Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

januskaababoo
16. led 2007

Holciny co rodily v Karvine Raji...prosim o pravdive prispevky, neprikraslujte, ale ani zbytecne nestrasit, jo? Jaky je tam personal, strava, na co si davat pozor...co byste zmenily, kdybyste tam mohly rodit jeste jednou...je lepsi si priplatit za nadstandart a proc? Kolik se za co plati...tatinek u porodu atd., no uz se nemuzu dockat 😅 😅 😅

mousa
20. led 2009

Ahoj holky - první mimi jsem rodila v Ostravě Porubě, ale tam je problém, že bývá často plno a nepřijímají, tak zjišťuju i jiné možnosti - Vítkovice ani Fifejdy asi ne - slyšela jsem jen ne moc hezké info, tak se chci zeptat co si o Karvinské porodnici myslíte. Nevíte jestli tam dělají i nějaké prohlídky? Jako exkurze pro těhotné? Díky

misa84
20. led 2009

mousa zhruba od 30tt muzes chodit na predporodni kurz vice na nskpka.cz, menu vpravo a tam ti daji i listecek s cislem na porodni sal, kde si muzes jit kouknout, pokud zrovna nebude porod a taky dostanes nejake pouceni k porodu, i kdyz uz jedno miminko mas, tak nevim, jestli budes potrebovat...jinak na webovkach jsou nejake fotky salu...je celkem dobre zarizeny, bohuzel je jen jeden, treba zrovna kdyz jsem rodila ja, byl obsazen, takze jsem rodila v tzv. telocvicne, vetsi mistnost, kde je vice orodnich kresel, ale jsou oddeleny plentama.

mousa
21. led 2009

misa84 - díky za info 😎

ivulinda
21. led 2009

Ahoj.tak já musím oponovat,ale pro mě dr.Rejtová není dobrý gynekolog-porodník...Za léta praxe by měla vědět jak se co dělá a chybovat by taky si myslím něměla.Já s ní dobré zkušenosti nemám a ani bych už nechtěla se s ní potkat na sále. 😖

barushka
26. led 2009

Ahojky, rodila jsem v Karviné v prosinci a nemůžu si stěžovat, nadstandard byl plný, takže jsem byla na dvoulůžáku, ale v pohodě, sestřičky příjemné, se vším poradily a pomohly. Rodila mě Dr. Kunzová, protože moje Dr. Rejtová zrovna nemohla a velmi příjemná. Taky jsme si nechávali odebrat pupečníkovou krev a naprosto bez problémů. Tuhle porodnici určitě doporučuji.

smoulinka.ciko
5. říj 2009

Ahoj maminy, ja jsem hodně vahala jestli Třinec nebo Karvina... Nakonec jsem rodila v Karvine, protože muj gynekolog mně chtěl tam, že si mně pohlídá z důvodů vysokého krevního tlaku. nakonec byla mala za 2 hodiny od prvních bolesti na světě. Za to vděčím personalu a hlavně panu dr. Lipkovi. Není tam sice špičkove vybaveni na pokojích šestinedělí - ale slyšela jsem že se na tom už pracuje 😀 tak personal je fakt super. Śestřičky jsou ochotne se vším pomoct a poradit 😉 Můžu opravdu jen doporučit

simi.w
10. říj 2009

Ahoj smoulinka, tak to je super za 2 hodiny porodit, já jsem v Karviné taky rodila a úplně souhlasím, personál super. Sestřičky skvělé 🙂 .

janinabibi
21. říj 2009

Ahojky,také i já jsem rodila V karviné -Ráji a musím všem doporučit.Naprosto perfektní jak přístup lékařů,tak přístup sestřiček.Prostě chvála. 😉

ivulinda
6. lis 2009

🙂

miradka
10. pro 2009

ahoj holky, neviete o niektorej mamičke, ktorá v Karvinej rodila dvojčatá? Zaujímalo by ma, ako prebiehal porod a kto rodil. Tiež by ma zaujímalo aké máte skúsenosti s dr Lipkom. Ako gyn. je fakt super, ale neviem aký je pri porode. Díky za info 🙂

katrin111
12. pro 2009

ahoj miradko ja tedka rodila v karvine ale ne dvojcatka ale jedno ditko a cisarem a rodil me lipka je to vyborny mudr.moc prijemny 😵 i na vizitach byl super

miksa
14. pro 2009

Ahoj holky , já jsem rodila v Karviné a byla jsem velice spokojená přístup a péče lékařů a personálu je na velikánskou 1 , můžu porodnici v Karviné jen doporučit .
Švagrová tam teď rodila a taky byla spokojená.

margitkas
15. pro 2009

Ahoj ,také i já jsem rodila V ká-Ráji a musím také pochválit.Perfektní přístup k rodičkám a poté maminkám jak ze strany lékařů,tak ze strany sestřiček jak na novorzencích,tak na odd.šestinedělí.Poradí vám hledně kojení,atd....Samá chvála 🙂 🙂 🙂

margitkas
15. pro 2009

Jo a moje známa tam rodila dvojčátka císařem ,myslím ,že u porodu měla Prim.Dr.Fialu a super.

miradka
17. pro 2009

Jé holky, to ste ma potešili, díky za vaše príspevky 🙂 🙂

miradka
18. pro 2009

Tak dnes mi dr povedal, že mimča pojdu von cisarom a že bude u toho, takže ma potešil a budem si musieť pozisťovať ako to chodí v tej porodnici. Bola som sa totiž mrknúť v Třinci a majú to tam super, ale keď budem rodiť cisarom, tak mi to može byť jedno. Zato by ma zaujímalo ako tam pristupujú k dvojčatám, či by ma tam naučili kojiť obe deti naraz. Kúpila som si kojící polštář a chcela by som to skúsiť.. 🙂

smoulinka.ciko
20. pro 2009

ahoj holky, nevíte jestli už předělali odd. šestineděli? Když jsem tam byla, tak se něco říkalo o rekonstrukci oddělení? Jinač tam jsou super 😀

medan29
14. led 2010

Ahojka, někdo kdo bude rodit v Karviné?

smoulinka.ciko
15. led 2010

Ahoj Medan, kdy maš termín?

medan29
16. led 2010

smoulinka.ciko:ahojka, termín mám 8.5

smoulinka.ciko
8. únor 2010

Ahoj holky, nevíte náhodou něco o te rekonstrukci oodělení šestinedělí? Díky za odpověď

medan29
9. únor 2010

smoulinka.ciko:Já nic nevím, jdu se tam podívat až za 3týdny, ale zkus tam zavolat nebo napsat, určo ti vše řeknou 😀

franciakova
5. bře 2010

AShojte holky Karvinou chválím jsou fakt super,rodila jsem tam první dcerku a ted tam určitě jdu rodit i podruhé 🙂 😉

smoulinka.ciko
20. bře 2010

Ahoj Franciakova a odkud jsi? Ty čekáš mimiska? A kdo tě rodil? Tak hodně štěstí 😉 Ja tam příště taky určitě půjdu 🙂

lucinecka222
22. bře 2010

smoulinka:🙂 bydlím kousek od Karviné kde přesně nebudu zminovattady na diskuzi vuči svojemu soukromí víš:_) nevíš kdo to miuže přečíst ,miminko čekám no mužeš se kouknout do lbíčka tam uvidíš 🙂ja se neptala na jmeno te doktorky ale vím že měla blond vlasy na mikádo v tom roce 2007 🙂a ty plánuješ taky mimi ? 🙂

dupik
14. dub 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jak probíhá porod v Karviné-může být u mě manžel už od první doby porodní, nebo ho ke mě pustí až přímo naporod? Vím, že mají jen jeden box pro rodičku s doprovodem-tam asi můžou být spolu po celou dobu-ale jak to je na velkém sále, kde jsou 3 porodní boxy oddělené plentou??? Koukám,že máte zkušenosti tak prosím poraďte...

hudyna
17. dub 2010

dupik: Manžel nebo přítel s Tebou může určitě být pokud se otevíráš. Alespoň na kurzu to tak říkali. Pokud to vypadá na dlouho, tak ho posílají ještě domů. Ale pokud už tam přijedeš otevřená, tak tam s Tebou může být. V tom hlavním porodním sále je s Tebou celou dobu. Tam jak jsou tři porodní boxy....pokud rodíš sama, tak tam s Tebou může být taky celou dobu. Ale kdyby tam rodilo Vás více, tak ho tam nechají jen na samotný porod a pak ho hned pošlou pryč. Já doufám, že bude volný ten hlavní porodní sál. Přijde mi mnohem útulnější.

dupik
19. dub 2010

To je to....bylo by nám líto, že jsme spolu nebyli po celou dobu porodu-na otevírání, porod i ty dvě hoďky po porodu. V Havířově jsou tři totálně oddělené porodní boxy a je to jistota....tady se musíme spoléhat na to, kolik nás bude rodit...Přesto je pro mě nejdůležitější, aby se mnou byl během otevírání-tam mi může pomoci. Na samotný porod se už bude jen koukat-to je zas krásné a důležité pro něj...a ty dvě hoďky strávit ve třech jako pár minut čerstvá rodina-je nádherné. Fakt by mě naštvalo, kdyby nás rodilo víc a manžela by k nám pustili jen na fázi vypuzovací....je mi jedno, na kterém sále budeme, ale chci a potřebuji mít chlapa u sebe...

hudyna
19. dub 2010

Já uvažuju, že v době porodu asi zavolám do nemocnice a zeptám se, jak to tam vypadá s tím sálem a nadstandartem. Kdyžtak pojedu do Havířova. Právě, četla jsem, že tam jsou tři porodní boxy oddělené, což je paráda. Ale prý se málokdy stane, že by se rodilo v Karviné v tom horším sále. Nebo, že by tam bylo víc rodiček. Pokud tam je jedna, tak je tam celou dobu manžel.

dupik
19. dub 2010

a když se mnou bude náhodou rodit ještě jedna? Tak mi chlapa prý nechají ve velkém sále se mnou...to mi bude jedno-za plentami nikdo jiný nebude....taky si říkám,že aby jsme rodily tři, to by byla fakt náhoda...aby jsme se za plentami navzájem rušily a nenechali nám chlapy u sebe.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru