Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

moncicik
27. lis 2007

jen dotaz opravdu jsou s MUDr.Novotnou tak negativní zkušenosti?
Pže já ji zažila 2x u ultrazvuku a jako první se na mě dívala na JIP po císaři a zdála se mi v poho.....proto se divím

andreeej
27. lis 2007

tak myslím,že někdo by se našel 😀 😀 😀
né ja nevím,to je asi fuk,stejně si myslím,že těžko názory týhle diskuse ovlivní někoho v tom,jestli půjde do Pic.

moncicik
27. lis 2007

andreeej: myslím že jo, že se spousta holeknechá ovlivnit jak negativně tak i pozitivně...na čem jsme se tu jednoznačně shodly je že MUDr.Mindžák je postrach Pardubické porodnice ale že by i další doktoři ?

andreeej
27. lis 2007

Tak já co vím,tak jsem stejně jen slyšela,byla o ní i diskuse na rodině,prej je hrozná,jako prostě né jen nepříjemná,ale prostě není dobrá doktorka.
No od koho jsem to slyšela to fakt nepovím. 😉
A hlavně si myslím,že je důležítá i osobní zkušenost,já třeba před prvním porodem,byla na tom předporodním kurzu a tam i byla možnost se podívat do porodnice.
Hlavně prostě takovejch řečí jsem si vyslechla hodně.O Mindžákovi jsem slyšela až v nem.na rizikovce,jako že je sprostej a další věci.Což se teda i potvrdilo,že to pravda je.

karotky
autor
27. lis 2007

Na mě byl Mindžák "hodnej".Ale je fakt,že vyšetření od něj je dost cítit..........asi má tlapy jako medvěd. 😅
Jinak mě se všechna oddělení v pard.porodnici líbila.Je to tam hezky vymalované(porodnice pískově a rizikovka sv.zeleně........pořád lepší než ta nemocníční bělost 😅 )a vybavené nábytkem. 🙂

zuzda
27. lis 2007

já byla v Chrudimi, komplikace jsem neměla, spokojená jsem byla, až na arogantní dětskou lékařku, ale taky jsem slyšela, že jedné převáželi dítě z Chrudimi do Hradce...

xkacatkox
28. lis 2007

🙂 Ahojky,souhlasím stím,že pardubická nemocnice je dobrá i když se tu najdou i takové,které to popírají,na por.sále jsou skělé asistentky,hezký přístup,i doktorů, Mindžu jsem nezažila,takže toho nemůžu soudit.No a sestry na novo JIP také dobré,můžů vám říci kdyby jste rodily v HK či v Praze na Bulovce tak Pardubice jsou úžasné,nebe a dudy,vše vám vysvětlí hezký přístup k mimčům vše vám vysvětlí a jsou vstřícné.Kdo tvrdí,že Pardubice nemají neonatologickou JIpku kecá,mají menší kapacitu ale to neznamená,že nejsou schopni dětem pomoci, mají přístroje na dechovou podporu a plicní ventilator,známá tam měla holčičku 1500gr, a byla naprosto spokojená a jsou tam i menší děti.Tak se nebojte,že pokud by jste chtěli rodit v HKkvůli novorozencké JIP, tak v Pce se o vás taky postaraji pokud by byl nějaký problém, 😉 jinak vám tu přeji hezký den

bugaboo.cameleon
2. pro 2007

Absolutně souhlasím s xkacatkox - malý měl problém s dýcháním a na intermediálním novorozeneckém odd. se dokážou velmi dobře postarat. Mmch přístup dětských sester na novor. odd. v HK a v P-icích se nedá srovnat, v HK jsem zažila vesměs nezájem a aroganci ........ 😒

zazrak
3. pro 2007

Ahoj maminky,aby nedošlo k omylu,jasně že Pardubice to vše mají.Psala jsem,že to nemá Chrudim.Tak jestli náhodou nedošlo k záměně.Jinak si myslím,že na blbce s prominutím narazíte všude 😖 Kamarádka zrovna minulé pondělí rodila v Pce,holčička 4525g a 54cm,dali ji hned na vybranou a vysvětlili rizika sekce i normálního porodu.Byli moc hodní a páči si chválila,tak snad to tak špatný není. 🙂

karotky
autor
3. pro 2007

Zazrak..............holka byla teda kus. 😅 Jakpak se narodila? 😕

zazrak
3. pro 2007

Nakonec sekcí bylo to velký riziko aby se něco nestalo.Jinak to bylo už její druhý miminko,takže si zkusila obojí.jinak jsem dnes byla na předporodním kursu,bylo to fajn,ale nevím jestli to do porodu všechno nezapomenu 😝 Chodím i cvičit a docela tam některé věci trénujeme.Jinak cvičení pro těhotné je fajn všem doporučuji 🙂

karotky
autor
4. pro 2007

🙂 Tak já na cvičení sice nechodila,ale příště budu,pokud mi to stav dovolí. 😉 Alespoň člověk přijde mezi lidi.
Kam chodíš na to cvíčo a kursy?

zazrak
4. pro 2007

Jsem z Pardubic a chodím na Studánku do tělocvičny.je to každé úterý a středu na hodinku a jednou za 14 dnů je přednáška.je to tam fajn.

karotky
autor
4. pro 2007

Do tý školy?...............Tuším,jestli se ta ulice nejmenuje Lesní? 😕
Párkrát jsem tudy šla,když jsem vyrazila na procházku do lesa. 😉
V kolikátém si vůbec týdnu?

akisek
4. pro 2007

Ahojda,ta škola je v Luční ulici. Taky jsem tam byla a chystám se v lednu na kurzy do nemocnice,tak jsem zvědavá. Ve škole přednáší dr.Šilerová.

karotky
autor
5. pro 2007

Ahoj Akisku!
Nechceš s námi podebatit ve "Východních Čechách" nebo v "Pardubicích a okolí"?
Když píšeš o té Šilerové,tak na to cvičení jsem vyděla inzerát u Peršína v čekárně. 🙂 Bydlíš někde u Dubiny?

akisek
5. pro 2007

Ahoj, bydlím na Dubině. Diskuze občas jen pročítám, ale připojím se, díky.

karotky
autor
5. pro 2007

Já na Dubinu chodím dost často,tak se tam třeba někdy potkáme. 😉

zazrak
6. pro 2007

Ahojda tento týden jsem 29t.Je to v té škole,mají i internetové stránky,cvičení pro maminky,Dr.Šilerová tam dělá přednášky a její sestřička tam předcvičuje je super.Ještě to dělá jedna ve středu ale podle řečí maminek to není ono tahle je lepší a je s ní i sranda. 🙂

luucia
7. pro 2007

zazrak- Marti, přijď za náma do Východních čech!! 😉 Nové členky jsou vítány!! 🙂

sarax
16. pro 2007

Ahoj holky, tak to tady pilně pročítám, jsem z Pardubic - Dašická ulice, takže blízko Studánky, tam chodí můj starší do školy a mladší do školky. Mám to taky za pár - jsem 33. týden 🙂 , už jsem se byla podívat v porodnici a myslím, že je to stejně jedno - kde.... bolet to bude asi stejně, jsem z toho dost na nerva,ale třeba to tentokrát tak hrozný nebude, měla jsem oba vyvolávaný 😎 , ne plánovaně, ale prostě po třetím planým výjezdu mě už doktoři napíchli a nechali porodit 🙂 🙂 🙂 Jinak na jednání si nemůžui stěžovat, měla jsem s sebou manžu a já mám taky pěknou vyřídilku 🙂 🙂 🙂

karotky
autor
16. pro 2007

Sarax..........ta vyřídilka se taky hodí. 😀
Co si totiž nevydupeš,tak to nemáš. 😅 Tak přeju hodně štěstí,ať to vyjde podle Tvých představ. 😉

sarax
16. pro 2007

Karotky: díky, moc zdravím, ale jedno jsem v Pardubicích nedokázala před těmi pěti lety.. a to bylo dostat epidurál , prý nebudou tahat anesteziloga od večeře a já si připadala jako nějaká fňukna.. ted ho fakt chci, pokud to bude tak jako minule... ženská vydrží, to je jasný,ani jsem nepípla při bolestech, ale mám na porod kvuli tý bolesti fakt příšerný vzpomínky a ted bych potřetí,byla ráda, aby to šlo i trošku jinak....

karotky
autor
17. pro 2007

Sarax...........teď je z nemocnice AS,tak když budeš mít peníze,tak půjde všechno. 😉

sisstin
17. pro 2007

sarax: tak já si nemůžu stěžovat na PCE..ale ten epidural mi taky nedali 😕 😅

karotky
autor
18. pro 2007

Já když v Pcích rodila,tak mi epi nabízeli hned po příchodu na sál.Já ho odmítla s tím,že to vydržím bez něj.Nakonec jsem byla ráda i za tu injekci do zadnice,ikdyž to moc nepomohlo. 😅

sarax
18. pro 2007

Sisstin: setsřence prý taky řekla sestra, že je anesteziolog na večeři 😀

sisstin
18. pro 2007

sarax:já hlásila, že chci epi už na příjmu 😅 o půl třetí odpoledne 😅 Brych se na to moc netvářil, že prej pak nevíš, kdy máš tlačit 😕 stejně jsem s ní otravovala furt 😅 tak nejdřív mi tvrdili, že je moc brzo 😅 a když jsem šla v 23:00na PS..tak mi zas řekl, že už je pozdě 😅 😅 a píchli mi cosi do zadku..po kterým to bylo stejný..ale teda nebylo to už horší 😕 😅

sarax
18. pro 2007

Sisstin: a co teda radíš? 🙂 čekám to tak za měsíc nejdýl 🙂 🙂 🙂

karotky
autor
18. pro 2007

Já bych to nechala osudu.Buď Ti to nabídnou sami,nebo se budeš muset zeptat.A pak dají nebo nedají. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru