Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

gucci
22. lis 2009

jasminek: tjo nestraš

crawler
22. lis 2009

ještě, že se tam nechystám ;-D

gucci
22. lis 2009

já tam byla minulý vík na dva dny na rizikovém oddělení a super, nemůžu říct půl slova špatného

jasminek
22. lis 2009

Bau,gucci ja neci strašit na rizikovem oddeleni jsem ležela tam je to super nemužu si taky stežovat 😎
Ale pak když sem jela rodit tak při porodu zjistili,že ma šnuru okolo krku tak akutni cisař při nem mi přeřizli tepnu nevšimli si a zavřeli převezli me na Jipku a tam jsem jela znovu na sal Malou převezli do Prahy jestli nema nic s mozečkem videla jsem ji až druhy den večer a poprvy držela až 3den je naštesti v pořadku nic ji neni za to jsem rada. Ale pak se mi udelal dalši hematom a to se pry po cisaři stava tak na dalši operaci pak ješte primař,že musim jit na kyretaž mno hruza přestala jsem kojit ptž to nešlo ☹ a nektery sestřičkyz novorozeneckyho se na me divali jak na krkavči matku,že se nepokoušim kojit,ale přes bolesti to nešlo a Mala se vztekala ☹
A to nam pak jedna DR. řekla,že jsem jim malem na sale umřela,že jsem vykrvacela diky tomu mam strach mit dalši miminko.
Ostatni kamaradky co tam rodili tak meli v pohode porod ja musim mit neco extra 😀
Natalka mela 3020g 48cm a narodila se 9.10.2009

pavuska
23. lis 2009

jasminek, to sis tedy užila ☹

já si tedy nemůžu na Pardubickou porodnice vůbec stěžovat, porod i všechna péče po porodu bylo super. Je pravda, ale že jsem tam byla jen necelé 4 dny a neměla jsem žádné komplikace. 😉

gucci
24. lis 2009

tjo jasmin, to je síla teda 😖 , je to prostě pešek, mohlo se to stát kdekoliv, ale chápu tě 😉
já se taky připravuju na nejhorší, na mě taky dycky všechno zvržou 😀 , tak uvidíme

helenapce
24. lis 2009

jasminek: mám podobnou zkušenost, už jsem si myslela, že jenom já jsem měla smůlu. 😝 Nedá mi to prostě, ale v roce 2008 jsme byli v pardubické nemocnici 2x ohroženi na životě a absolutně jsem ztratila důvěru v jejich péči.Vůbec se ti nedivím, že máš strach, já jsem ráda, že Mareček je moje druhé dítě a že to už nemusím vůbec řešit....

karmeelka
25. lis 2009

ahoj holky prosím nevíte jak to chodí v porodnici,kdž by vyhlásili zákaz návštěv?zda pustí tatinka(zdravého samozřejmě) k porodu?díky 😕

karmeelka
25. lis 2009

ještě mě napadlo...v jaké poloze jste rodili?
na přípravným kurze tvrdí ,že dovolí polohu jakou si zvolíte -na těch polohovacích postelých...tak jestli už to začali dodržovat nebo je to stále mazaní medu kolem pusy? ☹
a mohli jste sedět při natáčení monitoru?díky

pavuska
25. lis 2009

karmeelka já rodila v klasicky v leže a při monitoru jsem ležela.............můj porod trval "jen" něco přes dvě hodiny, tak se to dalo vydržet a zrovna se tam moc rodilo, takže se PA museli věnovat akutním porodům

crawler
25. lis 2009

ahoj holky🙂 nebyla jste některá v pardubkcáh na G-medu na 3D utz? zajímalo by mě, jak vypadá to dvd od nich - zda to stojí za těch 600kč ? čeká mě to ve 22tt, tak abych měla nějaké názory od ostatních, díky🙂

karotky
autor
25. lis 2009

crawler,.................záleží na tom,co od toho očekáváš.Já si nechávala na DVD nahrávat klasické UTZ u Peršína(1 nahrávka/100kč)a za tu cenu mám fantastickou památku na celý život. 😵

crawler
26. lis 2009

no očekávám od toho lepší zážitek než z 2D - když jsem byla naposledy na utz, tak jsem neviděla prakticky nic - bylo to šmouhaté a tak...na 3D si myslím, že by to mělo být takové rozlišení, že uvidíme vše a taky jsem slyšela, že ukazujou orgány, apod. jen jestli má někdo z vás osobní zkušenost s G-medem...? 😕

karmeelka
26. lis 2009

já mám z G-medu 3D fotku a jsem ráda že jsem šla...prušvih je spíš v tom jak se mimčo natočí někdy je to hezky vidět a někdy né...mě se prcek schovával,ale dr .z toho něco vytáhnul tak jsem ráda...
pak jsme byli v sanusu na 4D ultrazvuku to stojí 950 ale těch fotek na dvd je mnohem více ...takže spokojenost
dr.Peršín dělá taky dvd ,ale pokud vím tak jen klasika ultrazvuku co dělá...

karotky
autor
26. lis 2009

karmeelka,...............však já psala o klasickém UTZ.Má ostrý obraz,ukaže všechny orgány..............Je pravda,že se to 3D UTZ nevyrovná v kontrastu barev,ale mě se líbí víc UTZ v pohybu(mlaskání pusunkou,kopaní nožičkami,bochání pěstičkami apd.),než ten "zkamenělý". 🙂
A když bych teda chtěla Dčkový UTZ,tak bych si nechala udělat ten nejkvalitnější,protože rozdíl 350.kč už není tak velký. 😉

crawler
26. lis 2009

karotka: a proto jsem se ptala, jak vypadá 3D utz? já to nevím - vím, že 4D je prostě 3D mimi v pohybu ...ale nevím, jak vypadá to 3D dvd? to jsou jako jen fotky? nebo jak si to mám představit? a když mi bude dělat ten utz, tak to taky bude bez pohybu? to je asi blbost ne, když bude měřit miminko...jejda...vysvětlí mi to někdo sím sím 😅

gucci
26. lis 2009

3D jsou jen fotky
4D je video

moncicik
26. lis 2009

4D je utz.+DVD v několika seriich tzn. v pohybu.+foto.Ovšem pokud se povede a mimi se neboří a chce se ukázat.

crawler
27. lis 2009

a jak vypadá ten 3D utz? ten je v pohybu, ne? já bych chtěla pěkně mimi vidět a na 2D jsem minule byla úplně mimo - byl to velmi špatný obraz, ale zase byl pěkný ten pohyb...já že v G-medu je buď 3D foto za 250kč nebo DVD za 600kč - kolik myslíte, že na tom dvd těch fotek je? Vyplatí se to? Chtěla bych pěknou památku, páč zatím jsem byla na utz ve 13.tt a po tomhle v G-medu mě čeká už jen ve 30tt a tak abych měla aspoň něco v "ruce", co si budu moct do porodu ještě párkrát prohlídnout...Co myslíte? Stojí ty peníze za to? Díky moc;)

karotky
autor
27. lis 2009

crawler,....................to záleží na Tobě,jestli to za to dáš. 😉
My třeba teď chodíme 2krát ročně do ateliéru a za každé focení zaplatím 650-890kč.Někdo by mohl říct,že jsou to pro něj vyhozené peníze,ale já jsem ráda,že mám kvalitní památku na celý život. 😉

xkacatkox
27. lis 2009

Ahojky, já rodila v Pce, a spokojenost naprosto maximální, na sále jsem padla na příjemnou PA, zlatíčko, porodníci a ARO lékařka Skoupá(nebo tak nějak, už se nepamatuji)super, moc vstřícní, ochotní a milí, poskytovali nám podporu, jsem velký stresař. Personál na gyn.JIP také super, ochotní. Zkrátka a dobře 1a k tomu milion hvězdiček. Novorozenci taktéž.Další potomek přijde jistě na svět tu.

gucci
27. lis 2009

crawler: já dala za 4D UTZ litr v Praze a mě osobně by stačily ty fotky, na ty videa jsme se dívali jednou, ty fotky jsou z toho 3D UTZ super, ale zase záleží jak bude spolupracovat mimi, ale většinou, pokud je dr. normální, tak když mimi nespolupracuje, tak tě pozve ještě jednou a platíš jen jednou

crawler
27. lis 2009

gucci: děkuji moc za názor - konečně něco konkrétního😉. na mudry v G-medu jsem slyšela chválu, že když je mimi natočený tak, že není nic vidět, tak přeobjedná a zaplatí se až se to vyvede, takže dobře. Pokud bude mimi spolupracovat, tak si nechám udělat to 3D dvd za 600kč a budu se kochat z foteček🙂

gucci
27. lis 2009

ono i z videa se daj udělat fotky, že jo 😉
jinak ty fotky jsou fakt super, my jsme byli hrozně spokojení a nadšení, ale my máme mega akční dítě 😀

crawler
27. lis 2009

gucci: jasně, že daj, ale v G-medu by video přicházelo v úvahu jen u 2D a to by ty fotky stejně nebyly zdaleka tak pěkný jako u 3D...tak uvidíme, jestli se bude mimís mít k světu 😉

moncicik
27. lis 2009

I já si fotky udělala z videa,doma, a mám přesně ty co chci.
Ale opravdu záleží jak mimi spolupracuje.

MÁM otázečku pro ty co teď rodili v Pcích: JE PORODKA UZAVŘENÁ NÁVŠTĚVÁM ?
Může manžel k porodu?

Nebo je uzavřená kvůli chřipce?
Dík moc

karmeelka
30. lis 2009

ahoj v pátek jsem byla n monitoru a ještě zákaz návštěv nebyl...

kacka11
2. pro 2009

ahojda holky.tak já se nedávno vrátila a je tam zákaz chození na pokje..jinak návštěvy tam můžou!ale pozor!!!já už bych se tam v životě nechtěla vrátit a jejich péče je více než hrozná!!teprve dětská doktorka mi oznámila,že se malá narodila dnem pánevním a nešla hlavičkou,takže měla jít císařem a navíc měla omotanou pupeční šňůru kolem krku!navíc jsem dostala teploty a všem až na dr.Kokrdovou to bylo jedno!na průjem mi dali příbal.leták od léků,ať si je prostuduju..no hrůza!!!hlavně že je malá v pořádku... 😖

gucci
2. pro 2009

kacka: tjo 😒 , tak hlavně, že jste obě ok

kacka11
2. pro 2009

to jo teda...včera se mi chtělo brečet,když mi to doktorka řekla..hlavně na ultrazvuku to muselo být vidět a jeden pan doktor,který řekne,že neuznává císařské řezy dokáže všechno otočit...opravdu mě to zklamalo..ale na novorozenecké si nemůžu stěžovat,sestřičky i doktoři byli výborný!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru