Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

sisstin
28. srp 2007

holky..já nevím..Mindžák je asi fakt hroznej..ale že by někoho přivazoval..to je porušení lidských práve ne? To se mi zas nějak nezdá 😔 😕

snowy
29. srp 2007

Holčiny, omlouvám se, že vám sem do toho vstupuju, ale máte některá s dr. Mindžákem opravdu sama tak hroznou zkušenost? Zdá se mi, že všechno to je ve stylu "jedna paní povídala"... Nechci se vás dotknout a pokud některá tak špatnou zkušenost opravdu máte, je mi to líto, nicméně já u dr. Mindžáka rodila taky a nedám na něj dopustit. To spíš jednu porodní asistentku bych poslala někam, ale co se doktora týče, byl slušný, milý, velmi přátelský... Dokonce jsem za ním šla ještě jednou asi 10 dní po porodu s nějakými problémy, sestřička na příjmu mi ho vytáhla ze sálu, což jsem ani moc nechtěla, ale byl opět moc milý, vzal mě k sobě nahoru na oddělení, prohlídnul mě, vše bylo OK, což mi bylo poněkud trapné, ale vůbec se nezlobil, tak jsme se rozloučili a prostě vše v pohodě.
Víte, než jsem šla rodit, věděla jsem, kdo má kdy službu a díky všem těmhle "prý" jsem v sobě měla zafixováno, že jen ne k Mindžákovi. Nakonec nemůžu říct, že bych měla smůlu, že tam byl. Byl super. Máme krásnou zdravou holčičku, které se moc nechtělo ven a já dr. Minžákovi děkuju, že jí pomohl na svět... :o)

luucia
29. srp 2007

Holky, mě se to taky zas tak nezdá! Neříkám, každej někdy nemá svůj den, ale kdyby to s ním bylo tak strašný, tak už se to snad nějak řeší a nepracuje tam!! 😉

andrea1203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
29. srp 2007

jo..ty nohy se tam přivazují normálně..já si hned představila nějaký jiný svázaní 😅 😅

snowy: a nejsi mladá a pěkná...asi jo..páč pan doktor si na to potrpí..ale též už jsem slyšela na něj i kladné reference..tak ono asi záleží, jak je kdo na jakej přístup citlivej 😉

andrea1203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
29. srp 2007

andrea: právě, někdo řekne, že jí přivázaly..a ty si hned představíš nevím co..takhle vznikají fámy 😅 já už jsem docela na negativní reakci vůči Pardubicím imunní 😅

smudlina
29. srp 2007

holky, mě to teda vyděsilo, fakt jsem den chodila a přemýšlela, že radši neotěhotním.... 😒 uf jsem ráda, že je tu na něj i kladná reference....už to radši budu vše brát s nadsázkou...

Nedávno mi kamarádka pomlouvala gynekologa, zdejší kapacitu, že ji sjel za kdeco (dle mého spíš prohřešky proti zdravému těhu) a já si na něj nemůžu stěžovat, jen má někdy "nemluvný den", jindy je zas samej vtip! A tak si asi někdo může nějakou tu neochotu a absenci vtipného nadstandartu vykládat jako "nemožnej doktor". Vše je relativní.

Faktem je, že každý radši plácne v anonymitě internetu něco negativního a ještě si přikrášlí, žejo. Já mám s Pardubicemi veskrze kladnou zkušenost...

karotky: ty opěrky jsem měla taky jen na porod a děsně mi to ulehčilo, neb ležmo na levém boku to nebylo nic moc a hlavně při tlačení už mě křížové bolesti opustili 😀
Každopádně dík za uklidnění, na emimi už radši nepůjdu....

sisstin
29. srp 2007

smudlina: ale stejně, jestli tam přijedu a bude tam Mindžák..tak se poseru 😅 😅 😅 😅 😅

smudlina
29. srp 2007

siss: hi hi...to mě taky zatrne až v palci u nohy!!! 😝

MMCH -mrkla jsem tam ještě jednou, psal to anonym a ještě jen, že to ví od někoho zprostředkovaně.... Smudlino neblbni a neblázni!!!! příště líp čti a úsudek do hrsti...Fuj!

sisstin
29. srp 2007

smudlina: no mně přijde, že tady i někdo záměrně poškozuje..ty nicky registrované dnes s jedním příspěvkem 😉

smudlina
29. srp 2007

siss: co si ještě pamatuju z rodiny.cz, tak když jsem rodila poprvé v roce 05, tak tam děsně, ale děsně pomlouvali dr. Novotnou, no hrůza, já se toho jména děsila, pak to ale polevilo a dneska jako když se zem slehne, prostě normální a dokonce dobrá doktorka.... Tak fakt nevím, co si mám myslet....a kde hledat pravdu.
Asi to člověk musí nechat koňovi a osudu a doufat, že nenarazí na špatnej den některýho z personálu...

sisstin
29. srp 2007

smudli: jo..o Novotný jsem to taky četla..celou tu diskuzi na rodině 😉 ono je to asi fakt tím, že tam třeba někdo jde s nereálnými představami..co nejsou splnitelné...nebo tak něco..a má pifku na toho doktora kvůli tomu..tak je pak jednoduché ho pomluvit na netu že 😉

jaul
29. srp 2007

siss: No to se tam klidne po..r, hlavne, kdyz to pujde hladce 😀 😀

bugaboo.cameleon
29. srp 2007

sisstin : nejsem nijak osobně zaujatá vůči doktorům, sama jsem zdravotník, ani jsem k porodu nešla s nereálnými představami, ale dr. Novotná mně rodila v r.2003 a větší aroganci, laxnost a nelidský přístup jsem u doktorů zatím ještě nezažila ..... nechala mě trpět 18 hodin s nepostupujícím porodem, nekomunikovala, byla chladná, otrávená a neměla evidentně zájem něco o víkendu řešit ....... když už konečně po mnoha a mnoha hodinách milostivě zavolala staršího zkušenějšího kolegu o radu, tak mi na poslední chvíli udělali císaře ..... díky ní jsem 3 roky nechtěla slyšet o druhém těhotenství .... jinak s nikým z doktorů problém nemám a jsem šťastná, že nyní chodím do poradny k dr. Farragovi a nabídl mi, že mě i odrodí ...

sisstin
29. srp 2007

bugaboo.cameleon: no..já ji neznám 😉 ale jak vidíš, tak je na ní i pozitivní názor..to máš na každého doktora, prostě někomu vyhovuje..někomu ne 😉 ale ten špatný názor sem každý napíše..ten dobrý už ne 😉 a pak my, co budeme rodit v Pce, tak máme pocit, že jsou tam nejhorší doktoři na světě 😉 ..jinak Farrag je určitě skvělej 😉

bugaboo.cameleon
30. srp 2007

já pardubické dr. kromě Novotné a Farraga neznám, rodila jsem v HK, v té době tam právě dělala i Novotná, po nějaké době byla odejitá 😉 a šla do P-ic. Jinak v HK je teď hodně mladších porodníků a jsou fajn, mimo ty jsou super např. Kokrda, Hodík ( i když ten je trochu švihlej 😀 ), Špaček a mnozí další, ale já teď půjdu kvůli Farragovi rodit do Pardubic 🙂

sisstin
30. srp 2007

bugaboo: k Farragovi chceme všechny 😀 😅 😅 😅 😅

bugaboo.cameleon
30. srp 2007

já bych měla mít tentokrát už plánovanýho císaře, tak mi ho slíbil udělat 😎 😉 🙂

sisstin
30. srp 2007

bugaboo: no já holt musím spolíhat, že chytnu někoho normálního 😕

bugaboo.cameleon
30. srp 2007

tak ať to vyjde 🙂

sisstin
30. srp 2007

bugaboo: mě tak nakazily tím Mindžákem, že už z něj mám noční můry 😅 😅 😅 😅

bugaboo.cameleon
30. srp 2007

sissti : holt všude je někdo příjemný a někdo ne, ale horší když těch nepříjemných převažuje .... 🙄 , já počítám s tím, že pokud mě Farrag odrodí,tak na šestinedělí stejně budu mít Mindžáka nebo Novotnou .... ale to už tam musím přežít 😅 , pro mě je noční můra porod jako takový, už bych nechtěla zažít to co poprvé ... 😢

sisstin
30. srp 2007

bugaboo: já se taky moooooc bojím...a ten plánovaný CR ti docela závidím 😀 ale pšt..páč holkám se to nelíbí, když to napíšu 🤐 😅 😅 😅

bugaboo.cameleon
30. srp 2007

no já si vytrpěla poprvé až až, tak si ho, myslím, zasloužím 😀 😀 😀

zdenucha
30. srp 2007

Siss ty ty ty ty 😲 😀 😀 😀

sisstin
30. srp 2007

zdenucha: no ty máš co říkat vole 😝 😅 😅 😅 😅 😅

zdenucha
30. srp 2007

siss a ještě k tomu mluvíš sprostě jooooooooooooo 😀 😀 😉

sisstin
30. srp 2007

zdenucha: stydim stydim 😅 co ty kurzy? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zdenucha
30. srp 2007

siss zítra volám a hned podávám hlášení prosímmmmmmmmmmm 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru