Porodnice v Ostravě. Jaké máte zážitky?

misuge
3. srp 2007

Nějak se mi pořád po koníku nechtělo pátrat po maminkách , které rodily v Ostravě..... 😉
Proto jsem založila toto téma 🙂
Myslím, že bude užitečné, protože na Koníku nás je z OV dost.
Mohly by jste tady napsat své zážitky z OV porodnic?
Mne to čeká už brzy...a budu rodit CS...v lokální anestezii.....ale ještě fakt nevím, pro jakou porodnici se mám rozhodnout.... 😉
A už mám nejvyšší čas....prosím , vaše zkušenosti by se mi moc hodily....a vím, že nejen mě 😉

Moooooc děkuji 😉

michaela1984
4. kvě 2008

ten můj mě ted dokonale naštval asi se stěhuju 😀

michaela1984
4. kvě 2008

jako jsem přijela po víkendu, jsem byla u mamky, a on si jde na ryby blbec jako jsem fakt vytočená 😠 🙄 😖 😢

poup
4. kvě 2008

Míšo, to znám - mám taky nadšeného rybáře...my jsme teď ještě takové citlivky citlivé.....taky furt bulím, že mě nemá dost rád a tak...asi ty hormony s náma lomcujou no....jinak s tou hrází...známé masírovali s olejem a v poho, ještě je PA pochválila....ale zatím je mi to nepříjemné, bolí to, tak jsem si řekla, že jestli se to po týdnu nezlepší, tak to prdím...Míšo a nebuď na toho svého naštvaná....mají s náma svatou trpělivost...někdy se tomu mému divím, že ty moje výlevy tak dobře snáší... 🙂 ....

michaela1984
4. kvě 2008

jo jenomže on je pořád mimo, stavíme dům, ryby, kamarádi, blbosti už mě to šte, mi řekl at jdu s ním no už se vidím jak se tam dvě hodiny plahočím někde v blátě prší a je zima...

poup
4. kvě 2008

No jasně....my zase předělávali před 2-3 rokama starší domeček....taky furt nebyl doma, do toho zábava a tak....taky mě to štvalo a to jsem nebyla těhule....ale zase si vždycky, když mě přepadne vztahový splín říkám: nebije mě, nepije, vydělává, stará se o mě....máme domeček....ono bude líp...

michaela1984
4. kvě 2008

asi ho začnu bít 😀 a začnu chlastat

poup
4. kvě 2008

😀 dobrý nápad.....myslíš, že by pomohl?....

michaela1984
4. kvě 2008

no nevím zkusit to můžu začnu to aplikovat hned jak se vrátí mu zmaluju zadek že si týden nesedne pak dám vědět 😀

poup
4. kvě 2008

myslím, že by byl teda dost v šoku....akorát si nějak nedovedu představit, jak si ho s tím břichem přehazuješ přes koleno, stahuješ mu kalhoty a dáváš na zadek..... 😀

poup
4. kvě 2008

ale jen tvrdě do nich.... 😉

michaela1984
4. kvě 2008

no jo, zas mě to přejde já jsem vždycky hned vzteklá a pak mi to je líto 😒 no jo no a ted ještě ty moje náladičky se nedivím že šel na ryby

poup
4. kvě 2008

znám to....těhu náladičky... 😒 Taky jsem vztekloun a pak se omlouvám...Aspoň přijde domů v pohodě....hodil si relax a bude mu fajn. Tak to skousni a užijte si pěkný večer....vždyť za chvíli čekáte prďolíka 🙂

michaela1984
4. kvě 2008

jo máš pravdu, musím vydržet měj se jdu do vany dát si taky relax

lucikpetik
5. kvě 2008

holky ja vas nechci strasit, ale ty naladicky jsou po porodu jeste horsi, ja taky rvala, ze me nema rad, kam si jako v klidu jde, kdyz ja tu musim sedet apod... 😀 a pritom je hodny, stara se, a pak je mi to lito, ze rvu...ale co se da delat, musi to pochopit, jednou to treba prejde, jak budou mit deticky treba 18 😀

poup
6. kvě 2008

Tak Míša se celý včerejšek neozvala....tuším, tuším, že už to má holka za sebou.... 🙂

lucikpetik
6. kvě 2008

ja si s ni vcera psala.... ☹ tak jeste asi ne, ale dneska se jeste neukazala, bud spinka, nebo...

michaela1984
6. kvě 2008

jo holky tak nic, luci jsem vstala až o pul šesté mám závažné podezření na spavou nemoc.... začla jsem zas krvácet z toho jeho zásahu, poup abys rozuměla byla jsem v poradně a tam mi ten sadista prováděl vyšetření a jako že mi to pomůže, marně uvažuju k čemu 😝

lucikpetik
7. kvě 2008

ty tak to ti delal asi toho hemiltna nebo jak se tomu rika, nejaky hmat na urychleni...holky u nas v dubnovkach do druheho dne porodily, ta jedna do tydne, tak uz to snad bude brzo za tebou...termin se ti blizi....

michaela1984
7. kvě 2008

jo? tak na mě ty chvaty neplatí 😖

lucikpetik
7. kvě 2008

co ty vis..kdy to prijde

michaela1984
7. kvě 2008

pálí mě žáha nebo jak se tomu říká 😠

parybka
7. kvě 2008

holky, užívejte si svých chlapů, dokud je čas.. my ted na sebe máme tak málo časo, je mi to moc líto, ale většinu zabere prďola. Takže se tulte, mazlete, koukejte si do očí 😅 pak na to fakt nebude čas
jo a ty výkyvy nálad.. to je normální a jak píše lucik, bude hůř 😀

lucikpetik
8. kvě 2008

parybka ahoj, dlouho jsi tu nebyla...
no to mas pravdu, ja mam dojem, ze na nic neni cas...a ty nalady radeji nekomentuju 😅

michaela1984
8. kvě 2008

za to já mám času že nevím co s ním...

poup
8. kvě 2008

ahojky....Míšo, to je naprd, že ještě furt nic...jsem zvědavá, jak dlouho se budu trápit já... 😒 ...už teď mě to neba, jak nic nesvedu nebo nemůžu....trpím hrozně na záda, takže vždycky něco dělám chvíli a jdu si lehnout nebo k netu...o tom Hamiltonu jsemt taky slyšela...prý to celkem bolí...a je to asi vůbec dost nepříjemné....

michaela1984
8. kvě 2008

bolí no... já dneska vytírala a byloto docela úsměvné 😎 trvalo mi to třikrát déle a dělala jsem to na etapy, ted jsem zbouchala celou čoko a dala jsem si odpolední siestu 😀 jinak 3 noci po sobě hruza tak spím přes den, miláček je opět na rybách 😒 😝

poup
8. kvě 2008

hele, ten tvůj je přímo rybí úchyl 🙂 .....s tím pohybem a tak to znám a vím, že bude hůř....já teď žehlím plíny a oblečky a tak a vyžehlím 5plín a jsem K.O. se zádama, takže si jdu sednout nebo tak...jo a k masáži hráze...po 4-5dnech to přestalo bolet, takže masírujeme dále 😉 , doufám, že to něco pomůže

poup
8. kvě 2008

prosím tě, bereš si do porodky svojí košili nebo to kašleš....prý tam mají nemocniční kdykoliv k dispozici....já asi budu pořád v těch jejích...jsem magor na čisté prádlo a tak, takže to vidím, že si tam budu tu košili měnit min. denně 😅 ...jo a kojící prdy máš jednu nebo více?....mám jen jednu a uvažuju, že ještě dokoupím...

fish
9. kvě 2008

Ahoj holky,já jsem měla koupené do porodky 3 košile a nevytáhla jsem ani jednu.Pořád jsem chodila v těch jejich.A můžete si je vyměňovat i několikrát za den.Podprdy jsem měla dvě,ale využila jsem jen jednu.Po 72hod jsme šli domů a ten den se mi nalily prsa a začalo téct mlíko,tak doma jsem využila a využívám i ostatní podprsenky.Radši bych si ale asi vzala do porodky dvě.pro případ.... 🙂
michaelo,už bys to chtěla mít za sebou,co?Pořád nakukuju,jestli už nemáš mimčo...Držím palce a hlavně:ať už to příjde!!! 😵

michaela1984
9. kvě 2008

ahojky, děvčata mám debilní dotaz od včera ze mě teče voda no teče spíš párkrát kápne, dneska narůžovělá, ale jako malinko takže to asi nebude plodová voda ale co potom že? asi zavolám do porodnice ze mě budou mít radost..... do porodnice mám zbalené dvě košile, člověk nikdy neví ale taky budu raději používat ty jejich a kojící podprdy mám taky dvě, každý jak uzná za vhodné v papíru co jsme dostaly v tom kurzu byly dvě tak plním příkazy 😀 no jdu tam volat tak držte palce at nejsem za vola 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru