Porodnice v Karviné-Ráji. Personál a tak všechno 🙂

28marci
3. říj 2011

Ahoj holky,
na konci listopadu očekávám první přírůstek a začínám být ze všeho mírně na rozpacích 😝 Chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s porodnici v Karviné-Ráji? Něco málo jsem už tady pročítala, ale byla to diskuze z roku 2007, takže bych ráda "nasála" nějaké aktuální informace 🙂 Můj gynekolog je přímo primářem v této porodnici, je naprosto v pohodě a v klidu, tak moc v pohodě a v klidu, až mě to znervózňuje 😀
Nemáte některá zkušenosti třeba právě s ním u porodu, tedy jestli je možno se s ním domluvit, aby byl u porodu, i když v té době nebude mít službu? Já jsem zatím nějak nesebrala odvahu se zeptat, protože mi přijde tak vytížený, že se obávám, že mi zase v klidu vysvětlí, že to v pohodě zvládnu i bez něj 😎
Budu ráda za jakoukoli informaci, radu nebo co vás napadne o karvinské porodnici🙂 Díky, hezký den a všem budoucím maminám pevné nervy 😉 Marcela

smoulinka.ciko
12. říj 2011

Ahojky ja tam rodila před dvěmi roky a rodil mně jeho zástupce dr. Lipka se schodou okolností i můj gynekolog 🙂 Jinač si mně tam vzal stím že jdu na vyvolavání a že si mně i odrodí. Ale jinač jse byla celkově spokojená jak s doktory tak sestřičkami... No a v únoru se chystám jít taky tam .-)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru