Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

moncicik
8. srp 2007

A mužu se zeptat z jakého duvodu mela naplanovaného císaře?

luucia
8. srp 2007

monči - a jak dlouho trvá než ti ty prachy přijdou? abych se podle toho objednala na liposukci!! 😀

andrea1203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
8. srp 2007

luci: já chci zas nový kozy 😅

moncicik
8. srp 2007

mesic asi

luucia
8. srp 2007

siss - máš je malý joooo?? 😀 😀

sisstin
8. srp 2007

luci: ne..dlouhý 😅 😅 😅

moncicik
8. srp 2007

Siss a to chceš mít 8 ? co s tim budeš dělat?

luucia
8. srp 2007

já bych na ty plastický operace v životě nešla, když sem to viděla, jak je to bolí a jak se to dělá, tak je to řezničina!! 😝

sisstin
8. srp 2007

moni: já nechci větší..chran Bůh..já je chci pěkně nahoru 😉 🙂

moncicik
8. srp 2007

Siss:a ty už nechces druhý dítě?
víš jak se ti jeste prsa vydudaj po kojeníííííííííí

sisstin
8. srp 2007

moni: druhý moc nechci... 😉

luucia
8. srp 2007

siss- ale první si taky nechtěla viď? 😅 a máš ho, teda budeš mít! 😀

sisstin
8. srp 2007

luci: no..ono nejde spíš, že jako úplně nechtěla..ale to plánování..mám pocit, že by jako nikdy nebyl čas..že furt ještě víc peněz a tak 😉 ale brala jsem to tak, že když bude..tak se svět nezboří..ale druhý fakt nechci..kvůli financím hlavně 😉 takže kdyžtak až za dýl..a MP se na to po 40-tce asi zas moc cejtit už nebude...nechci, aby umřel na vyčerpání z práce 😲 😖

moncicik
8. srp 2007

Siss: já jsem koukala do tveho alba a nezda se mi že by Ti prsa padaly a navic ve tvem veku pochybuji o padaní......to si řikej až ve 40..... 😀

A druhý ditko prijde jako by nic 😎

sisstin
8. srp 2007

moni: ono nejde moc o věk..ale mám skoro pětky 🤐 🤐 🤐 takže jako úplně nahoře to není..a když si lehnu, tak se mi rozplesknou do strany..bléééé 🤐 🤐 🤐

sisstin
8. srp 2007

holky..a už jdeme jenom do PCe 😉

luucia
8. srp 2007

siss - taky mi připadá, že ti nepadaj 😉

zdenucha
8. srp 2007

Siss 😀 😀 😀

sisstin
8. srp 2007

luci: to když mám podprdu..ale jak ji sundám, tak jsou nábožný 😅

moncicik
8. srp 2007

Mam kamaradku která ma 8 a ta když si lehne tak se skoro dusííííííí.
Ale je to přece přirozený že se rozplesknou...nevim zda je hezky že kdyby sis lehla a prsa ti zustaly furt ve vodorovném stavu ...do špičky ...

moncicik
8. srp 2007

presouvame se do pardubic a okoli at furt nelitam tam a zpet

karotky
autor
9. srp 2007

Siss...........počkej,až porodíš a splaskne Ti břicho. 😀
Já je pak měla pomalu až na zem (jak uř se neměly o co opřít) 😀 a do doby,než jsem přišla o mlíko jsem musela spát v podprsence.Jinak bych si po nich šlapala. 😀
Teď jak nekojím,tak se mi vrátily do původní podoby.
Ale nezdá se mi,že bys je měla kdovíjak "nábožný". 😅
Já to měla horší. 😀

vladka69
9. srp 2007

Ahoj holky jestli mužu doporučit tak porodnici v Jilemnici.mam 5 děti jedno jsem rodila v Trutnově a tam by mě už nikdo nedostal pak ve Dvoře Kralové tam to bylo dobrý ale zavřeli ji a další dvě holčičky jsem rodila v Pardubicích v Partusu u Dok.Stránského moc se mi tam líbilo a ted posledního chlapečka jsem se rozhodovala kam pojedem a známá mi poradila Jilemnici a to byli fakt neuvěřitelný doktoři perfektní porodní asistentky hodný a sestřičky jak od miminek nebo i od maminek skvělí všem to moc doporučuju.ahoj Vendy

sisstin
9. srp 2007

Partus už je zrušen 😕 😔

karotky
autor
10. srp 2007

Tak,tak.
Od té doby co se v Pcích zrekonstruovala porodnice,přestali mít kšefty. 😅
Mamologie se přestěhovala na Závod Míru,ale jinak Stránský s Kučerou by měli být ještě ve Smilovce.Alespoň před rokem to tak ještě bylo. 😉

andrea1203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luucia
10. srp 2007

Já sem o Partusu teda slyšela taky jen hrůzu!! Neměli tam vůbec zajištěnou péči, kdyby byly nějaký komplikace jak u maminky tak i u miminka!! Dokonce mi to říkal i Dr., co tam dělal a říkal, že když to tam viděl, tak dal rychle výpověď !! 😒

sisstin
10. srp 2007

no já taky..přesně to samé jsem slyšela 😉

luucia
10. srp 2007

Jinak, včera v novinách sem četla, že maj zase ve východočeských porodnicích STOP stav!! 😠 a že letos počítaj s dvojnásobkem dětí než v jiných letech!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru