Porodnice v Ostravě. Jaké máte zážitky?

misuge
3. srp 2007

Nějak se mi pořád po koníku nechtělo pátrat po maminkách , které rodily v Ostravě..... 😉
Proto jsem založila toto téma 🙂
Myslím, že bude užitečné, protože na Koníku nás je z OV dost.
Mohly by jste tady napsat své zážitky z OV porodnic?
Mne to čeká už brzy...a budu rodit CS...v lokální anestezii.....ale ještě fakt nevím, pro jakou porodnici se mám rozhodnout.... 😉
A už mám nejvyšší čas....prosím , vaše zkušenosti by se mi moc hodily....a vím, že nejen mě 😉

Moooooc děkuji 😉

poup
6. čer 2008

Míšo, díky za podporu...snad už se dočkám....určo z toho budu vyvalená a v duchu si budu říkat : "kruci, ono už je to tady, co mám dělat... 😀 " a budu vyvalená, že to přišlo tak rychle, i když na to už pár dní čekám....tak se tu mějte a já dám zase zítra vědět....kdyby ne, tak už se tulinkám s malou 😵 papa

michaela1984
6. čer 2008

ok. doufám že se ozveš nejdřív za 4 dny 😉

lucikpetik
6. čer 2008

ahoj, misi asi to dneska nestihnu, musim do poruby pro fotky, ale pisnu ti sms, jak budeme moct...
liviky ahoj!
poup tak pohodovy porod - jinak ja jsem ze Šenova - což je u Petřvaldu par kroku..

michaela1984
6. čer 2008

ok.luci napiš, jinak ivča je moje bývalá sousedka a říkala že jste měli srazík 😎

simipel
6. čer 2008

Míši, tak to máte domeček v krásném prostředí. Tak to se Sofinka na baráčku krásně vyřádí.

Jinak Luci, kolikrát jsem si říkala, když projíždím Šenovem na Datyně, že bych se za tebou stavila (si říkala, že bydlíš někde jak jsou hasiči, ale nemám na tebe kontakt) 😒 ,tak když se budeš nudit, tak se klidně zastavím s malou ( no malou zítra slavíme 2.narozeniny 😀 )

michaela1984
7. čer 2008

Počítám že dneska už se rodí a nebo je už po 😀 Simipel tak to přeji Elence vše nejlepší a krásnou oslavu.
Jinak dnes mi asi prasknou prsa jak je mám nalité potřebovala bych dvě Sofinky 😅

simipel
7. čer 2008

Taky doufám, že poup už to má za sebou. By se její beruška narodila tak jak ta moje. 🙂

Tobě Míši nezávidím. ☹ Tak zalez do stínu a ani nevykukuj na sluníčko a raději si mlíčko odstříkej, ať nechytneš zánět.

Tak se mějte valím dělat přípravu na tu oslavu, nějak nestíhám. 😀

michaela1984
7. čer 2008

Simipel já je mám každé ráno takhle nalité protože Sofi v noci spí jak dudek a nechce se mi ji budit, zatím pořád spí většinou kolem te deváté pije ale dnes si dává načas...

simipel
8. čer 2008

Dobré ráno, tak jak to vypadá, tak poup to už má asi za sebou. Nikde ji tady nevidím. 😉 Takže bychom už gratulovali. 🙂

Jinak oslava Elenky byla perfektní. Jen to počasí nic moc. Je to hrozné jak ten čas letí. už ji táhne na 3. 😀 Tak že bychom se pustili s manželem do chlapečka. 😉 Ale ne, na to je ještě čas. 😀

michaela1984
8. čer 2008

Taky si myslím že už je po.... No u nás už se mluvilo o druhém ještě než se Sofi narodila.... Něco jako že do roka bude další tak uvidíme 😉

lucikpetik
9. čer 2008

misi tak nam mlicko chybi, tak nechces pujcit domcu? 😀
jinak vidis jsi mohla jit na srazik s nama....
zkusim nejak tento tyden tu zmrzku...ale mame tento tyden nabito, ale zase zmrzka....napisu ti..
misi ty bys do roka chtela druhe? to fakt? 😀
simipel klidne se stav cislo ti poslu do IP

simipel
9. čer 2008

ahojky, taky tě Míši obdivuji, já druhé tak rychle asi ne. Já ted hlídala roční holčičku spolu s Elen a celkem mazec. Né že bych nestíhala, ale poznala jsem, že jsem tu moji tak nějak začala odstavovat na druhou kolej. Je už přece jenom větší a nepotřebuje takovou pozornost. Takže když už bude druhé, tak až v době, kdy malá bude chodit do školky, takže možná začneme pracovat na druhém příští rok. se ještě uvidí.

Jinak Luci, určitě se zastavím. Jak vidím,t ak tenhle týden asi ne, když máš tak nabitu, tak co se domluvit na příští 😉 Přizpůsobím se ti, pač ty si asi hodně akční, pořád někde v luftě, co?

michaela1984
9. čer 2008

No Luci záleží na tobě, stačí mi napsat protože taky vůbec nejsme doma ale když napíšeš čas si najdem 😎 No tak nejpozději do dvou let bych to druhé chtěla....pak ještě třetí.... ale to už je přání partnera ne moje ale uvidíme....sice nevím kolik těch dětí chce mít, má už totiž tři 😝

simipel
9. čer 2008

JO míši, kdo by tolik dětí nechtěl, ale kde na to vzít peníze. Přece jenom ty děti trochu více stojí. Dovedu si představit 2ale více, to je pro mě sci.-fiction. 😀

michaela1984
9. čer 2008

To máš pravdu takhle jsme nad tím neuvažovala... já si zas říkám že ty další porody by nemusely být tak strašné a dokud nebudu mít dole ještě 4 kila tak do dalšího taky nejdu a to bude u mě problém - sním na co přijdu 😀

simipel
9. čer 2008

nesmutni, já mám dva roky po porodu a teprve ted jsem se dostla na svou výchozí váhu před otěhotněním. a to se ted musím pěkně držet, abych nepřibrala, pač mě stačí jak se říkat projít kolem vodovodu a tloustnu i z vody. Ale říkám si, jinak se holkám chudne ve 20 a jinak třicátnicím. 😀 Ale v jednom mám jasno, šla bych znovu rodit na Fifejdy, pač tam jsem byla s porodním nadmíru spokojená. I když někdo Fifejdy nemůže ani cítit.

michaela1984
10. čer 2008

tak mě to je jedno já bych porodila i doma kdyby to šlo, měla bych začít cvičit ale jsem maximální lenoch... jím samé sladkosti a ten můj mě v tom jenom podporuje protože mi je pořád kupuje zmrzliny a čokoládky ....za chvilku nám napíše poup jaké to bylo 😕

ia.
10. čer 2008

ahoj holky, chodí tady některá z vás, které navštěvujeme předporodní kurz ve Vítkovicích u sestřičky Šárky?

liviky
11. čer 2008

čau holky,
tak Miši už jsme doma a rády tě v tom mlsání podpoříme,můžem zajít na zmrzku! 😀

lucikpetik
11. čer 2008

simipel stav se, pristi tyden je to uz lepsi, a mas pravdu, jsme porad nekde v lufte, ale doktori, rehabky, cviceni, vis....
a tento tyden zaciname chodit na vanicky...pristi tyden nemame tolik litani po doktorech, tak by to slo i ta zmrzka misi...

simipel
11. čer 2008

Ia. tady je jaksi převaha už maminek, takže asi moc neporadíme. 😉

Luci, tak já se klidně příští týden stavím, napiš mi pak do IP, jak se tak nějak k tobě k baráku dostanu a kde by se dalo zaparkovat autem, pač určitě přifičím naší skořápkou. a který den ti nejlépe vyhovuje. 😀 A co ti mám donést pro malého,nic mě totiž nějak nenapadá. ☹

janeyzelvicka
11. čer 2008

ia.: Já chodím taky do Vítkovic, ale k sestřičce Barči 😉

michaela1984
11. čer 2008

ok... tak se doluvíme, my jsme byli u babi v Petřvaldě a měly jsme se královsky teda aspon já, jsem malou skoro neviděla... jsem to dneska řekla svému drahému který si užívá někde na korsice a ten mi dělil že jsem krkavčí matka 😕 no nevím tak jsem si odpočinula a jsem hned krkavec a co ty Ivi jak bylo na výletě? Samo že zajdem napiš a jsem tvá 😉

liviky
12. čer 2008

čau Miši,tak si ted uvedomuju,že mi se dobře míjíme,já jsem n netu hned ráno a když ty vstaneš už tu nejsem a večer,když jsi tu,tak já jsem už mrtvá nebo mě tu má drahá polovička nepustí?!! 😀
na výleetě bylo báječně,taky se o holky vesměs staralo celé příbuzenstvo,jen to kojení nikdo nepřebral 😅 ,já si tam jakžtakž odpočinula,utratila prachy(2xboty malé,2xboty mě,......)a zašla jsem si i k ke kadeřníkovi,takže jsem úplná krasavice 😀 a kruhy už nemám až pod prdel ale jen lehce pod očima,....ale víc až na video pokecáme ne?nebo jak chceš!
zatím čus,mám volné ruce tak toho jdu řádně využít 🙂

michaela1984
12. čer 2008

no takže jsi taky krkavec výborně aspon nejsem sama...já jdu ke kadeřnici v pátek a ráno jdu se Sofielkou na odběry jsem zvědavá jak krtek jestli to psychicky vydržím, já jedu dnes utrácet do shopingu pěkně s mamkou at nemusím všude lítat s kočárem, snad tam bude taky něco na břichatou Míšu 😝 Hele ty krásko tak já můžu bud o víkendu nebo příští týden tak se snad nějak dohodnem. Jo a dneska jsem vyjímečně vstala brzy 😀

liviky
12. čer 2008

teda,to koukám,fakt jsi vstala brzo 😀
no poptám se H.až přijde z práce co o víkendu a jestli nebude vědět nebo bude v práci,tak by jsme se mohly scuknout o víkendu......no jdu uklidnit toho malého uřvánka,dnes je ňáká uplakaná...jo a sobě jdu uvařit fenyklový čaj,...brrrrrrrr 😝

michaela1984
12. čer 2008

jen si dej taky bych si měla dát včera i dneska se kroutí jak had asi ji trápí bříško, však si slyšela....

simipel
12. čer 2008

Tak jak koukám, tak poup se už určitě těší z miminka. Vůbec se tady neobjevuje. Jsem napnutá k prasknutí, jak ji to vše probíhalo. Doufám, že měla rychlý a ne příliš bolestný porod. 🙂

liviky
12. čer 2008

jo jo Miši,ale kdyby jsi slyšela Lili jak dokáže řvát,no hrůza.......já te´d dožehlila a jsem mrtvá ☹
Jo krasavice moje,můžem dát scuka v sobotu,H. je prý celý den v práci co ty na to?

michaela1984
13. čer 2008

tak ted jsem se dozvěděla že v sobotu jdu grilovat 😎 😀 zase se neunesu 😀 takže v neděli?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru