Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

sisstin
20. črc 2007

stranpa: já na něj četla hrozný reference i na rodině 😉

stranpa
20. črc 2007

Siss:..fakt je to děs,co jsem slyšela,ani to raději sem nebudu ventilovat,abych někoho vůbec neodradila rodit 😀

sisstin
20. črc 2007

stranpa: no při mým "štěstí", ho určitě chytnu 😠

sisstin
20. črc 2007

stranpa: kdyžtak mi něco můžeš písnout do IP..mě to zajímá 😉

smudlina
21. črc 2007

stranpo: taky mě to písni na IP, abych se psychicky obrnila 😎
Mě rodila taky MUDr. FIlipová a je to anděl!!! souhlas!

stranpa
21. črc 2007

Jejda holky,neděste se..na pokoji jsem ležela s holčinou,která na nej nedala dopustit,ležela dlouho na rizikovce,pak chodila k nemu do rozik.poradny a spokojená..takže si spíš myslím,že je velice náladový,cholerik,výbušný,ale jako lékař snad špatný nebude.Já to štěstí na nej nemela,a upřímně docela jsem se děsila,když jsem jela výtahem nahoru..na příjem..kdo me tam bude čekat.Kokrdová je skvělá,teda mě aspon tak přišla,starostlivá,pečlivá.Mudr Brych byl báječnej při UZ-ve 30tt,takže docela jsem si na něj dělala zálusk u porodu 😎 dále je tam nový Mudr,je to němec,jmenuje se Germund Henzel,nebo tak nejak..taky není špatnej,býval při vizitě,chodila s ním i Mudr.Novotná,mladinká paní doktorka,která zatím jen přihlížela,sem tam položila otázku..Měla jsem štestí i na primařskou vizitu,ale ta se bohužel konala bez primáře,který byl moment.na dovolené,takže ho zastupoval Navrátil,no jo dědek 😀 ale taky přežitelné..Od vizity se odbíhalo rodit,rodilo by se i na chodbě /asi kdyby tam tak netáhlo 😀 / ale i přesto,že nápor rodiček byl obrovský,péča byla skvělá..A to jsem do pardubic jít nechtěla,v nemocn.pracuji,takže to znám i z druhé stránky..ale jsem ráda,že jsem rodila právě zde a jsem ráda,že to mám za sebou.14 dní po porodu a už jezdím na kole 😀 po prvním porodu jsem si půl roku nesedla ani na židli 😢

sisstin
21. črc 2007

stranpa: díky za popis 😀 no karotka s Mindžákem taky nemá tak strašné zkušenosti, ale ona je taková flexibilní..ji asi nerozhází nic 😅

jajcka
21. črc 2007

Ahoj holky, nevíte jestli je někde v Pardubicích cvičení pro těhotné??? Díky. 😅

sisstin
21. črc 2007

jajcka: je 😉 jukni na stránky porodnice 😉

karotky
autor
21. črc 2007

Siss.... 😀 😀 😀
Mindžák mě pouze vyšetřoval na příjmu,když jsem šla na oddělení pro rizikově těhotné.Kdyby mě rodil,asi bych mluvila jinak. 😅 Fakt nevím.
Asi jsem zažila horší blbce,ale Perěín(někdo tu na něj nadával)je super.Škoda,že už s porody zkončil. 😖

janav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
akisek
27. črc 2007

Ahoj,hlásím se k těhotným - posílají mě do rizikové poradny a dívala jsem se, že Kokrdová tam má nějak málo hodin. Opravdu je Mindžák tak strašný doktor? Někdo ho chválí,někdo na něj nadává-poraďte mi.Dík!

ilonap
27. črc 2007

Ahoj akisku, moooc gratuluju k těhu 😉 . U mě to rozhodně vyhrála Kokrdová 🙂

andik1
3. srp 2007

Holky, zdravim. Ctu vase prispevky a mam aspon trosku predstavu. Chtela bych se zeptat. Mam do dvou tydnu termin. Miminko je dolu zadeckem a jeste nakrivo, takze to vypada na cisare. Ale nemam vubec zkusenost s doktory v porodnici, chodim totiz do G-medu. Slysela jsem, ze cisare delaji jen pod narkozou, coz se mi nezda... Nemate nekdo zkusenost, jestli delaji epidural pri cisari? A jestli u toho muze byt partner? A taky jestli voli cisare v takovemto pripade, nebo se i pokouseji o normalni porod? (cehoz bych se rada vyvarovala - bylo by to pro mimco jen traumaticke..) Diky moc za reakci. 🙂

prcka
4. srp 2007

andik1: ahojky všem ahojky tobě......tak já ti napíši mojí zkušenost byla jsem na csaře a dají ti určitě vybrat zda chceš uspat epidurálně či celkově...samozřejmě ti doporučej epidurálku kvůli miminku,ale já byla celkově a vybrala bych si to znova já ty epidurálce nevěřím....a partnera tam určitě nepustí aš k mimču.... 😉

janav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mzusilkova.l
8. srp 2007

Dobrý den
mam úplně čerstvou zkušenost s porodnicí v Pardubicích a velmi špatnou.
Včera se tam se segře narodila mrtva hočička vinou lekařu taže si myslím že není co dodat.Ted leží v Hradci a bojuje sama o živt.

andrea1203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moncicik
8. srp 2007

mzusilkova.l:omlouvam se ale můžu se zeptat co se tam stalo? ví se jak to probíhalo ? Je mi tvý segry líto ....

luucia
8. srp 2007

mzusilkova - to je teda hroznýýýý!! 😢 😢 co se stalo?? něco zanedbali?? Já do Pardubek stejně nechtěla jít rodit!

janav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andrea1203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janav
8. srp 2007

andrea: no tak to je síla! Jak on si může dovolit nebýt u porodu??? Ach jo, to je chlap, myslí si, že je mistr světa a přitom jsou na něj akorát stížnosti!

moncicik
8. srp 2007

Holky na Pce je dost stížností ale mysela jsem si že je to vše jen kvůli tomu že je tam moc císařů ale tohle je moc...proto prosím ty co o těchto případech vědí ať to napíšou ať holky víme na co davat pozor.Nebo na kterého lékaře si dát pozor, vždyť v dnešní době jde odmítnout lékaře a říct že chcete jiného , pokud mají službu dva ale většinou mají (přes noc) přes den jich je samozřejmně více.
Vím že se to bohužel stát může ale ne pokud je to vina lékaře!

karotky
autor
8. srp 2007

Andreo..........to se ten Midžák tak dlouho sprchoval? 😀 To je teda síla.
Je fakt,že když jsem rodila,tak se spoléhali na to,že tam mám manžela a chodila se na mě dívat jen PA.Doktor měl větší pohodičku,ale byl v pohotovosti kdyby něco. 😉

andrea1203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
8. srp 2007

holky..nechte toho... 😖 už si vás nečtu radši 😅 😅

karotky
autor
8. srp 2007

Hm.Tak to bych Mindžáka u porodu mít nechtěla. 🙄
Je asi fakt,že kromě porodů to s ním asi někdy jde.Ale kdyby mě takhle odrodil..........určo bych další dítko nechtěla. 😅

sisstin
8. srp 2007

já jsem zas slyšela samý dobrý zprávy od ženských od mámy z práce..je tam dost čerstvých mamin a žádná si na PCE nestěžovala..tak nevím teda.. 😕 je pravda, že každej se tady spíš pochlubí s něčím horším než lepším 😉

sisstin
8. srp 2007

ale jak jsem byla s tou holčinou, co je PA..a dělala v PCE..tak prej taky strašný..ale ona to brala z pracovního hlediska zase 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru