Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

karotky
autor
10. srp 2007

Holky...............tak tuhle situaci Vám vůbec nezávidím a držím Vám palečky,aby jste nerodily v čekárně nebo na ulici. 😀

mamina
18. srp 2007

Děvčata,pozor!Bavila jsem se se zdravotní sestrou,které spolužačka pracuje v Pardubické porodnici.Prý maminky nechávají téměř do konce si to pěkně protrpět a když už je vidět hlavička,na něco se vymluví a dělají císaře.9 porodů z 10,a to i zdravím maminkám!!!O diabetičkách nemluvě...(mají za to víc bodů)
Z vlastní zkušenosti vím,že jsou nepříjemní,na nic neberou ohled,nic neřeknou,jednají s maminkou jak s prasetem před porážkou.Mně třeba sestra vynadala,když mi podruhé odtekla plodová voda,co že si to dovoluju,že není uklízečka a že příště si to vytřu sama!Lékařka na mně kašlala,poškodila mi páteř a bylo jí jedno,že u porodu je i manžel.Tenkrát jí i primář seřval,že něco zanedbala-a to přímo před náma..
Čekám páté dítě a rozhodně!-tady rodit nebudu.

xxxxx31
18. srp 2007

Ahoj jen jsem vam chtela rict ze jak tady psala nejaka pani ze sestre umrela holcicka,myslim ze nez vypusti nekdo do sveta takovouhle informaci mel by si dat vsechny veci do kupy a pak hazet vsechnu vinu na doktory.Jen vam chci rict ze neni nic tak jak vypada ze je a ze vse bylo uplne jinak.Nezastavam se Pardubicke porodnice ,ale s tema cisarema je to taky blbost aby bylo 9 z 10 rodicek cisarem.

andrea1203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
18. srp 2007

já tomu taky nevěřím 😉

sisstin
18. srp 2007

já už těm "zaručeným" informacím prostě nevěřím 😉 ze svého okolí slyším na Pardubice normální reakce..nikoho tam nešikanovali..nikomu nezabili dítě..to jenom pořád na netu se něco takového předtřásá..já to beru s veeeelkou rezervou 😉

xxxxx31
18. srp 2007

Holcicka byla nemocna.neslucitelne se zivotem.

sisstin
18. srp 2007

xxxxx31: já si něco takového myslela 😉

malda
18. srp 2007

Ahoj siss. 🙂

ilonap
18. srp 2007

siss konečně normální reakce 😉 , tak je to správné 😉 Taky tomu nevěřím. Rodila jsem v Pardubicích a nic takového, co se výše popisuje, jsem nezažila. Sice jsem měla taky zakončení porodu císařem, ale z jasného důvodu, kdy malé hrozila hypoxie. To, že byl císař nejlepší možné řešení, mluví i Apgar skóre 8-9-10!

xxxxx31
18. srp 2007

Opravdu neverte vsemu co se tady pise.kazdy porod je jiny a vsichni jsme jen lidi.

sisstin
18. srp 2007

malda: kuk 😀

malda
18. srp 2007

Koukam ze tu jsou nejake nove info.Já beru vse tady s rezervou dobre vim jak to tam chodi a mam svuj vlastni nazor.

malda
18. srp 2007

Jak se mas?

sisstin
18. srp 2007

malda: na prd 😅

malda
18. srp 2007

ilonap:taky chceme Leu 🙂 🙂

ilonap
18. srp 2007

malda všimla jsem si 😉

malda
18. srp 2007

Copak?

ilonap
18. srp 2007

jenže my chtěli Leonku, ale díky dlouhému příjmení jsme to zkrátili 🙂

sisstin
18. srp 2007

malda: jdu k vám do září...at nejsme out of topic 😉

malda
18. srp 2007

tak pojd tam pokecame.

Ilonap:mi zase chteli Leontinku,ale pak jsme to zkratili i kdyz mame prijmeni kratke.

ilonap
18. srp 2007

malda 😉 . Je to moc hezké jméno a všimla jsem si, že začíná být teď dost časté. 😅

malda
18. srp 2007

Já ani ne.hlavne je kratke,neda se zkomolit a hodi se ke vsem prijmenim.

ilonap
18. srp 2007

budeš rodit tady?

malda
18. srp 2007

Nevim asi podle toho jaky doktor bude sluozit.

sisstin
18. srp 2007

malda: musíš mě pak varovat, kdy rodí Mindžák...abych si zašila rozkrok radši 😅 😅 😅

ilonap
18. srp 2007

já jsem měla Dr. Kokrdovou a Dr. Henzela a byla jsem moc spokojená... 😉

malda
18. srp 2007

Sis:Jasny neboj.

Ilo:jo ten Henzel je pry novy tak jsem o nem moc neslysela.

ilonap
18. srp 2007

no, je to němec. Ale je fakt fajn 🙂

malda
18. srp 2007

Jo to vím ale jak rodi to nevim,ale on moc neslouzi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru