Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

pinkaska
19. pro 2007

Poraďte,
mám rodit až v březnu, ale stále Pce zvažuji, máte super zkušenosti s nějakým porodníkem a co novorozeneckými lékaři jsou tam dobří v péči o miminko, poraďte. Děkuji 😉

sisstin
19. pro 2007

pinkaska: já byla s Brychem spokojená..a ještě Farag je zlatíčko 😉 na novorozeneckým moc hodná paní doktorka 😉 🙂 a sestřičky taky 😉 na šestinedělí to samý..já si nestěžuju..až na tu epi 😝

sarax:já nevim..kdybych rodila znova..hahahaha..tak zas budu škemrat o epi..ale šlo to vydržet i bez ní 😉 ale já měla lehkej porod 😉

sarax
19. pro 2007

AHOJ holky, právě jdu od doktora Peršína, jsem 33+O a mimčo má 2460 g, to jsem zvědavá, jak ho budu za 7 neděl tlačit 🙂

karotky
autor
19. pro 2007

Sarax............on Ti Peršín naznačil něco v tom smyslu,že to půjde hůř? 😀

sarax
19. pro 2007

Karotky: To neee 🙂 , jen, že je trochu větší a musí se hlídat, že prý to dost slušně vypadá na to, že bude mít pět kilo 🙂 , navíc je v příčce 🙂 , trdlo jedno 🙂

karotky
autor
20. pro 2007

Víš...........on pan doktor trochu straší.Mě strašil tím,že to vypadá na 3800g a že to půjde na císař a nakonec to bylo na přirozeno a 4330g. 😀
To má ještě čas,.............srovná se,neboj. 😉

pinkaska
22. pro 2007

A co ti novorozenečtí lékaři? O porodnících je to +/-. O Brychovi jsem slyšela, je prý fajn. Pak je tam chvilku nějaký nový z Něměcka - Dr.Hensel, ten je prý taky bezva. Třeba na ně budu mít štěstí.

mkr
22. pro 2007

Hensel je bezvadný a Brych taky není špatný 😉 už jsem poznala oba

karotky
autor
22. pro 2007

Holky.................až odrodíte,tak sem písněte jak jste byly spokojené.Ať jsme v obraze! 😀

sisstin
24. pro 2007

jo..Henzel je taky dobrej..se mě každej den ptal, jestli chci prášky na bolest..když jsem mu od začátku říkala,že mě nic nebolí 😅

pinkaska:já tam zažila jen jednu pediatričku..a to byla mladá a moc hodná slečnna(paní) 😕 😉

lucinamamina
24. pro 2007

Ahoj holky.Aktuálně:včera jsem byla za kamarádkou v porodnici a říkala,že je naprosto spokojená.Má nadstandart,porodní asistentky,doktoři,sestřičky všichni jsou fajn a nemůže si zatím vůbec na nic stěžovat.Mě se tam to prostředí moc líbilo,takže jsem rozhodnutá tam jít.Všem Vám přeju poklidné vánoce!!!

karotky
autor
24. pro 2007

Siss................jestli myslíš tu Slovenku................blondýnku s modrýma očima?.............Tak ta je moc fajn. 😵
Teď jak jsme byli na tom dětským,tak tam měla taky jeden den službu. 😉

zazrak
28. pro 2007

Tak mám dobrou zprávu pro ty,které se chystáme rodit v Pardubicích!Obávaná Mudr.Novotná je těhotná takže se už nemusíme bát. 🙂

sarax
28. pro 2007

Zazraku: 🙂 snad ji už nestihnu 🙂 A jak ta obávaná Mudra vypadá? Já včera měla tu čest být na pohotovosti, sloužil super Mudr. Tichý, sympaták a milej chlap, setřičky na monitoru taky boží, zrovna měli volno od porodů, tak kolem mě běhali. Včera se tam mihla zhodnotit monitor jedna mudra s krátkými vlasy,hodně štíhlá, velké oči, vlasy spíš hnědé s bar.melíry, taky docela v pohodě ......já mám rodit tak za měsíc,ale malej opět vyrostl o kilo, má už 3100 g a jsem 34plus1, tak nevím, kam mi už hodlá růst, než porodím.... na cestu se ještě nemá, je pěkně nahoře 🙂 a já už neudržím ani rohlík, jak mi po žaludku tancuje 🙂 🙂 🙂

mkr
28. pro 2007

Tichý je bezva ten nás vyšetřoval teď v neděli, máme skoro podobný termín, ale my máme jen 2000 gr, máš fakt macka hlavně, že se mu daří, proč jste byli na ambulanci?

pinkaska
29. pro 2007

A je možný si vybrat porodníka a dětskýho doktora pro miminko? Jsou tam obecně lepší doktoři nebo doktorky? 😕

karotky
autor
29. pro 2007

Když jsme tam byli my,tak se tam pediatři/čky střídaly obden na směny.Za celý týden jsme tam zažila 2 doktorky a 1.doktora.Na 1. směnu tam byl jeden na celé oddělení.

helenapce
29. pro 2007

Ahoj,
taky připojím svoji trošku do mlýna. Moje švagrová rodila v Pardubicích v srpnu a hrozně si všechny chválila, takže už jsem rozhodnutá. je to prostě vabank. Buď to bude fajn, nebo ne. Máme to hlavně blízko, takže pokud to půjde, odhekám si toho co nejvíc doma.Měla taky nadstandart, hrozně si to chválila, příbuzný můžou kdykoliv na pokoj. A to se přiznala, že u porodu byla dost hysterická a přesto na ní byli všichni milý, takže uvidme.

mkr
29. pro 2007

pinkaska:podle mě si porodníka můžeš vybrat, třeba svýho gynekologa, ale pokud tam nebude sloužit tak se to podle mě platí

sisstin
29. pro 2007

platí...a jde to do desetitisíců 😉

sarax
29. pro 2007

Ahoj Mkr: až ted jsem si všimla, že přibyla 30. stránka 🙂 a to sem koukám skoro celý den 🙂 . Byla jsem na pohotovosti, že mi bylo už delší dobu zle a cítila jsem málo pohyby.V pondělí jdu do rizikovky poradny a ted nevím, jestli ještě budu chodit ke svýmu Peršínovi, nebo jestli si mě na rizikový poradně už nechají....ještě docházím kvuli těhotenské cukrovce k doktorce Pavlíčkový. Kdypak plánuješ rodit 🙂 🙂 🙂

sisstin
29. pro 2007

sarax:upřímnou soustrast v rizikovce..je to tam strašný 😒

sisstin
29. pro 2007

sarax:jdi tam fakt brzo ráno..já tam strávila i pět hodin..a to jsem přišla v sedm 😠

sisstin
29. pro 2007

sarax: dáš tam průkazku..ale sestra je tam míchá..takže je nakonec jedno, kdo přišel dřív..a kdo ne..dělá ji jen Kokrdová, která je mi silně nesympatická...no celý je to tam strašný...porodnice super..ale rizikovka humáč 🤐

karotky
autor
30. pro 2007

Sarax................tak to jsem na Tebe teda zvědavá. 😅 Já chodila k Peršínovi až do konce 40tt.Co dělá s těhulkama potom,to teda nevím 😅 .
To jdeš do rizikovky kvůli té cukrovce?
Já tam chodila jen na monitory(od 36tt)a bohatě mi to čekání tam stačilo. 🙄

sarax
30. pro 2007

Karotky: jdu tam, protože jsem byla tenhle týden kvuli delšímu zvracení dost vyjukaná a moc necítila pohyby, tak MUDr. Tichý na pohotovosti i vyhodnpotil - stejně jako můj zbožňovanej MUDr. Perša, že mi malej dvakrát po týdnu nabral po kilču, tak ho asi budou stopovat, aby nevylezl za pět neděl osmikilovej, když má už přes tři kila 😨 Jinak na cukrovku chodím k MUDr. Pavlíčkový a na kontroly k Peršovi, myslíte, že už k němu do porodu nepujdu, když mám napsaný 1. kontrola na rizikovce v pondělí?
Já si s sebou vezmu malýho a ten se postará o to,aby mě sestra dala kartu tam, kam má 🙂

karotky
autor
30. pro 2007

Sarax............tak to asi ne,pokud k Peršínovi nejsi objednaná na další kontrolu. 😖
Cože chodíš k Peršínovi?Máš ho blízko? 😕

sarax
30. pro 2007

Karotky: brý ránko 🙂 , já chodila k Šillerový,ale jakmile jsme zjistila, že Perša bere, tak při otěhotnění jsem mazala k němu. No, objednaná jsem na pátek němu, tak nevím..... Bydlím na Dašická kousek od Atomiku, teda bejvalýho, naproti Slov. stadionu....

karotky
autor
30. pro 2007

Sarax..........Dobré dopoledne 😀
Tak to od sebe moc daleko nebydlíme. 😉
Kdyby ses pak náhodou na mateřské nudila 😅 ,můžem se domluvit na občasné kočárkování,kdybys chtěla. 🙂
Já to mám k Peršínovi 5 min. rychlé chůze...............bydlím u Židova. 😉

karotky
autor
30. pro 2007

Tak dej pak v pátek vědět,jak si dopadla. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru