mám ještě poradnu. A jak ten kurz dlouho trvá-nevíš?

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
14. dub 2008

jo-měla bych,já jdu na gyndu už na 13h.

toni78
14. dub 2008

a půjdu asi sama-můj jde pomáhat kamarádovi,něco se dřevem.

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
15. dub 2008

miksa-já taky uvidím jak to bude probíhat.Fajn-já už tam budu v 15:45 před školou raději a budu mít bílou bundu a rifle,tak se ke mě hlas,ju?? 😀

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
15. dub 2008

jasně,počkám-snad to tam najdeme 😉

kozinka
16. dub 2008

Ahojky mamušky a skoro mamušky!!
Tak jsem si konečně našla chvilku časíku a chci vám napísánkovat jaký byl porod v Ka-Ráji. Takže pro mě asi nejhorší bylo přenášení... (9 dní) dva dny mi porod vyvolávaly, ale nakonec poslední tableta zabrala... (naštěstí, pak už by byl asi císař..) Porod trval 6,5 hodinky, mám z něj jen ty nejnádhernější zážitky... Rodil mne asitent primáře pan dr. Lipka, je to úžasně charismatický chlap, strašně příjemný a byla jsem opravdu moc ráda, protože měla směnu dr. Rejtová a tu bych u porodu opravdu mít nechtěla!!!!! Ale ta naštěstí zrovna rodila s jinou pacientkou, takže opravdu štěstíčko!!!!!! Jinak sestřičky opravdu skvělé, jak z novorozeneckého tak z porodního oddělení (samozřejmě výjimky se najdou, ale není to nic strašného.. 😵 ) Takže až na paní dr. Rejtovou jsou všichni moc příjemní, hodní a milí. Taková je moje zkušenost!
A porodnici vřele doporučuji!! (ps: i jídlo se dá přežít, když vás návštěvy dobře zásobí 😀 )

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
kozinka
17. dub 2008

miksa: ahojky!! Děkujeme moc!!!! Jako dr. v ordinaci musí být suprová... v to věřím, je totiž hodně pedant a nechce nic zanedbat, o vše se stará a tak, ale jakmile jsem začla mít bolesti, byla docela nevrlá a necitlivá, ale jak jsem na ní jednou vyjela.. tak se sklidnila a dokonce se mi po vyšetření omluvila, pak už se ke mě chovala hezky, no nevím jestli jí člověk musí ukázat, že se taky umí ozvat (a to já nejsem žádná cíťa), ale jak říkám, pak už na mě byla v pohodě...
Přeji ti, až máš taky tak krásný porod a taky tak nádherné vzpomínky na něj jako mám já!! A pokud budeš mít paní dr. Rejtovou, tak ji sprdni.. 😀 a pak se k tobě bude chovat pěkně!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru