Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

karotky
autor
27. led 2008

Taky doufám.....................budu jí potřebovat za 3 roky. 😀

xkacatkox
27. led 2008

Nemusite se bat dětské oddělení bylo zavřené na vánoce, jako každý rok na vánoce, mám tam známou, co tam děla, a dělají to tak vždycky protože na vánoce je nejméně dětí tak aby nebyly dětí roztrkané všude tak mají jen jedno patro a JIP, není to proto, že z dětského by někdo odcházel.Mužu vám říci, že dětské a novoši a zaměstance nepřicházi, je to hezká práce, a jsou tam lidé, kteří svou práci milují, tak proto tam není takový odliv jako na interně, není důvod k panice 🙂

karotky
autor
28. led 2008

Díky za uklidnění. 😵
Hlavně,aby tento stav alespoň vydržel. 😀

evbartosova
28. led 2008

Ahoj všichni, chystám se rodit na soukromé klinice v Pardubicích, jmenuje se Partus, s.r.o. Máte s nimi nějaké zkušenosti?

sisstin
28. led 2008

evbartosova: v Partusu se nerodí už sto let ne? 😲

karotky
autor
28. led 2008

Já tam byla v r.2005 na mamoligii a tak už tam taky není. 😅

martinat
30. led 2008

Ahojky, vám děkuji za Vaše příspěvky o Pardubické porodnici. Jsem ve 36. týdnu a pořád jsem se rozhodovala mezi Pcema a mezi Chrudimí, teď je mé rozhodnutí jasné. Jsem ujištěná v tom, že Chrudim bude lepší.

mkr
1. únor 2008

martinat- pardubická porodnice není tak špatná rodila jsem ve 35 tt a o malou se postarali skvěle a o mě taky měla jsem teploty 38 - 40 C jediný s čím jsem nebyla spokojena bylo to že uklízečka myla sprchu jednou týdně a taky jsem si na to ztěžovala a ještě mi pořád malou chtěli přikrmovat, protože ona jedla jak se jí chtělo a to sem jim moc nelíbilo, ale jednání lékařů bylo supr a porod taky, takže jsem ráda, že jsem třeba nejela do Hradce

karotky
autor
2. únor 2008

Zuzance přejeme s Ádou všechnou nejlepší ke 3.měsícům. 😵

janahakova
14. únor 2008

Ahoj všechny nerozhodnuté a váhavé. I já jsme si nebyla Pardubicemi jistá, ale nakonec jsem tam jela a nemůžu si stěžovat - strávili jsme tam 8 dní (měli jsme žloutenku) a až na jednu sestru na oddělení šestinedělí která nebyla moc příjemná tam byli všichni super. Porod v pohodě se dvěmi mladými por. asistentkami a doktorem Brychem (docela srandista a v pohodě)... A na novorozeneckým jsou sestřičky super, hlavně dvě které zvládly Honzíkův odpor a rozkojili ho... Suma sumárum - všude je něco a do Pardubic se nebojte!

lucinamamina
14. únor 2008

Ahoj Jani.Gratuluju k Honzíčkovi-je krásnej!Viděla jsem fotku v Pardubkách.
Taky jsem tě zahlídla na šestinedělí,když jsem tam pendlovala z monitoru na monitor.Zrovna tam byla za Váma teta Edita. 🙂
Tak ať se doma pěkně zajedete a vše zvládáte na 1*. 😅

sisstin
15. únor 2008

janaháková: taky gratulace..nebyla náhodou ta sestřička..taková s kratšími hnědými vlasy? 😕

janahakova
15. únor 2008

sisstin: spíš blondýnka - Eva

sisstin
16. únor 2008

janahakova: mně přišly všechny sestřičky moc hodný..až na tuhle jednu..jména fakt nevim..když už jsem nespala třetí den a měla jsem i teplotu, tak mi řekly na šestinedělí, at dám malýho na dětský..a vyspim se..a právě tahle jediná sestra se do mě pustila, že teda nepůjdu domů atd. 🙄 ..ale vzala si ho nakonec..tak jsem 3hodky spala..přišla jsem tam..a malej byl posranej, že to táhlo 😠 a ani ho nepřebalila 😠

zazrak
16. únor 2008

Ahoj všichni, dlouho jsem tu nebyla protože naše Kamilka se rozhodla na svět přijít v 35+6tt. 🙂 Jinak porod nečekaný rychlý a v pohodě.Nemůžu si na nic ztěžovat.Rodila mě Dr.Filipová, moc příjemná hodná.Sestřičky na IM péči super byly úžasný.Na šestinedělí taky v pohodě, jen jedna sestra mi taky nesedla.Ale každý není příjemný každému.Nelituju, že jsem tam rodila. 😉 Kamilka je v pořádku přibývá.Když se narodila 21.1 měla 2560g a 44cm.Dneska má 3080 a 48 cm 😲

sisstin
17. únor 2008

zazrak: už jsem tě čela na Nekojení...gratulace ke Kamilce 😀

andreeej
17. únor 2008

zazrak: Taky gratuluju ke Kamilce.Moc pěkné jméno 🙂
jj o tom kojení jsem tak teď přečetla
njn my taky nee,tak byl dřív

karotky
autor
17. únor 2008

Zazrak.................gratuluju ke Kamilce............je krásná. 😵
Tak hlavně ať roste,moc jí nezlobí bříško a ať Vám dělá samou radost. 🙂

kukacka80
22. únor 2008

Ahojky!
Jsem tu sice nová,ale gratuluji taktéž ke Kamilce.Povedla se Vám. 😵
Jinak jsem si pozorně přečetla celou diskusi a docela jsem ty Vaše příběhy prožívala. 😅
Hlavně u Karotek a Ilonap. 😉

ilonap
27. únor 2008

kukacko 😀 😀 😀 , tak to sis asi početla! 😅 😅

ilonap
27. únor 2008

Taky posílám od nás gratulaci ke Kamilce 😉

kukacka80
28. únor 2008

Ilco..............docela i jo. 😉 Měly jste asi stejný termín,co? 😉
Akorát mě udivil ten příspěvek v Pardubkách,jak se tam do karotky kdosi pustil s tím,že tuto porodnici kritizuje.Já jsem teda na nic takového nepřišla(spíš jí tam vychválila.............přístup doktora,PA a sestřiček na novorozeneckým) a to jsem si to přečetla celé úplně do podrobna. 😎
Kritizují tady jen anonymové a těm nikdo nic nevytkne. 😖 Ani bych se jí nedivila,kdyby šla příště rodit jinam.
Já už má teda teď taky pochybnosti. 😅

ilonap
28. únor 2008

kukacko.. stejný termín jsme měly, ale sama jsi vyčetla, jak to nakonec dopadlo. Já rodila až po více než 3. týdnech 😅
Na kritiku nemocnice jsem taky jaksi nenarazila. Prvně jsem myslela, že jsem asi něco prošvihla, když tu tak často zase nejsem, ale po zpětném pročítání teda nechápu, z čeho Pomluvy vyvodil závěry 😝 ☹

kukacka80
28. únor 2008

Ilčo................tak to by mě teda žralo.Karotka má odrodíno a já se s tím musím tahat,viď?............ 😅
Byla Lili alespoň o to větší,když se u Tebe tak dlouho dokrmovala? 😕 .................Ale je to hezká princeznička.............hned bych jí brala. 😵
Víš,jak to tak pozoruju,...............asi tu má na někdo na určitý lidi averzi,nebo si tím léčí mindráky. 😖
Jak si byla Ty spokojená s Pardubkama?................"Riskneš" to s nimi ještě jednou?

ilonap
29. únor 2008

kukacko no my to asi měli špatně spočítané, ten termín, protože Lili se narodila sice o 3 týdny později, ale s normální váhou 3270 g a 49 cm. Spíš šlo o ty nervy, jestli je vše O.K., když se tak dlouho "přenáší".
S Pardubkama spokojená jsem a určitě tam půjdu zas. Ze začátku jsem váhala mezi Chrudimi, ale teď už to je bez debat. 😉 Perfektní, profesionální a zároveň lidský přístup jak lékařů, tak všeho personálu po celou dobu pobytu. 🙂

kukacka80
1. bře 2008

Hm,tak to se hezky čte. 🙂 Já nejsem moc náročný člověk,tak asi budu spokojená "všude". 😵
Já jsem na půli cesty mezi Pardubkama a Chrudimí,takže jde o to,kterým směrem se pak rozhodneme jet,až to vypukne. 😉
Do té doby se toho tady ještě napovídá. 😀

ilonap
1. bře 2008

Ty jsi někde od Mikulovic?

kukacka80
1. bře 2008

No,tak nějak. 😉

meni
1. bře 2008

Do Pardubek se mi teda nechce, raději bych do Vrchlabí, snad nám to tam vyjde... Já náročný člověk snad taky moc nejsem, ale na Pardubickou nemocnici nerada vzpomínám 😅

kukacka80
2. bře 2008

Meni................Ty už si byla tady v porodnici? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru