Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

januskaababoo
16. led 2007

Holciny co rodily v Karvine Raji...prosim o pravdive prispevky, neprikraslujte, ale ani zbytecne nestrasit, jo? Jaky je tam personal, strava, na co si davat pozor...co byste zmenily, kdybyste tam mohly rodit jeste jednou...je lepsi si priplatit za nadstandart a proc? Kolik se za co plati...tatinek u porodu atd., no uz se nemuzu dockat 😅 😅 😅

toni78
13. kvě 2008

miksa-dík,segra je právě ta larra-nevím proč tohle téma zakládala,myslím že moc holek nenajde 😕

mischelinka
13. kvě 2008

toni78....Gratuluju ke klukovi!! Zatím nám to všem vychází, jak si přejem, to je super! 😀

toni78
14. kvě 2008

mischelin-dík,doufám že už to tak zůstane 😀

mischelinka
14. kvě 2008

toni...Já se taky modlím, ať nám ještě něco nedoroste! 😅 22. jdeme na 3D, poté už to snad bude 100%. už jsem si nakoupila nějaká růžová bodynka 😉

miksa
14. kvě 2008

ahoj holky tak jsme dneska byli na echo tak je všechno v pořádku a výsledky glykemického testu taky vypadají ok tak jsem ráda.

mischelinka u koho máš net? já společnost místní NAŠI vždy jsem byla spokojená je levný a rychlý, ale poslední dobou hodně blbne bud nejede vůbec nebo jede tak pomalu že se to nedá, asi tam zavolám a poptám se.

mischelinka gratuluji k holčičce.

toni78
14. kvě 2008

miksa-můj internetu hodně rozumí a nejlepší je společnost je PODA.

miksa
14. kvě 2008

toni78 já už mám ten net delší dobu a nemohla jsem si ho nikdy vynachválit celou dobu šlapal až ted začínají být nějaké problémy tak jestli se to bude ještě opakovat tak tam zavolám a uvidím co mi řeknou, nebo ted poslední dobou se stalo už více krát že to jelo tak pomalu že to ani nenačetlo nic tak nevím co s tím je. nikdy problémy nebyli jedině jestli nemám ještě něco já s pc, ale to by asi nejelo pořád a né jen někdy.

mischelinka
14. kvě 2008

mikso...taky máme Naši a bez problémů.....ale vím, že teď dělají nějaké zesílení sítě či co, tak možná vám to teď jede nějak nouzově...nevím...my měli pomalý tak měsíc zpátky, ale už je to ok.

miksa
14. kvě 2008

mischelinka no právě že nám vždy net jel bez problému úplně supr, až poslední dobou je to nějaké krizové uvidíme jak to bude dále

toni78
15. kvě 2008

ahoj holky-miksa si dala fotečku 😉 😉 no néééé 😉

miksa
15. kvě 2008

toni78 ahoj chtěla bych si založit i album, ale nějak mi to nejde nevím co s tím ☹

toni78
15. kvě 2008

asi máš velké fotky 😅

ivulinda
16. kvě 2008

TAK CO HOLKY DOBRÝÝÝÝÝÝÝÝ????????, 😀 😀

toni78
18. kvě 2008

Ahoj mamky,co nového? miksa-no vidíš jaká jsi šikovná s fotečkama 😉 já si dala do albíčka,taky nové fotečky 😉

misan
20. kvě 2008

Evi,

taky se připojuju, raději vícelůžkový pokojík, ať máš s kým pokecat a jak říká Pavla, budeš chodit do sprchy a maminky Ti mimčo pohlídají, pokecáte a bude fajn, uvidíš!!! Zítra tam jdu pozdravit sestřičky, tak ti to tam zamluvím 🙂

miksa
22. kvě 2008

kozinka ahoj jak se máš a co Kristýnka? já ted chodím na diskusi regiony rychvald- maminy tak jsem tady na tuhle úplně pozapomněla, co u vás nového?
my se máme dobře už jsme 27 týden hrozně nám to letí. až tak moc to letí že se začínám děsit toho že budu za chvíli rodit nějak mi to pořád ještě nedochází, 😉

torinka
27. kvě 2008

ivulindo,máte moc hezkou Adélku, ja jsem teď hotová do malých holčiček 🙂

ivulinda
27. kvě 2008

ahoj a díky moc 🙂 to potěší!už mi to tady někdo taky řekl ale na jiné diskusi!Tak ještě jednou moc díky.Koukala jsem do tvého albumu a taky máte hezkou holčičku 😀 .Holčičky jsou roztomilé

mischelinka
29. kvě 2008

Ahojky po nějaké době. Tak jsem se ptala své doktorky a malovat ani rekonstruovat se v mém termínu nebude, tak jsem si oddychla. A taky jsem se ptala na rezervaci nadstandartu...a říkala, že se domluvíme. Hurá!!! Tak snad to nějak dobře dopadne. 😵

adridas
2. čer 2008

Ahoj holky zabloudila jsem tady uplne nahodou...a dozvedela jsem se plno rad...taky jsem rozhodnuta rodit v Karvine...jsem v 38tt chci se zeptat zda je tady tady nejaka ktera ma termín okolo 18.6. a jde rodit do Karvine...holky slysela jsem ze kdyz nechodite na zadne predporodni kurzy ze vas pekne servnou je to pravda?

darunka
2. čer 2008

Nevím, co je na tom pravdy, já jsem na předporodní kurzy nechodila a nikdo mě neseřval....naopak se ke mně chovali hezky 😉

miksa
2. čer 2008

adridas toho bych se vůbec nebála, kurzy jsou dobrovolné a záleží jen na tobě jestli na ně chceš nebo nechceš chodit, určitě ti nikdo nemůže nic říct, a neboj mám kamarádky jedna rodila v prosinci druhá v lednu obě v Karviné ani jedna nechodili na kurz a nikdo jim nic neříkal, alespoň to tedy neříkali, ale asi je to tak nebo když jsem jim říkala že chodím do kurzu tak mi obě řekli na co že je to na nic, tak by určitě hned vzpomenuli že dostali zdrbáno že tam nechodili.

jinak já do kurzu chodím a je supr můžu ho jen doporučit i když ty už to asi nestihneš tak příště 😀 😀 😀

ivulinda
2. čer 2008

To je každého věc jestli chodí na kurzy nebo ne

ivulinda
2. čer 2008

takže tě seřvat za nic nemůžou

torinka
2. čer 2008

taky jsem chodila na ty kurzy a můžu je jen doporučit, protože jsem byla prvorodička 🙂

eva.konczynova
2. čer 2008

adridas ahojky, máme úplně stejný termín porodu - 18.6., no to je super 😵 Taky chci jít do Karviné, na předporodním kurzu jsem tam párkrát byla, ale určitě je blbost, žeby si na tom zakládali, podle mně jim to bude jedno 😉 Tak se snad uvidíme v porodnici 😀

kytinka
5. čer 2008

ahojík holky, tak jsem tady zase po dlouhé době nakoukla, už mám trošku více času páč jsem od 4.6. konečně na mateřské 🙂 už mě ta práce zmáhala. No i když teď dohání srazíky s kamarádky na které jsem moc času neměla a za chvíli zase vyrážím 😀

Jsem taky něco slyšela, že porodnice má být zavřená nějak od 4.7. do 11.7. tak nevím, naštěstí my rodíme až koncem července.

Holky chtěla jsem vás poprosit o radu, byly jste si prohlídnout porodnici? Komu jste volaly nebo jak to vůbec funguje? Děkuji

Jinak holky vy co máte termínek už 18.6. můžu vás poprosit o krátké poporodní info jak to v Karviné probíhalo a jaký je personál. Já jsem teď po sobě slyšela dva špatné ohlasy na jednoho doktora, tak mě to trošku odradilo 😅 .

Děkuji a přeji hezký sluníčový den 🙂

toni78
5. čer 2008

Ahojte-takže myslíte že porodnice bude uzavřena už v červenci?Já slyšela o podzimu-to mám termín zase já a to bych šla jinak do Vítkovic!

toni78
5. čer 2008

kytinka-segra v Karviné rodila ted v dubnu už 2 dítě a nemůže si to tam vynachválit,tak nevím. 😉

miksa
5. čer 2008

ahoj holky v červenci bude porodnice zavřená na týden kvůli malování, rekonstrukce bude na podzim, tak mi to řekla doktorka Rejtová

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru